Gość

Rejestruj

 

 
GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Owoc miłości
napisany: 09.02.2019 · 12:58 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Można mieć wątpliwości co do kierunku, w którym zmierza GTA Online, ale jednego twórcom nie można odmówić - zapału włożonego w ciągły rozwój gry.

GTA V z nagrodą Steam Awards 2018
Ten zapał został doceniony przez graczy w ostatniej edycji plebiscytu Steam Awards. Głosami fanów najnowszą część serii wyróżniono nagrodą Owoc miłości.

Z tej gierki żadna nowość, a członkowie zespołu stojącego za nią zdążyli już wyhodować brody, których nie powstydziłby się rasowy czarodziej. Ale że rodzice z nich na medal, to wciąż wspierają swoje dziecko, wydając nowe aktualizacje po tych wszystkich latach.

Cóż, ktoś powiedziałby, że aktualizacje dostaje GTA Online, a nie GTA V... ale i tak gratulujemy ;)

W tej samej kategorii z produkcją Rockstar konkurowały No Man's Sky, Path of Exile, Dota 2 oraz Stardew Valley. Myślicie, że trudno było wygrać?
GTA V taniej na Xboksa
napisany: 23.01.2019 · 10:42 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Jakoś trudno uwierzyć, że ktoś z czytających tego newsa mógłby jeszcze nie mieć w swojej biblioteczce GTA V, no ale może...

GTA V taniej na Xboksa
W Xbox Live trwa akurat promocja, w ramach której możemy taniej kupić właśnie Grand Theft Auto V w najróżniejszych konfiguracjach. Na szczególnie duże zniżki mogą liczyć posiadacze abonamentu Xbox Live Gold:


Ceny obowiązują do poniedziałku 28 stycznia.
A czy ty masz już GTA V?
napisany: 09.11.2018 · 11:11 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
Stało się! Sprzedaż Grand Theft Auto V oficjalnie przekroczyła magiczną barierę 100 milionów egzemplarzy.

GTA V
Wynik imponujący, ale nie myślcie sobie, że tym sposobem Rockstar zdobywa szczyty list przebojów. Nic z tych rzeczy, ledwie wskoczyli na podium. Przed GTA V zostały jeszcze dwie inne "superprodukcje": Minecraft oraz Tetris, jednak na wyprzedzenie tych szanse są raczej nikłe.

Sprzedaż Grand Theft Auto V również przekroczyła nasze oczekiwania i tytuł rozszedł się już w ponad 100 milionach sztuk.

-- Strauss Zelnick

Zdecydowanie inaczej natomiast przedstawia się sytuacja pod względem przychodów. Ostatnia część naszej ulubionej serii gier jest w końcu znacznie droższa, a dodatkowo swoje dokłada do wyniku GTA Online przynoszące krocie z mikrotransakcji. Rekiny nadal pływają.

My oczywiście gratulujemy twórcom i mamy nadzieję, że ten sukces nie opóźni prac nad Grand Theft Auto VI ;)
Customer Is King
napisany: 31.07.2018 · 10:12 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 1 · zamknięty
Solomun traci dzisiaj wyłączność na występy w naszych klubach, ale to nie koniec jego współpracy z Rockstar Games. W sieci zadebiutował najnowszy klip DJ-a stworzony całkowicie na silniku GTA V.


Klip został w całości nakręcony i wyreżyserowany przez ekipę Rockstar we współpracy z Solomunem i wytwórnią Diynamic Music z okazji premiery ich setnego wydawnictwa, epki Customer Is King. W teledysku do tytułowego utworu Solomun wykonuje dostawy na terenie ogarniętego chaosem Los Santos. Historia została zręcznie wpleciona między wydarzenia z trybu fabularnego Grand Theft Auto V, a na jej potrzeby wykonano nawet nowe animacje. Zobaczcie co z tego wyszło.

Jak podkreśla Rockstar to pierwszy raz kiedy rzeczywisty artysta oficjalnie wykorzystuje uniwersum GTA do zaprezentowania swojego premierowego materiału.
GTA V zbanowane w Arabii Saudyjskiej
napisany: 18.07.2018 · 10:48 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 1 · zamknięty
Hej! Wiedzieliście, że w Arabii Saudyjskiej można legalnie grać w gry wideo? No, to w niektóre już nie można.

GTA V zbanowane w Arabii Saudyjskiej
Mogłoby się wydawać, że wreszcie żyjemy w czasach, w których gry traktuje się poważnie i nie obwinia już o całe zło tego świata. A jednak. GCAM, saudyjska organizacja zajmująca się klasyfikacją mediów audiowizualnych, na początku lipca zablokowała sprzedaż 47 tytułów. Zakaz objął m.in. Grand Theft Auto V.

Dokładny powód decyzji nie został niestety podany. Oficjalnie poszło o "złamanie bliżej nieokreślonych zasad i regulacji", ale prawdopodobnie chodzi o samobójczą śmierć dwójki nastolatków. 13-latka i 12-latek brali udział w tzw. wyzwaniu niebieskiego wieloryba, o którym i w Polsce było jakiś czas temu głośno. Jak to się ma do gier? Ano nijak, ale w sumie czego można się spodziewać po kraju, w którym dopiero od niedawna kobiety mogą prowadzić samochód?

Obecnie serwis przegląda 72 gości oraz 0 z 6426 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 72 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: NONAME
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa