Gość

Rejestruj

 

 
GTA IV · PC
~80zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!GTA IV znika ze Steama
napisany: 11.01.2020 · 17:07 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 7 · zamknięty
Dość niespodziewanie ze sprzedaży na Steamie zostało wycofane Grand Theft Auto IV. Niestety w parze z decyzją wydawcy nie poszły żadne wyjaśnienia.

GTA IV - Niko Bellic
Brak możliwości zakupu gry w sklepie Valve zauważył Pixelbuster. Co ciekawe, w sprzedaży pozostaje cały czas pakiet DLC Episodes from Liberty City. Dziwi to tym bardziej, że obie gry są bardzo podobne pod względem technicznym, a niektórzy upatrują przyczyn wycofania GTA IV właśnie w problemach z niesławnym Games for Windows Live. Jak dobrze pamiętamy, na platformie Microsoftu opierał się cały moduł sieciowy "czwórki", jednak GfWL od lat nie jest już wspierane.

Drugim wymienianym powodem zniknięcia przygód Niko z wirtualnej półki Steama są kwestie licencyjne. GTA IV miewało już w przeszłości problemy z licencją na muzykę, która dla części utworów zawartych w grze wygasła w 2018 roku. Czyżby i tym razem? Tak czy inaczej, tytuł powinien wkrótce wrócić do sprzedaży. Wątpliwe, aby Take-Two pozwoliło sobie na zbyt długą przerwę w dystrybucji.

Grand Theft Auto IV nie można zakupić również w Rockstar Warehouse, czyli własnym sklepie firmy.

Aktualizacja 13.01Serwis USgamer otrzymał od Rockstar oficjalne wyjaśnienie sytuacji. Poniżej jego treść:

Grand Theft Auto 4 zostało oryginalnie zaprojektowane dla platformy Games For Windows Live. W sytuacji, gdy Microsoft zaprzestał wspierania Games For Windows Live, nie możemy generować nowych kluczy aktywacyjnych, które są niezbędne do dalszej sprzedaży obecnej wersji gry. Szukamy innych sposobów dystrybucji GTA4 dla PC i podzielimy się nowymi informacjami na ten temat najszybciej jak będzie to możliwe.

Tak więc, wszystko chyba jasne.
Liberty City wyładnieje
napisany: 07.01.2020 · 13:49 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 3 · zamknięty
Od premiery ostatniej części serii na pecetach, uwaga modderów naturalnie bardziej skupia się właśnie na niej. Niektórzy nie zapominają jednak o GTA IV, które wprowadziło gangsterską sagę w erę obrazu wysokiej rozdzielczości.

GTA IV - Projekt RevIVe
Nowe życie poczciwej "czwórce" chce dać niejaki BisonSales do spółki z Hayssamem Keilanym, twórcą iCEnhancera. Panowie zamierzają wspólnymi siłami poprawić nie tylko wygląd gry, ale też jej ogólną wydajność. Trudno powiedzieć co z tego wyjdzie, bo projekt RevIVe dopiero ruszył, ale oczywiście trzymamy kciuki za jego powodzenie. Kiedy tylko pojawi się jakieś publiczne wydanie moda, z pewnością o tym napiszemy. Tymczasem udostępnionych zostało kilka screenów prezentujących pierwsze efekty prac.
Nowy patch dla GTA IV przywraca muzykę!
napisany: 20.08.2019 · 20:45 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 3 · zamknięty
Wygląda na to, że po przeszło roku od okrojenia GTA IV i jego dodatków z kilkudziesięciu utworów oryginalnej ścieżki dźwiękowej, ekipie Rockstar udało się dogadać z posiadaczami praw autorskich.

GTA IV: Vladivostok FM
Posiadacze Grand Theft Auto IV w wersji na Xboksa zaczęli raportować, że gra otrzymała dzisiaj nową łatkę. Patch jest ogromny, waży około 7GB i najwyraźniej przywraca usunięte rok temu z niektórych radiostacji piosenki. Tak przynajmniej twierdzą osoby, którym już udało się aktualizację zainstalować.

Póki co swojego patcha nie otrzymali jeszcze ani posiadacze wersji pecetowej, ani tej na PlayStation. Plik nie jest również dostępny na stronie wsparcia Rockstar. Wydaje się to jednak być tylko kwestią czasu. Jeśli u was łatka jest dostępna, dajcie znać w komentarzach.
Odszedł Karl Lagerfeld
napisany: 19.02.2019 · 13:26 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 0 · zamknięty
Właśnie dotarła do nas smutna wiadomość. W wieku 85 zmarł dziś Karl Lagerfeld - niemiecki projektant mody, fotograf i artysta.

Karl Lagerfeld
Swoją karierę rozpoczął po wyemigrowaniu do Paryża, gdzie w 1955 roku wygrał czołowy konkurs modowy. Zapewniło mu to nowe miejsce pracy jakim był dom mody Balmain. Później zaczął pracować w różnych innych domach mody takich jak Jean Patou, Krizia, Charles, Jourdan oraz Valentino. Wyjechał następnie w 1964 roku do Włoch, gdzie zaczął studiować sztukę.

Trzy lata później powrócił do świata mody i rozpoczął pracę w domu mody Fendi. W 1972 roku dzięki czarno-białej kolekcji Deco stworzonej z domem mody Chloe rozpoczął karierę na szczeblu międzynarodowym. W 1983 roku został dyrektorem artystycznym domu mody Chanel.

-- za GTA Wiki

Fani serii Grand Theft Auto zapamiętają jednak Karla Lagerfelda przede wszystkim dzięki roli DJ-a w K109 The Studio, jednej ze stacji radiowych w GTA IV, gdzie wystąpił we własnej osobie. W grze Karl serwował nam muzykę ze swoich ulubionych gatunków muzycznych: disco i elektroniczną.

Dziękujemy!
Muzyka w GTA IV i EFLC zaktualizowana
napisany: 27.04.2018 · 11:01 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 1 · zamknięty
Nadszedł ten nieprzyjemny dla wielu fanów GTA moment, w którym Grand Theft Auto IV i Episodes From Liberty City otrzymują od Rockstar obiecaną łatkę podmieniającą muzykę w radiostacjach.

Od wczoraj do wszystkich posiadaczy gier trafiają poprzez platformy cyfrowej dystrybucji aktualizacje usuwające część ścieżki dźwiękowej i dodające do niej nowe utwory. Cały proces wiąże się z wygaśnięciem licencji, które twórcy mieli opłacone jedynie na 10 lat, a których ważności nie udało się z różnych względów przedłużyć.

GTA IV: Vladivostok FM
W sumie z GTA IV oraz dodatków zniknęło 49 utworów. W największym stopniu okrojona została stacja Vladivostok FM, z której wycięto łącznie aż 15 piosenek. Większość z nich została zastąpiona nowymi kawałkami (w liczbie 11), ale marne to pocieszenie biorąc po uwagę całkowitą skalę strat. Najbardziej szkoda utworów charakterystycznych, jednoznacznie kojarzonych z przygodami Niko i spółki.

Póki co nie została udostępniona oficjalna lista usuniętych piosenek, ale fani na GTA Forums poradzili sobie sami i wyłuskali wszystkie zmiany z plików tekstowych.

Obecnie serwis przegląda 51 gości oraz 0 z 6451 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 51 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: dawid4345
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa