Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Inter Global Films
napisany: 01.02.2013 · 13:59 · dodał: chaos
kategoria: igf · komentarzy: 0 · zamknięty
Witamy w dziale Inter Global Films. To miejsce gdzie obejrzysz filmy stworzone w jakiejkolwiek odsłonie Grand Theft Auto, a jeśli tworzysz możesz także zaprezentować swoje dzieło. Stunty, filmy akcji, fabularne, multiplayer i inne - wszystko w jednym miejscu.

Jeżeli natomiast znalazłeś w internecie warty uwagi film i chciałbyś go pokazać innym - zapraszamy do stworzenia nowego tematu w specjalnej kategorii na forum. Również tam możesz pochwalić się swoją produkcją. Zarówno na forum jak i w tym dziale inni mogą skomentować i oceniać twój film. Pamiętaj jednak, że wrzucając swoje dzieło do IGF na twój profil trafi $30.

W dziale znajdziesz również wszystkie oficjalne zwiastuny gier Grand Theft Auto. Zapraszamy.

» dodaj swój film
» forum IGF

» zwiastuny gta
» multiplayer events
» wszystkie filmy
Download
napisany: 18.12.2005 · 22:14 · dodał: sdr
kategoria: igf · komentarzy: 0 · zamknięty
Hej. W dniu dzisiejszym w plikowni GTG wylądował nowy dział - Inter Global Films. Będą tam publikowane ZIPy z rzeczami przydatnymi moviemakerom. Na pierwszy ogień leci specjalne intro, które możecie wstawiać sobie przed swoimi filmami. Sekwencja może jest trochę przydługa (ok. 24 sekundy), ale za to całkiem efektowna. Wkrótce postaram się wykonać też wersję krótszą. Tymczasem klik w link powiązany! :)

//EDIT @ 20.12.2005: Aby nie pisać kolejnego news'a, powiem tylko tyle, że od dziś plakat musi mieć 130px szerokości. Zmiana ta została podyktowana względami estetycznymi.
Ooo.. pusto?
napisany: 09.12.2005 · 17:26 · dodał: sdr
kategoria: igf · komentarzy: 1 · zamknięty
Ej! Co z wami?? Minęło już kilka dni, a tu dalej żadnego filmu. Może nieco Was zmoblizuję pisząc, że za każdy dodany film do konta doliczamy $3! Słyszałem, że sporym problemem jest stworzenie plakatu. Nie ma się czego bać, jakiś snapshot, kilka kresek w Paincie i gotowe :p Opcji plakatu nie mogę wyłączyć, bo wtedy nikt by ich nie robił, a same domyślne nieciekawie wyglądają.

Więc... do dzieła.
IGF reloaded
napisany: 04.12.2005 · 22:21 · dodał: sdr
kategoria: igf · komentarzy: 0 · zamknięty
Witajcie na nowym Inter Global Films! na co możecie liczyć? Po pierwsze na to że ta część GTG już nie zniknie :p A po drugie na masę atrakcji. Jest to pierwszy w Polsce (a może i na świecie) site na którym możecie zamieścić swój film z GTA i poddać go ocenie innych. Prowadzimy specjalny ranking filmów. Na razie jest pusto, więc liczymy na pierwsze zgłoszenia. Do dzieła!

Obecnie serwis przegląda 108 gości oraz 0 z 6660 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 108 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Tyka1125
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies