Gość

Rejestruj

 

 
GTA V · PC
Muve · 200zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTAGames.nl
GTANF
GTA.cz
iGrandTheftAuto
Twórca Menyoo w sądzie z Take-Two
napisany: 18.08.2018 · 21:38 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
W ubiegłym roku pisaliśmy o wojnie wypowiedzianej przez Take-Two twórcom popularnych w niektórych kręgach narzędzi do oszukiwania w GTA Online. Do ich rąk trafiły wezwania zaprzestania działalności i w przeciągu kilku dni sprawa była załatwiona. A przynajmniej tak to wyglądało.

Twórca Menyoo w sądzie z Take-Two
Wszyscy jednak dobrze wiemy, że cheaterów w sesjach gry nadal możemy spotkać, w zależności od "szczęścia" częściej lub rzadziej. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy z pewnością jest fakt, że twórcy narzędzi do hakowania GTA Online wcale nie zaprzestali swojej działalności, a jedynie zmienili szyld. Takie np. Menyoo wkrótce po ugodzie z Take-Two wróciło na sieci pod nazwą Absolute, a jego twórca, niejaki David Zipperer w dalszym ciągu czerpał korzyści ze sprzedaży. Najwyraźniej nie wierzył, że za coś takiego rzeczywiście można stanąć przed sądem.

Take-Two wykazało się dobrą wolą i pomimo strat poniesionych w wyniku działalności Zipperera ewidentnie chciało dać mu szansę na uniknięcie poważniejszych konsekwencji, ale ten zmarnował swoją szansę. I w ten sposób obie strony w końcu spotkały się na sali rozpraw. Ostateczny wyrok jeszcze nie zapadł, ale wydawca GTA już na początku zdobył przewagę. Sąd federalny zadecydował, że do czasu całkowitego wyjaśnienia sprawy, Zipperer nie będzie mógł tworzyć i sprzedawać swojego oprogramowania. To nie wróży mu zbyt dobrze zwłaszcza, że Take-Two swoje straty szacuje na pół miliona dolarów ;)
Życie po godzinach: Black Madonna
napisany: 14.08.2018 · 18:41 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Pora na ostatnią zmianę didżejskiej warty w klubach Los Santos. Od dzisiaj jako rezydenta naszego przybytku możemy zatrudnić Black Madonnę, amerykańską gwiazdę house, techno i disco. English Dave nie da nam przepuścić takiej okazji.

GTA Online: Życie po godzinach - Black Madonna
Jednocześnie kolejnej aktualizacji doczekał się repertuar Los Santos Underground Radio. Na antenie usłyszymy teraz nowe sety Solomuna, Tale Of Us i Dixona.

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią do GTA Online trafiają dzisiaj również dwa nowe pojazdy: Terrorbyte i Oppressor II. Wraz z nową ciężarówką gra wzbogaca się m.in. o drony, sześć nowych misji oraz możliwość inwigilacji najbliższego otoczenia. No, ale właśnie - o tym było już wczoraj.

Nowy tydzień przynosi nam również zwyczajową garść wszelakich zniżek na zawartość:

 • 30% zniżki na łazik Dune, BWP, Neona i RE-7B.
 • 30% zniżki na opancerzenie dla Speedo, Mule'a i Poundera.
 • 30% zniżki na systemy przeciwdziałania.
 • 30% zniżki na bomby, oznaczenia i silniki.
 • 30% zniżki na uzbrojenie pojazdów latających i naziemnych.
 • 25% zniżki na hangary, biura, magazyny i bunkry.
 • 25% zniżki na siedziby i wytwórnie klubowe.
 • 25% zniżki na warsztaty, garaże i remonty.

A jeśli chcecie sobie dorobić i jednocześnie podnieść poziom adrenaliny to możecie sprawdzić się w aktualnym wyścigu premium Skok z Chiliad dla Thrusterów albo próbie czasowej Kanion Raton. Obydwa wyzwania oferują przyzwoite bonusy GTA$ i RP.

Sprawdźcie też grafik najbliższych transmisji na Facebooku, premiowanych darmowymi GTA$:

Renesans Oppressora
napisany: 13.08.2018 · 20:27 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 1 · zamknięty
Jeśli źle znosicie obecność w sesji posiadaczy Oppressorów, to przygotujcie się na kolejne ciężkie tygodnie. Od wtorku w GTA Online dostępna będzie nowa generacja tego uwielbianego i nienawidzonego przez wielu pojazdu.

W tym tygodniu mamy prawdziwe zatrzęsienie nowej zawartości. Jest tego tyle, że nawet PR-owcy Rockstar nie potrafili zmieścić się w jednym newsie ;) Jutro do Los Santos zawita Black Madonna, ostatni ze spodziewanych DJ-ów. Zanim jednak o tym, otrzymaliśmy zapowiedź nowości zupełnie innego kalibru.

GTA Online: Terrorbyte i Oppressor wer. 2
Już za kilkanaście godzin do magazynów Warstock Cache and Carry trafią dwie nowe machiny zagłady. Benefactor Terrorbyte to bojowa ciężarówka zaprojektowana przez znaną nam już poniekąd kumpelę Lestera - Paige. Pojazd wyposażony został w zaawansowane centrum sterowania wieżyczką oraz... dronem. Obrotowe działko ma możliwość namierzania wielu celów jednocześnie, a za pomocą drona dosięgniemy wroga choćby na drugim końcu stanu.

Z poziomu komputera uzyskamy również dostęp do nowej apki Paige, a w niej do sześciu nowych misji bazujących na hakowaniu. Przed nami infiltracja siedziby LifeInvadera, rozbrajanie systemów alarmowych, kradzież kosztowności i kilka innych. Dzięki tej samej aplikacji uzyskamy zdalny dostęp do wszystkich naszych biznesów. Już nie trzeba jechać do bunkra żeby uruchomić misję kupna lub sprzedaży :)

GTA Online: skaner policyjny
Ponadto dzięki nielegalnemu terminalowi policyjnemu zainstalowanemu w kabinie Terrobyte'a uzyskamy dostęp do informacji o przebywających w pobliżu graczach. Poznamy m.in. ich statystyki walki, celność, ulubioną broń, stan konta, a nawet dowiemy się co nieco o innych upodobaniach.

Konkretnego liftingu doczekał się niesławny Oppressor. "Motocykl" wyposażony w silnik odrzutowy pozbawiony został kół i od teraz potrafi lewitować. Twórcy reklamują go jako najszybszy środek lokomocji na długie dystanse, idealny do przemieszczania się między naszymi biznesami. Z pewnością znajdzie też ciekawe zastosowania u licznych natrętów ;)
Dixon za konsoletą
napisany: 07.08.2018 · 17:08 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0 · zamknięty
Kolejny tydzień i kolejna zmiana rezydenta w klubie - jeśli zechcecie oczywiście. Dzisiaj do Los Santos przylatuje Dixon, uznany niemiecki DJ i dyktator trendów.

GTA Online: Życie po godzinach - Dixon
Jeśli przypadła Wam do gustu twórczość Tale Of Us, ale chcielibyście jednak sprawdzić Dixona, nic straconego. Repertuar włoskiego duetu od dziś zasila playlistę Los Santos Underground Radio, gdzie obok Solumuna usłyszymy teraz również świeży materiał przeznaczony na najnowszy krążek Tale Of Us Afterlight.

Poza solidną porcją nowej muzyki do GTA Online trafia też dzisiaj nowy samolot B-11 Strikeforce.

To dzieło sztuki zaprojektowano do lotu po cienkiej granicy: dość wysoko, by uniknąć przysmalenia skrzydeł od ognia własnego ostrzału, ale dość nisko, by widzieć wyraz twarzy ginących wrogów.

Dostępny w Warstock Cache & Carry.

Logując się w tym tygodniu do gry każdy otrzyma ekskluzywną koszulkę The Palace. To kolejny już t-shirt z serii nawiązującej do nazw dostępnych klubów nocnych. Macie już koszulkę z nazwą swojego przybytku?

GTA Online: Życie po godzinach - koszulka The Palace
Z kolei osoby zapisane na listę gości zgarniają w tym tygodniu bezpłatnie:

 • Premię w wysokości 100 tysięcy GTA$.
 • Ekskluzywną koszulkę Technologie.
 • Wielokolorowe malowania Sessanta Nove i różowo-zielone moro dla Nightsharka oraz Revoltera.
 • Nightsharka oraz Revoltera - do odebrania odpowiednio w Warstock i Legendary Motorsport.

Nie mogło zabraknąć również atrakcyjnych promocji na wybraną zawartość:

 • 25% zniżki na Buzzarda, Havoka oraz Sea Sparrow.
 • 25% zniżki na hangary, warsztaty w hangarze, remonty.
 • 25% zniżki na biura, garaże biurowe, remonty.
 • 25% zniżki na osobiste warsztaty przy biurze.
 • 25% zniżki na magazyny ładunków specjalnych.
 • 25% zniżki na siedziby klubu, remonty.
 • 25% zniżki na osobiste warsztaty przy siedzibie klubu.
 • 25% zniżki na wytwórnie.
 • 25% zniżki na bunkry, remonty.

W tym tygodniu będziemy też ponownie mieli szansę na zarobienie darmowych GTA$ za oglądanie streamów na Facebooku. Do zgarnięcia są setki tysięcy zielonych! Najbliższa okazja do wzbogacenia już jutro o 21:00 na profilu Hike The Gamer, a potem w sobotę o 23:00 u JoblessGarretta.
Wyzwanie kamiennego toporka
napisany: 03.08.2018 · 17:11 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0 · zamknięty
I ruszyło kolejne wyzwanie w GTA Online promujące zbliżającą się powoli premierę Red Dead Redemption 2. Zgodnie z zapowiedzią i wcześniejszymi przeciekami wyruszamy na poszukiwania kamiennego toporka!

GTA Online: Wyzwanie kamiennego toporka
W trakcie gry otrzymamy wiadomość tekstową od Maude, w której zachęci nas ona do pomocy w ujmowaniu (lub likwidowaniu) poszukiwanych zbiegów. W zamian za ukończenie wyzwania otrzymamy namiary na miejsce ukrycia kamiennego toporka z czasów Dzikiego Zachodu. Niestety nie została podana dokładna liczba delikwentów, których musimy doprowadzić przed oblicze "wymiaru sprawiedliwości". Przecieki z zeszłego tygodnia mówiły o co najmniej pięciu.

Samo wejście w posiadanie toporka to jednak nie koniec zabawy. Podobnie jak w przypadku rewolweru z samonapinaniem, mamy szansę odblokować nową broń również w nadchodzącym Red Dead Redemption 2. W tym celu należy ukończyć serię zabójstw, która dodatkowo premiowana jest jednorazowym bonusem w wysokości 250 tys. GTA$!

Nowy western od Rockstar zadebiutuje 26 października na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Więcej informacji o grze znajdziecie tutaj.

Obecnie serwis przegląda 88 gości oraz 0 z 6374 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 88 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: klimak123
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2018 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa