Gość

Rejestruj

50 Cent kręci
napisany: 19.03.2023 · 14:24 · dodał: sdr
kategoria: Vice City · komentarzy: 5 · zamknięty
Jak się coś zaczyna to i wypada skończyć. W ostatniej Pigule informowaliśmy o tajemniczych wpisach 50 Centa, w których umieszczał on logo Vice City. Sprawa dość szybko się wyjaśniła.

50 Cent i Chad Stahelski - Deadline
Jak podaje serwis Deadline, a za nim Chaos :*, studio Paramount pracuje nad nowym serialem o roboczym tytule Vice City. Projekt powstaje przy współudziale m.in. należącej do 50 Centa firmy G-Unit Film & Television i stąd całe zamieszanie. Chociaż kto wie, może raper zagra też serialu?

Vice City śledzi losy trzech przyjaciół, byłych wojskowych, którzy wracają do rodzinnego Miami połowy lat 80. po niesłusznym wydaleniu ze służby za udział w aferze Iran-Contras.

Zhańbieni, odrzuceni i zapomniani przez kraj, któremu służyli, i bez perspektyw na przyszłość, wchodzą w układ z tajemniczym kolumbijskim imigrantem, tworząc ekipę do napadów. W pogoni za Amerykańskim Snem podążają niebezpieczną ścieżką przemocy.

-- za Deadline

Miami, lata 80., przestępczość, Vice City... Hmm, ciekawe co na to prawnicy Take-Two? Jednym z producentów serialu i reżyserem ma być Chad Stahelski odpowiedzialny m.in. za sukces serii filmów akcji John Wick. Może wyjść z tego coś dobrego. O ile dojdzie do skutku ;>
Nie żyje Tom Sizemore
napisany: 05.03.2023 · 15:27 · dodał: sdr
kategoria: Vice City · komentarzy: 3 · zamknięty
W piątek odszedł Tom Sizemore, aktor wcielający się w postać Sonny'ego Forelli w Grand Theft Auto: Vice City.

Sonny Forelli - Tom Sizemore
Tom Sizemore w swojej długiej i obfitującej w sukcesy karierze wcielił się w wiele postaci. Zagrał w takich filmach jak Szeregowiec Ryan, Helikopter w ogniu, Gorączka, czy Urodzeni mordercy. My, jako fani serii GTA z pewnością zapamiętamy go jednak z roli charyzmatycznego bossa rodziny Forelli. Dziękujemy za ten genialny występ Tom.

Tom Sizemore miał 61 lat.
Nie żyje Ray Liotta
napisany: 26.05.2022 · 20:24 · dodał: sdr
kategoria: Vice City · komentarzy: 1 · zamknięty
Dziś odszedł Ray Liotta, aktor wcielający się w postać Tommy'ego Vercetti w Grand Theft Auto: Vice City.

Tommy Vercetti - Ray Liotta
Ray Liotta był wybitnym aktorem, którego znamy z wielu zapadających w pamięć kreacji. Największą popularność przyniosła mu rola w Chłopcach z ferajny z 1990 roku.

Fani GTA jednak zawsze będą wspominać go jako głos Tommy'ego Vercetti - pierwszego protagonisty w serii, który przemówił do nas z ekranu. Ten głos pozostanie z nami. Dziękujemy Ray.

Ray Liotta miał 67 lat.
Na części pierwsze: część czwarta
napisany: 24.11.2021 · 19:08 · dodał: sdr
kategoria: Vice City · komentarzy: 3 · zamknięty
I właśnie wtedy kiedy myśleliśmy, że to już koniec...

Fragment kodu GTA: Vice City
We wrześniu pisaliśmy o sprawie, która trafiła do sądu po tym jak grupa modderów postanowiła sprzeciwić się żądaniom Take-Two i doprowadziła do przywrócenia na GitHuba części repozytoriów z kodem GTA III oraz Vice City. W odpowiedzi prawnicy wydawcy złożyli przeciwko nim pozew.

Pewnie mało kto się tego spodziewał, ale twórcy projektów re3 oraz reVC bazujących na źródłach oryginalnych gier, nie przestraszyli się ofensywy T2 i ruszyli do kontrataku. Ich zdaniem wszystko co robią nie narusza praw autorskich firmy i mieści się w granicach dozwolonego użytku, bo nie kopiują gier, a jedynie budują na nich. Poza tym zwracają uwagę, że Rockstar i Take-Two już dawno porzucili oba tytuły i zaprzestali ich aktualizowania, a społeczność była w przeszłości wielokrotnie zachęcana i wspierana w tworzeniu modyfikacji.

Trzeba przyznać, że jest w tym trochę racji, ale czy sąd przychyli się do argumentacji pozwanych? Zwłaszcza w świetle niedawnej premiery The Definitive Edition.
R*******?
napisany: 24.10.2021 · 13:58 · dodał: sdr
kategoria: Vice City · komentarzy: 3 · zamknięty
Houston, mamy problem. Wygląda na to, że podejrzenia w stosunku do Rockstar Games o cenzurę jednak nie były zupełnie bezpodstawne.

Phil Cassidy - GTA Vice City
Niektórym oprawa graficzna zremasterowanej trylogii nie przypadła do gustu. Jest jednak w społeczności jeszcze wiele osób, którym opublikowany w piątek zwiastun nie wypala oczu i wytrwale analizują go klatka po klatce. Co wypatrzyli?

Jeśli przyjrzeć się dokładnie scenie z misji Gun Runner w GTA: Vice City zauważymy, że koszulka Phila nie wygląda już tak jak w oryginale. Flaga Konfederacji na piersi bohatera została zastąpiona symbolem białej czaszki na czarnym tle.

Flaga Konfederacji od lat budzi kontrowersje, szczególnie w USA. Przez niektóre osoby uznawana jest za symbol rasizmu, z kolei zwolennicy bronią jej jako elementu dziedzictwa kraju. Do tej pory jednak Rockstarowi jakoś to nie przeszkadzało.

Jak myślicie, czy takie zmiany powinny niepokoić?

Obecnie serwis przegląda 260 gości oraz 0 z 6661 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 260 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: CHRISSS
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies