Gość

Rejestruj

 

 


GTA IV · PC
~80zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Solucja
napisany: 30.04.2008 · dodał: Marcin
kategoria: GTA IV · wyświetleń: 114898
Broker & Dukes

Intro

The Cousins Bellic - $25

Niko po długiej podróży dobija w końcu do portu w Liberty City. Na miejscu wita go kuzyn - Roman, który w listach do głównego bohatera tej opowieści nakłamał o bogatym i rozpustnym życiu jakie prowadzi - willa z basenem, sportowe auta w garażu, panie do towarzystwa (co cztery cycki to nie dwa - jak to stwierdził Roman). Rzeczywistość okaże się nieco inna. Kiedy panowie skończą się obściskiwać, musisz dojechać do domu Romana w Hove Beach - obskurnej speluny z wielkimi karaluchami ukrytymi po kątach. Niko wyraźnie nie jest zachwycony, co nie dziwi, szczególnie, że przed chwilą jego pogląd na temat amerykańskiego snu prysł niczym bańka mydlana. Witamy w Liberty City, mieście, w którym nie ma miejsca dla mięczaków.

Roman Bellic - [R]

It's Your Call - $30

Czas na pierwszą wizytę w firmie taksówkarskiej kuzyna. Niko poznaje tutaj uroczą sekretarkę - Mallorie oraz Vlada - Rosjanina, który próbuje wkupić się w łaski największych gangsterów w mieście i podporządkował sobie kilku dopiero co wkręcających się w branżę - pomiata więc Romanem jak chce. Roman musi tym razem załatwić coś w hardware store w Villon Street, a kuzyn - jako ten nowy - musi robić za szofera. Na miejscu należy chwilkę zaczekać, aż w końcu Roman zadzwoni na komórkę Niko i da mu znak, że wszystko w porządku. Chwilę później zjawią się jednak nieproszeni goście, którzy chcą odzyskać pożyczone przez Romana pieniądze. Pech chciał, że rozpoznali jego taksówkę... Szybki telefon do kuzyna (strzałka w górę i Phonebook) i ucieczka przez lichwiarzami - trzeba ich zgubić - co do trudnych zadań nie należy - a następnie odwieźć Romana z powrotem do firmy.

Three's a Crown - brak

Spanikowany Roman wzywa natychmiastowej pomocy, ponieważ na firmę napadli dwaj Albańczycy, dokładnie Ci sami, którzy gonili Niko i Romana kilka chwil wcześniej. Roman prosi kuzyna o odbiór sekretarki i jej przyjaciółki Michelle ze stacji metra w Hove Beach. Kiedy dziewczyny zapakują się już do samochodu, dodaj gazu i udaj się w kierunku apartamentu tej drugiej dziewczyny na Rotterdam Hill.

Bleed Out - $50

I Roman znów wpadł w kłopoty - Albańczycy dopadli go i nieźle poturbowali. Niko czym prędzej spieszy na pomoc kuzynowi, pokazując Bledarowi i Kalemowi (Albańczycy) gdzie ich miejsce. Kiedy dostaną po twarzy zjawi się i trzeci Albańczyk, który wskoczy do swojej bryki i zacznie zwiewać. Niko z Romanem muszą zrobić to samo i ruszyć w pościg, aż dojadą za ściganym w okolice portu. Dardan wyskoczy ze swojego auta i zacznie biec na wyższe kondygnacje, więc nie masz innego wyjścia i musisz biec za nim. Tam na przybysza ze wschodu czeka krótka walka (uwaga, Albańczyk ma nóż, więc należy stosować uniki!), po której odwieź Romana z powrotem do firmy taksówkarskiej. A, i nóż upuszczony przez przeciwnika też może się przydać. ;)

Michelle - [M]

First Date - brak

Aby rozpocząć misję należy skoczyć do sklepu z ubraniami i zakupić jakiś ciuszek. Przecież w dresach nie wypada iść na randkę. ;) Potem krótki telefon do Michelle i spotkanie umówione. Jako że Niko jeszcze nie za bardzo orientuje się w Liberty City proponuje pójście na karnawał - ten jednak okazuje się nieczynny. Na szczęście w pobliżu znajduje się kręgielnia, w dodatku czynna, a krótka partyjka kręgli jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Grać można rzeczywiście - trzeba ustawić się w odpowiedniej pozycji, wypuścić kulę z rąk i pokierować nią tak, żeby zbiła jak najwięcej kręgli. Wszystkie zasady z prawdziwego bowlingu jak najbardziej obowiązują. Bomba! Po skończonej (lub przerwanej) grze należy odwieźć dziewczynę do domu. Aby umówić się na kolejną randkę, trzeba do dziewczyny po prostu zadzwonić - o normalnej porze. ;)

Roman Bellic - [R]

Easy Fare - $100

Vlad zdenerwował się trochę niekonsekwencją Romana w sprawie finansów, ale w tej firmie to normalne - kasy brakuje ciągle. Do Romana dzwoni klient - Jarmaine - który ma do załatwienia pewną sprawę, jednak potrzeba mu podwózki. Wsiadaj w wóz i odbierz faceta z Rotterdam Hill, a następnie zawieź na Masterson Street. Okazuje się jednak, że gliny wyniuchały sprawę i trzeba jak najszybciej brać nogi za pas. Aby zgubić ogon (dwie gwiazdki) wyjedź poza obszar poszukiwań zaznaczony na radarze i odczekaj chwilkę, bez robienia żadnych głupstw. Koniec trasy to Gibson Street.

Jamaican Heat - $150

Biznes się rozkręca, a Roman nie wie, który telefon odebrać - istny chaos. Niko oferuje swoją pomoc, więc kuzyn wysyła go na Oneida Avenue w South Slopes po niejakiego Little Jacoba. Czarnoskóry mieszkaniec Jamajki dorabia jako diler broni, więc w nagrodę za podwózkę (do Schottler) ofiaruje Rosjaninowi pistolet. I od razu przyjdzie zrobić z niego użytek - gangsterzy wykiwali Jacoba i zamiast przeprowadzenia transakcji chcieli go zabić. Niko musi pomóc nowopoznanemu kumplowi wybijając przeciwników z ukrycia (wcześniej trzeba zająć odpowiednią pozycję). Po zabiciu całej trójki na dole, pojawi się jeszcze jeden wróg na dachu, którego też trzeba posłać na tamten świat. Po akcji zawieź Little Jacoba do kawiarni i czekaj na telefon.

Vlad Glebov - [V]

Bull in a China Shop - $50

Niko chyba przypadł do gustu Vladowi, ponieważ ten ma dla niego parę zadań. Pierwsze jest dość proste - chodzi o odebranie pewnej sumy zielonych od pewnego zadłużonego gościa, który od jakiegoś czasu nie płaci za ochronę. Prowadzi on chiński sklepik na Camden Avenue w dzielnicy Dukes. Skośnooki jednak nie zamierza się łatwo poddać i nie chce wpuścić Niko do środka. Trzeba użyć więc bardziej drastycznych metod. Udaj się na pobliskie wysypisko i zabierz stamtąd cegłę - jeden celny rzut i szyba pęknie na miliony kawałeczków (na szybę trzeba najpierw nacelować za pomocą L2/LT). Chińczyk dopiero wtedy się ugnie i wypłaci odpowiednią sumę, którą trzeba zawieźć Vladowi.

Hung Out to Dry - $100

Kolejny gość nie płaci haraczu - tym razem niejaki Muscovski, właściciel pralni na Masterson Street. Jedź do zakładu i zażądaj pieniędzy. Facet stchórzy, więc biegnij za nim na tył budynku, a kiedy wsiądzie do vana, wybij szybę w stojącym na parkingu samochodzie i ruszaj w pościg. Dopadnij uciekiniera na ulicy i trochę obij mu pojazd. Z pewnością poczuje do Niko szacunek i od tej pory nie ominie żadnego terminu zapłaty.

Clean Getaway - $150

Vlad zażyczył sobie tym razem samochodu następnego dłużnika - Jimmy'ego. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że autko znajduje się dość daleko, więc aby dostać się tam szybciej trzeba skorzystać z kolejki naziemnej. Jedź więc na najbliższą stację i wejdź na peron. Wsiądź do nadjeżdżającego pociągu i zanim się obejrzysz już będziesz na drugim końcu wyspy. Na dole odnajdź faceta czyszczącego srebrną Blistę. Gościowi daj w pysk, a samochód czym prędzej zabierz, po czym skieruj się do pobliskiej myjni - zleceniodawca nie lubi brudnych aut. Lśniące autko odstaw do garażu.

Ivan the Not So Terrible - $200

Vlad tym razem chce czyjejś śmierci - śmierci Ivana. Podpuścił go, jakoby w firmie Romana znaleźć można było wartościowe papiery. Plan obmyślony przez Vlada jest taki, że kiedy Ivan dobierał się będzie do dokumentów, Niko ma go wykończyć i całość wyglądać będzie jak nieudany napad rabunkowy. I lepiej ten plan zrealizować, ponieważ Mikhail Faustin, jeden z najbardziej wpływowych gangsterów w Liberty City, może być niezadowolony. Bierz więc jakiś wóz i jedź w kierunku firmy Romana - cel zdążył już zwinąć co potrzeba i zaczął uciekać. Goń go, aż do placu budowy, gdzie na Niko czeka kilka drabin i skoków. Najpierw wespnij się na samą górę, a następnie ścigaj Ivana, przeskakując szczeliny między budynkami, aż złapiesz go, wiszącego na wysokości kilku pięter, na uszkodzonych schodach przeciwpożarowych. Możesz dokonać wyboru - albo spełnić wolę zleceniodawcy i pozwolić mu spaść, albo wciągnąć go na górę i wypuścić pod warunkiem, że już nigdy nie pojawi się w okolicy Hove Beach. Wybór wpływa jedynie na treść ostatniej rozmowy telefonicznej z Vladem, ale stosunki się (na razie) nie zmieniają.

Little Jacob - [Lj]

Concrete Jungle - $200

Little Jacob trochę przesadził na imprezie, ale szybko dochodzi do siebie i zaczyna łowić nowy towar. Pierwszy cel to Saratoga Avenue w Willis. Jacob idzie zająć się przejęciem towaru, zaś Niko czeka w tylniej alejce, ubezpieczając tyły. Kiedy czarnoskóry przyjaciel zadzwoni i poinformuje, że dealerzy uciekają tylnim wyjściem, wciśnij gaz do dechy i staraj się ich rozjechać - jeśli się to nie uda, wykończ ich w dowolny sposób. Towar zdobyty. Kolejna partia czeka na Savannah Avenue w Meadows Park, jednak w tym przypadku niezbędna będzie pomoc przybysza ze Wschodu. Wbiegnij po schodach na górę i przyklej się (R1/LB) do ściany, a następnie zdejmij zza winkla zbiegającego po schodach przeciwnika. Wroga z shotgunem zdejmij przez pobliskie okno - tak będzie bezpieczniej. Potem wbiegnij do środka i skończ robić porządki. Na koniec odwieź Little Jacoba z powrotem do Homebrew Cafe.

Roman Bellic - [R]

Uncle Vlad - brak

Roman odkrył, że Vlad podrywa sekretarkę Mallorie, co bardzo mu się nie podoba - jest po prostu zazdrosny. Krótka awantura z kuzynem i obaj jadą do pubu Comrades, aby rozwiązać ten problem z Vladem. Ten z kolei na kompromis nie ma zamiaru iść, więc trzeba użyć siły. Niedawny zleceniodawca ucieka do samochodu, zostawiając Niko z dwoma ochroniarzami, aby było zabawniej - nieuzbrojonymi. Kilka strzałów z pistoletu powinno załatwić sprawę. Dalsza część misji to pościg za Vladem, aż do doków i dokonanie w nich egzekucji na Rosjaninie. Jednego s* mniej ;)

Crime and Punishment - brak

Roman, po zabójstwie Vlada, strasznie obawia się zemsty jego przełożonych, a w szczególności Mikhaila Faustina. Popadł w paranoję, cały czas ma wrażenie bycia śledzonym, ukrywa się po śmietnikach. I ma rację. Kiedy dzwoni do Niko i prosi go o pilne przybycie, obaj zostają nagle zaskoczeni i schwytani, po czym przewiezieni do domu Faustina. Wbrew jednak wszystkim obawom, nie ma on w stosunku do nich wrogich zamiarów...

Mikhail Faustin - [F]

Crime and Punishment (cd.) - $200

Gość jest wybuchowy i wie czego chce, to fakt, ale zleca głównemu bohaterowi zadanie przejęcia vanów z telewizorami. W tym celu Niko potrzebuje wozu policyjnego. Pusty taki pojazd stoi kawałek na północ od posiadłości Faustina, więc ze zdobyciem nie powinno być problemu. Dalsza część misji polega na dotarciu do rejonu South Broker (o czym poinformuje Dimitri) i odnalezienia właściwego pojazdu. Jadąc radiowozem warto przede wszystkim uruchomić koguta na dachu, co ułatwi przebijanie się przez zatłoczone ulice Liberty City. Aby upewnić się czy van przewozi pożądany towar, zatrzymaj się przed nim i podejdź do szyby kierowcy. Jeśli okaże się, że ładunkiem półciężarówki nie są telewizory to trzeba wrócić do radiowozu i kontynuować poszukiwania. Należy pamiętać, że czas jest w pewnym stopniu ograniczony, bowiem nie można dopuścić, aby pojazd dotarł do celu. Kierowca właściwego vana jedzie z ochroniarzem wyposażonym w pistolet, więc albo można go zabić, albo po prostu wsiąść do samochodu i uciec jak najdalej - celem jest garaż na południu miasta.

Do You Have Protection? - $400

Faustin trochę przećpał, więc najlepiej zostawić go w spokoju - szczególnie, że ma ochotę wszystkich pozabijać. Jedź więc z Dimitrim ściągnąć haracz od sex shopu, znajdującego się na Delaware Avenue w Hove Beach. Wewnątrz właściciel stawiać będzie mały opór, ale wystarczy wycelowanie w niego pukawką oraz przestrzelenie nogi jego wspólnikowi i sprawa załatwiona. W nagrodę za sprawną akcję Dimitri postanowił obdarować Niko prezentem. Jedź do pobliskiego sklepu z bronią i kup Micro SMG. Z nową pukawką w łapkach odwieź kumpla z powrotem do posiadłości Faustina.

Final Destination - $500

Faustin dowiedział się, że jego działaniami coraz bardziej interesuje się policja, która ma zamiar pokrzyżować wszystkie jego plany. Dimitri wysuwa tezę, że może być to spowodowane zbyt gwałtownymi i głośnymi posunięciami, zaś Faustin podejrzewa wtykę - wskazuje na Lenny'ego, którego każe zabić. Zadanie to oczywiście otrzymuje Niko, który ma w ten sposób udowodnić swoją lojalność; w innym wypadku zginie, ponieważ to on stanie się głównym podejrzanym w tej sprawie. Lenny mieszka w dzielnicy Bohan i jest synem wpływowego członka świata przestępczego, Kenny'ego Petrovica, dlatego też jego zabójstwo może wiele skomplikować. Faustin jednak nie bierze tego pod uwagę i wysyła Niko na stację metra, gdzie cel aktualnie przebywa. Krótka wymiana zdań i Lenny skacze przed tory, dosłownie przed nadjeżdżającym pociągiem. Musisz ruszyć za nim w pościg (uprzednio zabijając lub olewając jego kumpla), który z pościgu na nogach przerodzi się w pościg samochodowy. Aby Lenny został unicestwiony należy użyć techniki drive-by, czyli strzelania z samochodu. Kiedy Lenny dostanie w głowę przez szybę, albo jego autko wybuchnie razem z nim - zadanie zostanie zaliczone.

No Love Lost - $600

Faustin jest strasznie wkurzony z powodu córki, która okazała niewdzięczność i opuściła dom, spotykając się z chłopakami różnego pokroju. Ojciec każe przywieźć do domu niegrzeczne dziecko, chociażby po trupach - tzn. zabijając chłopaka, z którym się aktualnie spotyka. Aby odnaleźć dziewczynę Niko musi udać się na Firefly Island, gdzie spotka ją w towarzystwie motocyklisty. Poleci trochę przekleństw i wyzwisk i harleyowiec zacznie zwiewać. Wsiadaj na podstawionego PCJ 600 i ruszaj za nim. Po kilku minutach jazdy, do ściganego przyłączą się jego ziomkowie z gangu Lost - ich też trzeba wyeliminować, a najlepiej zrobić to na polanie, gdzie wszyscy się zatrzymają. Strzelanie podczas jazdy mija się z celem, bo i tak trudno w cokolwiek trafić. Aby nie zginąć od ostrzału motocyklistów najlepiej przykleić się do drzewa i zza winkla zdejmować przeciwników po kolei, aż wszyscy padną trupem. Coś mi się jednak zdaje, że córeczka zadowolona z takiego obrotu sprawy nie będzie...

Little Jacob - [Lj]

Shadow - $250

Little Jacob poczuł zagrożenie ze strony innych dilerów i postanowił się ich pozbyć. Skieruj się w kierunku Bohan, gdzie śledzić musisz pewnego dilera, któremu skończył się towar, z racji czego musi go uzupełnić - i tym samym wskazać kryjówkę wszystkich dilerów z okolicy. Idź za celem powoli, w takiej odległości, aby go widzieć. Jeśli Cię zobaczy, zacznie biec, a wtedy misja staje się trochę trudniejsza (ale nadal wykonalna). W przypadku kiedy śledzisz gościa powoli, nie odbieraj telefonu od Romana - nie ma on nic ciekawego do powiedzenia, a tylko spłoszy obserwowanego osobnika. W apartamentowcu idź na samą górę i na ostatnim piętrze wejdź w korytarz, a następnie w drugie drzwi na lewo. Walka może przysporzyć trochę trudności z powodu, że pomieszczenie jest malutkie, a wrogów czterech. Najlepsza strategia to przyklejenie się do ściany, jednym strzałem odepchnięcie drzwi do wewnątrz i zanim się zamkną - oddać kilka strzałów przeciwko wrogom. Kilkakrotne powtórzenie manewru powinno przynieść sukces. Oczywiście istnieje wiele innych sposobów, jak np. wrzucenie przez drzwi granatu czy kilka strzałów ze strzelby - wybrany sposób zależy tylko i wyłącznie od Twoich osobistych preferencji.

Roman Bellic - [R]

Logging On - ~$1350

Roman zapoznaje Niko ze znajomym Brucie'm, niezbyt inteligentnym osiłkiem. Z zadaniem jakie ma do wykonania Rosjanin na pewno każdy sobie poradzi - należy zarejestrować swoje konto w Internecie Liberty City ;) W tym celu należy udać się do kawiarenki internetowej Tw@, zamienić kilka słów z uroczą pracownicą, usiąść przy komputerze, sprawdzić maile (‘Check mail') i zaakceptować jedyną widoczną wiadomość - tzn. odpowiedzieć na niego pozytywnie (zielona minka). I to wszystko. Zaraz po wyjściu z kawiarenki zadzwoni jednak Roman, który poinformuje, że Brucie ma pewne zlecenie, a wszystkie szczegóły podał w mailu. Należy więc wrócić z powrotem i sprawdzić ponownie skrzynkę z mailami. Okaże się, że chodzi o kradzież pewnego auta (Intruder) z Meadow Hills. Wyślij odpowiedź pozytywną (znów zielona buźka) i jedź we wskazane miejsce. Stamtąd zabierz pojazd i odwieź do garażu Bruciego - pamiętaj, że czym mniej zniszczony pojazd tym więcej kawiorki dostaniesz. Jeśli po drodze będzie konieczna interwencja policji, wyjedź z zaznaczonego na radarze obszaru i przeczekaj. Poza tym, zawsze w odwecie pozostaje jeszcze lakiernik...

Mikhail Faustin - [F]

Rigged to Blow - $700

Faustin tym razem pragnie sprezentować pewien ładunek kolejnemu swojemu dłużnikowi. Towar znajduje się w ciężarówce czekającej w rejonie Schottler na Montauk Avenue. Kiedy Niko do niej wsiądzie, pozna prawdziwą zawartość ładunku - materiały wybuchowe. Do miejsca docelowego, umiejscowionego w dzielnicy Bohan, jedź bardzo ostrożnie i powoli, staraj się przede wszystkim nie wpadać na żadne przeszkody, ponieważ ładunek może w każdej chwili eksplodować - symbolizują to migające z tyłu pojazdu lampki. Na miejscu wprowadź ciężarówkę do garażu, aktywuj bomby i wiej jak najszybciej się da. Potężna eksplozja rozsadzi cały magazyn w pył. Wszystko pięknie, problem tylko w tym, że dłużnikiem tym był Kenny Petrovica i wątpliwe, żeby nie zrewanżował się w jakikolwiek sposób...

Brucie Kibbutz - [B]

Search and Delete - $3.500

Bruciemu bardzo zależy na pozbyciu się pewnego gościa, który ma niemałą kartotekę w policyjnej bazie danych. Problem w tym, że wszystkie niezbędne informacje o nim są zawarte jedynie w tej bazie, do której dostęp jest ograniczony, szczególnie dla nieumundurowanych. Najłatwiejszym sposobem, aby zinfiltrować policyjną kartotekę jest kradzież radiowozu - jeśli żadnego nie ma w pobliżu, trzeba zadzwonić na 911 i jakiś na pewno się zjawi. Po przejęciu pojazdu i zniwelowaniu Wanted Level, zatrzymaj samochód i wciśnij L1/LB w celu uzyskania dostępu do systemu. Następnie wybierz drugą opcję od góry i wyszukaj interesującego Cię przestępcę poprzez podanie nazwiska: Lyle Rivas (wystarczy samo Lyle). Zatwierdzenie spowoduje ukazanie miejsca zamieszkania celu na radarze. Jedź tam czym prędzej i przekaż pozdrowienia od Brucie'a, po czym... ruszaj w pościg. Zestrzelenie lub wykończenie w jakikolwiek inny sposób uciekającego przeciwnika, kończy misję sukcesem. Policja powinna być tylko wdzięczna ;).

Easy As Can Be - $3.500

Kiedy Lyle już nie żyje, Brucie nie wytrzymałby, gdyby nie podwędził jego ulubionej bryki. Ta znajduje się na Yorktown Avenue w Steinway. Na miejscu jednak okaże się, że ktoś na Niko już czekał - i wydaje się, że chcą oni pomścić niedawno zamordowanego przyjaciela. Wyjedź z ciasnej uliczki jak najprędzej (w prawo) i jedź w kierunku garażu Bruciego. Najważniejsze, aby nie pomylić trasy i jechać w miarę szybko - wtedy ostrzał może troszkę uszkodzi samochód, ale na pewno nie na tyle, aby nie mógł dojechać do kryjówki. Walczyć z napastnikami nie ma sensu - szkoda amunicji i nerwów.

Dimitri Rascalov - [Dr]

The Master and the Molotov - brak

Dimitri zbuntował się przeciw swojemu bratu i jedyne rozwiązanie trudnej sytuacji, która ostatnio panuje to śmierć Mikhaila Faustina - w szczególności chodzi o stosunki z Petrovicem. Cała odpowiedzialność spada na barki Niko, który - chcąc czy nie chcąc - musi podjąć się tego wyzwania. Faustin przebywać będzie tego wieczoru w klubie nocnym Perestroika, dlatego też należy spodziewać się niemałej ilości ochrony - i tak jest w rzeczywistości. Zacznij od podniesienia kamizelki leżącej nieopodal klubu - zaznaczono ją na radarze na zielono. Potem wywołaj zamieszanie, strzelając do jednego z ochroniarzy stojących przed wejściem. Tłum zacznie krzyczeć, ludzie w panice wybiegną z klubu i to właśnie najlepszy moment, aby do niego wejść. Po wejściu do środka budynku ukaże się cut-scenka, w której Faustin wyraża swój wielki żal na temat tego co się stało, na temat zdrady i ucieka, zostawiając Niko ochroniarzy. Pozbądź się ich czym prędzej, a następnie to samo uczyć z pozostałymi w sali. Biegnij na zaplecze, gdzie czeka kilku kolejnych goryli, a dalej na podwórze, na którym znów można spotkać komitet powitalny. Kiedy wszyscy padną trupem, skieruj swoje kroki w kierunku schodów przeciwpożarowych, po drodze zbierając pozostałości po przeciwnikach - pieniądze i broń. Na górze uważaj na kilku kolejnych typów oraz samego Faustina, który pruje do Niko z pistoletu maszynowego - pozbaw go tej możliwości jak najszybciej się da. Faustin skończy tym samym na ulicy (martwy), a nadzieja na ciepłe relacje z Petrovicem powróci.

Misje fabularne

Russian Revolution - brak

Niko żąda od Dimitria pieniędzy za zabicie Faustina. Ustalone miejsce spotkania to magazyn na Mahonet. Chwilę później po telefonie Dimitria dzwoni Little Jacob, który proponuje wsparcie - w końcu Ruscy są nieobliczalni. I miał rację. Dimitri, zamiast kasy, przyprowadził na spotkanie Mr. Bulgarina, postać, z która od czasów wojny Niko nie utrzymywał najlepszych stosunków - był mu winny kasę. Rozpoczyna się strzelanina, która - wbrew liczbie przeciwników - nie jest taka trudna. Wystarczy kryć się za przeszkodami i wychylać co jakiś czas by oddać celną serię w namierzonego przeciwnika. Niko walczy ramię w ramię z Little Jacobem, a ten naprawdę bardzo dobrze strzela. W pierwszej kolejności najlepiej zabić tych na balkonach, a dopiero potem resztę. Gdyby komuś brakło energii, w pokoju po prawej stronie, mniej więcej po środku, znajduje się apteczka. Jednak los chciał i zarówno Dimitri, jak i Mr. Bulgarin zdołali uciec, a wystrzały postawiły na nogi połowę policji w Liberty City - przy wyjściu czeka komitet powitalny w postaci kilku radiowozów. Bierz pierwszy lepszy samochód (jeden jest podstawiony z prawej strony) i wiej z tego obszaru, aby zniwelować Poziom Poszukiwań. Kiedy zainteresowanie glin spadnie do zera, odwieź przyjaciela do jego kawiarni. I zaprzysięgnij zemstę...

Roman's Sorrow - brak

Roman jest przestraszony. Kiedy dowiaduje się o zdradzie Dimitria i obecności w Liberty City Mr. Bulgariana, postanawia jak najszybciej uciec z tej dzielnicy i przenieść się gdziekolwiek indziej. Niko pragnie zemsty, ale Roman wybija mu ją od razu z głowy, proponując rozpoczęcie nowego życia. Jak się jednak okazało, może to nie być takie proste - zarówno apartament jak i firma zostały doszczętnie spalone, Roman tym samym stracił wszystko na co przez ten długi czas ciężko pracował. Została mu jedynie Mallorie, która załatwiła inny apartament na Bohanie, gdzie musisz czym prędzej się skierować. Nowa dzielnica wita.
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1 2 3 4 5

Obecnie serwis przegląda 152 gości oraz 0 z 6588 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 152 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: poziomek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa