Gość

Rejestruj

 

 


GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Zestresował się chłop
napisany: 13.04.2022 · 12:17 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
Shawn Fonteno, czyli aktor wcielający się w postać Franklina w GTA V, w swojej niedawno wydanej biografii odsłonił nieco kulisy swojej pracy nad grą. W książce Game Changer pojawia się wiele anegdot, a jedną z nich przytacza dzisiaj Comicbook.

Shawn Fonteno
Okazuje się, że rozmach towarzyszący produkcji Grand Theft Auto V tak przytłoczył niezbyt doświadczonego wtedy Solo, że mało brakowało, a Shawn mógłby zrezygnować z udziału w projekcie życia. Tak opisano całe zdarzenie:

Pierwszego dnia, Fonteno przyszedł do nowojorskiego studia Rockstar myśląc, że nie czeka go nic poza pracą głosem, ale okazało się, że będzie też odgrywał sceny. Został szybko poproszony o przebranie się w ciasny strój do motion capture i wyjście na plan, ale przez ten strój zaczęło do niego docierać w co wdepnął i pojawiły się wątpliwości. Wybiegł z powrotem do przebieralni i już był gotów zrezygnować. Wtedy przyszedł reżyser GTA V, aby go uspokoić. Ostatecznie Fonteno dał się przekonać, ale reżyser musiał nakazać wszystkim obecnym na planie założenie strojów do motion capture, by aktor poczuł się spokojniej.

Takie buty.
Pudełkowe GTA V na PS5/XSX bez mapy
napisany: 11.04.2022 · 11:39 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 5 · zamknięty
Rockstar kontynuuje bezczelną politykę zarabiania na niczym. Nie dość, że próbuje sprzedać nam trzeci raz tę samą grę, to jeszcze odziera ją z czego tylko się da.


Pudełkowe Grand Theft Auto V dla PlayStation 5 oraz Xboksa Series X pojawi się w oficjalnej sprzedaży dopiero jutro, ale już w weekend gra wpadła w ręce ekipy francuskiego kanału RETRO GAME FUTURE.

Na kanale przeprowadzono szybki unboxing i... faktycznie był on szybki. Całe wydanie można zaprezentować bardzo dokładnie w czasie poniżej jednej minuty, bowiem opakowanie nie zawiera niczego poza płytą. Słowem - bieda.
Dwa na sto
napisany: 25.03.2022 · 12:37 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 1 · zamknięty
Rockstar nie ma ostatnimi czasy lekko. Prowadzoną od lat polityką dojenia marki Grand Theft Auto, studio mocno podpadło wielu fanom, którzy swoje żale wylewają m.in. w recenzjach kolejnych odgrzewanych kotletów.

GTA V - Xbox Series X - Metracritic
Tak jak jesienią mocno i zasłużenie oberwało się The Trilogy - The Definitive Edition, tak teraz czerwona fala negatywnych opinii zalewa na Metacritic strony Grand Theft Auto V w wersji na Xboksa Series X oraz PlayStation 5.

I tak podczas, gdy branżowi recenzenci nie mając szczególnych oczekiwań wobec reedycji, oceniają tytuł średnio na solidne 80/100, fani płacący za grę i liczący na coś ekstra, swoje rozczarowanie zamieniają na średnie oceny na poziomie... 2/100. Oczywiście pojawiają się też oceny z wyższych przedziałów, ale jest ich nieporównywalnie mniej.

GTA V "Rozszerzone & Ulepszone"? Niczym to się nie różni w porównaniu do wersji PC. A jednak za aktualizację zapłacić trzeba.

-- Crash5656

Nie warto płacić za to 40$ podczas, gdy wersje z poprzedniej generacji wciąż działają świetnie. Bezsensowny remaster od Rockstar.

-- TheBurningFlame

Niedorzeczny skok na kasę! Drobne ulepszenia graficzne! Nic nowego; ta sama gra w nieco wyższej rozdzielczości i wyższej liczbie FPS. To nawet nie jest remaster, to tylko łatka, za którą wołają pieniądze! Nawet jeśli masz już grę, musisz zapłacić za kolejną wersję! Żałosne!

-- Tom11th

To tylko kilka z najwyżej ocenianych (hehe) komentarzy, ale zdają się dobrze oddawać główną przyczynę frustracji użytkowników Metacritic. Po prostu Grand Theft Auto V dla konsol 9. generacji oferuje ich zdaniem zbyt mało, aby mogło być traktowane jako nowa wersja gry, za którą należą się jakiekolwiek pieniądze. Zgadzacie się?
GTA V na PS5 tylko na PS5
napisany: 21.03.2022 · 23:47 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
Nie macie jeszcze PlayStation 5, ale chcielibyście kupić sobie GTA V na przyszłość, póki jest w promocji? Nic z tego.

GTA V na PS5 tylko na PS5
Można mówić, że Rockstar i Take-Two osiągnęły doskonałość w dojeniu GTA V, ale Sony najwyraźniej nie chce zostawać daleko w tyle. Firma najprawdopodobniej zainwestowała sporo głów amerykańskich prezydentów, aby przyciągnąć graczy do swojej platformy i teraz bardzo pilnuje, aby tylko oni mogli skorzystać ze specjalnej zniżki na grę.

Grand Theft Auto V dostępne jest aktualnie na PS5 w znacznie obniżonej cenie. Do 14 czerwca każdy posiadacz konsoli może zakupić grę za nieco ponad 42 zł. Okazuje się jednak, że transakcji nie zrealizujemy jeśli faktycznie nie posiadamy konsoli. Nowej wersji przygód Michaela, Franklina i Trevora nie znajdziemy bowiem ani w webowym PS Store, ani w tym na PS4, ani w aplikacji mobilnej PlayStation.

Szkoda, że japoński gigant nie pomyślał o osobach, które nie mogą kupić konsoli z uwagi na jej niską dostępność, albo po prostu teraz nie mogą sobie pozwolić na większy wydatek.
Nie tak szybko
napisany: 19.03.2022 · 17:05 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Może nie podobać się nam długowieczność GTA V, ale te kolejne wcielenia gry jednak przynoszą też odrobinę dobrego.


Przede wszystkim wydanie przygotowane z myślą o konsolach 9. generacji znacznie wypiękniało. Wciąż nie jest to poziom high-endowego peceta, ale zdecydowanie udało się do niego zbliżyć. Większość graczy bez nadmiernego wytężania wzroku dostrzega wprowadzone zmiany, które nie ograniczyły się do podbicia rozdzielczości tekstur i wyświetlanego obrazu. Wyraźnie poprawione zostały cienie, efekty cząsteczkowe oraz poziom szczegółowości rysowanych obiektów, nawet tych widocznych w oddali.

Niestety jeden z filarów kampanii marketingowej nowego Grand Theft Auto V, czyli usprawnione przełączanie między protagonistami, okazał się pustym frazesem. A przynajmniej tak wynika z powyższego porównania przygotowanego przez ekipę GTA Series Videos. Wy zauważyliście jakąś różnicę?


Osobną kwestią są zmiany w warstwie technicznej gry i poprawki starych błędów. Jednym z dziwniejszych rozwiązań obecnych we wcześniejszych wersjach gry było sztywne powiązanie osiągów pojazdów z... liczbą klatek generowanych przez konsolę lub komputer w każdej sekundzie. Sprawiało to, że im płynniejszy obraz generował nasz sprzęt, tym szybsze mogły być prowadzone przez nas pojazdy. Jak w powyższym wideo zauważył Broughy, nie jest to już problemem.

Obecnie serwis przegląda 94 gości oraz 0 z 6578 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 94 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: miceb
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa