Gość

Rejestruj

 

 
GTA V · PC
~104złGTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Klasyczne GTA trafią na PS3?
napisany: 30.04.2020 · 15:12 · dodał: sdr
kategoria: Classic GTA · komentarzy: 5 · zamknięty
W rejestrze PEGI pojawiły się nowe wpisy dotyczące starszych części serii. Co ciekawe, zgodnie z podanymi informacjami GTA 1 oraz GTA 2 zostały sklasyfikowane ponownie dla platformy... PlayStation 3.

GTA1 i GTA2 na PS3 - PEGI
Jeszcze ciekawsza wydaje się podana data premiery na poprzedniej konsoli Sony - to dzisiaj. Czyżbyśmy niespodziewanie mieli otrzymać od Rockstar usprawnione wydania klasyków? Tylko dlaczego nie na sprzęt obecnej (jeszcze) generacji? Nie pozostaje chyba nic innego jak tylko zaczekać na oficjalne potwierdzenie ze strony studia.

PEGI przyznało pierwszej części serii kategorię 16, a GTA 2 otrzymało standardową "osiemnastkę".
Z kamerą wśród twórców GTA
napisany: 17.05.2019 · 11:21 · dodał: sdr
kategoria: Classic GTA · komentarzy: 0 · zamknięty
BBC prowadzi na Twitterze osobny profil, na którym publikowane są materiały archiwalne stacji i związane z nimi wspomnienia. Dokładnie 23 lata (i jeden dzień) temu reporter Rory Cellan-Jones odwiedził w Dundee ekipę DMA Design.

BBC Archive
W trwającym niespełna sześć minut reportażu widzimy pracowników studia na swoich stanowiskach, pochłoniętych pracą nad kolejną grą - Grand Theft Auto. Kamera zagląda kolejno do różnych działów, gdzie Rory rozmawia m.in. z projektantami, dźwiękowcami i testerami. Mamy okazję spojrzeć na mapę świata i samą grę w zaawansowanym stadium produkcji, choć wciąż jeszcze nieco różną od tego co ostatecznie trafiło na rynek. W pewnym momencie widzimy też pomieszczenie, w którym trwa sesja... motion capture. GTA III potwierdzone? xD

To był rok 1996, półtora miesiąca przed planowaną premierą GTA. Terminu, jak wiemy, nie udało się dotrzymać ;)
W GTA zagramy na PlayStation Classic
napisany: 29.10.2018 · 15:24 · dodał: sdr
kategoria: Classic GTA · komentarzy: 2 · zamknięty
Sony właśnie ogłosiło pełną listę gier, które pojawią się na ich nowym-starym PlayStation Classic. Nie mogło wśród nich zabraknąć kultowego pierwszego Grand Theft Auto.


PlayStation Classic to miniaturowa replika pierwszego PS z 1994 roku. Konsolka nie będzie umożliwiała grania w dowolne gry ze swojego pierwowzoru, a jedynie w 20 tytułów wybranych i zapisanych w pamięci sprzętu przez Sony. Właśnie poznaliśmy pełną listę dostępnych tytułów i znajduje się wśród nich oryginalne GTA.

Poza legendarną produkcją Rockstar Games, zagramy również w takie perełki jak: Battle Arena Toshinden, Cool Boarders 2, Destruction Derby, Final Fantasy 7, Intelligent Qube, Jumping Flash, Metal Gear Solid, Mr Driller, Oddworld: Abe’s Oddysee, Rayman, Resident Evil Director’s Cut, Revelations: Persona, Ridge Racer Type 4, Super Puzzle Fighter 2 Turbo, Syphon Filter, Tekken 3, Tom Clancy’s Rainbow Six, Twisted Metal oraz Wild Arms.

PlayStation Classic w sklepach pojawi się 3 grudnia, w 24. rocznicę premiery popularnego "szaraka". W Polsce dostępne będzie w cenie około 450zł.
Przypomnij sobie pierwsze GTA
napisany: 17.12.2014 · 13:02 · dodał: Marcin
kategoria: Classic GTA · komentarzy: 4 · zamknięty
Arkadiusz "Dark Archon" Kamiński, redaktor naczelny portalu arhn.eu i prowadzący jeden z najlepszych polskich kanałów poświęconych grom wideo, opublikował właśnie nowy materiał z serii "...w pigułce", w którym przybliża historię pierwszej odsłony Grand Theft Auto oraz studia DMA, które grę wyprodukowało.

Warto zapoznać się z poniższym materiałem, bo jest on świetnie zrealizowany i zawiera sporo ciekawostek, które fani serii GTA powinni po prostu wiedzieć.

Klasyka trafi do PS Store?
napisany: 02.05.2013 · 12:52 · dodał: sdr
kategoria: Classic GTA · komentarzy: 7 · zamknięty
Przeszukując regularnie bazę ESRB czasem można doszukać się naprawdę ciekawych rzeczy. Na jedną z nich natrafiła właśnie redakcja serwisu Joystiq.

Otóż okazuje się, że już wkrótce posiadacze konsol PlayStation 3, a także przenośnych PS Vita i PSP, będą mogli zagrać w klasyczne odsłony serii GTA. Odpowiednie noty dla Grand Theft Auto oraz GTA 2 pojawiły się na moment w publicznym katalogu ESRB po czym szybko zostały usunięte. Domyślamy się, że nastąpiło to na wniosek Rockstar, które zapewne czeka na odpowiedni moment, aby podzielić się z nami radosną nowiną.

A co Wy sądzicie o tego typu reedycjach starszych tytułów? Chętnie wracacie czy może ich czas już bezpowrotnie minął?

chaos, 3 maja o 21:40
Ja ze swojej strony dodam, że także europejska organizacja ds. klasyfikacji gier wideo miała okazję się przejrzeć Grand Theft Auto w wersji na PlayStation3 i wystawiła jej znaczek "16".

chaos, 4 maja o 10:10
Heh, PEGI znowu w akcji. Tym razem dostało się GTA2 i ze względu na przemoc zawartą w grze na okładce wyląduje znaczek... "18"! Zupełnie odwrotnie aniżeli ESRB. Widocznie Europa ma inny punkt widzenia od Ameryki :)

Klasyka trafi do PS Store?

Obecnie serwis przegląda 89 gości oraz 0 z 6475 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 89 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: maideared0
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa