Gość

Rejestruj

 

 
GTA IV · PC
~80zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTAGames.nl
iGrandTheftAuto
GTANF
GTA.czMuzyka w GTA IV i EFLC zaktualizowana
napisany: 27.04.2018 · 11:01 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 1 · zamknięty
Nadszedł ten nieprzyjemny dla wielu fanów GTA moment, w którym Grand Theft Auto IV i Episodes From Liberty City otrzymują od Rockstar obiecaną łatkę podmieniającą muzykę w radiostacjach.

Od wczoraj do wszystkich posiadaczy gier trafiają poprzez platformy cyfrowej dystrybucji aktualizacje usuwające część ścieżki dźwiękowej i dodające do niej nowe utwory. Cały proces wiąże się z wygaśnięciem licencji, które twórcy mieli opłacone jedynie na 10 lat, a których ważności nie udało się z różnych względów przedłużyć.

GTA IV: Vladivostok FM
W sumie z GTA IV oraz dodatków zniknęło 49 utworów. W największym stopniu okrojona została stacja Vladivostok FM, z której wycięto łącznie aż 15 piosenek. Większość z nich została zastąpiona nowymi kawałkami (w liczbie 11), ale marne to pocieszenie biorąc po uwagę całkowitą skalę strat. Najbardziej szkoda utworów charakterystycznych, jednoznacznie kojarzonych z przygodami Niko i spółki.

Póki co nie została udostępniona oficjalna lista usuniętych piosenek, ale fani na GTA Forums poradzili sobie sami i wyłuskali wszystkie zmiany z plików tekstowych.
Rockstar podmieni muzykę w GTA IV
napisany: 11.04.2018 · 11:13 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 10 · zamknięty
Jakieś półtora roku temu łapaliśmy się za głowę kiedy Rockstar wypuścił ostatnią łatkę do "stareńkiego" Grand Theft Auto IV. W tym miesiącu otrzymamy kolejną, ale ta nie przynosi już nic dobrego.

GTA IV: ZiT
Jak zapewne kojarzycie, za nieco ponad dwa tygodnie upłynie równo 10 lat od premiery przygód Niko Bellica w Liberty City. Cała dekada to szmat czasu i na taki właśnie okres Rockstar miało podpisane umowy licencyjne na część utworów muzycznych dostępnych w grze w formie stacji radiowych. Niestety wygląda na to, że niektórych licencji nie udało się odnowić, w związku z czym studio będzie zmuszone wybrane utwory z GTA IV po prostu usunąć. Wyjaśnień w tej sprawie udzielił Kotaku przedstawiciel Rockstar Games:

W związku z ograniczeniami licencyjnymi jesteśmy zmuszeni usunąć pewne utwory ze ścieżki dźwiękowej Grand Theft Auto IV oraz Epizodów, w szczególności sporą część stacji Vladivostok FM, grającej rosyjski pop. Część utworów granych w tej stacji zostanie jednak zastąpiona nowymi piosenkami. Gdy tylko będziemy mieć nowe informacje na ten temat, pojawią się one na naszych stronach wsparcia technicznego.

We Vladivostok FM w dniu premiery gry dostępnych było 13 utworów. Playlista została rozszerzona o 15 kolejnych piosenek wraz z wydaniem The Ballad of Gay Tony. Zmian mogą spodziewać się głównie posiadacze cyfrowych wydań GTA IV zakupionych np. na Steamie. Właściciele pudełek powinni spać spokojnie, o ile sami nie zainstalują łatki ;)
GTA IV i Epizody już na Xboksie One
napisany: 09.02.2017 · 19:12 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 4 · zamknięty
Grand Theft Auto IV oraz obydwa dodatki do gry wydane w ramach Episodes From Liberty City są od dziś dostępne na Xboksie One dzięki mechanizmowi wstecznej kompatybilności.

GTA IV: Complete Edition
Pewnie mało kto oczekiwał tych gier na Xboksie One bardziej niż Red Dead Redemption, ale w końcu są i one ;) Jeśli posiadacie któryś z tych tytułów w wersji na Xboksa 360, od dziś możecie zagrać w niego również na nowszej konsoli.

W przypadku edycji cyfrowej wystarczy pobrać grę ze sklepu Xbox. Jeżeli zaś macie wydanie na płycie, pobranie umożliwi Wam wcześniejsze umieszczenie krążka w napędzie Xboksa One.
Co ja pacze? Nowe patche do GTA IV
napisany: 30.11.2016 · 16:11 · dodał: chaos
kategoria: GTA IV · komentarzy: 9 · zamknięty
Kiedy ostatnio pisałem newsa w tej kategorii, zastanawiałem się ile kosztuje wydanie patcha do sześcioletniej wówczas gry. Tymczasem dziś, po cichutku, Rockstar Games wypuszcza aż dwie aktualizacje. To z pewnością nie może umknąć naszej uwadze.

GTAIV Patch 8
Pierwsza z nich, do podstawowej wersji gry usuwa następujące problemy:
· z niemożnością ukończenia misji "Out of Commission", jeżeli liczba klatek przekraczała 60;
· błędy przewijania tekstu w menu Brief;
· błędy wyświetlania minimapy na wyższych rozdzielczościach;
· odblokowuje opcje grafiki na kartach z pamięcią video powyżej 2GB;
· dodaje obrazek kontrolera w menu Controller Configuration;
· wprowadza poprawki optymalizacyjne.

Ale przede wszystkim grę możecie już uruchomić bez żadnych kombinacji na Windowsie 8, 8.1 i 10!

Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem.

EFLC PATCH 3
Drugi patch jest dedykowany do Epizodów z Liberty City i umożliwia zalogowanie się przez Social Club Launcher, a w konsekwencji uruchomienie gry. Niby niewiele, a jak wiele. Jeżeli napotykaliście podobny problem odpalając czyste GTAIV, teraz możecie go rozwiązać w kilka sekund. Te łatki z kolei musicie pobrać ręcznie klikając w poniższy odnośnik:
· Aktualizacja do GTA IV EFLC

To co, jesteście gotowi na powrót do Liberty City?

· EDIT 15.01.2018
Ponieważ linki wygasły, wrzucam pliki do naszego downloadu:
1. GTA IV Patch
2. GTA IV EFLC PatchCo ja pacze? Nowe patche do GTA IV
GTA w pigułce #6
napisany: 29.03.2015 · 21:32 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 0 · zamknięty
Na kanale arhn.eu po dłuższej przerwie pojawił się szósty odcinek cyklu GTA w pigułce.

Tym razem twórcy wzięli na warsztat część serii otwierającą tzw. uniwersum HD, czyli Grand Theft Auto IV. Materiał możecie obejrzeć poniżej.


Jeśli przegapiliście, któryś z wcześniejszych odcinków to wszystkie dotychczas opublikowane znajdziecie tutaj.

Obecnie serwis przegląda 63 gości oraz 0 z 6404 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 63 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: raczuwek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2018 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa