Gość

Rejestruj

 

 
GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz
iGrandTheftAuto
GTAGames.nlA czy ty masz już GTA V?
napisany: 09.11.2018 · 11:11 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
Stało się! Sprzedaż Grand Theft Auto V oficjalnie przekroczyła magiczną barierę 100 milionów egzemplarzy.

GTA V
Wynik imponujący, ale nie myślcie sobie, że tym sposobem Rockstar zdobywa szczyty list przebojów. Nic z tych rzeczy, ledwie wskoczyli na podium. Przed GTA V zostały jeszcze dwie inne "superprodukcje": Minecraft oraz Tetris, jednak na wyprzedzenie tych szanse są raczej nikłe.

Sprzedaż Grand Theft Auto V również przekroczyła nasze oczekiwania i tytuł rozszedł się już w ponad 100 milionach sztuk.

-- Strauss Zelnick

Zdecydowanie inaczej natomiast przedstawia się sytuacja pod względem przychodów. Ostatnia część naszej ulubionej serii gier jest w końcu znacznie droższa, a dodatkowo swoje dokłada do wyniku GTA Online przynoszące krocie z mikrotransakcji. Rekiny nadal pływają.

My oczywiście gratulujemy twórcom i mamy nadzieję, że ten sukces nie opóźni prac nad Grand Theft Auto VI ;)
Customer Is King
napisany: 31.07.2018 · 10:12 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 1 · zamknięty
Solomun traci dzisiaj wyłączność na występy w naszych klubach, ale to nie koniec jego współpracy z Rockstar Games. W sieci zadebiutował najnowszy klip DJ-a stworzony całkowicie na silniku GTA V.


Klip został w całości nakręcony i wyreżyserowany przez ekipę Rockstar we współpracy z Solomunem i wytwórnią Diynamic Music z okazji premiery ich setnego wydawnictwa, epki Customer Is King. W teledysku do tytułowego utworu Solomun wykonuje dostawy na terenie ogarniętego chaosem Los Santos. Historia została zręcznie wpleciona między wydarzenia z trybu fabularnego Grand Theft Auto V, a na jej potrzeby wykonano nawet nowe animacje. Zobaczcie co z tego wyszło.

Jak podkreśla Rockstar to pierwszy raz kiedy rzeczywisty artysta oficjalnie wykorzystuje uniwersum GTA do zaprezentowania swojego premierowego materiału.
GTA V zbanowane w Arabii Saudyjskiej
napisany: 18.07.2018 · 10:48 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 1 · zamknięty
Hej! Wiedzieliście, że w Arabii Saudyjskiej można legalnie grać w gry wideo? No, to w niektóre już nie można.

GTA V zbanowane w Arabii Saudyjskiej
Mogłoby się wydawać, że wreszcie żyjemy w czasach, w których gry traktuje się poważnie i nie obwinia już o całe zło tego świata. A jednak. GCAM, saudyjska organizacja zajmująca się klasyfikacją mediów audiowizualnych, na początku lipca zablokowała sprzedaż 47 tytułów. Zakaz objął m.in. Grand Theft Auto V.

Dokładny powód decyzji nie został niestety podany. Oficjalnie poszło o "złamanie bliżej nieokreślonych zasad i regulacji", ale prawdopodobnie chodzi o samobójczą śmierć dwójki nastolatków. 13-latka i 12-latek brali udział w tzw. wyzwaniu niebieskiego wieloryba, o którym i w Polsce było jakiś czas temu głośno. Jak to się ma do gier? Ano nijak, ale w sumie czego można się spodziewać po kraju, w którym dopiero od niedawna kobiety mogą prowadzić samochód?
GTA pomaga w walce z przemocą w USA
napisany: 08.07.2018 · 13:03 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 1 · zamknięty
Otwartość świata gry w serii Grand Theft Auto od zawsze dawała jej twórcom wiele możliwości. Korzystają z tego również autorzy modyfikacji, a jak się okazuje, również naukowcy.


Joseph Delappe, profesor szkockiego Albertay University, postanowił wykorzystać GTA V do zobrazowania problemu przemocy z użyciem broni w Stanach Zjednoczonych. Każdego miesiąca w tym kraju dochodzi do tysięcy incydentów, w których giną setki osób. Nad tymi liczbami przechodzi się jednak do porządku dziennego, zwracając uwagę jedynie na duże strzelaniny.

Aby to zmienić, Delappe uruchomił na Twitchu specjalny stream z GTA V. Jest to oskryptowana wersja gry, w której kamera powoli przesuwa się ulicami Los Santos odsłaniając kolejne ciała ofiar. To wszystko przy odgłosach wystrzałów i muzyce klasycznej w tle. Na dole ekranu widzimy aktualną datę oraz licznik zgonów od początku roku. Jest on resetowany o północy, aktualizowany nowymi danymi z Gun Violence Archive i rośnie przez cały kolejny dzień.

Akcja wystartowała symbolicznie 4 lipca i ma potrwać okrągły rok.
Słowa na "n" i na "f"
napisany: 28.05.2018 · 10:00 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
W miniony weekend w Londynie odbywał się kolejny MCM Comic Con. To szczególne wydarzenie dla wszystkich fanów, będące okazją m.in. do spotkania z aktorami odgrywającymi role w naszych ulubionych filmach, serialach, czy grach. W tym roku w Londynie pojawili się również Shawn Fonteno, Steven Ogg i Ned Luke, a fani nie omieszkali zapytać ich o kilka rzeczy.

GTA V - Franklin i Lamar
Fonteno odgrywający w GTA V rolę Franklina zdradził, że twórcy gry musieli wyciąć z jego sesji nagraniowej ponad 15 tysięcy (!) powtórzeń słowa "nigga". Jak wiemy, słowo to ciągle w scenariuszu się pojawia, bo jednak stanowi nieodłączny element lokalnego "folkloru", ale najwyraźniej w Rockstar uznano, że aktor wcielając się w postać jednak trochę popłynął ;) Jego wypowiedź uzupełnił Steven Ogg (Trevor), który z typowym dla siebie poczuciem humorem przyznał, że często słabiej odgrywał kwestie bez przekleństw, żeby ekipa brała do gry te gęściej usiane "fuckami" :D

Zapytany o największe wyzwania w trakcie nagrywania scen i dialogów, Ogg wspomniał o konieczności grania na sucho, bez rekwizytów. "Musisz się naprawdę wczuć" - dodał. Shawn z kolei przytoczył przykład ze skrzynią, która "udawała" samochód.

Nie zabrakło też pytań, na które panowie chyba nie mogli już tak swobodnie odpowiadać. Zapytany o tajemnicę góry Chiliad, Ned Luke rzucił tylko, że powinniśmy sprawdzić rejon około 78 stóp od molo Del Perro :p Fani dopytywali się również o dodatek fabularny do trybu singleplayer. Potwierdzenia ze strony obsady oczywiście nie udało się uzyskać, ale wszyscy trzej panowie zgodnie zadeklarowali, że chętnie wzięliby udział w takim przedsięwzięciu, gdyby tylko otrzymali takie zaproszenie od Rockstar.

Obecnie serwis przegląda 82 gości oraz 0 z 6412 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 82 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Ekrvin
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa