Gość

Rejestruj

 

 
GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Koniec Snapmatika na siódmej generacji
napisany: 14.02.2020 · 21:18 · dodał: chaos
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Z początkiem grudnia osoby grające w GTA V na konsolach X360 i PS3 utraciły możliwość m.in. wysyłania swoich zdjęć wykonanych w aplikacji Snapmatic do Social Clubu. Teraz stracą też dostęp do opublikowanych wcześniej fotek.

GTA Online - Snapmatic
Na profilu Rockstar Support na Twitterze pojawił się kilkanaście godzin temu nowy wpis informujący o planowanym na 15 marca całkowitym zamknięciu usługi Snapmatic dla posiadaczy Grand Theft Auto V na konsolach siódmej generacji. Do wiadomości został dołączony link do strony wsparcia, na której krok po kroku opisano w jaki sposób wykonać kopię swoich zdjęć. Najwyraźniej oznacza to, że wszystkie prace kiedykolwiek przesłane z poziomu konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3 zostaną za miesiąc bezpowrotnie usunięte.

Jeśli korzystaliście z tej funkcji w grze i chcecie uratować swoje najlepsze ujęcia, nie czekajcie do ostatniej chwili.
Amatorzy
napisany: 30.01.2020 · 12:24 · dodał: chaos
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
Rockstar może i zna się na robieniu gier, ale gdyby zechcieli zorganizować skok na jubilera, to raczej dobrze by na tym nie wyszli. Tak przynajmniej twierdzi "zawodowiec".


Larry Lawton kiedyś był złodziejem, a obecnie pomaga młodym ludziom trzymać się jasnej strony mocy. Prowadzi też własny kanał na YouTube, na którym zamieścił ostatnio film, w którym bierze pod lupę Robótkę u jubilera, czyli trzeci skok w Grand Theft Auto V. Larry analizuje przebieg misji i dokładność twórców w oddaniu realizmu napadu. Jako ekspert w tej dziedzinie, wskazał na kilka błędów, które odegrane w prawdziwym świecie skończyłyby się dla nas niechybnie pobytem za kratkami.

Lawton krytykuje m.in. sposób w jaki Michael prowadzi rekonesans w miejscu akcji. Wspina się na dach budynku, w którym znajduje się sklep jubilerski, nie używając rękawiczek i pozostawiając wszędzie odciski palców. Poza tym informacje o systemie wentylacji i rozkładzie pomieszczeń można było pozyskać z planów znajdujących się w ratuszu. Nie trzeba wchodzić na dach. Podobnie w samym sklepie, nie jest konieczne fotografowanie wszystkich istotnych punktów. Może to zwrócić uwagę obsługi, nawet jeśli korzystamy z obiektywu ukrytego w okularach. Również rozmawiając ze sprzedawcą w Vangelico bohater za bardzo skupia się na zawartości gabloty, a nie pyta w ogóle o to czy w ofercie są same diamenty. To je najłatwiej upłynnić.

Z drugiej strony Larry chwali twórców gry za sensowny plan ucieczki. Jak zauważa, ważne jest aby wiedzieć dokładnie ile ma się czasu na przeprowadzenie akcji, co można ukraść i jak się wydostać z danego miejsca. W tym względzie GTA V jest jego zdaniem nieźle dopracowane.

Oczywiście, jak dobrze Lawton nie byłby obeznany z tematem, trzeba pamiętać, że twórcy gier czasem idą na kompromisy, aby rozgrywka była bardziej dynamiczna i angażująca. Starają się też urozmaicić misje, wykorzystując różne elementy mechaniki, czasem nie do końca racjonalne w danej sytuacji.
GTA V nadal znosi złote jaja
napisany: 09.01.2020 · 12:22 · dodał: chaos
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
GTA VI? Pff, zapomnijcie. Przygody ekipy z Los Santos nadal przynoszą twórcom krocie.

GTA Online
Jeśli nadal zastanawiacie się dlaczego tak długo czekamy na kolejną część serii Grand Theft Auto, jednym z powodów może być wciąż wysoka popularność GTA V. Nic odkrywczego. Po co śpieszyć się z wydaniem "szóstki" skoro poprzednia odsłona, nawet jeśli już leciwa, nadal sprzedaje się lepiej niż niejeden premierowy tytuł? GTA V nie tylko już dawno temu zwróciło się Take-Two i Rockstarowi, ale pewnie teraz finansuje bieżące utrzymanie GTA Online, RDO oraz prace nad nowymi grami, również GTA VI.

Najnowszy raport SuperData podsumowujący miniony rok w branży gier rzuca nieco światła na przychody najpopularniejszych tytułów, w tym oczywiście Grand Theft Auto V. Okazuje się, że w samym tylko 2019 roku twórcy zarobili na nim 595 milionów dolarów! Całe mnóstwo głów prezydentów, które dały jednocześnie trzecie miejsce w zestawieniu najlepiej zarabiających pecetowych i konsolowych gier premium, tuż za FIFĄ 19 i CoD: Modern Warfare.

To, że kolejna część serii GTA powstaje jest niemal pewne. Z jednej strony szkoda, że tak dobra sytuacja finansowa pozwala wciąż odwlekać premierę "szóstki", ale z drugiej prawie na pewno gra znowu czymś nas zaskoczy. W końcu Rockstar ma czas na realizację najdzikszych fantazji. Oby tylko sprostali oczekiwaniom fanów, bo te też rosną.
GTA V w Xbox Game Pass
napisany: 03.01.2020 · 16:23 · dodał: chaos
kategoria: GTA V · komentarzy: 6 · zamknięty
Całkiem niespodziewanie, GTA V właśnie trafiło do usługi Xbox Game Pass. Subskrybenci mogą już pobierać grę.

GTA V w Xbox Game Pass
Niby nic wielkiego, ale to kolejna okazja dla Rockstar, aby dotrzeć ze swoim największym hitem do nowych graczy albo skusić do powrotu tych, którzy swoją kopię gry już odsprzedali ;) Xbox Game Pass daje dostęp do sporej biblioteki gier za stałą miesięczną opłatą. Usługę można wypróbować na konsoli, a od niedawna także na PC. Pierwsze trzy miesiące kosztują aktualnie 4zł (tak, cztery złote).

Póki co Grand Theft Auto V w Xbox Game Pass jest dostępne tylko w wersji konsolowej.

PS A jeśli wolicie gry na własność, abonenci Xbox Live Gold mogą teraz zakupić tytuł płacąc jedynie połowę ceny.
Pomożecie?
napisany: 22.12.2019 · 19:43 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 7 · zamknięty
Koniec dziesięciolecia (nie mylić po polsku z dekadą) to dobry czas na różnego rodzaju podsumowania. Zanim @k5_ i @fan_GTA podsumują ubiegły rok i mam nadzieję przypomną najlepsze i najgorsze newsy, wzloty i upadki, czy też wyciągną największe brudy lat 2010, możecie pomóc w wyborze najlepszej gry wydanej w mijającym właśnie okresie.

PlayStation.Blog Game of the Decade
Na PlayStation.Blog ruszyło właśnie głosowanie w którym udział może wziąć kaźdy, nawet jeżeli nie posiada konta na pleju. Wystarczy kliknąć w link powiązany, wybrać jeden, dwa lub trzy najlepsze tytuły, kliknąć [Vote], skapczyć się* i zaznaczyć datę 5 stycznia w kalendarzu, bowiem wtedy wręczone zostaną nagrody w postaci platyny, złota, srebra i brązu (skąd ja znam taki podział?). Na liście gier na które możecie zagłosować nie zabrakło Grand Theft Auto V oraz dwóch innych tytułów wyprodukowanych w laboratoriach Rockstar Games. Jeżeli z jakiegoś powodu na liście do głosowania brakuje jakiegoś tytułu, śmiało można go dopisać na końcu listy.

* Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwa mechanizm captcha.

Obecnie serwis przegląda 56 gości oraz 0 z 6456 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 56 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: piotrek339
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa