Gość

Rejestruj

 

 


GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Force of Engines
napisany: 19.03.2013 · dodał: Ketoth
kategoria: igf · wyświetleń: 3842
Pragnę przedstawić państwu serial opowiadający o NIElegalnych wyścigach i związanych z tym sprawami, przyjaźni i życiu. Tak jednym zdaniem można opisać całe trzy serie. Nie jest to zwykły serial, bowiem tworzony jest w grze Grand Theft Auto IV, a po drugiej stronie stoi kilkanaście różnych osób, które nie tylko użyczyły głosu postaciom, a także włożyli kawał serca i poświęcenia w każdy pojedynczy odcinek. Zapraszam do oglądania.

ytlogofblogo
Lista odcinków

Sezon 1
Force Of Engines to serial opowiadający o zmaganiach przyjaciół, którzy wybrali w życiu drogę kradzieży aut. Gdy coraz głębiej wchodzą w przestępczy świat, pojawiają się większe problemy. Czy wszyscy wyjdą z tego cało ?

odc. 1 · odc. 2 · odc. 3 · odc. 4 · odc. 5 · odc. 6 · odc. 7 · odc. 8 · odc. 9
odc. 10

Sezon 2
Force Of Engines 2: Out Of Control jest kontynuacją pierwszej części. W Liberty City dużo się zmieniło od czasu, gdy Ken poszedł do więzienia. Teraz w mieście nie liczy się prędkość, ale umiejętności ! Drifting. Ken i jego ekipa po raz kolejny wpada w tarapaty. Tym razem gra toczy się o wysoką stawkę. Przyjaciele jadą do Los Santos, by zmierzyć się z bratem Ken'a - Loganem. Wygrana to 10 milionów dolarów ! Kto zgarnie tę ogromną forsę?
odc. 1 · odc. 2 · odc. 3 · odc. 4 · odc. 5 · odc. 6 · odc. 7

Sezon 3
Force Of 3ngines to trzecia, ostatnia część. Obserwujemy w niej przede wszystkim losy Bobby'ego. Wychodzą na jaw pewne fakty z przeszłości, z którymi Bob musi się zmierzyć. Ray, jak się okazuje jest czarnym charakterem. Bohaterowie zmienili nieco swoje życie - Bobby znalazł swoją drugą połówkę. Jednak Bob musi zapłacić za błędy z przeszłości i ktoś porywa jego narzeczoną. Jak daleko się posunie, by ją odzyskać?
odc. 1 · odc. 2 · odc. 3 · odc. 4 $middot; odc. 5


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 53 gości oraz 0 z 6579 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 53 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Bonusik
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa