Gość

Rejestruj

 

 


GTA: VC · PC
~16zł
Shadow Broker
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Za kulisami Vice City
napisany: 27.12.2012 · 10:26 · dodał: chaos
kategoria: Vice City · komentarzy: 3
Od jakiegoś tygodnia Rockstar Games karmił nas widźetami związanymi z kultową grą jaką jest Grand Theft Auto Vice City. Wszystko to z okazji 10 lecia wydania gry na konsolę PlayStation 2, a także ostatniego wydania na urządzenia mobilne. Kilkanaście godzin temu, kiedy redakcja GTG zabijała siebie nawzajem w The Lost and Damned, Rockstar po cichu opublikował trzecią i ostatnią część.

Ale po kolei, bo nie wszyscy mogą wiedzieć o co chodzi. Te widżety to nic innego jak możliwość podejrzenia w jaki sposób tworzona była gra. Chyba każdy chciał będąc na szkolnej wycieczce w teatrze, podczas przerwy zakraść się za kurtynę i zobaczyć jak to się robi?

Tak jak wspomniałem, Vice City od kuchni zostało podzielone na trzy części: animację w której możecie zobaczyć wykorzystanie techniki Motion Capture, pierwsze szkice postaci i animacje Tommyego, dźwięk w którym usłyszycie fragmenty radiostacji, efekty dźwiękowe i odgłosy przechodniów, a także miejski design w którym podejrzycie wnętrze hotelu, klubu, biura prawnika, budynki w nieco innej formie niż widzieliście w grze, a także...

Spoglądam teraz na was i widzę, że niektórym zaczyna ślinka cieknąć. Tak więc bez zbędnego owijania w bawełnę zapraszam do laboratorium Dextera Rockstar Games:

· Animacja
· Dźwięki
· Miasto

Aha. Sprawdźcie jeszcze mapy do Libety, Vice i San Andreas w wysokiej rozdzielczości.

chaos
napisany 27.12.2012 o godzinie 18:05
zobacz profil autora
A o moim epickim finiszu wyścigu na ostatnim miejscu to nikt nie pamięta :(
Ronin
napisany 27.12.2012 o godzinie 16:30
zobacz profil autora
Zabijanie było rewelacyjne :) Szkoda, że mam słabego kompa bo bym grał z włączonym frapsem ale wtedy bym miał z 10 fpsów. Akcja gdy sdr leciał 10 metrów w górę na odległość ponad 20 zostaje na długo w pamięci. Inna akcja z wczoraj to taka, gdy chaos wziął na motor kobietę, która się paliła i wtedy cały pojazd zaczął się palić, scena rodem z ghost ridera. Vice city od kuchni bardzo fajnie wygląda, jedynie co zauważyłem nowego na trailerze to sterowiec, który może jest kopią tego z V.
sdr
napisany 27.12.2012 o godzinie 11:30
zobacz profil autora
Ah, cóż to było za zabijanie. Mmm ;)

A co do VC to szkoda, że po tych latach twórcy jednak nie zdecydowali się dołożyć do gry czegoś nowego, choćby ze dwie misje, jakieś nowe wnętrza do zwiedzenia czy coś.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 62 gości oraz 0 z 6538 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 62 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DejvideQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa