Gość

Rejestruj

 

 


GTA IV · PC
~80zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
TBoGT - Minigry
napisany: 08.01.2013 · dodał: Ronin
kategoria: GTA IV · wyświetleń: 3839
Drugi dodatek do GTA IV zatytułowany The Ballad of Gay Tony oferuje 4 nowe mini gry. Wszystkie zabawy pojawiły się po raz pierwszy w serii, a taniec i picie szampana idealnie pasują do imprezowego klimatu tego dodatku. Możemy również wybrać się na partyjkę golfa, lub stoczyć krwawą walkę w klatce. Mini gry, które znalazły się w TLAD nie są tutaj dostępne, ale za to możemy wziąć udział w zabawach, które były dostępne w podstawowej wersji GTA IV.


Golf


Zasady tej mini gry są bardzo proste, musimy trafić piłeczką jak najbliżej dołka, im bliżej dołka tym więcej punktów otrzymujemy. Kto uzyska najwięcej punktów w kilku partiach wygrywa. Grać w golfa możemy tylko w dzielnicy Algonquin na sztucznie przygotowanym polu golfowym. Możemy grać zarówno z przypadkowym golfistą jak i z Armandem oraz z Henriquem.


Walki w klatce


Naszym zadaniem w tej nowej mini grze jest wygranie 6 rund, a w każdej rundzie jest po 3 przeciwników. Pokonanie wszystkich 18 wrogów nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza że niektórzy posiadają nóż lub kij bejsbolowy, a zdrowie regeneruje się w każdej rundzie ale tylko o połowę. Możemy również brać udział jako widz i obstawiać, który zawodnik wygra ale wygrane są znacznie niższe i nie ma tej adrenaliny gdy to my znajdujemy się w klatce.


Picie szampana


Kolejna nowa mini gra dostępna jest tylko w dodatku The Ballad of Gay Tony i tylko w klubie Maisonette 9. Gra polega na wypiciu całego szampana, zanim zrobi to przeciwnik. Nie możemy pić za szybko bo zwymiotujemy, również nie możemy pić zbyt wolno bo przeciwnik wypije szampan przed nami. Szampan pijemy kręcąc myszką i staramy się jak najszybciej zapełnić cały pasek.


Taniec


Taniec jest ostatnią mini grą w dodatku TBoGT, możemy tańczyć w obu klubach Tony’ego, Maisonette 9 i Hercules. Aby rozpocząć grę musimy wejść na parkiet i podejść do dziewczyny tańczącej samotnie. Tańczymy za pomocą klawiszy WSAD i 2 przycisków myszy. Jeśli nie ustrzeżemy się błędów w tańcu to jako nagrodę otrzymamy pocałunek od dziewczyny i zostaniemy zaproszeni do ubikacji na mały numerek. Natomiast jeśli zatańczymy perfekcyjnie i pasek postępu nie spadnie ani razu, to jako nagrodę otrzymamy możliwość wzięcia udziału w tańcu grupowym.
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 154 gości oraz 0 z 6594 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 154 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: A23865NC
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa