Gość

Rejestruj

 

 
GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


GTA V trafi na nową generację
napisany: 11.06.2020 · 23:35 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 10 · zamknięty
Grand Theft Auto V zostanie w przyszłym roku wydane na nowej konsoli PlayStation 5. Zostało to ogłoszone w czasie dzisiejszej prezentacji Sony The Future of Gaming.


Podejrzewaliśmy, że Rockstar może dzisiaj coś ogłosić i wszyscy wiedzieliśmy, że wydanie GTA V na kolejnej platformie wchodzi w grę, ale chyba każdy po cichu liczył, że to jednak będzie coś... innego.

Tak czy inaczej GTA V na PS5 stało się faktem. Premiera będzie miała miejsce w przyszłym roku i tym samym przygody Michaela, Franklina oraz Trevora zostaną pierwszym tytułem serii wydanym na trzech kolejnych generacjach PlayStation.

Warto też zauważyć, że gra ma zostać w wersji na PS5 nie tylko ulepszona - zapewne graficznie - ale też rozszerzona. Niestety nie ujawniono w jaki sposób. Co natomiast wiadomo to to, że do czasu premiery nowego wydania posiadacze Grand Theft Auto V na PS4 będą co miesiąc dostawać dodatkowy milion GTA$ do wykorzystania w GTA Online.

Czekamy na więcej szczegółów.

Aktualizacja 23:59No i są szczegóły. Okazuje się, że odsmażone odświeżone Grand Theft Auto V trafi nie tylko na PlayStation 5 ale również na Xboksa Series X. Premiera będzie miała miejsce w drugiej połowie przyszłego roku.

Gra otrzyma szereg usprawnień technicznych, wizualnych i wydajnościowych, aby w pełni wykorzystać potencjał nowych platform.

Kontynuowany będzie rozwój GTA Online, które otrzyma nową ekskluzywną zawartość w wersji na nowe konsole oraz komputery PC. W drugiej połowie 2021 wydana zostanie również nowa samodzielna wersja GTA Online, która w pierwszych trzech miesiącach będzie dla posiadaczy PS5 dostępna na wyłączność za darmo.

Tytuł newsa został zaktualizowany, aby uwzględnić nowe informacje przekazane przez Rockstar Games.
GTAV za darmo nie działa
napisany: 15.05.2020 · 16:10 · dodał: chaos
kategoria: GTA V · komentarzy: 4 · zamknięty
No kto mógł się tego spodziewać?

Od kilkunastu godzin wiele osób skarży się na ból dupy to, że zakupiony w trwającej promocji na Epic Games Store egzemplarz Grand Theft Auto V nie chce się pobrać lub pobiera się żółwim tempem. Lub po prostu nie działa. Szambo na Reddicie już wybiło, a także dzwonił nasz dobry znajomy z Rockstar Support, że pod ciężarem ticketów padł ostatni serwer. Epic fail?

O co konkretnie chodzi? GTAV zdaje się przeżywać drugą młodość, bo w skutek ogromnego zainteresowania promocją i zapewne amnestią dla zbanowanych graczy, serwery dosłownie płoną. Dlatego pojawiają się powolne transfery, utraty pakietów czy... brak linku aktywacyjnego konta Social Club bez którego gra nie działa. Zapewne pamiętacie to z własnych doświadczeń, kiedy w kwietniu 2015 próbowaliście przez kilka dni pobrać swój egzemplarz. Podobnie jak i pięć lat temu teraz tylko spokój może uratować świat od zagłady... ;)

Jeżeli już posiadacie swoją kopię GTAV / konto SC dłużej niż 2 dni, dajcie znać czy #Online działa tak jak powinno.GTAV za darmo nie działa
GTAV za darmo
napisany: 14.05.2020 · 20:57 · dodał: chaos
kategoria: GTA V · komentarzy: 3 · zamknięty
I jest. Zgodnie z wczorajszymi doniesieniami, 14 maja 2020 punktualnie o 17:00 naszego czasu w Epic Games Store ruszyła promocja, w której możecie nabyć Grand Theft Auto V zupełnie za darmo. W gratisie dostajecie Pakiet Początkującego Kryminalisty i milion GTA$ w Online.

Wystarczy mieć aktywne konto w sklepie i włączoną weryfikację dwuetapową. Przede wszystkim to trzeba mieć szczęście, bo od kilkudziesięciu minut serwery leżą w skutek ogromnego zainteresowania. Grę z 💯% zniżką możecie kupić do 21 maja. Kupiony w tym czasie tytuł zachowujecie do końca świata lub Epic Games ;)GTAV za darmo
Plotka: GTAV za darmo
napisany: 13.05.2020 · 16:06 · dodał: chaos
kategoria: GTA V · komentarzy: 11 · zamknięty
Jak donosi Adrian Werner z redakcji Gry Online, od jutra tj. 14.05 w ramach cyklicznych promocji Epic Games Store dostępne będzie Grand Theft Auto V. Promocja nie byle jaka, bo grę będzie można dodać do swojej biblioteki zupełnie za darmo. A i nie będzie to goła wersja, tylko pełnoprawny egzemplarz z najnowszymi dodatkami i dostępem do GTA Online.

Info jeszcze nie jest potwierdzone, ale Adrian twierdzi, że ma zaufanego dilera. Wszystko wskazuje na to, że jutro na rynku growym będzie się działo...

Edit @ 14.05.2020 11:05
W sieci pojawiła się wideoreklama dzisiejszej akcji promocyjnej, ale została już usunięta. Na szczęście w internecie nic nie ginie i dzięki ludzkiej czujności kopię możecie zobaczyć klikając tutaj. Oficjalne info dzisiaj popołudniu.Plotka: GTAV za darmo
Koniec Snapmatika na siódmej generacji
napisany: 14.02.2020 · 21:18 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Z początkiem grudnia osoby grające w GTA V na konsolach X360 i PS3 utraciły możliwość m.in. wysyłania swoich zdjęć wykonanych w aplikacji Snapmatic do Social Clubu. Teraz stracą też dostęp do opublikowanych wcześniej fotek.

GTA Online - Snapmatic
Na profilu Rockstar Support na Twitterze pojawił się kilkanaście godzin temu nowy wpis informujący o planowanym na 15 marca całkowitym zamknięciu usługi Snapmatic dla posiadaczy Grand Theft Auto V na konsolach siódmej generacji. Do wiadomości został dołączony link do strony wsparcia, na której krok po kroku opisano w jaki sposób wykonać kopię swoich zdjęć. Najwyraźniej oznacza to, że wszystkie prace kiedykolwiek przesłane z poziomu konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3 zostaną za miesiąc bezpowrotnie usunięte.

Jeśli korzystaliście z tej funkcji w grze i chcecie uratować swoje najlepsze ujęcia, nie czekajcie do ostatniej chwili.

Obecnie serwis przegląda 79 gości oraz 0 z 6469 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 79 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: RogalYT
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa