Gość

Rejestruj

 

 


GTA: SA · PC
~40zł
Shadow Broker
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
GTA x Fortnite?
napisany: 01.04.2021 · 10:58 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 0 · zamknięty
Czy wkrótce CJ zaliczy gościnny występ poza San Andreas? Całkiem możliwe. Twórcy Fortnite'a najwyraźniej są zainteresowani takim scenariuszem.

GTA x Fortnite
Epic Games rozesłał niedawno do zaprzyjaźnionych influencerów ankietę, w której wypytuje o znajomość różnych, często kultowych postaci z innych gier. Co ciekawe, na liście pojawił się również Carl Johnson.

Wygląda więc na to, że studio odpowiedzialne za Fortnite'a przynajmniej rozważa możliwość dogadania się z Rockstar i dodania skórki protagonisty GTA: SA w swojej produkcji. Pytanie czy Rockstar byłby zainteresowany taką w$półpracą ;)

Gracie w Fortnite? Jak się wam podoba taki pomysł?
Odszedł Peter Fonda
napisany: 20.08.2019 · 08:57 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 2 · zamknięty
W piątek w Los Angeles zmarł Peter Fonda. Miał 79 lat.

GTA: San Andreas - The Truth
Swoją karierę Fonda rozpoczął w roku 1961. Od tamtej pory odegrał kilkadziesiąt ról, ale prawdziwą sławę przyniosła mu ta w kultowym już dziś Swobodnym jeźdźcu (1969). My, jako fani serii GTA, zapamiętamy go również z występu w GTA: San Andreas, gdzie użyczył głosu niezapomnianej postaci Trutha.

Dziękujemy, spoczywaj w pokoju.
Liberty City Stories: PC Edition
napisany: 26.11.2018 · 22:49 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 0 · zamknięty
Ciągle czekacie na pecetową konwersję GTA: Liberty City Stories i jego prequela rozgrywającego się w Vice City? Cóż, od Rockstar najpewniej już ich nie dostaniemy. Jednak od czego jest społeczność modderska?

Światło dzienne ujrzała właśnie pierwsza stabilna wersja modyfikacji Liberty City Stories: PC Edition przeznaczonej dla GTA San Andreas. Wydarzenie to na tyle duże, że postanowiliśmy poinformować Was o tym niezwłocznie, bez czekania na grudniowy przegląd Sceny ;)

Liberty City Stories: PC Edition
O tej modyfikacji prawdopodobnie nigdy wcześniej nie wspominaliśmy na łamach GTG, ale w sumie nic w tym dziwnego. Projekt jest ambitny i ogromny, a takie niestety najczęściej marnie kończą. Autorom LCS: PC Edition również łatwo nie było, bo dekadę temu prace nad modem anulowano. W tym roku grupa The Royal Game Army Ranger Studio zdecydowała się wyciągnąć go z otchłani zapomnienia i dokończyć. Wygląda na to, że albo roboty nie było znowu aż tak wiele, albo chłopaki nieźle się sprężyli, bo ostatecznie wystarczyło kilka miesięcy, aby doprowadzić temat do finału.

No dobra, finał to może zbyt wiele powiedziane, ale na obecnym etapie modyfikacja przynajmniej powinna być grywalna i uznano, że najnowsze wydanie można oznaczyć przełomowym numerem 1.0. Od teraz autorzy będą już tylko szlifować projekt i poprawiać znalezione błędy. Jeśli chcecie wypróbować LCS: PC Edition będziecie potrzebowali oczywiście świeżej instalacji GTA San Andreas. W razie, gdyby mimo wszystko wystąpiły jakieś problemy ciągle dostępna pozostaje ostatnia beta.

Przypominamy jednocześnie, że od blisko trzech lat GTA: Liberty City Stories dostępne jest w wersji na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android.
San Andreas zmierza na Xboksa One
napisany: 01.06.2018 · 16:04 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 3 · zamknięty
Jakieś trzy i pół roku temu Grand Theft Auto: San Andreas trafiło na Xboksa 360. Teraz w grę będą mogli zagrać również posiadacze najnowszej konsoli Microsoftu.

San Andreas zmierza na Xboksa One
Jeśli stęskniliście się za CJ'em, otrzyjcie łzy. Już w następny czwartek, 7 czerwca największe GTA poprzedniej generacji trafi w ramach programu wstecznej zgodności na Xboksa One.

We wstecznej zgodności będzie dostępna zarówno oryginalna wersja na Xbox, jak i Xbox 360. Zapisane gry z oryginalnej wersji na Xbox nie zostaną przeniesione, ale jej właściciele otrzymają ulepszoną wersję na Xbox 360, która posiada wyższą rozdzielczość, większy dystans renderowania oraz osiągnięcia.

Jeżeli posiadacie już GTA: San Andreas w swojej cyfrowej bibliotece, będziecie mogli pobrać grę bezpośrednio z sekcji Do instalacji. Z kolei właściciele fizycznych egzemplarzy powinni je sobie teraz odkurzyć. Do pobrania kompatybilnej wersji cyfrowej konieczne będzie umieszczenie oryginalnej płytki w napędzie Xboksa One.
San Andreas z trofeami na PS3
napisany: 30.11.2015 · 21:27 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 5 · zamknięty
Rockstar konsekwentnie odświeża przygody CJ'a na wszystkich platformach. Najpierw gra została wydana na urządzeniach mobilnych, później powtórnie na Xboksie 360 i pecetach, a teraz wygląda na to, że szykuje się remaster dla trzeciego PlayStation.

Tak, dobrze pamiętacie, pisaliśmy już o tym miesiąc temu kiedy gra pojawiła się w zapowiedziach sklepu GameFly. Teraz ta premiera zdaje się być już pewniakiem, bowiem w swojej ofercie umieścił ją drugi duży sklep - Amazon. Co więcej, wyciekła lista trofeów, o które nowe San Andreas zostanie wzbogacone. Ktoś jeszcze ma wątpliwości?

Jeśli nie jest to jedna wielka pomyłka to już jutro powinniśmy spodziewać się oficjalnego ogłoszenia ze strony Rockstar.San Andreas z trofeami na PS3
GTA w pigułce #5
napisany: 20.02.2015 · 18:44 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 1 · zamknięty
Jest już dostępny piąty odcinek serii GTA w pigułce przygotowywanego przez ekipę arhn.eu.

W najnowszym klipie autorzy zabierają nas z powrotem do San Andreas roku 1992. Znalazło się też nieco miejsca dla GTA Advance, LCS i VCS. Zachęcamy do oglądania!


Jeśli przegapiliście, któryś z wcześniejszych odcinków to wszystkie dotychczas opublikowane znajdziecie tutaj.
Rockstar psuje steamowe San Andreas
napisany: 10.11.2014 · 19:17 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 5 · zamknięty
Tym z Was, którzy wczoraj uruchomili klienta usługi Steam zaciekawieni pobieraną w tle aktualizacją dla GTA: San Andreas, być może przemknęła przez głowę myśl o wspaniałomyślności Rockstar. Jakaż to bowiem musi być wspaniała firma, że wspiera swoje gry nawet blisko dekadę po premierze.

I owszem, pojawiła się łatka dla wersji ze Steama, i przynosi takie ulepszenia jak pełne wsparcie dla kontrolera Xboksa 360, i... tyle. Mało, ale jak na okres jaki upłynął od premiery i tak byłoby to godne pochwały. Byłoby gdyby nie to, że przy okazji łatka wycina z gry szereg innych elementów, a niektóre psuje.

Ze stacji radiowych wyparowało łącznie 17 piosenek (niektórzy mówią o 18). San Andreas nie wspiera też już rozdzielczości ekranu o proporcjach 16:9, a po włączeniu ograniczenia liczby klatek na sekundę gra nie przekroczy 25 fps. Na dokładkę stare save'y nie są kompatybilne z nową wersją przygód CJ'a, więc całą historię trzeba zaczyna na nowo. Tylko czy komuś będzie się chciało? To samo tyczy się zainstalowanych modów. Część z nich zwyczajnie przestała działać.

Jakby tego było mało wielu graczy zgłasza problemy ze stabilnością działania gry. O ile można jeszcze przełknąć braki w ścieżce dźwiękowej, które tłumaczone są wygaśnięciem licencji na wycięte utwory (choć i to kwestia dyskusyjna) o tyle sztuczne ograniczanie możliwości technicznych, czy niweczenie wysiłków fanów przez blokowanie starych zapisów stanu gry naprawdę trudno zrozumieć.

Najgorsze, że całego procesu nie można samodzielnie cofnąć. Usunięcie gry z dysku i ponowne pobranie spowoduje zainstalowanie już zaktualizowanej wersji GTA: San Andreas. Spokojnie mogą spać jedynie posiadacze wersji pudełkowej.

Co się stało Rockstar? :(

EDIT 21:00

Zapomniałem wspomnieć o łatce SilentPatch, którą stworzył Silent, użytkownik GTA Forums z Polski. Cofa ona większość niekorzystnych zmian wprowadzonych przez oficjalną aktualizację. Między innymi możliwy jest ponownie wybór natywnych rozdzielczości dla ekranów 16:9 oraz 5:4, framelimiter blokuje teraz grę na 30 fps, a starsze save'y i ustawienia powinny znowu działać. Dobra robota!

Dzięki za info leci do k5_ ;*Rockstar psuje steamowe San Andreas

Obecnie serwis przegląda 55 gości oraz 1 z 6549 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos
Razem: 56 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: artur8239
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa