Gość

Rejestruj

 

 


GTA IV · PC
~80zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Zabójca
napisany: 01.06.2008 · dodał: Marcin
kategoria: GTA IV · wyświetleń: 9489
Cykl dziewięciu misji, które zleca tajemniczy gość (Fixer) poprzez budkę telefoniczną zlokalizowaną w Port Tudor w Alderney. Zabójstwa można rozpocząć po ukończeniu dla Phila zlecenia Truck Hustle. Przed każdą misją istnieje opcja darmowego zaopatrzenia się w kamizelkę i broń, czekające pomiędzy skrzyniami bezpośrednio za budką. Polecam również, aby na miejsce każdego zabójstwa dojeżdżać taksówką - ułatwi to znacznie zabawę. Kolejność wykonywania misji jest losowa.

Hook, Line and Sinker - $3.000

Lokalizacja: Westdyke
Sposób zabójstwa: Kobieta znajduje się w łodzi w sporej odległości o brzegu. Podpłyń na odpowiednią odległość (ale nie za blisko) i wyeliminuj cel przy pomocy karabinu snajperskiego.

Taken Out - $3.000

Lokalizacja: Alderney
Sposób zabójstwa: Gość porusza się po wyspie wraz z obstawą. Cel siedzi w limuzynie, więc to ona jest pojazdem, który musisz zniszczyć przede wszystkim – czy to za pomocą wyrzutni rakiet czy zwykłego ostrzału z samochodu.

Industrial Action - $7.500

Lokalizacja: Acter Industrial Park
Sposób zabójstwa: Gangsterzy ukrywają się w rafinerii, otoczeni ochroniarzami. Od razu kieruj się na tyłu budynku, po drodze zabijając gościa przy samochodzie, a następnie wbiegaj po schodach, eliminując kolejnych przeciwników. Dwóch ostatnich ukrywa się wysoko, jeden czeka na pomoście, a ostatni ukrywa się za filarem po przeciwnej stronie.

Derelict Target - $4.000

Lokalizacja: Alderney City
Sposób zabójstwa: Musisz oczyścić zniszczony budynek w rejonie Alderney City. Komitet powitalny czeka już przed wejściem, pozostali poukrywani są na wszystkich piętrach, więc oczyszczaj każde skrupulatnie. Cele de facto są tylko trzy, ale bez zabicia pozostałych agresywnych lokatorów raczej się nie obejdzie. Przydatne mogą okazać się wybuchowe pojemniki porozstawiane na większości poziomów.

Migration Control - $3.000

Lokalizacja: Alderney City
Sposób zabójstwa: Facet chce uciec helikopterem z lądowiska nad Booth Tunel. Wysadź maszynę latającą zanim odleci, najlepiej przy pomocy wyrzutni rakiet. Uważaj na samochód z ochroną stojący przed lądowiskiem.

R.U.B. Down - $4.000

Lokalizacja: Acter Industrial Park
Sposób zabójstwa: Musisz przerwać pewien deal. Podstawą tej misji jest to, aby zabić wszystkich trzech handlujących za jednym razem – najlepiej posłuży do tego celu wyrzutnia rakiet. Jeśli przeciwnicy zorientują się co jest grane rozjadą się w różnych kierunkach i dogonienie ich wszystkich może okazać się naprawdę ciężkie.

Bailing Out for Good - $3.000

Lokalizacja: Leftwood
Sposób zabójstwa: Cel przebywa na komisariacie. Poczekaj, aż kobieta opuści budynek i zabij ją, pamiętając o obstawie, która przyjechała ją odebrać.

Dead End - $6.500

Lokalizacja: Alderney City
Sposób zabójstwa: Podążaj za celem, aż ten zatrzyma się przy garażach w jakiejś bocznej uliczce pomiędzy blokami, a następnie rozpraw się ze wszystkimi gangsterami.

Water Hazard - $3.000

Lokalizacja: Tudor
Sposób zabójstwa: Ostatni cel przebywa na łodzi na kanale wodnym pomiędzy Tudor a Acter. Zajmij dogodną pozycję na brzegu i poślij rakietę w odpowiednim kierunku.
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 137 gości oraz 0 z 6594 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 137 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: A23865NC
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa