Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Multiplayer
napisany: 09.09.2006 · dodał: tommypl
kategoria: GTA LCS · wyświetleń: 6476
W LCS po raz pierwszy w serii GTA pojawiła się możliwość gry w kilka osób. Multiplayer jest bardzo rozbudowany, wykorzystuje możliwości Wi-Fi, posiada sześć trybów rozgrywki, a maksymalna ilość grających to sześciu ludzi.

Liberty City Survivor
Coś jak deathmatch. Możemy grać sami (każdy na każdego) lub w drużynie. Gra drużynowa polega na tym, że tworzone są dwa gangi, które walczą ze sobą . Gra jest na czas. Punkty otrzymuje się za zabicie przeciwnika, lecz gdy zabijemy kolegę ze swojego gangu to punkty są odejmowane. Wygrywa ten gracz lub gang który zdobędzie określoną ilość punktów, lub przekroczy limit zabójstw.

Protection Racket
Gdy gra się rozpocznie są stworzone twa teamy. Każdy gang ma bazę w której posiada cztery limuzyny. Licznik odlicza czas. W każdym gangu są określone grupy: grupa atakująca i grupa broniąca. Zadanie polega na zniszczeniu wszystkich limuzyn wroga w jak najkrótszym czasie, będzie utrudniała to nam grupa broniąca wrogiego gangu. Kiedy jeden z gangów zniszczy limuzyny zaczyna się druga runda, w której są takie same zasady lecz tym razem musimy, wykonać wszystko z lepszym czasem niż w pierwszej rundzie :>

Get Stretch
Są dwa gangi, każdy ma swój wóz. Zadanie jest następujące: musisz wykraść wóz przeciwnika i odwieść do swojej bazy. Dla utrudnienia, żeby mieć zaliczony punkt musisz mieć swój wóz i przeciwnika :> Wygrywa ten gang który zdobędzie najwięcej punktów.

The Hit List
Bardzo prosty tryb. Zostaje wytypowany jeden gracz a reszta ma go skasować : ) Gdy ten "szczęściarz" zostanie zabity na jego miejsce wchodzi inny gracz. Gra kończy się gdy wszyscy gracze będą wąchali kwiatki od dołu, a wygra ten który najdłużej utrzymywał się przy życiu.

Street Rage
Wyścig uliczny. Zadanie gracza polega na przejeżdżaniu przez punkty kontrolne. Pewnie powiecie kolejny nudny wyścig? Otóż nie! Dozwolone jest strzelanie, oraz zmiana pojazdów. Gdy zostaniemy zabici lub na dłużej zboczymy z trasy wyścigu automatycznie zostajemy przenoszeni na właściwą drogę : ) Jak to w wyścigach wygrywa ten który jako pierwszy przekroczy linię mety.

The Wedding List
Gracze mają za zadanie dostarczenie wozów w określone miejsce. Czym bardziej uszkodzisz pojazd tym mniej dostaniesz pieniędzy za jego dowiezienie. Wszystko odbywa się na czas. Wygrywa ten gracz który uzbiera najwięcej zielonych.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 321 gości oraz 0 z 6661 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 321 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: CHRISSS
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies