Gość

Rejestruj

Odszedł DJ Mister Cee
napisany: 12.04.2024 · 23:28 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 0 · zamknięty
W środę w wieku 57 lat zmarł Calvin LeBrun, bliżej nam znany jako DJ Mister Cee.

DJ Mister Cee
LeBrun wcielił się w rolę jednego z prezenterów stacji radiowej The Beat 102.7, której mogliśmy słuchać w Grand Theft Auto IV. Antenę dzielił z DJ-em Green Lantern.

Również w prawdziwym świecie Mister Cee kawał życia poświęcił profesji radiowca. Przez 21 lat można było słuchać go na falach nowojorskiej rozgłośni HOT 97.

Dziękujemy Calvin.
Niko, Johnny i Luis po taniości
napisany: 29.10.2021 · 09:52 · dodał: Toni
kategoria: GTA IV · komentarzy: 1 · zamknięty
Podczas, gdy część graczy wyczekuje 11.11. i ponownej premiery trylogii, a druga część doszukuje się w każdym możliwym miejscu informacji na temat nadchodzącego prędzej czy później GTA VI, nic nie stoi na przeszkodzie, by wrócić do Liberty City nieco szybciej, niż w połowie listopada.

GTA IV w promocji
Okazuje się, że przy okazji halloweenowych promocji na Steamie Grand Theft Auto IV: The Complete Edition zostało przecenione aż o 70%. Tym samym możemy ponownie wcielić się w Niko Bellica, Johnny'ego Klebitza lub Luisa Lopeza, na podróż do Liberty City wydając zaledwie 25,47zł. I to bez potrzeby korzystania z wątpliwej jakości usług taksówkarskich Romana.

Oferta ważna jest do 1 listopada i znaleźć ją możecie w steamowym sklepie.
Mapa LC na grafikach koncepcyjnych
napisany: 05.05.2021 · 00:53 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 6 · zamknięty
Jeden z użytkowników GTA Forums natrafił w sieci na nowe grafiki koncepcyjne GTA IV. Przestawiają one zarys jednej z pierwszych wersji mapy Liberty City.

Nik Taylor
Grafiki pochodzą z portfolio niejakiego Nika Taylora, który pracował nad grą na stanowisku Lead Artist, a wcześniej brał również udział w produkcji San Andreas oraz Vice City.

Nik przygotowywał m.in. pierwsze szkice mapy Liberty City, a na późniejszym etapie był odpowiedzialny głównie za projekty dzielnic Broker, Dukes i Bohan. Screeny tych właśnie lokacji możemy zobaczyć w portfolio.

Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na sam szkic, który najpewniej dla skali został naniesiony na mapę San Andreas. Przedstawia on zarys miasta bardziej przypominającego Nowy Jork, aniżeli to znane z wersji finalnej. Główna część metropolii zdaje się też być fragmentem znacznie większego obszaru.

Czyżby pierwotnie świat Grand Theft Auto IV miał być wyraźnie obszerniejszy i oferować dostęp również do terenów podmiejskich? Przywodzi to na myśl wydane kilka lat później GTA V, w którym zamysł ten udało się już zrealizować.
Rockstar naruszył prawa autorskie?
napisany: 10.04.2021 · 00:45 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 3 · zamknięty
Brytyjski muzyk Shawn Lee oskarżył Rockstar o naruszenie praw autorskich. Chodzi o motyw przewodni GTA IV.


Lee, który wcześniej współpracował z Rockstar przy ścieżce dźwiękowej do Bully, złożył w sądzie federalnym w San Diego pozew, w którym zarzuca studiu bezprawne wykorzystanie elementów jego twórczości w Grand Theft Auto IV oraz GTA V. Oskarżenie dotyczy utworu The Soviet Connection, który możemy usłyszeć m.in. w scenie otwierającej przygody Niko Bellica, a także w kolejnej części serii w formie sygnału dźwiękowego Liberty City - pętla do użycia w pojazdach.

Zdaniem Lee kompozycja Michaela Huntera zawiera melodię oraz riffy jego autorstwa. W 2008 roku miał on na prośbę Rockstar przesłać próbki do wykorzystania w GTA IV, jednak ostatecznie studio zrezygnowało ze współpracy. Sześć lat później Lee sam wykorzystał sporną melodię w utworze Biker Chick, który został wydany na albumie Reel to Reel.

Plotka: GTA IV wkrótce na PS5?
napisany: 31.12.2020 · 00:34 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 3 · zamknięty
W tym tygodniu plotka plotkę goni. Co byście powiedzieli na Grand Theft Auto IV: The Complete Edition w wydaniu na PS5, i to już za kilka miesięcy? Chyba nikt by nie pogardził. Ile jednak w tym prawdy?

Plotka: GTA IV wkrótce na PS5?
Na profilu PS5 Only na Twitterze pojawił się na początku tygodnia screen (a raczej wycinek) strony produktu w sklepie Amazona. Produktem tym było właśnie wspomniane GTA IV wraz z dodatkami, w wersji na konsolę PlayStation 5.

Strona oczywiście szybko została "zdjęta", więc nie sposób zweryfikować tej rewelacji, ale nie wydaje się ona zupełnie oderwana od rzeczywistości. Rockstar chętnie w ostatnich latach odgrzewa kotlety, a taka czwórka w ogóle nie doczekała się portu na poprzednią generację konsol Sony.

Może tym razem się uda? Jeśli wierzyć plotce, gra powinna ukazać się 29 kwietnia 2021 roku. Przypadek? Nie sądzę ;>

Obecnie serwis przegląda 111 gości oraz 0 z 6660 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 111 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Tyka1125
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies