Gość

Rejestruj

Mike-San's back
napisany: 17.02.2006 · 18:45 · dodał: sdr
kategoria: GTA: Advance · komentarzy: 8 · zamknięty
Cześć! Mam dla Was coś niespodziewanego i interesującego zarazem. W drugi tydzień ferii udało mi się "wypożyczyć" od znajomego, GTA Advance wraz z konsolką GBA... Jako, że Klausa oderwał się od drużyny niezły kawałek czasu temu, a tylko on miał możliwość napisania arta w dowolnym momencie, postanowiłem dokończyć po części rozpoczęte przez niego prace. W końcu taka okazja, nie nadarza się co dzień. I tym sposobem, mając GTA i GBA przez ponad tydzień tylko dla siebie, uzupełniłem działy oraz naskrobałem parę nowych rzeczy. Sądzę, że sporo osób powinno być zainteresowanych, gdyż niewielu graczy miało okazję szczegółowo poznać fabułę tej rewelacyjnej pozycji. Być może odstrasza Was powrót do "rzutu z góry", ale wierzcie mi - jest super. Wiem co mówię. GTA na GameBoy'a przeszło jakoś bez szumu i czas to chyba nadrobić. Dlatego już teraz, zapraszam wszystkich ciepło do zagłębienia się w historię Mike'a, który rzucił wielkich Liberty City na kolana...

Do Waszej dyspozycji oddaję, odświeżone arty:
- miasto
- kody
- pojazdy
- sprzęt
- postacie
- solucja (kompletna, szczegółowa, napisana od nowa)Na koniec wspomnę jeszcze tylko, że dziś jak co piątek, kolejny odcinek GTA Story. Ciąg dalszy przygód Matt'a Carter'a pod linkiem powiązanym...
advance trailer
napisany: 27.10.2004 · 21:16 · dodał: sdr
kategoria: GTA: Advance · komentarzy: 0 · zamknięty
Jest już do ściągnięcia z naszego serwera trailer GTA Advance. Link znajdziecie w Plikach w dziale "GTA Advance"!
gta: gba official site
napisany: 26.09.2004 · 22:01 · dodał: sdr
kategoria: GTA: Advance · komentarzy: 0 · zamknięty
Ostatnimi czasy R* odpalił nowego sajta. Tym razem jest to official page of gta:gb advance! Cała stronka bardzo ładna, flashowa. A co na niej znajdziemy? Kilka informacji w dziale NEWS i ciekawy tekścik w dziale MEDIA: Trailer Coming Soon. Ciekawe jak będzie wyglądał trailer z tej wersji GTA - na pewno ciekawie [jak zwykle] :)

Oficjalna strona GTA: GBA
gtaadvance.com
napisany: 14.09.2004 · 12:38 · dodał: sdr
kategoria: GTA: Advance · komentarzy: 0 · zamknięty
W sieci właśnie pojawiła się strona poświęcona bardzo, bardzo ogólnie grze GTA Advance. Nie jest to oficjalna witryna otwarta przez R*, ale mini serwis autorstwa ludzi z GTA Net. Właściwie na razie nie znajdziemy tam nic ciekawego prócz okładki i kilku informacji na temat wydawców, producentów, itp. Jeśli jest wśród Was jakiś posiadacz konsolki Nintendo to zapraszam.


GTAadvance.com
info o GTA na GBA
napisany: 10.09.2004 · 13:28 · dodał: sdr
kategoria: GTA: Advance · komentarzy: 0 · zamknięty
Są nowe informacje dotyczące GTA w wersji na GB Advance. Tym razem dowiadujemy się trochę wiecej szczegółów i mamy screeny. Na konsolkę zostanie przerzucona trzecia część serii i właściwie fabuła się nie zmieni. Ze spraw technicznych ważne jest chyba tyko to że Liberty City obserwować będziemy z góry.
[ zobacz screeny >>> ]

Obecnie serwis przegląda 49 gości oraz 1 z 6664 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos
Razem: 50 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: putinek
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies