Gość

Rejestruj

 

 


GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Multiplayer
napisany: 15.08.2013 · dodał: chaos
kategoria: GTA V · wyświetleń: 3503


Grand Theft Auto Online to dynamiczny i stały świat online dla 16 graczy, który ingeruje w funkcjonalności znajdujące się w fabule, geografii i mechanice gry Grand Theft Auto V i będzie kontynuowany, oraz rozbudowywany po jego starcie w nową zawartość stworzoną przez Rockstar Games i społeczność Grand Theft Auto.

Grand Theft Auto Online wykorzystuje fundamentalne czynniki serii GTA takie jak wolność, aktywności środowiskowe, czy system misji i udostępnia je dla wielu graczy w niesamowicie szczegółowym, czułym i wrażliwym świecie online.

W Grand Theft Auto Online gracze mają wolność w eksplorowaniu świata lub też mogą grać z przyjaciółmi wspólnie wykonując misje, spędzać razem czas poprzez aktywności sportowe, rabunkowe czy rywalizować w tradycyjnych trybach z całą społecznością. Gracze mogą również tworzyć tryb deathmatch lub wyścigowy. Wszystko to w nowej mechanice gry Grand Theft Auto V.

Gracze mogą zmieniać swoją postać poprzez modyfikowanie wyglądu, ulepszanie statystyk, posiadać własne pojazdy, które można modyfikować, a nawet kupować prywatne posiadłości. Mogą brać udział w misjach, zadaniach i innych wydarzeniach by zdobywać reputację i pieniądze. To z kolei jest wymagane żeby odblokowywać kolejne możliwości, oraz piąć się w kryminalnym rankingu. Świat Grand Theft Auto Online będzie systematycznie powiększany i zmieniany w przypadku dodania nowej zawartości do gry, tworząc pierwszy w historii GTA dynamiczny, stały i otwarty świat.

Dostęp do Grand Theft Auto Online jest darmowy dla posiadaczy egzemplarza Grand Theft Auto V i zostanie uruchomiony 1 października.
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 631 gości oraz 0 z 6509 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 631 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: rupert
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa