Gość

Rejestruj

 

 


GTA: SA · PC
~40zł
GTA.cz
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Zawody
napisany: 09.02.2005 · dodał: Marcin
kategoria: San Andreas · wyświetleń: 35133
Zawody

BMX Challenge

Pojazd: BMX
Gdzie: Skate Park, Jefferson (Los Santos)
Opis: Nie jest to nic trudnego, ale pod jednym warunkiem – musisz mieć duży skill jazdy na rowerze, ponieważ inaczej masz marne szanse wygrania tych zawodów. Należy zdobyć wszystkie obręcze, za każdą dostajesz 10 sekund premii.Mount Chilliad Challenge

Pojazd: Mountain Bike (Rower Górski)
Gdzie: Szczyt Góry Chilliad, Whetstone (Tereny wiejskie)
Opis: Te zawody składają się z trzech konkurencji, każda polega na zjechaniu ze szczytu Góry Chilliad, na jej dół. Pokrótce opiszę każdą z nich:

Wyścig 1: Najkrótsza trasa, ale bardzo kręta i należy uważać. Z racji tego, że rower steruje się dość ciężko, nie szarżuj za bardzo, bo możesz wypaść z trasy. Dopiero na ostatnim odcinku pokuś się o trochę szybszą jazdę. Dzięki temu powinieneś (po kilku próbach :)) wygrać!

Wyścig 2: Tutaj trasa jest o wiele dłuższa. Początek taki sam jak w poprzedniej, ale tym razem jedziesz prosto, na około Góry. Trasa jest dosyć szeroka, więc o wypadnięcie z niej nie powinieneś się martwić. Radzę Ci, abyś już na samym początku objął prowadzenie i próbował go nie tracić, ponieważ w innym wypadku dużych szans na zwycięstwo nie masz.

Wyścig 3: Tym razem ścigasz się tylko z jednym przeciwnikiem. Problem w tym, że trasa jest bardzo trudna i liczy się przede wszystkim precyzja. Po drewnianych kładkach jedź za konkurentem, dopiero jak dotkniesz ziemi staraj się go wyprzedzić. Reszta trasy bardzo podobna jest do tej z pierwszego wyścigu.

Pamiętaj o dwóch rzeczach:

- czym wyższy umiejętność jazdy na rowerze tym łatwiej jest wygrać

- startować w zawodach można tylko w porach dziennychNRG-500 Challenge

Pojazd: NRG-500
Gdzie: Wysuszony dok w Easter Basin, w San Fierro
Info: Ostatni turniej jest zdecydowanie najtrudniejszy. Zdobycie obręczy znajdujących się na ziemi nie powinno sprawić problemu. Znacznie gorzej będzie z tym w powietrzu. Będąc w doku, musisz wybijać się pod odpowiednim kątem. Robiąc to na pewno nie raz rzucisz joystickiem/klawiaturą, ale w końcu dojdziesz do wprawy. Zaliczywszy te zawody na pewno odczujesz nie małą satysfakcję…

  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 40 gości oraz 0 z 6493 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 40 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: mister420
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa