Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Piguła #62
napisany: 22.04.2024 · 23:58 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Tydzień temu pisałem o streamie, w którym brali udział aktorzy wcielający się w role protagonistów GTA V. Jeśli tak jak mi, nie chciało się wam oglądać całości, ominęła nas co najmniej jedna ciekawostka ;)


TW TrevorMniej więcej w połowie nagrania Steven Ogg wtrąca coś czego chyba nikt nigdy wcześniej oficjalnie nie potwierdził. Grand Theft Auto V miało otrzymać dodatek, w którym Trevor byłby zaangażowany w jakiś sposób we współpracę z FIB.

Była jeszcze taka spoko rzecz, nie pamiętam czy to było jakieś DLC czy coś, nie mam pojęcia. Trevor miał działać po przykrywką, współpracował z federalnymi. Nawet zaczęliśmy nagrywać coś do tego.

Trevor był trochę jak taki James Bond, niby dalej pajacował, ale próbował zachować powagę. Coś tam nagraliśmy, ale potem wszystko jakoś się rozeszło, nic dalej z tym nie robiliśmy. Ale to byłaby fajna sprawa, takie pójście inną ścieżką.

Ned Luke wtrącił jeszcze, że te materiały, które powstały na potrzeby rozszerzenia prawdopodobnie zostały użyte w GTA Online. I to w sumie byłoby spójne z wnioskami, do których doszli wcześniej dataminerzy.

PrztyczekModderzy z grupy Superstar South pochwalili się na platformie X, że udało im się uruchomić GTA V na Switchu. Nagranie momentami mocno rwie, ale ekipa zapewnia, że sygnał bezpośrednio z wyjścia wideo jest płynniejszy.


Tak czy inaczej to duże osiągnięcie uruchomić tak wymagającą grę na konsoli Nintendo. Szczególnie, że sprzęt działa w trybie przenośnym, a więc z mocą znacznie mniejszą niż nawet PS3, na którym GTA V przecież debiutowało.

Jak donosi IGN, wersja gry o której mowa pochodzi prawdopodobnie z wycieku, do którego doszło przed dwoma laty. Być może dlatego Superstar South nie zamierzają udostępniać działającego portu. Projekt ma pozostać jedynie ciekawostką.
Osiem straconych dodatków...
napisany: 26.12.2023 · 02:51 · dodał: Marcin
kategoria: GTA V · komentarzy: 4 · zamknięty
Dawid poinformował Was przed chwilą, że wyciekły dane z kodu źródłowego Grand Theft Auto V. Jasne, to jego robota, ale generalnie nie wspomniał szczegółowo, co takiego wyciekło.

Lista plików źródłowych GTA V
A wyciekło coś, co powinno zainteresować obecnych tu fanów GTA. Mianowicie, jeśli pamiętacie 2014 rok, Rockstar Games zapowiedział - o dziwo oficjalnie - że wyda fabularne dodatki do Grand Theft Auto V.

Wydał? Nie, takie rozszerzenia nigdy się nie pojawiły, a miały, i to w liczbie aż ośmiu! Jakie dodatki planowało Rockstar? Dlaczego nie ujrzały światła dziennego? Dlatego, bo...

...ważniejsze były rozszerzenia do GTA Online! Natomiast, w końcu dowiadujemy się, że mieliśmy zagrać w...
  • prolog do wydarzeń z North Yankton,
  • opowieść z Liberty City (wprost z GTA IV),
  • dodatek z agentem Trevorem w roli głównej,
  • rozszerzenie Assassination,
  • rozszerzenie Manhunt,
  • rozszerzenie Norman,
  • rozszerzenie Relationship,
  • rozszerzenie Enterprise.

Co więcej, wyciek zdradził pierwotne plany, co do wielkości mapy w GTA V czy nadchodzących gier studia, jak Bully 2 lub... GTA Tokyo (które miało ukazać się jeszcze na PS2)! Na nie też nie mamy co liczyć, projekty raczej zostały anulowane.

Nie oceniam. Uwielbiam Rockstar Games, uważam, że jest to najlepszy deweloper, który w 2025 roku dostarczy kolejną, ponadczasową odsłonę serii Grand Theft Auto. Ale jednocześnie jest to deweloper, który zapomniał, że jego potęgę zbudowali gracze tacy jak my, singleplayerowi. Oby nie zapomniał tego za dwa lata i później!

Jednocześnie, życzę Wam Wesołych Świąt! I wszystkiego, co najlepsze, także w ramach losów serii GTA. Jesteście cudowni, dziękuję, że tutaj zaglądacie. Kocham Was, mimo mojego sędziwego już wieku!

Święta
Się rozlało! #3
napisany: 25.12.2023 · 23:20 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
Jak już zapewne wiecie, minionej nocy upubliczniony został kod źródłowy Grand Theft Auto V. To raczej nie będą wesołe Święta dla Rockstar...

Lista plików źródłowych GTA V
Jako pierwszy informację o incydencie podał na platformie X serwis GTA Focal. Najprawdopodobniej jednak rzeczone pliki pochodzą z ubiegłorocznego ataku, w wyniku którego do sieci trafiły również nagrania wideo z wczesnej wersji GTA VI. Nie byłoby to więc tak naprawdę nic nowego.

Do tej pory cały wyciek piątki pozostawał niejako w cieniu, bowiem wykradzione źródła podobno zostały komuś odsprzedane. Nie było więc też powodu by dzielić się nimi z całym światem. Teraz najwyraźniej coś się zmieniło i wczorajszego wieczora komplet plików został udostępniony na Discordzie jednej z grup modderskich.

Być może cała sytuacja ma jakiś związek z wyrokiem jaki zapadł niedawno w sprawie odpowiedzialnego za wyciek Ariona Kurtaja. Włamywacz został ostatecznie skazany na pobyt w szpitalu psychiatrycznym na czas nieokreślony. Z akt procesowych wynika, że Rockstar wycenił poniesione straty na 5 milionów dolarów.
Wjazd na chatę
napisany: 24.11.2023 · 22:38 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Ned Luke, wcielający się w postać Michaela w Grand Theft Auto V, raczej nie zaliczy wczorajszego wieczora do udanych.


Podczas streama organizowanego z okazji 10. rocznicy premiery gry, aktor otrzymał telefon z informacją, że w jego domu zjawiła się... straż pożarna. Okazało się, że ktoś wezwał służby dla żartu i nie był to pierwszy raz.

Jak wyjaśnił Ned, od czasu do czasu odwiedzają go dostawcy pizzy, taksówkarze, ślusarze, czy właśnie różne służby. Również telefon wydzwania mu po nocach. Sytuacja nie do pozazdroszczenia, ale aktor najwyraźniej niezbyt się tym przyjmuje. Prześladowca został zgłoszony na policję.

Miejmy nadzieję, że wkrótce Ned odzyska spokój, a winny zostanie stosownie ukarany. Tymczasem nagranie z wczorajszego zajścia możecie obejrzeć na załączonym wideo. Ostatnia minuta.
Koniec aplikacji iFruit
napisany: 12.12.2022 · 22:27 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Trzy lata temu pożegnaliśmy aplikację iFruit na mniej popularnych platformach, a od dzisiaj przestaje ona działać również na tych wiodących. Już nie skorzystamy z jej dobrodziejstw ani na iOS-ie ani na Androidzie.

Aplikacja iFruit
Z nowego wpisu opublikowanego na stronie wsparcia technicznego Rockstar, dowiadujemy się, że studio z dniem dzisiejszym całkowicie zaprzestaje wsparcia dla aplikacji towarzyszącej Grand Theft Auto: iFruit. Oznacza to nie tylko, że nie pobierzemy jej już na swoje urządzenie, ale również nie będziemy mogli użyć jej nawet jeśli mamy ją już zainstalowaną.

Aplikacja iFruit umożliwiała tresowanie i zabawianie Chopa na potrzeby trybu fabularnego, co może i było jakąś atrakcją w czasach kiedy GTA V debiutowało, ale po tylu latach grono użytkowników tego rozwiązania pewnie trochę się zmniejszyło. Tym bardziej, że bez problemu można grać bez niego.

Znacznie bardziej przydatną funkcją był dostęp do warsztatu Los Santos Customs, w którym mogliśmy w prosty sposób modyfikować wygląd oraz osiągi naszych pojazdów i co najważniejsze konfigurować tablice rejestracyjne do wykorzystania również w GTA Online. Teraz i ta funkcja będzie niedostępna, ale według zapewnień Rockstar tylko przez pewien czas.

Aktualnie pracujemy nad nowym sposobem, który umożliwi graczom personalizację ich tablic rejestracyjnych za pośrednictwem strony internetowej GTA Online. Powiadomimy kiedy tylko pojawi się więcej informacji na ten temat.

— Rockstar Support

Tak więc, jeśli mieliście w planach zmianę swojej tablicy, to będziecie teraz musieli trochę poczekać ;>

Obecnie serwis przegląda 415 gości oraz 0 z 6661 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 415 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: CHRISSS
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies