Gość

Rejestruj

San Andreas+
napisany: 28.06.2023 · 11:53 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 2 · zamknięty
Mobilne GTA: San Andreas otrzymało właśnie pierwszą od dawna aktualizację. Oficjalnie przynosi ona jedynie ogólne poprawki błędów, ale dataminerzy odkryli w plikach również nowe elementy graficzne. Niestety nie chodzi o tekstury w wyższej rozdzielczości.

GTA: San Andreas - Android
Wersja gry oznaczona numerem 2.2.12 pojawiła się w App Store wczoraj, a w Google Play dzień wcześniej wersja 2.11.13. Z dziennika zmian nie dowiemy się niczego ciekawego, bo choć poprawki błędów zawsze są mile widziane to jednak twórcy nie chcieli pochwalić się co dokładnie poprawili.

Chciało się natomiast dataminerom, którzy niezwłocznie przystąpili do analizy plików gry. Vadim M. poinformował o odkryciu nowych elementów interfejsu. Część z nich wygląda jakby pochodziła z... wydania The Definitive Edition, o którym w kontekście urządzeń mobilnych słuch zaginął. Czyżby Rockstar zarzucił ten plan?

A może jednak nie? W źródłach mobilnego San Andreas pojawił się również nowy ciąg tekstowy zawierający pytanie Already bought on mobile? (Kupiłeś wcześniej na urządzeniu mobilnym?). Nazwa klucza LEGACYUPGRADE wskazuje, że w przyszłości możemy mieć do czynienia z procesem aktualizacji starej (obecnej) wersji gry do być może właśnie TDE. Możliwe, że będzie to aktualizacja bezpłatna. Tylko dlaczego takie pytanie miałoby się pojawić w starej wersji gry?

Niezależnie od tego co kombinuje Rockstar, na pewno na tym nie stracą. Wśród nowych elementów graficznych Tez2 wypatrzył artwork... GTA+. Jeśli połączymy tę informację z ankietą, którą studio w ubiegłym roku rozsyłało do wybranych graczy, można dojść do wniosku, że mobilne wydania starszych części serii wejdą w skład "darmowej" biblioteki klasyków dostępnej dla subskrybentów usługi.

Co o tym wszystkim myślicie? A może po prostu Rockstar ma bałagan w plikach? ;)
W San Andreas zagramy w VR
napisany: 28.10.2021 · 23:20 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 3 · zamknięty
Grand Theft Auto: San Andreas zostanie wydane w wersji przeznaczonej na gogle wirtualnej rzeczywistości Oculus Quest 2. Taką informację ujawniono podczas organizowanej dzisiaj przez Facebooka konferencji Connect 2021.

Facebook Connect 2021 - zapowiedź GTA: San Andreas
Póki co nie wiemy wiele na temat nowego wcielenia przygód CJ-a. Na oficjalnej stronie Oculusa podano jedynie kilka ogólników.

Dziś w czasie Connect ogłosiliśmy, że klasyk Rockstar Games - Grand Theft Auto: San Andreas powstaje w wersji na Quest 2. Poznaj Los Santos, San Fierro i Las Venturas z nowej perspektywy, gdy doświadczysz (ponownie lub po raz pierwszy) jednego z najbardziej kultowych otwartych światów wśród gier. To projekt tworzony od wielu lat i nie możemy się doczekać, aby Ci go pokazać.

Nie jest jeszcze znana data premiery. Nie wiemy też czy edycja VR powstaje na bazie oryginału, czy wersji na Unreal Engine. Ba, nawet brak oficjalnego komunikatu ze strony Rockstar. Trzeba jednak przyznać, że utrzymanie tego w tajemnicy wyszło im znacznie lepiej niż w przypadku remasterów ;)

Jak się wam podoba pomysł na wirtualną wizytę w San Andreas? Macie Questa 2 albo inne gogle VR?
GTA x Fortnite?
napisany: 01.04.2021 · 10:58 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 0 · zamknięty
Czy wkrótce CJ zaliczy gościnny występ poza San Andreas? Całkiem możliwe. Twórcy Fortnite'a najwyraźniej są zainteresowani takim scenariuszem.

GTA x Fortnite
Epic Games rozesłał niedawno do zaprzyjaźnionych influencerów ankietę, w której wypytuje o znajomość różnych, często kultowych postaci z innych gier. Co ciekawe, na liście pojawił się również Carl Johnson.

Wygląda więc na to, że studio odpowiedzialne za Fortnite'a przynajmniej rozważa możliwość dogadania się z Rockstar i dodania skórki protagonisty GTA: SA w swojej produkcji. Pytanie czy Rockstar byłby zainteresowany taką w$półpracą ;)

Gracie w Fortnite? Jak się wam podoba taki pomysł?
Odszedł Peter Fonda
napisany: 20.08.2019 · 08:57 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 2 · zamknięty
W piątek w Los Angeles zmarł Peter Fonda. Miał 79 lat.

GTA: San Andreas - The Truth
Swoją karierę Fonda rozpoczął w roku 1961. Od tamtej pory odegrał kilkadziesiąt ról, ale prawdziwą sławę przyniosła mu ta w kultowym już dziś Swobodnym jeźdźcu (1969). My, jako fani serii GTA, zapamiętamy go również z występu w GTA: San Andreas, gdzie użyczył głosu niezapomnianej postaci Trutha.

Dziękujemy, spoczywaj w pokoju.
Liberty City Stories: PC Edition
napisany: 26.11.2018 · 22:49 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 0 · zamknięty
Ciągle czekacie na pecetową konwersję GTA: Liberty City Stories i jego prequela rozgrywającego się w Vice City? Cóż, od Rockstar najpewniej już ich nie dostaniemy. Jednak od czego jest społeczność modderska?

Światło dzienne ujrzała właśnie pierwsza stabilna wersja modyfikacji Liberty City Stories: PC Edition przeznaczonej dla GTA San Andreas. Wydarzenie to na tyle duże, że postanowiliśmy poinformować Was o tym niezwłocznie, bez czekania na grudniowy przegląd Sceny ;)

Liberty City Stories: PC Edition
O tej modyfikacji prawdopodobnie nigdy wcześniej nie wspominaliśmy na łamach GTG, ale w sumie nic w tym dziwnego. Projekt jest ambitny i ogromny, a takie niestety najczęściej marnie kończą. Autorom LCS: PC Edition również łatwo nie było, bo dekadę temu prace nad modem anulowano. W tym roku grupa The Royal Game Army Ranger Studio zdecydowała się wyciągnąć go z otchłani zapomnienia i dokończyć. Wygląda na to, że albo roboty nie było znowu aż tak wiele, albo chłopaki nieźle się sprężyli, bo ostatecznie wystarczyło kilka miesięcy, aby doprowadzić temat do finału.

No dobra, finał to może zbyt wiele powiedziane, ale na obecnym etapie modyfikacja przynajmniej powinna być grywalna i uznano, że najnowsze wydanie można oznaczyć przełomowym numerem 1.0. Od teraz autorzy będą już tylko szlifować projekt i poprawiać znalezione błędy. Jeśli chcecie wypróbować LCS: PC Edition będziecie potrzebowali oczywiście świeżej instalacji GTA San Andreas. W razie, gdyby mimo wszystko wystąpiły jakieś problemy ciągle dostępna pozostaje ostatnia beta.

Przypominamy jednocześnie, że od blisko trzech lat GTA: Liberty City Stories dostępne jest w wersji na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android.

Obecnie serwis przegląda 29 gości oraz 0 z 6628 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 29 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: kamilb1523
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies