Gość

Rejestruj

 

 
Trylogia · PC
~19złIron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!GTA III ponownie sklasyfikowane
napisany: 27.09.2019 · 10:51 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 4 · zamknięty
W bazie Australian Classification, czyli australijskiego urzędu zajmującego się klasyfikacją wiekową m.in. gier, zauważona została interesująca zmiana. Interesująca, bo dotyczy... Grand Theft Auto III.

GTA III w bazie Australian Classification
Mogłoby się wydawać, że wokół tytułu, który swoją premierę miał niemal 18 lat temu niewiele powinno się już dziać, przynajmniej w kwestii ograniczeń wiekowych potencjalnych odbiorców. Tymczasem wpis w rejestrze dotyczący GTA III został właśnie zaktualizowany, dokładnie wczoraj.

Z samego wpisu nic konkretnego nie wynika. Nie wiemy nawet jakiej platformy dotyczy, aby można było wywnioskować czy chodzi o udostępnienie gry na nowym sprzęcie. Gdyby tak właśnie miało być, to pierwszą platformą która przychodzi na myśl mogłoby być Nintendo Switch. Japońska konsola została ciepło przyjęta na rynku, a baza jej użytkowników wynosi już ponad 35 milionów. Trudno zignorować tak dużą grupę potencjalnych klientów. Być może Rockstar przygotowuje się wydania swoich klasyków na tej platformie.

Z drugiej strony nie można wykluczyć innego scenariusza. Jak wspomniałem, w tym roku mija 18 lat od premiery Grand Theft Auto III. Może twórcy szykują z tej okazji coś specjalnego? Gra może i zestarzała się nie najgorzej, ale zdecydowanie zasługuje na porządny lifting. Co byście powiedzieli na remaster przygód w Liberty City?
GTA III grywalne na iPhonie X
napisany: 05.06.2019 · 19:31 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 0 · zamknięty
Raptem kilka tygodni temu pisałem o aktualizacji GTA: Chinatown Wars dla urządzeń z systemem iOS, a tu kolejną część serii spotyka ten sam los.

GTA III: Anniversary Edition
Wczoraj w sklepie Apple po niemal czterech latach pojawiła się nowa wersja Grand Theft Auto III oznaczona numerem 1.5. Podobnie jak w przypadku przygód Huanga Lee, aktualizacja sama w sobie nie wnosi większych zmian. Poprawione zostały podobno jakieś błędy i podobno gra ma działać lepiej, ale i tak najbardziej z tej wiadomości powinni cieszyć się posiadacze iPadów Pro oraz iPhonów X i XS, którzy wreszcie uruchomią grę na pełnym ekranie :)

Jeśli jeszcze nie macie GTA III na swoim jabłkowym urządzeniu, zachęcamy do nadrobienia zaległości. Gra kosztuje w App Store dokładnie 23,99 zł.
Grand Theft Auto III w Alei Sław
napisany: 05.05.2016 · 19:24 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 1 · zamknięty
Nieco ponad miesiąc temu pisaliśmy o nominacji jaką otrzymało Grand Theft Auto III. Dziś już wiemy, że seria ma swojego reprezentanta w Światowej Alei Sław Gier Wideo.

Utworzona przez amerykańskie Narodowe Muzeum Gier Aleja stanowi selekcję najlepszych produkcji, które z różnych względów zapisały się w historii. Do tej pory wyróżnione zostały takie tytuły jak Doom, Pac-Man, Pong, Super Mario Bros., Tetris oraz World of Warcraft.

Grand Theft Auto III w Alei Sław
Od dziś do zaszczytnego grona zaliczane jest również Grand Theft Auto III. Wraz z pierwszą trójwymiarową częścią serii swoje miejsce w Alei Sław otrzymało pięć innych gier: The Legend of Zelda, The Oregon Trail, The Sims, Sonic the Hedgehog i Space Invaders. Gratulujemy!
GTA III z szansą na Aleję Sław
napisany: 31.03.2016 · 22:42 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 0 · zamknięty
Mieszczące się w amerykańskim Rochester Narodowe Muzeum Gier ogłosiło finalistów tegorocznych nominacji do Światowej Alei Sław Gier Wideo.

Jest to zaszczytne grono ponadczasowych tytułów, które wywarły ogromny wpływ na branżę gier i całą popkulturę. Do tej pory w poczet przyjętych zostało sześć prawdziwych legend: Doom, Pac-Man, Pong, Super Mario Bros., Tetris oraz World of Warcraft, a w tym roku swoją szansę otrzymuje 15 kolejnych kandydatów. Wśród nich jest Grand Theft Auto III.

Za naszego faworyta trzymamy oczywiście kciuki, ale trzeba pamiętać, że konkurencja jest nie byle jaka. W szaranki z GTA stanęły takie produkcje jak The Legend of Zelda, Civilization, czy Space Invaders. Z pełną listą kandydatów zapoznacie się tutaj.

Nowych członków Alei Sław poznamy 5 maja. Jak oceniacie szanse?GTA III z szansą na Aleję Sław
GTA w pigułce #3
napisany: 19.01.2015 · 21:30 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 1 · zamknięty
Miesiąc temu Marcin zamieścił na łamach strony pierwszy odcinek bardzo fajnej serii klipów Arkadiusza Kamińskiego, opowiadających historię serii Grand Theft Auto. Od tamtej pory na kanale arhn.eu pojawiły się kolejne dwie części.

Jeśli ktoś z Was nie śledzi tego kanału na bieżąco to zachęcamy do obejrzenia wszystkiego od początku tutaj albo tylko ostatniego odcinka poniżej. Tym razem Arek opowiada jak to było z GTA III. Polecamy!


Obecnie serwis przegląda 66 gości oraz 1 z 6474 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 67 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: nila
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa