Gość

Rejestruj

 

 


GTA: SA · PC
~40zł
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Statystyki
napisany: 28.01.2005 · dodał: Marcin
kategoria: San Andreas · wyświetleń: 66260
Zupełną nowością w całej serii Grand Theft Auto jest wprowadzenie elementów RPG. Teraz możemy dokładnie decydować o tym jak wyglądać ma nasza postać i w czym ma się specjalizować. Możliwość ta to jedna z najlepszych nowalijek jakie posiadło San Andreas. Ja, w skrócie, postaram się przedstawić każdą ze statystyk, która może rozwinąć Carl.

Respekt (Szacunek) - Podstawowa statystyka w San Andreas. Określa szacunek jaki Twoi ziomkowie czują do Ciebie. Czym większy, tym więcej osób możesz zabrać ze sobą na akcję. Maksimum to siedem. Jednak co zrobić, aby pasek zaczął rosnąć? Wykonywać misje fabuły głównej oraz podbijać tereny wrogich gangów. Spada bardzo rzadko, może się to stać kiedy zwerbowany wcześniej kumpel zginie lub stracimy jakieś terytoria.

Fat (Otyłość) - Ta statystyka określa Twoją tuszę. Jeżeli jej poziom jest niski to dłużej wytrzymujesz bez jedzenia. Wiadomo, aby ją podwyższyć należy regularnie chodzić do Fast-foodów. Ma jedną zaletę, a mianowicie, zapobiega szybkiemu traceniu muskularnej budowy ciała (najpierw traci się tłuszcz, a potem mięśnie). Statystykę tę możemy zmniejszyć chodząc na siłownię oraz dużo biegając i jeżdżąc na rowerze, a także pływając.

Muscule (Mięśnie) - Ten stat decyduje o tym jak bardzo umięśniony jest nasz bohater. Rozwijasz go chodząc na siłownię (ławka i sztangielki). Zaczyna spadać kiedy Carl staje się głodny. Ładując statystykę do maksimum będzie ładniejszy, silniejszy i seksowniejszy, czyli to co mężczyźni lubią najbardziej. :)

Stamina (Wytrzymałość) - Wiadomo, ta statystyka określa to jak Carl „odporny jest na zmęczenie”. Zwiększając ją możesz dłużej biegać sprintem, pływać oraz jeździć na rowerze. Rośnie kiedy wykonujesz przed chwilą wspomniane czynności oraz uczęszczając na siłownię (bieżnia i rowerek). Ten stat nigdy nie spada.

Lung Capacity (Pojemność Płuc) - No to jak sama nazwa decyduje, ta statystyka określa czas jaki możemy spędzić jednorazowo pod wodą. Różnica pomiędzy 0 a 100% jest ogromna, więc warto tę umiejętność ćwiczyć. Robić to można nurkując we wszystkich dostępnych zbiornikach wodnych w San Andreas.

Sexappeal (Seksapil) - Atrakcyjność jaką wzbudzasz wśród pań. Bardzo przydatna w czasie podrywu oraz późniejszego umawiania się na randki. Rośnie kiedy kupujesz najdroższe ubrania, nosisz najmodniejsze fryzury oraz jeździsz najdroższymi samochodami.

Gambling (Hazard) - Umiejętność gry w kasynach. Podnosząc ją masz większe szanse na zwycięstwo np. w Black Jacka. Robisz to po prostu grając. To wszystko.

Luck (Szczęście) - Kolejna statystyka, która bardzo przydaje się w kasynach, szczególnie przy jednorękim bandycie. Do maksimum podwyższysz ją uzbierawszy 50 podków ukrytych w całym Las Venturas.

Max Health (Maksymalne Zdrowie) - Statystyka, która tak naprawdę przez całą grę rośnie samoczynnie i nie mamy za dużego wpływu na to z jaką szybkością będzie to robiła. Kolejną ciekawostką jest fakt, iż zaczyna powiększać się od… połowy! Co jednak daje? Mając ją naładowaną do maksimum nasze zdrowie będzie dwa razy większe niż na początku. I powiem szczerze, że to bardzo ułatwia grę. :)

Weapon Skill (Umiejętność Strzelania Z Danej Broni) - Krócej nie umiem tego przetłumaczyć. :) Ten skill decyduje o tym jak bardzo wprawieni jesteśmy w posługiwaniu się daną bronią. Jest to o tyle dobre, że na wyższym poziomie możemy strzelać z dwóch broni naraz (np. Tec9) lub z dalekiej odległości trafiać centralnie w głowę (AK-47). Zwiększamy go używając często określonej pukawki. Wbrew temu co możesz myśleć, nie cały sprzęt „podlega” tej umiejętności. Rozwijać jej nie może arsenał ciężkiego kalibru (bazuki, snajperki itp…) oraz broń biała (kije, piły łańcuchowe itd…).

Driving Skill (Umiejętność Jazdy Samochodem) - Nazwa mówi sama za siebie. Skill najlepiej podnieść w szkole jazdy autem, ale można zrobić to też praktykując jazdę ekstremalną (z przebitymi oponami, ściągając się, skacząc na wyskoczniach itp…) lub po prostu poruszając się po całym stanie San Andreas samochodem. Czym wyższy pasek, tym lepiej prowadzisz pojazd.

Bike Skill (Umiejętność Jazdy Motorem) - To samo co w poprzednim wypadku tylko, że tym razem tyczy się wszystkich jednośladów z wyjątkiem roweru. Mając maks bardzo rzadko spadasz z pojazdu i możesz osiągać szybsze prędkości.

Flying Skill (Umiejętność Latania) - Latanie. Dostęp do maszyn powietrznych dostajesz po zdaniu trzech testów w szkole latania. Maksimum daje bardzo dużą kontrolę nad maszyną.

Cycling Skill (Umiejętność Jazdy Rowerem) – Umiejętność jazdy na zupełnie nowym pojeździe w całej serii GTA, a mianowicie, rowerze. Powiększając skill możesz wykonywać coraz to wyższe skoki oraz bardziej złożone tricki. Przydaje się w misji dodatkowej „BMX Challenge”. Zwiększasz go po prostu jeżdżąc.
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 31 gości oraz 0 z 6493 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 31 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: mister420
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa