Gość

Rejestruj

 

 


GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Postacie
napisany: 17.02.2006 · dodał: sdr
kategoria: GTA: Advance · wyświetleń: 5511
W Grand Theft Auto na konsolkę GameBoy Advance pojawiło się wielu nowych bohaterów, ale spotkamy też tych dobrze znanych z GTAIII. Poniżej przedstawiam wszystkie najważniejsze postaci, wraz z krótkimi opisami.

Mike

Główny bohater tej odsłony serii. Z początku drobny złodziejaszek, później wraz rozwojem fabuły przemienia się wewnętrznie w prawdziwego gangsta. Jego największym marzeniem jest porzucenie Liberty City i wspólna ucieczka z kumplem Vinnie'm. Po jego śmierci, Mike robi wszystko, aby "namierzyć" i ukarać mordercę.

Vinnie

Osoba najbliższa Mike'owi. Najlepszy przyjaciel. Razem planują ucieczkę z miasta, jednak te plany ulegają zmianie, gdy Vinnie ginie w zamachu bombowym - jego wóz eksploduje na parkingu w Callahan Point. Pierwszy zleceniodawca Mike'a. Na końcu gry okazuje się kłamcą, oszustem i zdrajcą...

8-Ball

Facet, który pomaga Mike'owi po śmierci Vinniego. Pracuje w warsztacie samochodowym, specjalista od ładunków wybuchowych montowanych w autach. Daje nam pracę, abyśmy mogli szybko uzbierać kasę na wyjazd z Liberty. Jedna z pierwszych osób, które poznają prawdę o śmierci Vinnie'go.

Jonnie

"Pulchny" gościu, pracujący jako barman w lokalu, znajdującym się dwie przecznice na południe od naszej mety. Postanawia nam pomóc, przez zatrudnienie. Obiecuje też, dowiedzieć się co nieco w sprawie naszego kumpla. Nic z tego nie wychodzi. Facet ma manię prześladowczą :p

King Courtney

Facet znany jest z GTAIII, jednak dopiero teraz mamy okazję zobaczyć jak wygląda. Szef gangu Yardies, amator nielegalnych wyścigów ulicznych. Nienawidzi kolumbijczyków i próbuje nas wykorzystać do walki z nimi. Niebezpiecznie szybko rośnie w siłę, przez co zaczyna zagrażać interesom innych gangów w mieście. Z drobną pomocą Yakuzy, Mike zabija go w przedostatniej misji w grze.

Cisco

Głowa Kartelu Kolumbijskiego. Zgrywa cwaniaka, ale w rzeczywistości jest bardzo miękki. Pozytywnie nastawiony do Mike'a, oferuje mu pracę, w zamian za pozostawienie przy życiu. Wielki wróg Yakuzy, na jego zlecenie porywamy siostrzenicę Asuki. Zostaje zamordowany w swojej "kryjówce" na Shoreside Vale.

Asuka

Przywódczyni lokalnego "odziału" Yakuzy. Kobieta silna psychicznie, zawsze dostaje to czego chce. Zakochuje się w Mike'u, więc w końcu i jego zdobywa (fakt, że na jedną noc, ale zdobywa :D). Wykonujemy dla niej kilka ciekawych zadań. Dopiero ona, przekazuje nam jakieś konkretne informacje dotyczące zabójcy Vinnie'go.

Yuka

Siostrzenica Asuki. Porywamy ją sprzed szkoły na zlecenie Kartelu, a zaraz w następnej misji odbijamy na polecenie Yakuzy :) Dziewczyna odgrywa w fabule, krótki i mało znaczący epizod.Pozostali
Podczas rozgrywki, przyjdzie nam poznać jeszcze kilka innych postaci (mniej lub bardziej znanych m.in. Misty i Joey'a Leone). Pojawiają się one w dialogach, a ich twarze wyświetlane są wówczas na ekranie w formie miniaturki.
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 110 gości oraz 0 z 6584 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 110 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Furon
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa