Gość

Rejestruj

 

 


GTA: LCS · PSP
~50zł
GTANF
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Liberty City Stories na Androida
napisany: 11.02.2016 · 19:45 · dodał: sdr
kategoria: Liberty City Stories · komentarzy: 2 · zamknięty
Prawie dwa miesiące po wersji na urządzenia sygnowane jabłkiem GTA: Liberty City Stories debiutuje również na platformie Android!


W grze, dostępnej dotychczas jedynie na konsolach PSP i PlayStation 2, wcielamy się w postać Toniego Cipriani, członka mafii Leone, który po latach wraca do rodzinnego Liberty City.

W grze Liberty City Stories, Toni Cipriani, były zaufany członek rodziny Leone, wychodzi z ukrycia po odpokutowaniu zabójstwa innego członka mafii. Zastaje Liberty City w chaosie, ponieważ Rodziny prowadzą brutalną walkę o panowanie nad miastem, które powoli ugina się pod ciężarem korupcji politycznej, zorganizowanej przestępczości, przemytu narkotyków i strajków związków zawodowych. Na drodze do przekazania panowania nad miastem rodzinie Leone staną Toniemu psychotyczni zabójcy, zdeprawowani oligarchowie, cyniczni politycy, a nawet jego własna matka.

W stosunku do oryginału wydanego na platformach Sony, nowa wersja doczekała się kilku usprawnień. Poprawiono m.in. tekstury i grafikę, wprowadzono nowy system oświetlenia i celowania oraz poszerzono obszar rysowania mapy. Oczywiście sterowanie zostało przystosowane do urządzeń dotykowych, a stan gry zapisywany jest w chmurze Social Club.

Podobnie jak w przypadku wydania na iOS, twórcy przygotowali mały upominek dla fanów grających w GTA Online na PS4, Xboksie One oraz PC. Każdy kto zakupi odświeżone Liberty City Stories i zaloguje się w grze do swojego konta Social Club uzyska w GTA Online dostęp do ekskluzywnej koszulki Kocham LC (t-shirt pojawi się w sklepach w ciągu 24h).

Grand Theft Auto: Liberty City Stories dla Androida zakupicie w Google Play za jedyne 20zł. Jest to cena promocyjna obowiązująca tylko do 24 lutego. Do instalacji gry wymagany jest system w wersji 4.0 lub nowszej.
Liberty City Stories na iOS
napisany: 17.12.2015 · 19:34 · dodał: sdr
kategoria: Liberty City Stories · komentarzy: 3 · zamknięty
Dzisiaj wielki dzień. GTA: Liberty City Stories debiutuje na platformie iOS, a już wkrótce pojawi się również na urządzeniach z systemem Android!


W grze, dostępnej dotychczas jedynie na konsolach PSP i PlayStation 2, wcielamy się w postać Toniego Cipriani, członka mafii Leone, który po latach wraca do rodzinnego Liberty City.

W grze Liberty City Stories, Toni Cipriani, były zaufany członek rodziny Leone, wychodzi z ukrycia po odpokutowaniu zabójstwa innego członka mafii. Zastaje Liberty City w chaosie, ponieważ Rodziny prowadzą brutalną walkę o panowanie nad miastem, które powoli ugina się pod ciężarem korupcji politycznej, zorganizowanej przestępczości, przemytu narkotyków i strajków związków zawodowych. Na drodze do przekazania panowania nad miastem rodzinie Leone staną Toniemu psychotyczni zabójcy, zdeprawowani oligarchowie, cyniczni politycy, a nawet jego własna matka.

W stosunku do oryginału wydanego na platformach Sony, nowa wersja doczekała się kilku usprawnień. Poprawiono m.in. tekstury i grafikę, wprowadzono nowy system oświetlenia i celowania oraz poszerzono obszar rysowania mapy. Oczywiście sterowanie zostało przystosowane do urządzeń dotykowych, a stan gry zapisywany jest w chmurze Social Club. Edycja na system iOS zapewnia również wsparcie dla technologii 3D Touch.

Jest też mała niespodzianka dla fanów grających w GTA Online na PS4, Xboksie One oraz PC. Każdy kto zakupi odświeżone Liberty City Stories i zaloguje się w grze do swojego konta Social Club uzyska w GTA Online dostęp do ekskluzywnej koszulki Kocham LC (t-shirt pojawi się w sklepach w ciągu 24h).

Grand Theft Auto: Liberty City Stories dla iOS zakupicie w AppStore za jedyne €6,99. Wymagany jest system w wersji 8.0 lub nowszej.
LCS w drodze na smartfony?
napisany: 21.02.2014 · 22:46 · dodał: sdr
kategoria: Liberty City Stories · komentarzy: 3 · zamknięty
Po niedawnej premierze GTA San Andreas na urządzeniach mobilnych z iOS, Androidem i Windows Phone dość oczywistym wydawało się, że wkrótce przyjdzie pora na pozostałe dwie części serii z uniwersum III.

Żadne zapowiedzi się nie pojawiają i w sumie to nie dziwi biorąc pod uwagę, że ekipa Rockstar nigdy nie była specjalnie wylewna. Oto jednak mamy pierwszy sygnał mogący stanowić potwierdzenie, że odświeżone Liberty City Stories jest już w produkcji i jeszcze w tym roku opanuje nasze smartfony oraz tablety.

Nie jest powszechną wiedza, że Rockstar przenosząc choćby na urządzenia Apple niektóre swoje dotychczas wydane gry, wspomagał się doświadczeniem studia War Drum. W dniu dzisiejszym redakcja serwisu Portable Gaming Region pochwaliła się informacjami, które ich współpracownik przywiózł ze spotkania w siedzibie War Drum w Gainesville na Florydzie.

Jeden z pracowników firmy w anonimowej wypowiedzi miał przyznać, że remake GTA Liberty City Stories jest w produkcji już od nieco ponad miesiąca i powinien być gotowy gdzieś w czwartym kwartale tego roku. Ze spodziewanych ulepszeń gry względem pierwowzoru możemy wymienić m.in. tekstury w wyższej rozdzielczości, bardziej szczegółowe modele, a także zapis stanu gry w chmurze Rockstar. Ponadto odświeżona ma zostać również opcja własnej radiostacji tworzonej dynamicznie z muzyki znalezionej na urządzeniu. Na chwilę obecną nie są znane dalsze szczegóły.

Możliwy debiut przygód Toniego Cipriani na iOS, Androidzie oraz Windows Phone z pewnością ucieszy wielu fanów, którzy jeszcze nie mieli okazji doświadczyć tej części serii GTA. Wbrew pozorom takich graczy jest całkiem sporo. Premiera gry na popularnych platformach mobilnych z pewnością ułatwi im nadrobienie zaległości. A Wy już graliście czy też czekacie?LCS w drodze na smartfony?
GTA Stories za tydzień na PSN
napisany: 29.03.2013 · 17:06 · dodał: sdr
kategoria: Liberty City Stories · komentarzy: 6 · zamknięty
Na przyszły tydzień zapowiedziana została premiera w PlayStation Store dwóch kolejnych wielkich hitów poprzedniej generacji.

Już od jakiegoś czasu trwa trend przenoszenia przez Rockstar Games swoich najlepszych (czyt. wszystkich) gier z PlayStation 2 do dystrybucji cyfrowej. Tym razem posiadacze PS3 będą mogli odświeżyć sobie wspomnienia z Grand Theft Auto: Liberty City Stories oraz Grand Theft Auto: Vice City Stories. Obie gry, które początkowo dostępne były tylko na PSP, a następnie zostały przeniesione na PS2, będziemy mogli nabyć w cyfrowym sklepie Sony w cenie €9,99.

Przypomnijmy, że ostatnio w serii PS2 Classics ukazały się takie przeboje Rockstar jak Red Dead Revolver czy dwie pierwsze części serii Midnight Club.

P.S. Widzieliście już trzecią część Nocy w Liberty?GTA Stories za tydzień na PSN
Za grosze w Muve #2
napisany: 16.11.2012 · 09:17 · dodał: chaos
kategoria: Liberty City Stories · komentarzy: 1 · zamknięty
Hej! Mam nadzieję, że ochłonęliście choć trochę od szaleństwa związanego z Grand Theft Auto V. Jeśli nie, to i tak wtrynię swoje trzy grosze na główną... Wszystko z myślą o waszych portfelach.

Tydzień temu w sklepie Muve.pl zakupić mogliście sobie Grand Theft Auto IV wraz z dodatkami za śmieszne pieniądze, taniej nawet od San Andreas. W ten weekend dla chcących powiększyć swoją kolekcję gier czekają kolejne tytuły z rabatem*. Dodam, że tym razem są to wydania pudełkowe przeznaczone w większości na konsole starej, nowej i przenośnej generacji.

Wśród 49 gier znaleźć można również te ze stajni Rockstar Games:
· Midnight Club 3: DUB Edition (PSP) za 29,99zł
· Grand Theft Auto: Liberty City Stories (PS2) za 29,99 zł
· Red Dead Redemption (X360) za 59,99 zł

Jeśli klikniesz sobie w link powiązany, Twoim oczom ukaże się cała oferta przecenionych gier.

* Rabat (1) (z Wikipedii) - stolica Maroka, miasto położone na zachodzie kraju nad Oceanem Atlantyckim przy ujściu rzeki Bu Rakrak.
(2) opust, obniżka cenowa (mniej poprawnie: upust)

Obecnie serwis przegląda 48 gości oraz 0 z 6487 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 48 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: vape
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa