Gość

Rejestruj

 

 
GTA IV · PC
~80zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Nowy patch dla GTA IV przywraca muzykę!
napisany: 20.08.2019 · 20:45 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 3 · zamknięty
Wygląda na to, że po przeszło roku od okrojenia GTA IV i jego dodatków z kilkudziesięciu utworów oryginalnej ścieżki dźwiękowej, ekipie Rockstar udało się dogadać z posiadaczami praw autorskich.

GTA IV: Vladivostok FM
Posiadacze Grand Theft Auto IV w wersji na Xboksa zaczęli raportować, że gra otrzymała dzisiaj nową łatkę. Patch jest ogromny, waży około 7GB i najwyraźniej przywraca usunięte rok temu z niektórych radiostacji piosenki. Tak przynajmniej twierdzą osoby, którym już udało się aktualizację zainstalować.

Póki co swojego patcha nie otrzymali jeszcze ani posiadacze wersji pecetowej, ani tej na PlayStation. Plik nie jest również dostępny na stronie wsparcia Rockstar. Wydaje się to jednak być tylko kwestią czasu. Jeśli u was łatka jest dostępna, dajcie znać w komentarzach.
Odszedł Karl Lagerfeld
napisany: 19.02.2019 · 13:26 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 0 · zamknięty
Właśnie dotarła do nas smutna wiadomość. W wieku 85 zmarł dziś Karl Lagerfeld - niemiecki projektant mody, fotograf i artysta.

Karl Lagerfeld
Swoją karierę rozpoczął po wyemigrowaniu do Paryża, gdzie w 1955 roku wygrał czołowy konkurs modowy. Zapewniło mu to nowe miejsce pracy jakim był dom mody Balmain. Później zaczął pracować w różnych innych domach mody takich jak Jean Patou, Krizia, Charles, Jourdan oraz Valentino. Wyjechał następnie w 1964 roku do Włoch, gdzie zaczął studiować sztukę.

Trzy lata później powrócił do świata mody i rozpoczął pracę w domu mody Fendi. W 1972 roku dzięki czarno-białej kolekcji Deco stworzonej z domem mody Chloe rozpoczął karierę na szczeblu międzynarodowym. W 1983 roku został dyrektorem artystycznym domu mody Chanel.

-- za GTA Wiki

Fani serii Grand Theft Auto zapamiętają jednak Karla Lagerfelda przede wszystkim dzięki roli DJ-a w K109 The Studio, jednej ze stacji radiowych w GTA IV, gdzie wystąpił we własnej osobie. W grze Karl serwował nam muzykę ze swoich ulubionych gatunków muzycznych: disco i elektroniczną.

Dziękujemy!
Muzyka w GTA IV i EFLC zaktualizowana
napisany: 27.04.2018 · 11:01 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 1 · zamknięty
Nadszedł ten nieprzyjemny dla wielu fanów GTA moment, w którym Grand Theft Auto IV i Episodes From Liberty City otrzymują od Rockstar obiecaną łatkę podmieniającą muzykę w radiostacjach.

Od wczoraj do wszystkich posiadaczy gier trafiają poprzez platformy cyfrowej dystrybucji aktualizacje usuwające część ścieżki dźwiękowej i dodające do niej nowe utwory. Cały proces wiąże się z wygaśnięciem licencji, które twórcy mieli opłacone jedynie na 10 lat, a których ważności nie udało się z różnych względów przedłużyć.

GTA IV: Vladivostok FM
W sumie z GTA IV oraz dodatków zniknęło 49 utworów. W największym stopniu okrojona została stacja Vladivostok FM, z której wycięto łącznie aż 15 piosenek. Większość z nich została zastąpiona nowymi kawałkami (w liczbie 11), ale marne to pocieszenie biorąc po uwagę całkowitą skalę strat. Najbardziej szkoda utworów charakterystycznych, jednoznacznie kojarzonych z przygodami Niko i spółki.

Póki co nie została udostępniona oficjalna lista usuniętych piosenek, ale fani na GTA Forums poradzili sobie sami i wyłuskali wszystkie zmiany z plików tekstowych.
Rockstar podmieni muzykę w GTA IV
napisany: 11.04.2018 · 11:13 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 10 · zamknięty
Jakieś półtora roku temu łapaliśmy się za głowę kiedy Rockstar wypuścił ostatnią łatkę do "stareńkiego" Grand Theft Auto IV. W tym miesiącu otrzymamy kolejną, ale ta nie przynosi już nic dobrego.

GTA IV: ZiT
Jak zapewne kojarzycie, za nieco ponad dwa tygodnie upłynie równo 10 lat od premiery przygód Niko Bellica w Liberty City. Cała dekada to szmat czasu i na taki właśnie okres Rockstar miało podpisane umowy licencyjne na część utworów muzycznych dostępnych w grze w formie stacji radiowych. Niestety wygląda na to, że niektórych licencji nie udało się odnowić, w związku z czym studio będzie zmuszone wybrane utwory z GTA IV po prostu usunąć. Wyjaśnień w tej sprawie udzielił Kotaku przedstawiciel Rockstar Games:

W związku z ograniczeniami licencyjnymi jesteśmy zmuszeni usunąć pewne utwory ze ścieżki dźwiękowej Grand Theft Auto IV oraz Epizodów, w szczególności sporą część stacji Vladivostok FM, grającej rosyjski pop. Część utworów granych w tej stacji zostanie jednak zastąpiona nowymi piosenkami. Gdy tylko będziemy mieć nowe informacje na ten temat, pojawią się one na naszych stronach wsparcia technicznego.

We Vladivostok FM w dniu premiery gry dostępnych było 13 utworów. Playlista została rozszerzona o 15 kolejnych piosenek wraz z wydaniem The Ballad of Gay Tony. Zmian mogą spodziewać się głównie posiadacze cyfrowych wydań GTA IV zakupionych np. na Steamie. Właściciele pudełek powinni spać spokojnie, o ile sami nie zainstalują łatki ;)
GTA IV i Epizody już na Xboksie One
napisany: 09.02.2017 · 19:12 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 4 · zamknięty
Grand Theft Auto IV oraz obydwa dodatki do gry wydane w ramach Episodes From Liberty City są od dziś dostępne na Xboksie One dzięki mechanizmowi wstecznej kompatybilności.

GTA IV: Complete Edition
Pewnie mało kto oczekiwał tych gier na Xboksie One bardziej niż Red Dead Redemption, ale w końcu są i one ;) Jeśli posiadacie któryś z tych tytułów w wersji na Xboksa 360, od dziś możecie zagrać w niego również na nowszej konsoli.

W przypadku edycji cyfrowej wystarczy pobrać grę ze sklepu Xbox. Jeżeli zaś macie wydanie na płycie, pobranie umożliwi Wam wcześniejsze umieszczenie krążka w napędzie Xboksa One.

Obecnie serwis przegląda 44 gości oraz 1 z 6448 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos
Razem: 45 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: HubertC
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa