Gość

Rejestruj

Avenging Angels
napisany: 27.12.2005 · dodał: metzen
kategoria: GTA LCS · wyświetleń: 7298
Avenging Angels to projekt mający na celu utrzymanie porządku w mieście. W przeciwieństwie do 'Vigilante', tutaj zajmiemy się przestępczością mniej zorganizowaną...

Aby rozpocząć misję, należy ubrać się w strój 'Avenging Angel's Fatigues', odnaleźć innego członka 'Aniołów' i nacisnąć przy nim przycisk UP. Oto lokalizacje w jakich występują Avenging Angels na poszczególnych wyspach:

Portland: Chinatown
Staunton Island: Bellevile Park
Shoreside Vale: Wichita Gardens

Przed rozpoczęciem misji proponuję wyposażyć się w pełny pancerz, motor (PCJ, Sanchez, Manchez) i dużo amunicji do MP5 (Dostępna w kryjówce po zebraniu 40 paczek).

Przeciwnicy z jakimi dane nam jest się zmierzyć dzielą się na 3 rodzaje: Zwykłe grupki huliganów, gangi motocyklowe i złodziei samochodów. W przypadku tych pierwszych najlepiej nie zsiadać z motoru i zwyczajnie powystrzelać ich na miejscu. W przypadku motocyklistów jest podobnie, tyle, że dochodzi pościg, a w przypadku złodziei polecam strzelanie w samochód aż ten się zapali. Przeciwnicy są wyposażeni jedynie w broń białą, więc zbyt groźni nie są, ale polecam uważać na naszego partnera - Gdy zginie, niektórzy mają problemy ze zwerbowaniem nowego - Osobiście się na ten problem nie natknąłem, jednak kolega lothronik już tak.

Do uzyskania 100% gry konieczne jest wykonanie piętnastu leveli na każdej z wysp, co przy okazji przyniesie nagrody.

Portland: Niezniszczalny motor Avenger (zachowaj go w garażu!)
Staunton Island: Gdy złapie Cię policja nic Cię to nie będzie kosztowało.
Shoreside Vale: Strój 'Hero Garb' dostępny w kryjówkach.

Na sam koniec napiszę o nietypowym ustawieniu jednej z grupek przeciwników w Bedford Point na Staunton. Gdy dojeżdżamy na miejsce wszystko wskazuje na to, że to bug gry i przeciwnicy zespawnowali się pod ziemią - Otóż nie! Przeciwnicy są w stacji metra, wystarczy zjechać tam pobliskim wejściem!Powodzenia w sprzątaniu okolicy! : )


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 31 gości oraz 0 z 6651 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 31 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: kak
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies