Gość

Rejestruj

 

 
GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANFW GTA zagramy na PlayStation Classic
napisany: 29.10.2018 · 15:24 · dodał: sdr
kategoria: Classic GTA · komentarzy: 2 · zamknięty
Sony właśnie ogłosiło pełną listę gier, które pojawią się na ich nowym-starym PlayStation Classic. Nie mogło wśród nich zabraknąć kultowego pierwszego Grand Theft Auto.


PlayStation Classic to miniaturowa replika pierwszego PS z 1994 roku. Konsolka nie będzie umożliwiała grania w dowolne gry ze swojego pierwowzoru, a jedynie w 20 tytułów wybranych i zapisanych w pamięci sprzętu przez Sony. Właśnie poznaliśmy pełną listę dostępnych tytułów i znajduje się wśród nich oryginalne GTA.

Poza legendarną produkcją Rockstar Games, zagramy również w takie perełki jak: Battle Arena Toshinden, Cool Boarders 2, Destruction Derby, Final Fantasy 7, Intelligent Qube, Jumping Flash, Metal Gear Solid, Mr Driller, Oddworld: Abe’s Oddysee, Rayman, Resident Evil Director’s Cut, Revelations: Persona, Ridge Racer Type 4, Super Puzzle Fighter 2 Turbo, Syphon Filter, Tekken 3, Tom Clancy’s Rainbow Six, Twisted Metal oraz Wild Arms.

PlayStation Classic w sklepach pojawi się 3 grudnia, w 24. rocznicę premiery popularnego "szaraka". W Polsce dostępne będzie w cenie około 450zł.
Przypomnij sobie pierwsze GTA
napisany: 17.12.2014 · 13:02 · dodał: Marcin
kategoria: Classic GTA · komentarzy: 4 · zamknięty
Arkadiusz "Dark Archon" Kamiński, redaktor naczelny portalu arhn.eu i prowadzący jeden z najlepszych polskich kanałów poświęconych grom wideo, opublikował właśnie nowy materiał z serii "...w pigułce", w którym przybliża historię pierwszej odsłony Grand Theft Auto oraz studia DMA, które grę wyprodukowało.

Warto zapoznać się z poniższym materiałem, bo jest on świetnie zrealizowany i zawiera sporo ciekawostek, które fani serii GTA powinni po prostu wiedzieć.

Klasyka trafi do PS Store?
napisany: 02.05.2013 · 12:52 · dodał: sdr
kategoria: Classic GTA · komentarzy: 7 · zamknięty
Przeszukując regularnie bazę ESRB czasem można doszukać się naprawdę ciekawych rzeczy. Na jedną z nich natrafiła właśnie redakcja serwisu Joystiq.

Otóż okazuje się, że już wkrótce posiadacze konsol PlayStation 3, a także przenośnych PS Vita i PSP, będą mogli zagrać w klasyczne odsłony serii GTA. Odpowiednie noty dla Grand Theft Auto oraz GTA 2 pojawiły się na moment w publicznym katalogu ESRB po czym szybko zostały usunięte. Domyślamy się, że nastąpiło to na wniosek Rockstar, które zapewne czeka na odpowiedni moment, aby podzielić się z nami radosną nowiną.

A co Wy sądzicie o tego typu reedycjach starszych tytułów? Chętnie wracacie czy może ich czas już bezpowrotnie minął?

chaos, 3 maja o 21:40
Ja ze swojej strony dodam, że także europejska organizacja ds. klasyfikacji gier wideo miała okazję się przejrzeć Grand Theft Auto w wersji na PlayStation3 i wystawiła jej znaczek "16".

chaos, 4 maja o 10:10
Heh, PEGI znowu w akcji. Tym razem dostało się GTA2 i ze względu na przemoc zawartą w grze na okładce wyląduje znaczek... "18"! Zupełnie odwrotnie aniżeli ESRB. Widocznie Europa ma inny punkt widzenia od Ameryki :)

Klasyka trafi do PS Store?
A jeśli pecet nie daje rady...
napisany: 20.07.2012 · 21:13 · dodał: sdr
kategoria: Classic GTA · komentarzy: 3 · zamknięty
Jak nie daje rady i nie możesz odpalić iCEnhancera to zawsze możesz zagrać w pierwsze Grand Theft Auto na silniku "czwórki" ;)

No, do zagrania to może jeszcze trochę czasu, bo i nie jest nawet powiedziane, że mod ujrzy światło dzienne, ale obejrzeć można. Na YouTube możecie sprawdzić jak wyglądają pierwsze efekty pracy zapaleńców, którzy przenieśli dwuwymiarową mapę na silnik RAGE. O ile sama mapa praktycznie się nie zmieniła, o tyle efekty znane z GTA IV nadają jej nowej świeżości.

GTA w twojej przeglądarce
napisany: 21.05.2012 · 20:12 · dodał: chaos
kategoria: Classic GTA · komentarzy: 5 · zamknięty
Są takie gry, które zawsze wciągały - Quake, czy Wolfenstein 3D. Niestety po latach często ciężko jest w nie zagrać, bo już sprzęt inny, system operacyjny także, zaś ze zgodnością plików już niezbyt. Alternatywą mogą się wydawać gry w które pograć można przez przeglądarkę. Nie ma w nich ograniczeń systemowych, wystarczy tylko odpowiedniej mocy sprzęt (nie tylko komputer, ale nawet i może tablet). Ale to już nie to samo, brakuje w nich tego czegoś, co przykuwa uwagę. Odpowiedzią na to było przeniesienie stacjonarnych gier w internet - powstał Quake Live - internetowa wersja popularnego Quake 3 Arena, a nawet przeniesiono Wolfensteina 3D.

Idąc tym krokiem, pewien twórca Niklas von Hertzen stworzył internetową wersję kultowej strzelanki, praprzodka obecnych gier ze znaczkiem R* - GTA 1. Tutaj warto zaznaczyć, że nie jest to klon napisany od nowa i sygnowany nazwą GTA, lecz jest to aplikacja wykorzystująca oryginalne pliki źródłowe gry, które uruchamiane są w przeglądarce dzięki aplikacji napisanej przez Hertzena. Całość opiera się niestety tylko na wersji demo i jest jedynie eksperymentem. Jak twierdzi Hertzen, to tylko zaprezentowanie możliwości bibliotek WebGL pozwalających na granie w zaawansowane gry bez potrzeby ich instalowania na komputerze. Hertzen na swojej stronie udostępnia także kod źródłowy aplikacji. Kwestią czasu jest kiedy na jego bazie powstaną kolejne ciekawe projekty. Kto wie jak branża gier wyglądać będzie w przyszłości?

Projekt zobaczyć możecie klikając w link powiązany.

News został w całości zredagowany przez Pepe, dzięki wielkie chłopie. Mnie niestety nie udało się tego przetestować ponieważ jestem wyznawcą innej przeglądarki - Opery, a jak ostrzega autor, jego projekt jest kompatybilny wyłącznie z Google Chrome i Firefoxem. Pomimo instalacji alternatywnych przeglądarek moim oczom ukazuje się tylko czarny ekran. Cóż, jak się ma pecha to i cegła w drewnianym kościele na głowę spadnie... ;) - chaos

Obecnie serwis przegląda 106 gości oraz 0 z 6419 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 106 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: XXFree1
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa