Gość

Rejestruj

 

 


GTA: CW · PSP
~20zł
Shadow Broker
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Chinatown Wars grywalne na iPhonie X
napisany: 14.05.2019 · 14:32 · dodał: sdr
kategoria: Chinatown Wars · komentarzy: 1 · zamknięty
Jedną z zalet gier od Rockstar jest niewątpliwie przyzwoite wsparcie. Starsze tytuły studia regularnie udostępniane są na nowych platformach i aktualizowane. Poprawki otrzymało właśnie GTA: Chinatown Wars w wersji na iOS.

Chinatown Wars grywalne na iPhonie X
Jeśli macie przygody Huanga Lee w swojej bibliotece, a po przesiadce na nowszy sprzęt od Apple doskwierał wam brak możliwości gry, to właśnie przyszedł ratunek. Chinatown Wars jest już grywalne na najnowszych iPhone'ach oraz iPadach. Konkretnie chodzi o modele z rodziny iPhone'a X i iPada Pro. Gra potrafi też już korzystać z dobrodziejstwa trybu pełnoekranowego na tych urządzeniach.

Jeśli macie sprzęt z jabłkiem, a nie graliście jeszcze w GTA: Chinatown Wars, polecamy tę grę waszej uwadze.
Chinatown Wars dostępne na Androida
napisany: 18.12.2014 · 19:52 · dodał: sdr
kategoria: Chinatown Wars · komentarzy: 3 · zamknięty
Zupełnie niespodziewanie Grand Theft Auto: Chinatown Wars zawitało dziś na najpopularniejszą mobilną platformę - system Android.

GTA: Chinatown Wars
Gra dostępna jest już w Google Play w cenie niespełna 21 PLN.

Aktualizacji doczekali się również posiadacze wersji na urządzenia Apple z systemem iOS. Od teraz dostępne są nowe możliwości zmiany sterowania, wspierane są sprzętowe kontrolery oraz ekrany wysokiej rozdzielczości.
Trójpak GTA na PSP za stówkę
napisany: 06.09.2011 · 11:14 · dodał: sdr
kategoria: Chinatown Wars · komentarzy: 2 · zamknięty
Nius mocno spóźniony, ale jeszcze zdążycie. Na co? Na wielką wyprzedaż gier w PlayStation Store, w ramach której za grosze możecie nabyć wszystkie części serii GTA wydane na PlayStation Portable.

* GTA: Chinatown Wars za 29PLN
* GTA: Liberty City Stories za 29PLN
* GTA: Vice City Stories za 29PLN

Co prawda zaletą dystrybucji cyfrowej jest fakt, że gier nie braknie dla nikogo, ale w tym przypadku i tak lepiej się pośpieszyć bowiem promocja trwa tylko do jutra (7 września). Korzystajcie, bo taka okazja szybko się nie powtórzy.

A jeśli interesują Was również inne gry, powinniście rzucić okiem na tę listę. Może znajdziecie jeszcze coś dla siebie.Trójpak GTA na PSP za stówkę
Świętuj rok królika
napisany: 04.02.2011 · 12:21 · dodał: sdr
kategoria: Chinatown Wars · komentarzy: 0 · zamknięty
Chińczycy właśnie rozpoczęli nowy rok, rok królika. Z tej okazji, tak jak i rok temu, Rockstar przygotowało promocję GTA: Chinatown Wars na platformy naznaczone jabłkiem.

Zarówno podstawowa wersja gry na iPhone i iPod touch, jak i wersja HD na iPada objęte zostały obniżką ceny wynoszącą aż 50%. W związku z tym przygody Huanga Lee nabyć można już za niecałe $5. Promocja trwa tylko do końca weekendu.Świętuj rok królika
No i jest: Chinatown Wars HD
napisany: 09.09.2010 · 17:56 · dodał: sdr
kategoria: Chinatown Wars · komentarzy: 3 · zamknięty
Mamy dziewiąty dzień września, więc dziś premiera Grand Theft Auto: Chinatown Wars na (prawdopodobnie) ostatnią już platformę - iPada Apple. Jak wspominałem tydzień temu gra została specjalnie przeskalowana do możliwości "magicznej deseczki" Steve'a Jobsa i wyświetlana jest w wysokiej rozdzielczości.

Niesie to ze sobą wiele korzyści: m.in. większy obszar widoczny na ekranie, większe, a przy tym również wyraźniejsze obiekty. Z innych nowości w tej wersji gry pojawiła się możliwość ustawienia poziomu trudności rozgrywki (całkowita nowość w serii) i dodatkowa radiostacja Independence FM, do której możemy podłączyć swoją muzyczną bibliotekę iTunes.

Poniżej próbka tego jak wygląda iPadowa wersja przygód Huanga Lee. Więcej screenów znajdziecie tutaj.No i jest: Chinatown Wars HD
Chinatown Wars HD za tydzień!
napisany: 01.09.2010 · 19:30 · dodał: sdr
kategoria: Chinatown Wars · komentarzy: 2 · zamknięty
Witaj szkoło! ;) Być może niektórzy z Was pamiętają jeszcze mojego czerwcowego niusa, w którym pisałem o planach Rockstar dotyczących wydania specjalnej wersji GTA: Chinatown Wars na iPada. Gra złapała niemały, bo trzymiesięczny poślizg, ale ostatecznie zostanie wydana i to już za tydzień 9 września.

Poza dostępnym już w wersjach na iPhone'a i iPoda sterowaniem z wykorzystaniem multitoucha, wersja ta zostanie dodatkowo wzbogacona o rzecz wydawałoby się dość oczywistą, czyli podkręconą rozdzielczość obrazu. Podkręcona ona zostanie jednak aż do poziomu HD, więc widoczki powinny być naprawdę imponujące. Myślę, że jeszcze w najbliższych siedmiu dniach możemy spodziewać się jakichś detali i pierwszych screenów, więc będziecie mogli przekonać się na własne oczy czy wersja HD rzeczywiście wygląda tak dobrze.

Gra będzie dostępna dla wszystkich posiadaczy iPadów do kupienia w App Store za jedyne $9,99.Chinatown Wars HD za tydzień!
Chinatown Wars na iPada!
napisany: 09.06.2010 · 12:35 · dodał: sdr
kategoria: Chinatown Wars · komentarzy: 0 · zamknięty
W dniu wczorajszym odbyła się konferencja prasowa Take-Two Interactive podsumowująca ostatni kwartał działalności firmy. Spodziewanych było co najmniej kilka nowych szczegółów na temat produkcji spod znaku Rockstar Games. Mieli się nawet pojawić przedstawiciele developera, jednak z tego co mi wiadomo żaden nie zaszczycił uczestników konferencji swoją obecnością.

Ze spraw dotyczących Grand Theft Auto dowiadujemy się, że czwarta część serii rozeszła się na całym świecie w nakładzie już ponad 17 milionów egzemplarzy. To doskonały wynik.

Ponadto jeszcze w tym miesiącu Chinatown Wars zawita na kolejnej maszynie z logo Apple - iPadzie. Mimo, że przygody Huanga Lee przeniesiono już na tyle platform, najwyraźniej Rockstar w dalszym ciągu chce poszerzać swoje horyzonty jeśli chodzi o urządzenia mobilne. Szkoda tylko, że to wszystko w oparciu o jeden tytuł.

+ Czytaj więcej o konferencji Take-Two

Obecnie serwis przegląda 68 gości oraz 0 z 6558 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 68 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Nike69
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa