Gość

Rejestruj

 

 


GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Zelnick: nie chcemy robić prostych portów
napisany: 07.03.2021 · 14:12 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
Podczas wtorkowej konferencji Morgan Stanley Technology, Media & Telecom szef Take-Two Interactive został zapytany o kwestię remasterów starszych tytułów. Czy firma spodziewa się wzrostu znaczenia tego trendu w swojej strategii?

Strauss Zelnick
Jeśli spodziewacie się, że odpowiedź Staussa Zelnicka była bardzo entuzjastyczna, to się rozczarujecie. Take2 oczywiście uważa remastery za ważną część swoich planów, ale też nie zamierza czynić z nich kolejnego filaru.

Podchodzimy do tego inaczej niż konkurencja - nie robimy prostych portów, ale faktycznie poświęcamy czas i staramy się uczynić grę inną, dopasowaną do nowych platform. Ulepszamy więc technologię, grafikę i poprawiamy wydajność. Myślę, że właśnie dlatego nasze remastery radzą sobie tak dobrze.

Świetnie nam wyszło na przykład z Mafią, a teraz GTA V zmierza na swoją trzecią generację. To niesamowite. Ta gra wyznaczała nowe standardy kiedy debiutowała i na drugiej generacji było tak samo. (...) Oczywiście jestem przekonany, że Rockstar ponownie dowiezie, ale nie byłoby to możliwe robiąc tylko zwyczajny port.

Najwyraźniej więc możemy oczekiwać czegoś szczególnego w związku z premierą Grand Theft Auto V na dziewiątej generacji. Miejmy tylko nadzieję, że Zelnick nie przesadza z ekscytacją i nie skończy się na podkręceniu grafiki i dodaniu kilku zadań pobocznych. Bo same usprawnienia techniczne raczej na nikim wielkiego wrażenia nie zrobią.
Plotka: GTA V na PS5 opóźnione?
napisany: 01.03.2021 · 18:46 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
W czerwcu dowiedzieliśmy się, że GTA V doczeka się kolejnej edycji, na nową generację konsol. Premiera została wstępnie zaplanowana na ten rok, ale... Rockstar może się nie wyrobić. Dlaczego?

Plotka: GTA V na PS5 opóźnione?
Przed weekendem miało miejsce kolejne wydarzenie Sony z cyklu State of Play. Kilka dni później opublikowany został spot promujący wybrane tytuły zmierzające na PlayStation 5. Jeden z użytkowników Reddita zauważył, że w podpisie wyświetlanym podczas sekwencji z GTA V zabrakło tym razem informacji o wydaniu gry w bieżącym roku.

To nieco dziwne zważywszy, że przewidywany rok premiery został podany już w ubiegłorocznym zwiastunie. Teraz podaje się tylko, że tytuł powstaje na PS5 i jest już dostępny na PS4. Oczywiście to szczegół, ale nie jedyny wskazujący na potencjalną obsuwę.

VideoTech podał na Twitterze, że już wkrótce zmieni się sposób dystrybucji darmowych GTA$ dla grających w GTA Online na PS4. Bonusowy milion GTA$ przyznawany jest każdemu zalogowanemu graczowi na PS4 raz w miesiącu, począwszy od czerwca 2020 i ma to potrwać aż do wydania GTA V na PS5. Od kwietnia warunki te ulegną jednak zmianie: bonus nie będzie już przyznawany automatycznie, a trzeba będzie samodzielnie aktywować go w sklepie PlayStation Store.

Trudno nie odnieść wrażenia, że zabieg ten ma na celu ograniczenie liczby osób, które będą korzystały z promocji. Tym bardziej, że Rockstar nieszczególnie stara się z informacją o zmianie dotrzeć do graczy.

Z czego może wynikać ta potrzeba oszczędności? Jeśli połączymy oba "przypadki" można dojść do wniosku, że premiera GTA V na nowej generacji odsunie się w czasie i zwyczajnie będzie kosztować Rockstar znacznie więcej utraconych ze sprzedaży kart Shark wpływów, aniżeli było to pierwotnie planowane. Czy tak rzeczywiście jest przekonamy się pewnie dopiero w kolejnych miesiącach.
Cayo Perico: połowa napadów w pojedynkę
napisany: 09.02.2021 · 14:26 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Wczorajszego wieczora miało miejsce kolejne zebranie inwestorów Take-Two Interactive, tym razem podsumowujące trzeci kwartał fiskalny 2021 roku.

Cayo Perico: połowa napadów w pojedynkę
Wydarzenie zbiegło się w czasie z niedzielnym Super Bowl, co niektórzy interpretowali jako okazję do ogłoszenia czegoś super ważnego, ale... nic z tego. Konferencja była jak każda inna, a może i nawet nudniejsza niż zwykle. Karl Slatoff uraczył nas kolejnymi liczbami i ponownie dowiedzieliśmy się jak to firma świetnie sobie radzi.

Z przedstawionych danych możemy się dowiedzieć, że na całym świecie do sklepów trafiło już ponad 140 milionów egzemplarzy Grand Theft Auto V. Zdecydowanie nie można też narzekać na brak zainteresowania ze strony graczy modułem sieciowym. GTA Online zaliczyło swój najlepszy rok od premiery. Super.

Najważniejszym wydarzeniem minionego roku w GTA Online była bez wątpienia aktualizacja Skok na Cayo Perico. Nowy napad możemy ukończyć całkowicie w pojedynkę i jest to duża zmiana w stosunku do tego co oferowano nam wcześniej. Teraz okazuje się, że mniej więcej połowę wszystkich przeprowadzonych dotąd skoków gracze wykonali samodzielnie. Najwidoczniej więc opcja przypadła wielu osobom do gustu.

A wy obrobiliście już El Rubio? Z ekipą czy w pojedynkę? Dajcie znać w komentarzach.
Ned Luke w szpitalu
napisany: 17.01.2021 · 15:22 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 5 · zamknięty
Ned Luke trafił do szpitala z zapaleniem płuc spowodowanym przez koronawirusa.

Ned Luke w szpitalu
Aktor wcielający się w Grand Theft Auto V w rolę Michaela, poinformował o tym fanów za pośrednictwem Instagrama.

Ten szajs jest prawdziwy i wcale nie zabawny. Chwilę mnie nie będzie, ale wrócę silny jak zawsze. Niedługo. Trzymajcie się i dzięki za wsparcie. Ludzie na linii frontu to prawdziwi bohaterowie. Wspierajcie ich.

Ned od piątku przebywa w szpitalu Emory Johns Creek niedaleko Atlanty. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia i pełni sił.
Spada sprzedaż GTA V
napisany: 17.01.2021 · 13:08 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Grand Theft Auto V to prawdziwy sprzedażowy hit. Gra znalazła na całym świecie już ponad 130 milionów nabywców. Nic dziwnego, że od lat utrzymuje się w czołówce rozmaitych rankingów. W ubiegłym roku coś się jednak zmieniło.

GTA V
Przynajmniej na amerykańskim rynku. Grupa NPD opublikowała listę najlepiej sprzedających się gier 2020 roku w USA. Jak zauważył Jeff Grubb z Games Beat, to pierwsze takie zestawienie od 2013 roku, w którym zabrakło GTA V.

Póki co trudno stwierdzić czy to już początek jakiegoś trendu, czy zaledwie anomalia. Patrząc na globalne statystyki sprzedaży tytułu widać, że gra już w 2018 roku zaliczyła niewielki spadek, ale później popyt znowu wystrzelił. Poza tym od 2014 roku sprzedaż była w miarę stabilna, utrzymując się na poziomie około 15 milionów egzemplarzy rocznie.
Slink Johnson roastuje Shawna Fonteno...
napisany: 13.01.2021 · 12:25 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Ostatnie Święta chyba nie były najlepsze dla Franklina. Pod choinką zamiast prezentów "znalazł" ocean klipów, w których cały świat krytykuje jego fryzurę ;) Teraz wiral wszedł na nowy poziom za sprawą aktorów wcielających się w bohaterów Grand Theft Auto V.


Od końca grudnia sieć zalewają przeróbki sceny z pierwszej misji GTA V, w której Lamar w niewybredny sposób wykłada Franklinowi co ten powinien zmienić w swoim życiu. Fani podmieniają postać Lamara oraz jego głos, a często również linie dialogowe. Na YouTube można znaleźć mnóstwo klipów z gościnnym udziałem innych postaci z serii GTA, ale też ikon popkultury.

Informacja o nowym trendzie najwyraźniej dotarła już do uszu Shawna Fonteno i Slinka Johnsona, którzy wcielają się w grze w postaci Franklina i Lamara. Wczoraj pojawił się w sieci film, w którym panowie odgrywają rzeczoną scenę w prawdziwym świecie. Nagranie powstało z inicjatywy kanału PlayStation Haven. Trzeba przyznać, że całość została wiernie odwzorowana, zupełnie jakby Shawn i Slink dopiero co skończyli sesję nagraniową w Rockstar. A od tamtej pory upłynęła już przecież niemal dekada.
Plotka: GTA V na silniku RDR 2?
napisany: 10.01.2021 · 13:48 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Możliwe, że GTA V w wersji na PS5 oraz Xboksy Series będzie działać na usprawnionej wersji silnika RAGE. W ostatniej aktualizacji gry został odkryty kod na to wskazujący.

GTA V
Znaleziska dokonał alloc8or z GTA Forums o czym poinformował Tez2. Szczególnie interesujące są dwie linie.

Fragment rage::fwuiMessageBase wcześniej pojawił się tylko w plikach RDR 2. Stąd wniosek, że silnik "piątki" zostanie zaktualizowany co najmniej do tej samej wersji, na której działa western od Rockstar. Z drugiej strony Tez sugeruje, że mogłoby to wymagać zbyt wiele pracy, przez co twórcy mogą ostatecznie zdecydować się jedynie na aktualizację interfejsu.

W nowoodkrytym kodzie pojawiła się jeszcze jedna ciekawostka. Linia CHasCharacterToTransferDecisionPage zdaje się jednoznacznie wskazywać, że Rockstar ponownie umożliwi nam przeniesienie postaci pomiędzy platformami. Najpewniej chodzi wyłącznie o opcję transferu z konsol poprzedniej generacji na nową generację, ale dobre i to. Wielu graczy z pewnością nie chciałoby porzucać swoich postępów i zaczynać zupełnie od nowa.

Obecnie serwis przegląda 161 gości oraz 0 z 6517 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 161 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Kamien
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa