Gość

Rejestruj

 

 
Trylogia · PC
~19zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF
Grand Theft Auto III w Alei Sław
napisany: 05.05.2016 · 19:24 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 1 · zamknięty
Nieco ponad miesiąc temu pisaliśmy o nominacji jaką otrzymało Grand Theft Auto III. Dziś już wiemy, że seria ma swojego reprezentanta w Światowej Alei Sław Gier Wideo.

Utworzona przez amerykańskie Narodowe Muzeum Gier Aleja stanowi selekcję najlepszych produkcji, które z różnych względów zapisały się w historii. Do tej pory wyróżnione zostały takie tytuły jak Doom, Pac-Man, Pong, Super Mario Bros., Tetris oraz World of Warcraft.

Grand Theft Auto III w Alei Sław
Od dziś do zaszczytnego grona zaliczane jest również Grand Theft Auto III. Wraz z pierwszą trójwymiarową częścią serii swoje miejsce w Alei Sław otrzymało pięć innych gier: The Legend of Zelda, The Oregon Trail, The Sims, Sonic the Hedgehog i Space Invaders. Gratulujemy!
GTA III z szansą na Aleję Sław
napisany: 31.03.2016 · 22:42 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 0 · zamknięty
Mieszczące się w amerykańskim Rochester Narodowe Muzeum Gier ogłosiło finalistów tegorocznych nominacji do Światowej Alei Sław Gier Wideo.

Jest to zaszczytne grono ponadczasowych tytułów, które wywarły ogromny wpływ na branżę gier i całą popkulturę. Do tej pory w poczet przyjętych zostało sześć prawdziwych legend: Doom, Pac-Man, Pong, Super Mario Bros., Tetris oraz World of Warcraft, a w tym roku swoją szansę otrzymuje 15 kolejnych kandydatów. Wśród nich jest Grand Theft Auto III.

Za naszego faworyta trzymamy oczywiście kciuki, ale trzeba pamiętać, że konkurencja jest nie byle jaka. W szaranki z GTA stanęły takie produkcje jak The Legend of Zelda, Civilization, czy Space Invaders. Z pełną listą kandydatów zapoznacie się tutaj.

Nowych członków Alei Sław poznamy 5 maja. Jak oceniacie szanse?GTA III z szansą na Aleję Sław
GTA w pigułce #3
napisany: 19.01.2015 · 21:30 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 1 · zamknięty
Miesiąc temu Marcin zamieścił na łamach strony pierwszy odcinek bardzo fajnej serii klipów Arkadiusza Kamińskiego, opowiadających historię serii Grand Theft Auto. Od tamtej pory na kanale arhn.eu pojawiły się kolejne dwie części.

Jeśli ktoś z Was nie śledzi tego kanału na bieżąco to zachęcamy do obejrzenia wszystkiego od początku tutaj albo tylko ostatniego odcinka poniżej. Tym razem Arek opowiada jak to było z GTA III. Polecamy!

GTA III w serii PS2 Classics
napisany: 27.09.2012 · 18:03 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 2 · zamknięty
Równo dwa miesiące temu pisaliśmy, że wkrótce kultowe Grand Theft Auto III pojawi się w PlayStation Store. Od lipca trochę czasu już mięło, ale oto jest - gra zawitała w tym tygodniu do wirtualnego sklepu Sony i zasiliła szeregi zasłużonych tytułów w serii PS2 Classics.

Przygody Claude'a na czarnulce zostały jedynie przeportowane na nowszą generację i niestety nie oferują żadnych ulepszeń względem oryginału (lepsze tekstury, rozdzielczość HD, etc), ale ciągle jest to stare dobre GTA III. Wszystkich posiadaczy PS3 zachęcamy do odwiedzin PlayStation Store zakupu gry. Cena dla graczy z Polski to jedynie 36zł.

Przypominam też o trwającym właśnie evencie multiplayer z udziałem ekipy Rockstar. Twórcy GTA IV będą czekać na Was jeszcze przez dwie godziny na PlayStation Network oraz Xbox Live.

Dzięki dla Fernando za cynk o III @ PS3 :*GTA III w serii PS2 Classics
GTA III za kilka dni na PSN
napisany: 27.07.2012 · 19:14 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 8 · zamknięty
Już dobrych kilka miesięcy temu pojawiły się informacje, że coś jest na rzeczy. Był nawet przeciek z bazy ESRB sugerujący, że Grand Theft Auto III oraz GTA: Vice City mogą dołączyć do kolekcji klasyków na obecnej generacji konsol.

To właśnie staje się faktem, bo zgodnie z doniesieniami z PlayStation Blogcasta już w najbliższy wtorek przygody Claude'a w mrocznym Liberty City zasilą dział PS2 Classics w PlayStation Store. O Vice City na razie nic nie wiadomo, ale pewnie też już długo czekać nie będzie trzeba.

Czy w związku z reedycją Grand Theft Auto III powinniśmy spodziewać się czegoś szczególnego? No niestety nie będą cieszyć się osoby, które liczyły na podrasowaną grafikę, rozdzielczość podniesioną do HD, trofea i inne ulepszenia. W zasadzie będzie to zwykły port, ale za to jaki! Z pewnością wielu graczom umili ciągnący się w nieskończoność czas oczekiwania na piątą odsłonę serii.

PS A dla czekających na powrót Tommy'ego mam trochę, ekhm... inny port: klik! ;)GTA III za kilka dni na PSN

Obecnie serwis przegląda 46 gości oraz 0 z 6419 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 46 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: XXFree1
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa