Gość

Rejestruj

Informacje
napisany: 16.02.2005 · dodał: klausa
kategoria: GTA: Advance · wyświetleń: 6305
GTA Advance jest bardzo wyjątkową częścią serii. W tą grę możemy zagrać jedynie na konsoli i to nie byle jakiej, bo na GameBoy Advance. Tak, jest to pierwsza w historii, część GTA na przenośną konsolkę firmy Nintendo. Teraz możemy grać w GTA nawet w drodze do szkoły, pracy, itp :)

"Brutalna seria od Rockstar atakuje na wszystkich frontach!"
- PSX Extreme #87


Atak ten wzmaga jednoczesne wydanie San Andreas na PS2. Ale wracając do GTA: A, w grze wcielamy się w postać Mike'a. Jest on zawodowym czyścicielem, pracującym dla mafii. Pewnego dnia nasz bohater postanawia zerwać z robotą. Obiecuje sobie jeszcze tylko kilka zadanek dla starego kumpla Vinniego. Potem chce wyjechać z miasta. Wszystko zaczyna się gmatwać, gdy ktoś likwiduje Vinniego podkładając ładunek w jego samochodzie. Podejrzenia glin, padają oczywiście na Mike'a i ten chcąc uniknąć pudła, jest zmuszony do poszukiwań prawdziwego zamachowca na własną rękę.

To na tyle z fabuły.

W GTA Advance wracamy do dobrze nam już znanego Liberty City. Akcja gry, przenosi nas "za" wydarzenia rozgrywające się w GTAIII. Ze względu na platformę, bohatera obserwujemy tak jak w dwóch pierwszych częściach serii - z góry. Panowie z Rockstar bardzo starali się wywołać wrażenie trójwymiaru dlatego starannie dobierali perspektywę i zastosowali ciekawy system animacji przesuwu budynków i pojazdów. Nawet ładnie im to wyszło. Ze starszych części gry pozostał właściwie tylko ten rzut z góry. Pozostałe elementy bardzo przypominają części w 3D: radar, hud, itp... Wszystko w grze (misje, polecenia, ...) tłumaczone są bardzo dokładnie i wypisywane czytelną dużą czcionką. Zastosowano też ładne, duże obrazki (np. zleceniodawcy). Samochody różnią się od siebie fizyką i modelem jazdy. Interesującą opcją, jest możliwość "wywrotki" samochodu przy ostrym skręcie.

Miasto jest około dwa razy większe od planszy w GTA2. Poza tym pozostały misje vigilante, rampages i unique stunt jumps. Nie zabrakło również ukrytych paczuszek. Całość, jest naprawdę interesująca. Warto zagrać choćby po to, aby przekonać się, jak bardzo zmieniło się LC podczas pobytu Mike'a...

Premiera: 26 październik 2004 [www]


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 68 gości oraz 1 z 6606 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 69 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: marekspawa
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies