Gość

Rejestruj

 

 


GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Solucja
napisany: 16.02.2005 · dodał: sdr
kategoria: GTA: Advance · wyświetleń: 17837
PORTLAND

1. Jump Start - $0

Razem ze swoim kumplem Vinnie'm chcecie już wynieść sie z Liberty City. Do załatwienia, pozostało jednak jeszcze kilka drobnych spraw. Podrzuć swojego znajomego do restauracji na pogaduszki z mafią. Gdy już tam dotrzecie, Vinnie powie Ci żebyś pojechał do waszej kryjówki i sprawdził czy wszystko jest OK. Zapakuj się do wozu i spokojnie dotrzyj w miejsce zaznaczone na mapie. Spokojnie, nikt Cię nie goni - jeszcze :) Zaparkuj przed domem i wejdź w niebieski krąg. Dowiesz się kilku ciekawych rzeczy, m.in. tego, że możesz tu zapisywać grę między misjami. Również fury pozostawione na podwórku zostaną zapamiętane. I to by było na tyle. Po powrocie do gry otrzymasz na pager wiadomość od Vinnie'go. Jedź z powrotem do restauracji...

Vinnie - V

2. Dirty Laundry - $1000

Trzeba sprzątnąć niejakiego Federico, gościu nieźle podpadł mafii. Jednak zanim Tego dokonasz, musisz zdobyć jakąś broń. Jedź, więc do Ammu-Nation i kup sobie pistolet. Kiedy będziesz już uzbrojony, na radarze powinna pojawić się czerwona kropa. Tak, to właśnie Twój cel. Federico nie specjalnie się ukrywa. Podjedź, zamień dwa zdania i podaruj kilka kulek w prezencie. Gdy już odeślesz go miejsce do krainy wiecznych łowów, dostaniesz cynk od Vinnie'go. Szykuje się kolejna robota.

Po misji otrzymasz też info, że w mieście odbywają się nielegalne wyścigi uliczne. Jeśli potrzebujesz kilku dolców extra, zawsze możesz spróbować. Szukaj na radarze punktu oznaczonego szachownicą.

3. Hot Wheels - $3000

Mafia jest już coraz bardziej przychylna, co do waszego wyjazdu z LC. Potrzeba jeszcze szybkiego wozu. Skocz na Atlantic Quays i capnij nowiutkiego Banshee, który już tam na Ciebie czeka (zielony punkt na radarze). Ale czeka nie tylko on. Na drodze stanie Ci "pan parkingowy". Jest uzbrojony, nie pieść się z nim. Dostaniesz dwie gwiazdki, więc udaj się szybko do najbliższego Pay'n'Spray - tak żeby nie było wątpliwości, że to Twój wóz :) i odstaw go do kryjówki. Przy okazji dowiesz się, że odrestaurowanie wozu kosztuje normalnie $1000. Całe szczęście, tym razem chłopaki postanowili zrobić to specjalnie dla Ciebie za friko.

4. Ill-Gotten - $3000

Ehh... Chyba nigdy się stąd nie wyrwiecie. Mafia ma kolejną robotę. Trzeba zgarnąć z miasta kilka walizek z kasą - dokładnie trzy. Nie powinno być z tym problemu, jednak radzę udać się najpierw do znanego już punktu sprzedaży broni. Z pierwszą walizką nie będzie kłopotów. Przy drugiej musisz załatwić dwóch zbirów z kijami bejsbolowymi. Trzeciej dzielnie broni jeden wyrostek. W dodatku nie darzy on mafii zbyt dużym respektem. Cóż, dla takich jak on nie ma tu miejsca. Podrzuć pakunki z powrotem do restauracji i odbierz swoje wynagrodzenie.

5. Payback - $4000

I następne super zlecenie. Mafia chce żebyś kropnął na mieście trzech Hoods'ów. Nie będzie kłopotu z namierzeniem ich, ponieważ zostali ładnie oznaczeni czerwonymi punktami. Udaj się do Trenton. Pierwszy cel spaceruje spokojnie chodnikiem. Chcąc zaoszczędzić nieco amunicji, potraktuj go zderzakiem. Drugi, postanowił pobiegać po parkingu i przy okazji nauczyć się kilku praktycznych uderzeń swoim kijaszkiem. Puknij go z UZI. Trzeci koleś się wycwanił. Myśli, że wożąc swoje tłuste dupsko Rumpo, uniknie spotkania z Tobą. Nic bardziej mylnego. Bądź równie bezczelny. Zablokuj mu to śliczne autko, a następnie po prostu do niego wsiądź i odjedź kawałek. Gdy znajdziesz się w bezpiecznej odległości, zawróć i zafunduj delikwentowi przejażdżkę na masce. Nie muszę chyba wspominać, że od tej pory w krainie różowych kubraczków, masz przesrane?

6. Fake Ids - $3000

Czas poznać kolejną, znaczącą postać. Wskakuj do auta i podążaj za różowym punktem na mapce. 8-Ball ma lewe dokumenty, potrzebne Wam do pryśnięcia z miasta. Mogłoby się wydawać, że robota jest prosta. Nie. Zaraz po opuszczeniu garażu Eight'a, dostaniesz drugi poziom wanted level. Nie przejmuj się. Tuż za rogiem znajdziesz jednego bribe'a, a jak pokręcisz się jeszcze gdzieś z dala od psów, druga gwiazdka sama wyparuje. Tylko nie rozjedź nikogo przypadkiem, bo wtedy naprawdę ciężko Ci się będzie pozbyć ogona i pomoże tylko Pay'n'Spray. Gdy już będziesz czysty, możesz wracać do Vinnie'go.

7. Getaway - $0

Jedź do Chinatown na miejsce umówione z Vinnie'm. Niestety Twój partner nie pojawił się tam. Wracaj do kryjówki, weź ukradzionego wcześniej Banshee i udaj się do Callahan Point. Zaparkuj w zaznaczonym kwadracie. Cholera! Samochód Vinnie'go eksplodował. W dodatku ktoś zadzwonił na pały. Z trzema gwiazdkami na karku, nie pozostaje Ci nic innego jak tylko podjechać do lakiernika. Zalecam dorwać jakąś mocną brykę z parkingu (autobus lub ciężarówkę), aby jakoś przetrwać pościg. Na szczęście droga do jest w miarę prosta. Po odpicowaniu fury, dostaniesz na pager wiadomość od 8-Ball'a. Gliny obstawiły Twoją chatę - nie masz co tam wracać. Jedź do warsztatu, jest tam dla Ciebie robota.

8-Ball - 8

8. Twisted Metal - $1000

Nowy zleceniodawca wykazał się sercem. Na dzień dobry otrzymujesz łatwą kasę. Wystarczy tylko, że odstawisz Mananę z trupkiem na pokładzie do sprasowania. Zgniatarka znajduje się na pobliskim złomowisku w Portland Beach.

Gdybyś kiedyś potrzebował trochę kaski, sprasuj tu jakiś wózek, a wpadnie Ci parę dolców.

9. Ill Repute - $4000

Alfonsowate zadanie. Trzeba rozwieść kilka panienek do klientów. Na radarze laski zaznaczone są zielonymi, a ich przeznaczenie różowymi kropkami. Uwaga: na całość masz cztery minuty. Tak dla ciekawości radzę się przyjrzeć wszystkim paniom. Czy my tu kogoś znamy? :)

10. Droppin' Bombs - $6000

Sprawa całkiem prosta, aczkolwiek bardzo delikatna. Eight sra po gaciach, bo spóźnił się z zamówieniem. Musisz nadstawić za niego karku. Całość polega na tym, żeby dostarczyć klientowi autko. Dodatkowym utrudnieniem jest ładunek. 8-Ball nafaszerował wózek ładunkami wybuchowymi, dlatego w czasie jazdy szczególną uwagę powinieneś zwracać na "Damagebar", który pojawił się w prawym górnym rogu ekranu. Gdy go zapełnisz, wylecisz w powietrze.

11. Scorelli - $5000

Znajomy 8-Ball'a wylądował w szpitalu. Ponoć przyczynił się do tego niejaki Scorelli. Czas na wyrównanie rachunków. Jedź do Harwood i skubnij mu samochód. Niestety nie znajdziesz tam wozu, a zamiast niego na powitanie wyjdzie ci ekipa z bejsbolami. Pozbądź się ich, a następnie udaj się w kierunku punktu zaznaczonego na mapie. Ten Scorelli to ma naprawdę fajne autko :) Gdy będziesz chciał opuścić parking, na drodze stanie Ci kilka wozów i dryblasów. Nie przejmuj się nimi. Staranuj blokadę i pędź do Pay'n'Spray. Ogon nie będzie Ci znacząco przeszkadzał. Na koniec odstaw furę do 8-Ball'a.

12. Love Boat - $5000

Do tej misji, lepiej wziąć sobie szybki wózek. Eight dostał cynk od jednej z lasek, że dziś w Portland Harbor, Vinnie miał się spotkać z Jonnie'm - barmanem prowadzącym knajpkę w Red Light. Jedź na spotkanie. Jonnie nic nie wie w sprawie śmierci Vinnie'go, jednak obiecał, że popyta w paru miejscach. Tymczasem wykonasz dla niego kilka zadań. Barman poprosi Cię, abyś odwiózł go na dzielnicę. Nagle zjawi się ekipa Hoods'ów. Nie tłucz ich. Masz 60 sekund, aby oddalić się, na wystarczającą odległość - Jonnie powie, gdy będziecie już bezpieczni. Teraz możecie kontynuować podróż. Na miejscu, przyjdzie Ci jeszcze rozwalić kilku gnojków, ale do tego wystarczy zwykłe UZI. Od tego momentu, możesz odbierać tu misje. Jonnie jest oznaczony na mapie literą J.

Jonnie - J

13. Time's Up - $5000

Kilku cwaniaków pożyczyło od Jonnie'go trochę szmalu. Właśnie minął czas spłaty długu. Twoim zadaniem jest wyruszyć na miasto, dorwać dłużników i skopać im tyłki. Do zlikwidowania są w sumie cztery obiekty. Dwóch chodzi pieszo - no problem. Jeden jeździ samochodem. Puknij go mocniej z boku, a poleci na dach i potem wystarczy tylko rozjechać spłoszonego kierowcę. Ostatni ma czteroosobową obstawę. Rozwal osiłków, a na deser zostaw sobie tego kogo chronili.

14. Sober Driver - $6000

Jonnie ostatnio trochę się zabawiał za swoją laską. Są mocno spici, a panienkę trzeba odwieść do domu. Niestety ojciec nie może zobaczyć jej w towarzystwie Jonnie'go. W trakcie jazdy, laska powie Ci żebyś zawiózł ją do klubu w Harwood. Złe przeczucia? Słusznie. Hey honey, give me your money. No to zafunduj kolegom po bileciku z tamten świat. Za chwilę przyczepi się wkurzony chłopak dziewczyny. Masz 60 sekund na ucieczkę. Gdy już pozbędziesz się ogona, dostajesz następne 60 sekund na dostarczenie panienki do domu.

15. Happy Hour - $5000

Szef ma do zebrania z ulicy trochę stuff'u. Bierz Monster Trucka zaparkowanego przed barem i obskocz kilka punktów. Jak w cztery minutki uda Ci się zgarnąć towar od wszystkich kolesi zaznaczonych na mapie, zarobisz parę tysiaczków. Aaa... i uważaj na "Damagebar". Staraj się nie potłuc zbytnio fury Jonnie'go.

16. Grand Opening - $6000

Omg. Ktoś otwiera naprzeciwko nową, trójpoziomową dyskotekę "Diamond Sky". To byłaby dla baru Jonnie'go niewygodna konkurencja. Musisz coś z tym zrobić. Wskakuj do Idaho zaparkowanego przed lokalem i zasuwaj do 8-Ball'a. Auto zostało już kilka razy walnięte, więc zwróć szczególną uwagę na znany już "Damagebar". Z bombą na pokładzie, rusz ostrożnie w stronę nowego disco. Zaparkuj w niebieskim kwadracie, aktywuj ładunek i oddal się od wozu (jednak nie za daleko). Z bezpiecznej odległości detonuj zawartość Idaho. Cholera! Ktoś zadzwonił na pały. Dorwij jakiś szybki wózek i z trzema gwiazdkami na karku, pędź do lakiernika (jednego bribe'a znajdziesz na parkingu obok baru).

Od tej misji możesz u Eight'a, faszerować autka ładunkami wybuchowymi. Wystarczy, że udasz się do garażu oznaczonego na radarze ikoną bomby.

17. Pocket Rocket - $5000

Ten Jonnie to ma chyba jakąś manię prześladowczą. Sądzi, że przed barem kręcą się jakieś podejrzane wozy. W porcie, przemytnicy trzymają ponoć jakąś rakietnicę. Powinna ona stanowić wystarczającą obronę w razie "najazdu" :) Jonnie chce żebyś mu ją przywiózł. Kiedy capniesz sprzęt, zleci się na Ciebie sfora agentów firmy "Przemytnik Security" :p Rozwal ich, najlepiej rozjedź. Niestety, po kilku chwilach napłynie druga fala. Jeśli Twój wózek ucierpiał, zamień go np. na stojącego nieopodal Coach'a - jest wytrzymalszy niż zwykła osobówka. Auto przeciwnika tradycyjnie pukamy w bok i likwidujemy załogę.

18. Political Will - $10000

Jakiś pieprzony, polityk zadarł z ideologią Jonnie'go. W niedługim czasie ma zostać wprowadzony zakaz palenia w barach i restauracjach. Interes bardzo by na tym ucierpiał, a nie ma czasu na pisanie petycji. Masz dwie minutki na dogonienie Stretch'a senatora. Jeździ on sobie gdzieś po okolicy. Puknij go kilka razy (tak dla jaj, nie przewracaj, nie podpalaj). W końcu ćmok wysiądzie i przystąpi do zażartej dyskusji. A jednak nie dał się przekonać :/ Co teraz? Jak to co? Kijaszek w rękę i klepiemy mordę. Jedno, góra dwa uderzenia powinny wystarczyć. Jak upewnisz się, że polityk zrezygnował ze swoich planów, rozwal świadków (czerwone kropy) i z kilkoma gwiazdkami pod hudem, jedź do Pay'n'Spray. Na koniec nie zapomnij wrócić do baru.

19. Show The Money - $1000

Pewien gościu, wisi Jonnie'mu trochę kasy. Jedź i nastrasz go, a przy okazji odbierz zaległą pensję. Niby wszystko OK. Facet zostawił pieniądze i nawiał. Wróć do baru. Madafaka! Ktoś zrobił tu niezłą demolkę. Co to za dźwięk? Sukinsyny uciekają na Stauton Island! Bierz szybką furę i goń ich. Po drodze zaliczysz jeszcze dwa checkpointy (różowe punkty na mapie). Ten drugi, to wstęp do nowej dzielnicy. Witamy na Staunton...
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1 2 3

Obecnie serwis przegląda 99 gości oraz 0 z 6584 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 99 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Furon
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa