Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Tausend
napisany: 09.08.2022 · 10:32 · dodał: sdr
kategoria: njoy · komentarzy: 3
Może być trudno w to uwierzyć, ale za nami już tysiąc kumulacji! Potrzebowaliśmy na to blisko dekady, jednak matematyki i kalendarza się nie przeskoczy ;)

To chyba dobry moment, aby co nieco podsumować i dokręcić kilka śrubek. Zacznijmy od garści statystyk:

  • Pierwsze losowanie odbyło się 28 listopada 2012.
  • Najwięcej losów - 165 - zakupiono na 29. losowanie.
  • Łącznie najwięcej losów - 2 663 - spośród użytkowników zakupił Roger.
  • Łączna suma wygranych wyniosła do tej pory $$92 824.
  • Najwięcej razy (po 12) spośród użytkowników wygrali k11h i Roger.

Na tę specjalną okazję postanowiłem wprowadzić też pewne drobne zmiany, które - miejmy nadzieję - uatrakcyjnią trochę całą zabawę. Aby zwiększyć potencjalne wygrane, podwojone zostały ceny losów oraz znacznie podniesiona została wartość puli podstawowej - teraz wynosi ona $$500. Oby przełożyło się to na jeszcze większe emocje i jeszcze więcej graczy.

Dzięki wszystkim za ten tysiąc losowań i życzę wysokich wygranych w kolejnych! No, a teraz do kolektury ;)

Aktualizacja (15.08)

Te podwyżki to chyba jednak nie do końca były przemyślane. Pula podstawowa na poziomie $$500 okazała się trochę za duża, bowiem praktycznie o tyle powiększałaby się całkowita pula po każdym losowaniu. Tym sposobem mogłaby w szybkim tempie osiągnąć poziom dziesiątek tysięcy $$.

Zdecydowałem więc o wydzieleniu dodatkowej puli startowej. Będzie ona wynosiła $$500, ale aktywuje się tylko jeśli w poprzednim losowaniu padła wygrana. W przeciwnym wypadku do puli całkowitej dorzucone zostanie $$50. Chodzi o to żeby zaczynać od wyższej kwoty potencjalnej wygranej, ale żeby jednak nie rosła ona z każdym losowaniem zbyt szybko. Bo po co komu tyle kasy, prawda? ;)
Wielka kumulacja na GTG
napisany: 24.11.2012 · 14:20 · dodał: sdr
kategoria: njoy · komentarzy: 5 · zamknięty
W tydzień po osiągnięciu magicznego progu tysiąca losowań w naszej loterii ruszamy z nową zabawą na GTG. Kumulacja - bo tak ją po prostu nazwałem - wzorowana jest na znanym wszystkim totolotku. Całość została jednak uproszczona i dopasowana do realiów naszego serwisu dlatego nie wszystko jest dokładnie tak jak w telewizji ;)

Po pierwsze losujemy tylko 3 liczby. Po drugie losujemy z zakresu od 1 do 12. Nagradzane jest tylko dokładne trafienie, więc nie ma żadnych nagród za trafienie jednej czy dwóch liczb - płacimy tylko za "trójkę". Daje to szansę na wygraną wynoszącą 1:220. Starałem się tak dobrać prawdopodobieństwo, aby wygrane nie padały za często - w końcu chodzi o kumulację! - a z drugiej strony żeby jednak od czasu do czasu ktoś wygrywał :)

Gdy "trójkę" trafi więcej niż jedna osoba, pula jest dzielona na wszystkich szczęśliwców. Gdy nie trafi nikt, całość przechodzi oczywiście do kolejnego losowania. Ponadto niezależnie od tego czy ktoś trafi czy nie, przed każdym losowaniem dorzucamy $$30 extra.

Losowania odbywają się nad ranem we wtorki i piątki. Takie warunki powinny na razie być w porządku. Jeśli okaże się, że wygrane padają zbyt rzadko albo zbyt często, zasady zostaną dostosowane podobnie jak robiliśmy to z loterią.

Zapraszamy do zabawy. Czekamy na Wasze opinie, uwagi i pomysły w komentarzach poniżej lub na blogu.
Kolejne zmiany
napisany: 05.02.2009 · 12:02 · dodał: sdr
kategoria: njoy · komentarzy: 0 · zamknięty
Powoli wszystko chyba zaczyna działać jak powinno. W naszej loterii wprowadzony został limit losów, które może nabyć jedna osoba i wynosi on 5 losów (może ulec zmianie w przyszłości). Zwiększona została też liczba dostępnych losów, do 30. Teraz można wygrać jeszcze więcej :) W najbliższych dniach będę obserwował liczbę przeprowadzanych loterii, aby ostatecznie ustalić optymalną liczbę losów. Zmieniony został również sposób wyboru zwycięzkiego losu. Dotychczasowa metoda przynosiła zbyt zbliżone wyniki.
Loteria - aktualizacja zasad
napisany: 03.02.2009 · 11:53 · dodał: sdr
kategoria: njoy · komentarzy: 0 · zamknięty
Miło, że loteria cieszy się sporym powodzeniem. Gorzej, że wykorzystywana jest w trochę niewłaściwy sposób ;p Dlatego postanowiłem zmienić nieco zasady gry.

Aby uniknąć nieprawidłowości cena jednego losu dla klubowiczów KAU wzrosła o $0.1, a całkowita wygrana została zmniejszona do 75% liczby losów. Proszę pamiętać, że w loterii nie chodzi o to, aby jedna osoba wykupiła wszystkie losy, bo nic na tym nie zyska ani nie straci - nie ma zabawy. Od teraz wykupienie wszystkich losów mija się z celem. No, chyba że ktoś nie ma co z punktami robić ;p
Gambling!
napisany: 02.02.2009 · 23:01 · dodał: sdr
kategoria: njoy · komentarzy: 0 · zamknięty
Oj. No pięknie. Prawie 2 równe lata minęły od ostatniego niusa w tej sekcji. Mam jednak nadzieję, że na kolejnego nie trzeba będzie czekać tak długo :) Chociaż... Czy ktoś w ogóle tutaj zagląda?

Dziś, w piąte urodziny GTAthegame uruchamiamy nową zabawę - loterię biletową. To prosta, acz trochę uzależniająca gra wieloosobowa o bardzo prostych zasadach (taaa, multiplayer ;p). Gracze kupują dowolną ilość losów spośród dostępnej puli. Opłata za każdy los trafia do banku. Po wykupieniu ostatniego losu, system wybiera jeden z biletów, a konto jego posiadacza zostaje zasilone pełną sumą z banku. Oczywiście gra posiada szereg urozmaiceń, aby nie stała się zanadto monotonna. Szczegóły poznacie tutaj.

Miłej zabawy. Wkrótce więcej podobnych zabaw :)

Obecnie serwis przegląda 127 gości oraz 0 z 6660 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 127 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Tyka1125
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies