Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Misje dodatkowe
napisany: 27.12.2005 · dodał: metzonik
kategoria: GTA LCS · wyświetleń: 22820
Portland

Nazwa: Slash TV
Gdzie: Największy transportowiec w Atlantic Quays

Opis: Pierwszy raz to zadanie wykonujesz podczas misji dla Vinnie'go 'The Portland Chainsaw Masquerade', jednak aby podwyższyć sobie % musisz tu wrócić ponownie. Aby je rozpocząć należy się przygotować odpowiednio – założyć strój 'Overalls' i przyjść na statek w nocy. Najlepiej też uzbroić się w dobrą pukawkę, bo będzie ciężko. :) Właściwą misję zaczyna się w ładownii na samym dole okrętu poprzez naciśnięcie strzałki w górę. Najlepszą taktyką jest ciągłe bieganie, odwrócenie się na chwilę, zabicie paru wariatów z piłami i dalsza ucieczka. ^^ Zwykle zadany Tobie cios zadaje bardzo duże obrażenia lub co gorsza – kończy śmiercią, więc trzeba być naprawdę ostrożnym. Z każdym poziomem wrogów jest coraz więcej, na szczęście gubią oni czasem różne znajdźki – amunicję lub zdrowie oraz kamizelkę. Po przejściu 5. levelu nastąpi koniec misji, a nagrodą będzie rzadka broń. :)

P.S.: Przejdź 'Slash TV' po raz drugi, aby zdobyć nagrodę specjalną – strój kurczaka. :D

Nazwa: Wong Side Of The Tracks
Gdzie: Stacja kolejki naziemnej w Portland View

Opis: Aby rozpocząć wyzwanie należy wsiąść do podstawionego Sancheza. Potem jest już prosto – trzeba zrobić jedno okrążenie wokół Portland jadąc po torach kolejowych. Po drodze zdobywać należy checkpointy, każdy daje 10 sekund dodatkowych. 'Towarzyszyć' Ci mogą przeciwnicy, ale jeżdżą oni tak koślawo i wolno iż kłopotu sprawić nic powinni. Pamiętaj też, aby nie spaść na dół, bo wtedy wszystko pójdzie na marne...

Nazwa: RC Triad Takedown
Gdzie: Na północ od Mostu Callahan, pod 'azjatyckim' dachem w dzielnicy Chinatown

Opis: Uprzykrzanie życia Triadzie. Po znalezieniu i wejściu do vana, przejmiesz kontrolę nad zabawką RC. Chodzi o rozwalenie, a raczej wysadzenie minimum dwudziestu członków z wyżej wspomnianego wrogiego gangu. Nie jest to trudne, trzeba mieć tylko trochę szczęścia, aby dużo wrogów się pojawiło, bo z tym też nie raz jest problem. ;< Samych zabaweczek masz nieskończoną ilość, a detonujesz przez naciśnięcie 'O'. Jeśli chodzi o czas to za każdą grupkę przeciwników dostajesz mnie więcej 5-7 sekund. Eee... Do dzieła! :)

Nazwa: Noodle Punk
Gdzie: Restauracja w Chinatown, na zachód od szpitala

Opis: Pamiętasz rozwożenie pizzy w Vice City? W LCS będziesz mógł ponownie doświadczyć tego nudnego zajęcia. ^^ Tym razem dostarczać będziesz coś bardziej oryginalnego – makaron. :) Wszystko inne wygląda jednak tak samo – skuter, czas i rzucanie towaru za pomocą techniki drive-by. Miejsca na przesyłki jest tylko sześć, więc w późniejszych etapach (jest 10) trzeba będzie zawrócić do lokum po kolejną partię. Z tego powodu najlepiej jest na początku rozplanować sobie drogę, aby się wyrobić. Pamiętaj również, aby dobrze rzucać, bo klienci są dość leniwi... :) Nagrodą za ukończenie jest zwiększenie żywotności Toni'ego.

Nazwa: 9MM Mayhem
Gdzie: Mała uliczka, równoległa i położona obok tej, na której znajduje się 'Sex Club Seven'

Opis: Po wejściu na Freeway'a, Twoja rola ograniczy się tylko do strzelania. Kamera ustawia się na widok FFP, a samo zadanie polega na zdjęciu 11. pojazdów jednak z każdym levelem jest coraz trudniej. Na szczęście, autorzy gry udostępnili trzykrotny bullet-time, czyli zwolnienie czasu (uaktywniane poprzez wciśnięcie R1). Najlepiej użyć, go na ostatnich poziomach, ponieważ wtedy przeciwnicy zadają najwięcej obrażeń i zabicie ich szybko jest bardzo ważne. Przegrywa się w momencie zabicia własnego kierowcy (^^), bądź kiedy pasek 'Damage' osiągnie maksimum... Pilnuj się. :>

Nazwa: Bumps & Grinds
Gdzie: Na zachodzie parku znajdującego się na pograniczu Harwood i Hepburn Heights

Opis: Zadanie polegające na przejechaniu na Sanchezie dziesięciu tras, każdą w określonym przez Rockstar czasie. Pierwsze poziomy się są trudne, schodki zaczynają się dopiero dalej, ponieważ trasy stają się wyboiste i kręte, a czas jest wyśrubowany do granic możliwości. Trzeba jechać po prostu szybko i ostrożnie, bo upadek z motoru przekreśla szanse na wygraną. Za zaliczenie wszystkich poziomów, nagrodą jest podrasowany Sanchez, zwany od tej pory Manchezem. ^^ Znaleźć go można w miejscu, gdzie zaczynałeś 'Bumps & Grinds'.

Nazwa: Scooter Shooter
Gdzie: Mała uliczka w Chinatown, troszkę na północ od Mostu Callahan

Opis: Misja praktycznie identyczna co '9MM Mayhem', tyle że znacznie prostsza, bo należy wysadzić tylko 9 maszyn, jedzie się na skuterze i to na dodatek z zaskakującym kierowcą. ^^ Strzela się tak samo, zwolnienie czasu również jest. To tyle – jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to looknij dwa zadania do góry. :)

Nazwa: Scrapyard Challenge
Gdzie: Złomowisko w Harwood

Opis: Coś a la KickStart, chodzi o to aby Sanchezem, skacząc głównie po górach śmieci, zdobyć ponad 20 punktów. Punktacja:

Zielona obręcz – 1 punkt
Żółta obręcz – 2 punkty
Czerwona obręcz – 3 punkty

Wiadomo, czym bardziej punktowana tylko trudniej ją zdobyć. Moja rada jest taka, żeby najpierw pozbierać te na ziemi, potem te ze zniszczonych autobusów (wjechać po desce), a na koniec te ze skał (w tym czerwoną ^^). Przynajmniej ja tak zrobiłem, Ty możesz wykonać to zadanie w inny sposób. Pamiętaj jednak, że ograniczeniem jest czas, którego wcale tak dużo nie jest...


Wybierz stronę: 1 2 3

Obecnie serwis przegląda 60 gości oraz 0 z 6651 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 60 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: kak
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies