Gość

Rejestruj

 

 


GTA: VCS · PSP
~55zł
Shadow Broker
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

LCS i VCS na PlayStation 3
napisany: 20.04.2016 · 20:36 · dodał: sdr
kategoria: Vice City Stories · komentarzy: 1 · zamknięty
Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się nowa lista gier, które wkrótce trafią na różne konsole Sony.

Znajdziemy wśród nich GTA Liberty City Stories oraz Vice City Stories. Obie gry debiutują na PlayStation 3 już dziś.

GTA LCS i VCS na PlayStation 3
Nie jest to jednak jedyna pozycja od Rockstar w tym tygodniu. Od piątku na PlayStation 4 ogrywać będzie można również pierwszą część serii Max Payne.
Mapy VCS i LCS
napisany: 10.04.2013 · 21:47 · dodał: chaos
kategoria: Vice City Stories · komentarzy: 0 · zamknięty
Kilka godzin temu przy okazji premiery Liberty i Vice City Stories w PlayStation Network - gier pierwotnie wydanych na przenośną konsolkę PlayStation Portable, Rockstar Games opublikował mapy miast, w których toczyła się rozgrywka umiejscowiona odpowiednio w 1998 i 1984 roku. Mapki dołączane niegdyś do pudełka z grą są w wysokiej rozdzielczości, co pozwoli wszystkim turystom spenetrować każdy kawałek terenu, a i najwięksi wyjadacze, którym papierowa wersja mogła się nieco zniszczyć przez lata odkryją na nowo coś interesującego. :)

Liberty City · Vice City

Jako bonus opublikowane zostały okładki oryginalnych instrukcji obsługi i krótkiej opisówki gry (LCS, VCS). Dodam jeszcze, że nie jest to pierwsza tego typu akcja. Kilka miesięcy temu z okazji premiery Vice City na urządzeniach mobilnych i San Andreas na platformie PSN opublikowane zostały mapki Liberty City z GTA III, Vice City i San Andreas.
Zagramy w VCS na PS3?
napisany: 18.12.2012 · 22:08 · dodał: sdr
kategoria: Vice City Stories · komentarzy: 7 · zamknięty
Wygląda na to, że Rockstar w wolnych chwilach nie próżnuje i wytrwale portuje na konsole obecnej generacji swoje hity znane do tej pory tylko z PlayStation 2 oraz PSP.

Już niejednokrotnie baza danych ESRB była źródłem wycieków nieogłoszonych jeszcze premier. I po raz kolejny poznajemy z tego źródła ciekawe fakty dotyczące gier ze stajni Rockstar Games.

Wygląda na to, że już wkrótce na PlayStation 3 zawita przebojowe Grand Theft Auto: Vice City Stories. Gra znana do tej pory była jedynie posiadaczom PS2 i przenośnego PSP. Jeśli tylko wpis nie trafił do bazy ESRB przypadkowo to jest bardzo możliwe, że już w nadchodzącym roku właściciele "czarnulek" Sony będą mieli dobrą okazję do odświeżenia sobie tego hitu.Zagramy w VCS na PS3?
Golden Joystick Awards
napisany: 27.10.2007 · 22:20 · dodał: chaos
kategoria: Vice City Stories · komentarzy: 3 · zamknięty
Kto uważnie obserwuje to co się dzieje w świecie growym ten doskonale wie, że w poniedziałek zakończyło się głosowanie w prestiżowym konkursie Golden Joystick Awards. Oczywiście mnie, redaktora doskonale znanego i lubianego serwisu o GTA, nie obchodzi nic innego tylko to czy jakakolwiek z typowanych wcześniej części Grand Theft Auto zajęła jakieś przyzwoite miejsce. Oczywiście nie mogło być inaczej niż się spodziewacie...

Panie i Panowie, Dziewczęta i Chłopcy. Rockstar Games może mieć powody do dumy. W roku 2007 tytuł gry roku na PSP otrzymuje Grand Theft Auto: Vice City Stories. Głównie za ten wspaniale odtworzony klimat lat osiemdziesiątych, gigantyczne miasto, po którym gracz może się poruszać, możliwość pilotowania helikopterów oraz genialny tryb multiplayer. I oczywiście za Phila Collins'a.

Warto też wspomnieć o tegorocznym Nuts All-Nighterze, którym okazało się Gears of War. Gra zgarnęła aż cztery nagrody, w tym również dla Najlepszej Gry Roku 2007.

Rockstarowi oczywiście gratuluję i życzę podobnego sukcesu z Grand Theft Auto IV.

Edit: Tak z innej beczki, to Slim Trashman sprytnie zauważył, że ten boski klimat lat osiemdziesiątych jest obecny na naszych monitorach już od pięciu lat. 29 października 2002 Rockstar Games wydał GTA Vice City, gdzie po raz pierwszy umiejscowił akcję w świecie pastelowych garniturów, narkotyków, półnagich kobiet i wiecznego słońca. A pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno obsysałem świeżutkie screeny Vice na modemie 56K...Golden Joystick Awards
Aktualizacja CheatDevice
napisany: 20.10.2007 · 19:00 · dodał: chaos
kategoria: Vice City Stories · komentarzy: 14 · zamknięty
Wiele bym dał, by móc napisać, że na scenie, podobnie jak w polityce zapadła kompletna cisza. Jednak z dwóch powodów nie zrobię tego.

Powodem pierwszym jest stojący w ciemnym rogu pokoju Lazlow z siekierą. Obiecał, że potnie mnie na kawałki, gdy napiszę newsa na ten temat.

Drugim powodem jest niejaki Edison Carter, który tę ciszę przełamał. Niedawno pojawiła się aktualizacja jego firmowego produktu - CheatDevice'a. Przeznaczona jest ona dla tych, którzy chcieliby przy konsolowym Grand Theft Auto pomajstrować, a posiadają sprzęt z firmware takim jak OE & M33. Aktualizacje dostępne są pod linkami poniżej.

Wersja 1.0g PRX dla Liberty City Stories
Wersja 2.4 PRX dla Vice City Stories
Żeby już nie nabijać drugiego newsa, to tutaj przedstawię, co dzisiaj wieczorem... Znaczy się w "Wieczorze". W tym odcinku mój dzisiejszy gość krytykuje elementy RPG z San Andreas oraz opowiada o tym, jak fajne było GTA III. Panie i Panowie - Guziolhardcore!

Ale na tym jeszcze nie koniec. Drugą gwiazdą wieczoru jest Jordan Liles (tak, ten facio z PlanetGTA), lecz ku waszemu zdziwieniu, nie udziela pełnego wywiadu. Skupia się na Grand Theft Auto III oraz źle wspomina elementy RPG znane z San Andreas...
VCS najlepsze
napisany: 11.05.2007 · 15:22 · dodał: tommypl
kategoria: Vice City Stories · komentarzy: 7 · zamknięty
Dziś zostały ogłoszone wyniki Plebiscytu Gra Roku 2006 o którym informował JaKo w tym newsie. Przyjemną dla nas wiadomością jest to, że gra Grand Theft Auto: Vice City Stories została okrzyknięta nazwą najlepszej gry na konsole przenośne. Produkcja Rockstar Games wyprzedziła takie gry jak Tekken: Dark Resurrection i Killzone: Liberation. Gratulacje. Wyniki plebiscytu znajdziecie tutaj zaś raport z pola bitwy tu.
Filmowa solucja VCS
napisany: 21.03.2007 · 23:50 · dodał: Marcin
kategoria: Vice City Stories · komentarzy: 10 · zamknięty
Jeśli jakaś misja z GTA: Vice City Stories sprawia, że nie możesz spać po nocach, chyba nadeszło rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. Użytkownik specjalizujący się w video poradnikach do GTA, uzupełnił bowiem swój zbiór filmami z każdej misji z VCS. Nic, tylko oglądać - klikajcie!

Obecnie serwis przegląda 109 gości oraz 0 z 6558 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 109 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Nike69
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa