Gość

Rejestruj

LCS i Chinatown Wars w GTA+
napisany: 19.10.2023 · 22:13 · dodał: sdr
kategoria: Chinatown Wars · komentarzy: 6 · zamknięty
Od dzisiaj subskrybenci usługi GTA+ mogą w ramach aktywnego abonamentu ogrywać mobilne Liberty City Stories i Chinatown Wars.

Liberty City Stories i Chinatown Wars w GTA+
We wrześniu oferta GTA+ poszerzyła się o możliwość pobierania i grania bez dodatkowych opłat w The Trilogy - The Definitive Edition na Xboksie Series X|S i PS5. Teraz do biblioteki dołączają przygody Toniego Cipriani oraz Huanga Lee w wersji na iOS i Androida.

Wystarczy pobrać gry odpowiednio z App Store lub Google Play i zalogować się do swojego konta Social Club. Pozostali gracze, którzy nie mają aktywnego abonamentu, mogą skorzystać z 30-minutowego okresu próbnego. Po tym czasie, jeśli dana gra przypadnie nam do gustu (a nie może być inaczej), możemy odblokować ją uiszczając pełną cenę.

Pełną cenę będą musieli zapłacić również subskrybenci GTA+ jeśli gry zostaną przez Rockstar wycofane z biblioteki. Informacja o tym zostanie jednak podana przez studio nie później niż 30 dni wcześniej.
Chinatown Wars grywalne na iPhonie X
napisany: 14.05.2019 · 14:32 · dodał: sdr
kategoria: Chinatown Wars · komentarzy: 1 · zamknięty
Jedną z zalet gier od Rockstar jest niewątpliwie przyzwoite wsparcie. Starsze tytuły studia regularnie udostępniane są na nowych platformach i aktualizowane. Poprawki otrzymało właśnie GTA: Chinatown Wars w wersji na iOS.

Chinatown Wars grywalne na iPhonie X
Jeśli macie przygody Huanga Lee w swojej bibliotece, a po przesiadce na nowszy sprzęt od Apple doskwierał wam brak możliwości gry, to właśnie przyszedł ratunek. Chinatown Wars jest już grywalne na najnowszych iPhone'ach oraz iPadach. Konkretnie chodzi o modele z rodziny iPhone'a X i iPada Pro. Gra potrafi też już korzystać z dobrodziejstwa trybu pełnoekranowego na tych urządzeniach.

Jeśli macie sprzęt z jabłkiem, a nie graliście jeszcze w GTA: Chinatown Wars, polecamy tę grę waszej uwadze.
Chinatown Wars dostępne na Androida
napisany: 18.12.2014 · 19:52 · dodał: sdr
kategoria: Chinatown Wars · komentarzy: 3 · zamknięty
Zupełnie niespodziewanie Grand Theft Auto: Chinatown Wars zawitało dziś na najpopularniejszą mobilną platformę - system Android.

GTA: Chinatown Wars
Gra dostępna jest już w Google Play w cenie niespełna 21 PLN.

Aktualizacji doczekali się również posiadacze wersji na urządzenia Apple z systemem iOS. Od teraz dostępne są nowe możliwości zmiany sterowania, wspierane są sprzętowe kontrolery oraz ekrany wysokiej rozdzielczości.
Trójpak GTA na PSP za stówkę
napisany: 06.09.2011 · 11:14 · dodał: sdr
kategoria: Chinatown Wars · komentarzy: 2 · zamknięty
Nius mocno spóźniony, ale jeszcze zdążycie. Na co? Na wielką wyprzedaż gier w PlayStation Store, w ramach której za grosze możecie nabyć wszystkie części serii GTA wydane na PlayStation Portable.

* GTA: Chinatown Wars za 29PLN
* GTA: Liberty City Stories za 29PLN
* GTA: Vice City Stories za 29PLN

Co prawda zaletą dystrybucji cyfrowej jest fakt, że gier nie braknie dla nikogo, ale w tym przypadku i tak lepiej się pośpieszyć bowiem promocja trwa tylko do jutra (7 września). Korzystajcie, bo taka okazja szybko się nie powtórzy.

A jeśli interesują Was również inne gry, powinniście rzucić okiem na tę listę. Może znajdziecie jeszcze coś dla siebie.Trójpak GTA na PSP za stówkę
Świętuj rok królika
napisany: 04.02.2011 · 12:21 · dodał: sdr
kategoria: Chinatown Wars · komentarzy: 0 · zamknięty
Chińczycy właśnie rozpoczęli nowy rok, rok królika. Z tej okazji, tak jak i rok temu, Rockstar przygotowało promocję GTA: Chinatown Wars na platformy naznaczone jabłkiem.

Zarówno podstawowa wersja gry na iPhone i iPod touch, jak i wersja HD na iPada objęte zostały obniżką ceny wynoszącą aż 50%. W związku z tym przygody Huanga Lee nabyć można już za niecałe $5. Promocja trwa tylko do końca weekendu.Świętuj rok królika

Obecnie serwis przegląda 105 gości oraz 0 z 6660 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 105 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Tyka1125
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies