Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Zelnick: nie chcemy robić prostych portów
napisany: 07.03.2021 · 14:12 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0
Podczas wtorkowej konferencji Morgan Stanley Technology, Media & Telecom szef Take-Two Interactive został zapytany o kwestię remasterów starszych tytułów. Czy firma spodziewa się wzrostu znaczenia tego trendu w swojej strategii?

Strauss Zelnick
Jeśli spodziewacie się, że odpowiedź Staussa Zelnicka była bardzo entuzjastyczna, to się rozczarujecie. Take2 oczywiście uważa remastery za ważną część swoich planów, ale też nie zamierza czynić z nich kolejnego filaru.

Podchodzimy do tego inaczej niż konkurencja - nie robimy prostych portów, ale faktycznie poświęcamy czas i staramy się uczynić grę inną, dopasowaną do nowych platform. Ulepszamy więc technologię, grafikę i poprawiamy wydajność. Myślę, że właśnie dlatego nasze remastery radzą sobie tak dobrze.

Świetnie nam wyszło na przykład z Mafią, a teraz GTA V zmierza na swoją trzecią generację. To niesamowite. Ta gra wyznaczała nowe standardy kiedy debiutowała i na drugiej generacji było tak samo. (...) Oczywiście jestem przekonany, że Rockstar ponownie dowiezie, ale nie byłoby to możliwe robiąc tylko zwyczajny port.

Najwyraźniej więc możemy oczekiwać czegoś szczególnego w związku z premierą Grand Theft Auto V na dziewiątej generacji. Miejmy tylko nadzieję, że Zelnick nie przesadza z ekscytacją i nie skończy się na podkręceniu grafiki i dodaniu kilku zadań pobocznych. Bo same usprawnienia techniczne raczej na nikim wielkiego wrażenia nie zrobią.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 147 gości oraz 0 z 6517 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 147 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Kamien
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa