Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Salesman Missions
napisany: 26.12.2005 · dodał: Marcin
kategoria: GTA LCS · wyświetleń: 9053
Słowo ‘salesman’ w wolnym tłumaczeniu oznacza sprzedawcę. Jednak co to ma wspólnego z Tonim, czy ktoś sobie wyobraża go jako kasjera w sklepie spożywczym? Eee... Nie? To dobrze, bo bynajmniej nie o taki rodzaj sprzedaży tu chodzi. ^^ Główny bohater LCS sprzedawać może... pojazdy!

A dokładniej to dwa rodzaje pojazdów – samochody oraz jednoślady. Zacznijmy od tych pierwszych.

Car Salesman

Aby rozpocząć to zadanie udać się należy do Capital Autos (St. Marks, Portland) w godzinach od 8 do 16. Wszystko składa się z rund, w każdej rundzie należy zadowolić czterech klientów. Każdy z nich ma różne upodobania co do stylu jazdy, więc nie będzie wcale tak łatwo...Psychopaci

Esperanto
Idaho

Nienormalni ludzie, wariaci, przyjemność sprawia im katowanie innych. W takim razie, jak ich zadowolić? Najłatwiej zrobić to poprzez rozjeżdżanie przechodniów. Tych najwięcej jest w St. Marks, gdzie przejdź się po paru chodnikach. ^^ Problemy mogą być jedynie z glinami, więc jeśli masz troszkę czasu to zajedź do P’n’S, ewentualnie zlokalizuj gwiazdkę policyjną.

Szybcy i Wściekli

Banshee
Cheetah

Miłośnicy mocnych wrażeń, szybkość to ich pasja. ;) Znajdź sobie jakąś długą, szeroką i (najlepiej ^^) pustą drogę i śmigaj! Zdecydowanie najlepsza jest ta prowadząca wzdłóż pagórków Hepburn Heights, aż do portu. Podczas jazdy staraj się nie obić wozu, bo będziesz musiał grzać do lakiernika.

Emeryci ^^

Perenial
Manana

Osoby nie lubiące dalekich wycieczek, wolą poruszać się po najbliższej okolicy i to na dodatek wolno. Opchnięcie im auta jest bardzo proste, polega na rytmicznym wciskaniu klawisza ‘X’. Poza tym, o ich auta należy dbać, lecz z drugiej strony – przy takiej szybkości naprawdę trudno je uszkodzić. :)

Żądni mocnych wrażeń

Bobcat
BF Injection
Patriot

Asfalt to rzecz, której ci klienci najbardziej unikają. Aby ich uszczęśliwić skręć w prawo, na złomowisko. :) Jest tam dużo ramp i wyskoczni, sporo wzniesień. Najlepiej wjechać kawałek na wzgórze i zjechać z maksymalną prędkością w dół. Najwyżej punktowane są fikołki i jazda na dwóch oponach, więc się postaraj. Autko może być zniszczone, dlatego też tym aspektem się nie zajmuj. :)

Czym dalszy level, tym warunki atmosferyczne bardziej się pogarszają co znacznie utrudnia jazdę. Zdarzyć się również może, że klient zażyczy sobie zmianę koloru lakieru i będziesz musiał odwiedzić lakiernika. Pamiętaj też, żeby drogę powrotną od niego przejechać spokojnie, aby potem się nie potrzebnie nie wracać.

A teraz to co lubimy najbardziej – nagrody. Za każdy wóz dostaje się pieniążki w granicach 100$-200$, zaś za cały poziom ok. 1.000 zielonych. Oprócz tego, po 6 poziomie salon pracuje dla nas (i ten poziom wystarczy, aby podwyższyć % stanu gry), zaś po 9. zaczyna padać śnieg, który niestety występuje tylko podczas misji ‘Sprzedawcy Samochodów’.Bike Salesman

Tym razem przenieść się trzeba na Staunton, w okolice remizy strażackiej, w dzielnicy Liberty Campus. Tym razem misja jest znacznie łatwiejsza, należy sprzedać każdy z czterech rodzajów motorów po dziesięć razy...Freeway - ostra jazda z elementami rozwalania. :) Strzelać do wszystkiego co się rusza, uciekać glinom, wysadzać inne auta. Innymi słowy – wyrządzić totalne zamiesznie.

PCJ-600 - szybkość, przede wszystkim szybkość. Od razu skręć w prawo, przejedź się kawałek na maksymalnej prędkości i wracaj do salonu. :)

Faggio - wolna i spokojna jazda. Najłatwiej osiągnąć ten efekt poprzez rytmiczne wciskanie ‘iksa’.

Sanchez - skoki i tricki to podstawa. Najlepiej wjechać na pobliski most i skakać z niego na sam dół. Dwa razy powinny wystarczyć.

Nagroda to oczywiście kasa za każdy pojazd, a po sprzedaniu całej czterdziestki sklep pracuje dla nas (3.000$ dziennie ^^).Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 31 gości oraz 0 z 6651 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 31 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: kak
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies