Gość

Rejestruj

 

 


Trylogia · PC
~19zł
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

GTA III przeniesione na Vitę
napisany: 26.10.2020 · 21:07 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 0
Grand Theft Auto III ostatnio dostaje dużo miłości od fanów lubiących grzebać w sprzęcie. Ledwie miesiąc temu dowiedzieliśmy się o udanym porcie gry na Switcha, a tu już kolejna osoba chce przenieść ją na PS Vitę.Chodzi o niejakiego Rinnegatamante, który kilka dni temu po raz pierwszy publicznie zaprezentował efekty swojej pracy na Twitchu. Trójka na przedstawionym filmie jeszcze nie działa idealnie, rozgrywka nie jest płynna i można dostrzec błędy renderowania. Jednak autor projektu regularnie czyni postępy i już myśli o uruchomieniu na Vicie GTA: Vice City.

W najbliższym czasie wszyscy chętni mają otrzymać możliwość samodzielnego sprawdzenia GTA III na swoim kieszonkowym PlayStation. Oczywiście pod warunkiem, że tematem wcześniej nie zainteresują się prawnicy Take-Two ;)
GTA III przeniesione na Switcha
napisany: 25.09.2020 · 20:39 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 9 · zamknięty
Niemal równo rok temu pisaliśmy o tym, że wkrótce Grand Theft Auto III może pojawić się na nowych platformach. Kto by jednak pomyślał, że rękę do tego przyłożą sami fani? ;)

GTA III przeniesione na Switcha
To oczywiście żart, ale chyba przyznacie, że mamy tu do czynienia z ciekawym zbiegiem okoliczności. Przed rokiem podejrzewaliśmy, że Take-Two może chcieć wydać GTA III na szybko zdobywającej popularność konsoli Nintendo Switch. Dzisiaj natomiast świat obiegła informacja, że jeden z fanów z powodzeniem uruchomił grę na tym właśnie sprzęcie.

Chociaż wypada tu mówić raczej o przeportowaniu trójki, bowiem aby osiągnąć cel trzeba było się posunąć do inżynierii wstecznej oryginalnego kodu tak gry, jak i silnika graficznego RenderWare, na którym pierwsze trójwymiarowe GTA hula. Nie trzeba chyba wspominać, że jest to działanie wątpliwie legalne i najpewniej sprawca zamieszania wkrótce znajdzie w skrzynce pocztowej list od prawników Take-Two. A sprawcą tym jest niejaki eradicatinglove.

Na kanale autora projektu zamieszczony został film, z którego krok po kroku możemy dowiedzieć się jak zainstalować i uruchomić Grand Theft Auto III na Switchu. W opisie znajdziemy też linki do wszystkich potrzebnych plików i narzędzi. Gra działa na konsoli Nintendo całkiem sprawnie, od czasu do czasu zdarzają się jedynie drobne przycięcia.
GTA III ponownie sklasyfikowane
napisany: 27.09.2019 · 10:51 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 4 · zamknięty
W bazie Australian Classification, czyli australijskiego urzędu zajmującego się klasyfikacją wiekową m.in. gier, zauważona została interesująca zmiana. Interesująca, bo dotyczy... Grand Theft Auto III.

GTA III w bazie Australian Classification
Mogłoby się wydawać, że wokół tytułu, który swoją premierę miał niemal 18 lat temu niewiele powinno się już dziać, przynajmniej w kwestii ograniczeń wiekowych potencjalnych odbiorców. Tymczasem wpis w rejestrze dotyczący GTA III został właśnie zaktualizowany, dokładnie wczoraj.

Z samego wpisu nic konkretnego nie wynika. Nie wiemy nawet jakiej platformy dotyczy, aby można było wywnioskować czy chodzi o udostępnienie gry na nowym sprzęcie. Gdyby tak właśnie miało być, to pierwszą platformą która przychodzi na myśl mogłoby być Nintendo Switch. Japońska konsola została ciepło przyjęta na rynku, a baza jej użytkowników wynosi już ponad 35 milionów. Trudno zignorować tak dużą grupę potencjalnych klientów. Być może Rockstar przygotowuje się wydania swoich klasyków na tej platformie.

Z drugiej strony nie można wykluczyć innego scenariusza. Jak wspomniałem, w tym roku mija 18 lat od premiery Grand Theft Auto III. Może twórcy szykują z tej okazji coś specjalnego? Gra może i zestarzała się nie najgorzej, ale zdecydowanie zasługuje na porządny lifting. Co byście powiedzieli na remaster przygód w Liberty City?
GTA III grywalne na iPhonie X
napisany: 05.06.2019 · 19:31 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 0 · zamknięty
Raptem kilka tygodni temu pisałem o aktualizacji GTA: Chinatown Wars dla urządzeń z systemem iOS, a tu kolejną część serii spotyka ten sam los.

GTA III: Anniversary Edition
Wczoraj w sklepie Apple po niemal czterech latach pojawiła się nowa wersja Grand Theft Auto III oznaczona numerem 1.5. Podobnie jak w przypadku przygód Huanga Lee, aktualizacja sama w sobie nie wnosi większych zmian. Poprawione zostały podobno jakieś błędy i podobno gra ma działać lepiej, ale i tak najbardziej z tej wiadomości powinni cieszyć się posiadacze iPadów Pro oraz iPhonów X i XS, którzy wreszcie uruchomią grę na pełnym ekranie :)

Jeśli jeszcze nie macie GTA III na swoim jabłkowym urządzeniu, zachęcamy do nadrobienia zaległości. Gra kosztuje w App Store dokładnie 23,99 zł.
Grand Theft Auto III w Alei Sław
napisany: 05.05.2016 · 19:24 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 1 · zamknięty
Nieco ponad miesiąc temu pisaliśmy o nominacji jaką otrzymało Grand Theft Auto III. Dziś już wiemy, że seria ma swojego reprezentanta w Światowej Alei Sław Gier Wideo.

Utworzona przez amerykańskie Narodowe Muzeum Gier Aleja stanowi selekcję najlepszych produkcji, które z różnych względów zapisały się w historii. Do tej pory wyróżnione zostały takie tytuły jak Doom, Pac-Man, Pong, Super Mario Bros., Tetris oraz World of Warcraft.

Grand Theft Auto III w Alei Sław
Od dziś do zaszczytnego grona zaliczane jest również Grand Theft Auto III. Wraz z pierwszą trójwymiarową częścią serii swoje miejsce w Alei Sław otrzymało pięć innych gier: The Legend of Zelda, The Oregon Trail, The Sims, Sonic the Hedgehog i Space Invaders. Gratulujemy!

Obecnie serwis przegląda 48 gości oraz 0 z 6487 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 48 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: vape
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa