Gość

Rejestruj

 

 
GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Z kamerą wśród twórców GTA
napisany: 17.05.2019 · 11:21 · dodał: sdr
kategoria: Classic GTA · komentarzy: 0 · zamknięty
BBC prowadzi na Twitterze osobny profil, na którym publikowane są materiały archiwalne stacji i związane z nimi wspomnienia. Dokładnie 23 lata (i jeden dzień) temu reporter Rory Cellan-Jones odwiedził w Dundee ekipę DMA Design.

BBC Archive
W trwającym niespełna sześć minut reportażu widzimy pracowników studia na swoich stanowiskach, pochłoniętych pracą nad kolejną grą - Grand Theft Auto. Kamera zagląda kolejno do różnych działów, gdzie Rory rozmawia m.in. z projektantami, dźwiękowcami i testerami. Mamy okazję spojrzeć na mapę świata i samą grę w zaawansowanym stadium produkcji, choć wciąż jeszcze nieco różną od tego co ostatecznie trafiło na rynek. W pewnym momencie widzimy też pomieszczenie, w którym trwa sesja... motion capture. GTA III potwierdzone? xD

To był rok 1996, półtora miesiąca przed planowaną premierą GTA. Terminu, jak wiemy, nie udało się dotrzymać ;)
W GTA zagramy na PlayStation Classic
napisany: 29.10.2018 · 15:24 · dodał: sdr
kategoria: Classic GTA · komentarzy: 2 · zamknięty
Sony właśnie ogłosiło pełną listę gier, które pojawią się na ich nowym-starym PlayStation Classic. Nie mogło wśród nich zabraknąć kultowego pierwszego Grand Theft Auto.


PlayStation Classic to miniaturowa replika pierwszego PS z 1994 roku. Konsolka nie będzie umożliwiała grania w dowolne gry ze swojego pierwowzoru, a jedynie w 20 tytułów wybranych i zapisanych w pamięci sprzętu przez Sony. Właśnie poznaliśmy pełną listę dostępnych tytułów i znajduje się wśród nich oryginalne GTA.

Poza legendarną produkcją Rockstar Games, zagramy również w takie perełki jak: Battle Arena Toshinden, Cool Boarders 2, Destruction Derby, Final Fantasy 7, Intelligent Qube, Jumping Flash, Metal Gear Solid, Mr Driller, Oddworld: Abe’s Oddysee, Rayman, Resident Evil Director’s Cut, Revelations: Persona, Ridge Racer Type 4, Super Puzzle Fighter 2 Turbo, Syphon Filter, Tekken 3, Tom Clancy’s Rainbow Six, Twisted Metal oraz Wild Arms.

PlayStation Classic w sklepach pojawi się 3 grudnia, w 24. rocznicę premiery popularnego "szaraka". W Polsce dostępne będzie w cenie około 450zł.
Przypomnij sobie pierwsze GTA
napisany: 17.12.2014 · 13:02 · dodał: Marcin
kategoria: Classic GTA · komentarzy: 4 · zamknięty
Arkadiusz "Dark Archon" Kamiński, redaktor naczelny portalu arhn.eu i prowadzący jeden z najlepszych polskich kanałów poświęconych grom wideo, opublikował właśnie nowy materiał z serii "...w pigułce", w którym przybliża historię pierwszej odsłony Grand Theft Auto oraz studia DMA, które grę wyprodukowało.

Warto zapoznać się z poniższym materiałem, bo jest on świetnie zrealizowany i zawiera sporo ciekawostek, które fani serii GTA powinni po prostu wiedzieć.

Klasyka trafi do PS Store?
napisany: 02.05.2013 · 12:52 · dodał: sdr
kategoria: Classic GTA · komentarzy: 7 · zamknięty
Przeszukując regularnie bazę ESRB czasem można doszukać się naprawdę ciekawych rzeczy. Na jedną z nich natrafiła właśnie redakcja serwisu Joystiq.

Otóż okazuje się, że już wkrótce posiadacze konsol PlayStation 3, a także przenośnych PS Vita i PSP, będą mogli zagrać w klasyczne odsłony serii GTA. Odpowiednie noty dla Grand Theft Auto oraz GTA 2 pojawiły się na moment w publicznym katalogu ESRB po czym szybko zostały usunięte. Domyślamy się, że nastąpiło to na wniosek Rockstar, które zapewne czeka na odpowiedni moment, aby podzielić się z nami radosną nowiną.

A co Wy sądzicie o tego typu reedycjach starszych tytułów? Chętnie wracacie czy może ich czas już bezpowrotnie minął?

chaos, 3 maja o 21:40
Ja ze swojej strony dodam, że także europejska organizacja ds. klasyfikacji gier wideo miała okazję się przejrzeć Grand Theft Auto w wersji na PlayStation3 i wystawiła jej znaczek "16".

chaos, 4 maja o 10:10
Heh, PEGI znowu w akcji. Tym razem dostało się GTA2 i ze względu na przemoc zawartą w grze na okładce wyląduje znaczek... "18"! Zupełnie odwrotnie aniżeli ESRB. Widocznie Europa ma inny punkt widzenia od Ameryki :)

Klasyka trafi do PS Store?
A jeśli pecet nie daje rady...
napisany: 20.07.2012 · 21:13 · dodał: sdr
kategoria: Classic GTA · komentarzy: 3 · zamknięty
Jak nie daje rady i nie możesz odpalić iCEnhancera to zawsze możesz zagrać w pierwsze Grand Theft Auto na silniku "czwórki" ;)

No, do zagrania to może jeszcze trochę czasu, bo i nie jest nawet powiedziane, że mod ujrzy światło dzienne, ale obejrzeć można. Na YouTube możecie sprawdzić jak wyglądają pierwsze efekty pracy zapaleńców, którzy przenieśli dwuwymiarową mapę na silnik RAGE. O ile sama mapa praktycznie się nie zmieniła, o tyle efekty znane z GTA IV nadają jej nowej świeżości.


Obecnie serwis przegląda 61 gości oraz 0 z 6453 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 61 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: prentolek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa