Gość

Rejestruj

W San Andreas zagramy w VR
napisany: 28.10.2021 · 23:20 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 3 · zamknięty
Grand Theft Auto: San Andreas zostanie wydane w wersji przeznaczonej na gogle wirtualnej rzeczywistości Oculus Quest 2. Taką informację ujawniono podczas organizowanej dzisiaj przez Facebooka konferencji Connect 2021.

Facebook Connect 2021 - zapowiedź GTA: San Andreas
Póki co nie wiemy wiele na temat nowego wcielenia przygód CJ-a. Na oficjalnej stronie Oculusa podano jedynie kilka ogólników.

Dziś w czasie Connect ogłosiliśmy, że klasyk Rockstar Games - Grand Theft Auto: San Andreas powstaje w wersji na Quest 2. Poznaj Los Santos, San Fierro i Las Venturas z nowej perspektywy, gdy doświadczysz (ponownie lub po raz pierwszy) jednego z najbardziej kultowych otwartych światów wśród gier. To projekt tworzony od wielu lat i nie możemy się doczekać, aby Ci go pokazać.

Nie jest jeszcze znana data premiery. Nie wiemy też czy edycja VR powstaje na bazie oryginału, czy wersji na Unreal Engine. Ba, nawet brak oficjalnego komunikatu ze strony Rockstar. Trzeba jednak przyznać, że utrzymanie tego w tajemnicy wyszło im znacznie lepiej niż w przypadku remasterów ;)

Jak się wam podoba pomysł na wirtualną wizytę w San Andreas? Macie Questa 2 albo inne gogle VR?
GTA x Fortnite?
napisany: 01.04.2021 · 10:58 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 0 · zamknięty
Czy wkrótce CJ zaliczy gościnny występ poza San Andreas? Całkiem możliwe. Twórcy Fortnite'a najwyraźniej są zainteresowani takim scenariuszem.

GTA x Fortnite
Epic Games rozesłał niedawno do zaprzyjaźnionych influencerów ankietę, w której wypytuje o znajomość różnych, często kultowych postaci z innych gier. Co ciekawe, na liście pojawił się również Carl Johnson.

Wygląda więc na to, że studio odpowiedzialne za Fortnite'a przynajmniej rozważa możliwość dogadania się z Rockstar i dodania skórki protagonisty GTA: SA w swojej produkcji. Pytanie czy Rockstar byłby zainteresowany taką w$półpracą ;)

Gracie w Fortnite? Jak się wam podoba taki pomysł?
Odszedł Peter Fonda
napisany: 20.08.2019 · 08:57 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 2 · zamknięty
W piątek w Los Angeles zmarł Peter Fonda. Miał 79 lat.

GTA: San Andreas - The Truth
Swoją karierę Fonda rozpoczął w roku 1961. Od tamtej pory odegrał kilkadziesiąt ról, ale prawdziwą sławę przyniosła mu ta w kultowym już dziś Swobodnym jeźdźcu (1969). My, jako fani serii GTA, zapamiętamy go również z występu w GTA: San Andreas, gdzie użyczył głosu niezapomnianej postaci Trutha.

Dziękujemy, spoczywaj w pokoju.
Liberty City Stories: PC Edition
napisany: 26.11.2018 · 22:49 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 0 · zamknięty
Ciągle czekacie na pecetową konwersję GTA: Liberty City Stories i jego prequela rozgrywającego się w Vice City? Cóż, od Rockstar najpewniej już ich nie dostaniemy. Jednak od czego jest społeczność modderska?

Światło dzienne ujrzała właśnie pierwsza stabilna wersja modyfikacji Liberty City Stories: PC Edition przeznaczonej dla GTA San Andreas. Wydarzenie to na tyle duże, że postanowiliśmy poinformować Was o tym niezwłocznie, bez czekania na grudniowy przegląd Sceny ;)

Liberty City Stories: PC Edition
O tej modyfikacji prawdopodobnie nigdy wcześniej nie wspominaliśmy na łamach GTG, ale w sumie nic w tym dziwnego. Projekt jest ambitny i ogromny, a takie niestety najczęściej marnie kończą. Autorom LCS: PC Edition również łatwo nie było, bo dekadę temu prace nad modem anulowano. W tym roku grupa The Royal Game Army Ranger Studio zdecydowała się wyciągnąć go z otchłani zapomnienia i dokończyć. Wygląda na to, że albo roboty nie było znowu aż tak wiele, albo chłopaki nieźle się sprężyli, bo ostatecznie wystarczyło kilka miesięcy, aby doprowadzić temat do finału.

No dobra, finał to może zbyt wiele powiedziane, ale na obecnym etapie modyfikacja przynajmniej powinna być grywalna i uznano, że najnowsze wydanie można oznaczyć przełomowym numerem 1.0. Od teraz autorzy będą już tylko szlifować projekt i poprawiać znalezione błędy. Jeśli chcecie wypróbować LCS: PC Edition będziecie potrzebowali oczywiście świeżej instalacji GTA San Andreas. W razie, gdyby mimo wszystko wystąpiły jakieś problemy ciągle dostępna pozostaje ostatnia beta.

Przypominamy jednocześnie, że od blisko trzech lat GTA: Liberty City Stories dostępne jest w wersji na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android.
San Andreas zmierza na Xboksa One
napisany: 01.06.2018 · 16:04 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 3 · zamknięty
Jakieś trzy i pół roku temu Grand Theft Auto: San Andreas trafiło na Xboksa 360. Teraz w grę będą mogli zagrać również posiadacze najnowszej konsoli Microsoftu.

San Andreas zmierza na Xboksa One
Jeśli stęskniliście się za CJ'em, otrzyjcie łzy. Już w następny czwartek, 7 czerwca największe GTA poprzedniej generacji trafi w ramach programu wstecznej zgodności na Xboksa One.

We wstecznej zgodności będzie dostępna zarówno oryginalna wersja na Xbox, jak i Xbox 360. Zapisane gry z oryginalnej wersji na Xbox nie zostaną przeniesione, ale jej właściciele otrzymają ulepszoną wersję na Xbox 360, która posiada wyższą rozdzielczość, większy dystans renderowania oraz osiągnięcia.

Jeżeli posiadacie już GTA: San Andreas w swojej cyfrowej bibliotece, będziecie mogli pobrać grę bezpośrednio z sekcji Do instalacji. Z kolei właściciele fizycznych egzemplarzy powinni je sobie teraz odkurzyć. Do pobrania kompatybilnej wersji cyfrowej konieczne będzie umieszczenie oryginalnej płytki w napędzie Xboksa One.

Obecnie serwis przegląda 47 gości oraz 0 z 6625 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 47 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: KrzysieK52
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies