Gość

Rejestruj

 

 


GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Wielka kumulacja na GTG
napisany: 24.11.2012 · 14:20 · dodał: sdr
kategoria: njoy · komentarzy: 5 · zamknięty
W tydzień po osiągnięciu magicznego progu tysiąca losowań w naszej loterii ruszamy z nową zabawą na GTG. Kumulacja - bo tak ją po prostu nazwałem - wzorowana jest na znanym wszystkim totolotku. Całość została jednak uproszczona i dopasowana do realiów naszego serwisu dlatego nie wszystko jest dokładnie tak jak w telewizji ;)

Po pierwsze losujemy tylko 3 liczby. Po drugie losujemy z zakresu od 1 do 12. Nagradzane jest tylko dokładne trafienie, więc nie ma żadnych nagród za trafienie jednej czy dwóch liczb - płacimy tylko za "trójkę". Daje to szansę na wygraną wynoszącą 1:220. Starałem się tak dobrać prawdopodobieństwo, aby wygrane nie padały za często - w końcu chodzi o kumulację! - a z drugiej strony żeby jednak od czasu do czasu ktoś wygrywał :)

Gdy "trójkę" trafi więcej niż jedna osoba, pula jest dzielona na wszystkich szczęśliwców. Gdy nie trafi nikt, całość przechodzi oczywiście do kolejnego losowania. Ponadto niezależnie od tego czy ktoś trafi czy nie, przed każdym losowaniem dorzucamy $$30 extra.

Losowania odbywają się nad ranem we wtorki i piątki. Takie warunki powinny na razie być w porządku. Jeśli okaże się, że wygrane padają zbyt rzadko albo zbyt często, zasady zostaną dostosowane podobnie jak robiliśmy to z loterią.

Zapraszamy do zabawy. Czekamy na Wasze opinie, uwagi i pomysły w komentarzach poniżej lub na blogu.
Kolejne zmiany
napisany: 05.02.2009 · 12:02 · dodał: sdr
kategoria: njoy · komentarzy: 0 · zamknięty
Powoli wszystko chyba zaczyna działać jak powinno. W naszej loterii wprowadzony został limit losów, które może nabyć jedna osoba i wynosi on 5 losów (może ulec zmianie w przyszłości). Zwiększona została też liczba dostępnych losów, do 30. Teraz można wygrać jeszcze więcej :) W najbliższych dniach będę obserwował liczbę przeprowadzanych loterii, aby ostatecznie ustalić optymalną liczbę losów. Zmieniony został również sposób wyboru zwycięzkiego losu. Dotychczasowa metoda przynosiła zbyt zbliżone wyniki.
Loteria - aktualizacja zasad
napisany: 03.02.2009 · 11:53 · dodał: sdr
kategoria: njoy · komentarzy: 0 · zamknięty
Miło, że loteria cieszy się sporym powodzeniem. Gorzej, że wykorzystywana jest w trochę niewłaściwy sposób ;p Dlatego postanowiłem zmienić nieco zasady gry.

Aby uniknąć nieprawidłowości cena jednego losu dla klubowiczów KAU wzrosła o $0.1, a całkowita wygrana została zmniejszona do 75% liczby losów. Proszę pamiętać, że w loterii nie chodzi o to, aby jedna osoba wykupiła wszystkie losy, bo nic na tym nie zyska ani nie straci - nie ma zabawy. Od teraz wykupienie wszystkich losów mija się z celem. No, chyba że ktoś nie ma co z punktami robić ;p
Gambling!
napisany: 02.02.2009 · 23:01 · dodał: sdr
kategoria: njoy · komentarzy: 0 · zamknięty
Oj. No pięknie. Prawie 2 równe lata minęły od ostatniego niusa w tej sekcji. Mam jednak nadzieję, że na kolejnego nie trzeba będzie czekać tak długo :) Chociaż... Czy ktoś w ogóle tutaj zagląda?

Dziś, w piąte urodziny GTAthegame uruchamiamy nową zabawę - loterię biletową. To prosta, acz trochę uzależniająca gra wieloosobowa o bardzo prostych zasadach (taaa, multiplayer ;p). Gracze kupują dowolną ilość losów spośród dostępnej puli. Opłata za każdy los trafia do banku. Po wykupieniu ostatniego losu, system wybiera jeden z biletów, a konto jego posiadacza zostaje zasilone pełną sumą z banku. Oczywiście gra posiada szereg urozmaiceń, aby nie stała się zanadto monotonna. Szczegóły poznacie tutaj.

Miłej zabawy. Wkrótce więcej podobnych zabaw :)
A jednak
napisany: 23.02.2007 · 16:54 · dodał: sdr
kategoria: njoy · komentarzy: 5 · zamknięty
Kiedy 12 maja ubiegłego roku publikowałem na GTG ostatni odcinek GTA Story 2 trochę szkoda mi było, że to już koniec - koniec drugiej części, a zarazem całej serii opowiadań. Wiele osób pytało o kontynuację, a ja musiałem odpowiadać: nie, więcej już nie będzie. Mówiłem tak, gdyż sądziłem, że nikt kompetentny nie będzie się nigdy chciał podjąć pisania kolejnych epizodów, a przy takim projekcie na GS potrzeba właśnie dużo determinacji i pewności, że dociągnie się do końca. Wszak jakby to wyglądało, gdyby przerwać pisanie w połowie.

Od tamtej pory minęło kilka dobrych miesięcy. Było też trochę osób, które chciały wskrzesić... legendę i kontynuować tradycję opowiadań na łamach strony. Nie wiem dlaczego, ale wszystkim kolejno odmawiałem albo po prostu każda próba umierała śmiercią naturalną - poprzez porzucenie planów i zapomnienie. Dopiero jakiś czas temu z podobną ideą zgłosił się do mnie mtz. Trochę minęło zanim zostałem ostatecznie przekonany. Chciałem mieć pewność, że Mateusz "da radę" i nie zniechęci się po paru odcinkach. Najpierw dostałem prolog (niewątpliwie bardzo zachęcający), potem pierwszy, drugi odcinek. Długo planowaliśmy fabułę trzeciej części. W końcu powstało to, co od tygodnia możecie podziwiać :) Zapraszamy do lektury.

Obecnie serwis przegląda 129 gości oraz 0 z 6584 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 129 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Furon
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa