Gość

Rejestruj

 

 


GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Policja
napisany: 19.07.2008 · dodał: queue
kategoria: GTA: Advance · wyświetleń: 4153
W Grand Theft Auto: Advance spotykamy znany już z wcześniejszych części system gwiazdek. Założenia są proste - im więcej gwiazdek, tym więcej funkcjonariuszy cię ściga, także uzbrojenie i techniki policji stają się bardziej uciążliwe.


Pierwszą gwiazdkę dostajesz za każde przewinienie, które zostanie zauważone przez policjanta. Tutaj funkcjonariusze nie próbują cię zabić, jedynie aresztować. Ukryj się w jakimś miejscu na krótki okres czasu, żeby zgubić ogon.Drugą gwiazdkę dostajemy, gdy podczas pościgu zabijemy policjanta lub kilku cywilów. Tutaj do akcji wkraczają radiowozy, policja ściga cię po całym mieście. Zaczynają otwierać ogień na twój widok. Żeby stracić ten poziom poszukiwania, przemaluj wóz w Pay'n SprayŻeby otrzymać trzeci poziom poszukiwania, musimy naprawdę się "zasłużyć". Zazwyczaj jest to zabicie paru policjantów. Teraz ścigają cię przynajmniej trzy radiowozy pełne funkcjonariuszy.Czwarta gwiazdka to już nie przelewki. Policja jest dosłownie wszędzie, oprócz zwykłych policjantów ścigają cię także oddziały SWAT, uzbrojone UZI.
Otrzymanie piątej gwiazdki graniczy z cudem, prędzej cię wcześniej zabiją lub trafisz za kratki. Niemniej jednak, tutaj polują na ciebie funkcjonariusze SWAT oraz komandosi, uzbrojeni w AK-47.Szósta gwiazdka to piekło. Z ulicy znikają wszyscy ludzie oraz samochody, wprowadzony zostaje stan wojenny. Ścigają cię żołnierze w czołgach (całe szczęście, że z nich nie strzelają), uzbrojeni w AK-47. Warto zwędzić taki czołg, dobrze się nim rozwala policyjne pojazdy :)


Rady

■ Staraj się nie popełniać przestępstw w obecności funkcjonariuszy, jeśli już jakiś cię przyłapie, wsiadaj w wóz i uciekaj najdalej jak możesz
■ Jeśli policja staje się zbyt uciążliwa, przemaluj wóz w Pay'n Spray. Stracisz wprawdzie $1000, lecz wolność jest chyba tego warta, nieprawdaż? :)
■ Staraj się chować w ciasnych uliczkach, możesz spróbować zablokować je pojazdami z obu stron. Wtedy policja będzie bezradna w stosunku do ciebie.
■ Uciekając przed policją staraj się robić jak najwięcej zakrętów, to zmyli funkcjonariuszy i pozwoli ci uciec
■ Jeśli twój pojazd się w jakiś sposób zaklinuje, opuść go czym prędzej i uciekaj pieszo. Możesz użyć sprintu, aktywowanego klawiszem B
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 63 gości oraz 0 z 6579 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 63 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Bonusik
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa