Gość

Rejestruj

 

 


GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Trevor nawarzył piwa, my wypijemy
napisany: 13.06.2022 · 11:39 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
Steven Ogg, aktor wcielający się w Grand Theft Auto V w postać Trevora Philipsa, stworzył własną markę piwa. Limitowana seria Ogg IPA powstała jednak nie dla zysku, a w bardzo szczytnym celu.

Ogg IPA

Piwo Ogg IPA uwarzone zostało przez kalifornijski browar Common Space i... od razu trzeba zastrzec, że tylko tam w zasadzie jest dostępne, więc się nie ślińcie ;) Jak to się jednak stało, że wspólne przedsięwzięcie aktora i browaru doszło do skutku? Otóż Steven, którego ojciec cierpiał na chorobę Alzheimera, postanowił wesprzeć działalność Stowarzyszenia Alzheimera czyniącego wysiłki na rzecz badań nad tą chorobą i szerzenia wiedzy o niej.

Z okazji premiery piwa w siedzibie browaru w sobotę zorganizowano nawet specjalne wydarzenie, w czasie którego Ogg IPA serwował sam Steven. Można było również m.in. zgarnąć okolicznościowe koszulki z limitowanej edycji.
Zestresował się chłop
napisany: 13.04.2022 · 12:17 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
Shawn Fonteno, czyli aktor wcielający się w postać Franklina w GTA V, w swojej niedawno wydanej biografii odsłonił nieco kulisy swojej pracy nad grą. W książce Game Changer pojawia się wiele anegdot, a jedną z nich przytacza dzisiaj Comicbook.

Shawn Fonteno
Okazuje się, że rozmach towarzyszący produkcji Grand Theft Auto V tak przytłoczył niezbyt doświadczonego wtedy Solo, że mało brakowało, a Shawn mógłby zrezygnować z udziału w projekcie życia. Tak opisano całe zdarzenie:

Pierwszego dnia, Fonteno przyszedł do nowojorskiego studia Rockstar myśląc, że nie czeka go nic poza pracą głosem, ale okazało się, że będzie też odgrywał sceny. Został szybko poproszony o przebranie się w ciasny strój do motion capture i wyjście na plan, ale przez ten strój zaczęło do niego docierać w co wdepnął i pojawiły się wątpliwości. Wybiegł z powrotem do przebieralni i już był gotów zrezygnować. Wtedy przyszedł reżyser GTA V, aby go uspokoić. Ostatecznie Fonteno dał się przekonać, ale reżyser musiał nakazać wszystkim obecnym na planie założenie strojów do motion capture, by aktor poczuł się spokojniej.

Takie buty.
Pudełkowe GTA V na PS5/XSX bez mapy
napisany: 11.04.2022 · 11:39 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 5 · zamknięty
Rockstar kontynuuje bezczelną politykę zarabiania na niczym. Nie dość, że próbuje sprzedać nam trzeci raz tę samą grę, to jeszcze odziera ją z czego tylko się da.


Pudełkowe Grand Theft Auto V dla PlayStation 5 oraz Xboksa Series X pojawi się w oficjalnej sprzedaży dopiero jutro, ale już w weekend gra wpadła w ręce ekipy francuskiego kanału RETRO GAME FUTURE.

Na kanale przeprowadzono szybki unboxing i... faktycznie był on szybki. Całe wydanie można zaprezentować bardzo dokładnie w czasie poniżej jednej minuty, bowiem opakowanie nie zawiera niczego poza płytą. Słowem - bieda.
Dwa na sto
napisany: 25.03.2022 · 12:37 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 1 · zamknięty
Rockstar nie ma ostatnimi czasy lekko. Prowadzoną od lat polityką dojenia marki Grand Theft Auto, studio mocno podpadło wielu fanom, którzy swoje żale wylewają m.in. w recenzjach kolejnych odgrzewanych kotletów.

GTA V - Xbox Series X - Metracritic
Tak jak jesienią mocno i zasłużenie oberwało się The Trilogy - The Definitive Edition, tak teraz czerwona fala negatywnych opinii zalewa na Metacritic strony Grand Theft Auto V w wersji na Xboksa Series X oraz PlayStation 5.

I tak podczas, gdy branżowi recenzenci nie mając szczególnych oczekiwań wobec reedycji, oceniają tytuł średnio na solidne 80/100, fani płacący za grę i liczący na coś ekstra, swoje rozczarowanie zamieniają na średnie oceny na poziomie... 2/100. Oczywiście pojawiają się też oceny z wyższych przedziałów, ale jest ich nieporównywalnie mniej.

GTA V "Rozszerzone & Ulepszone"? Niczym to się nie różni w porównaniu do wersji PC. A jednak za aktualizację zapłacić trzeba.

-- Crash5656

Nie warto płacić za to 40$ podczas, gdy wersje z poprzedniej generacji wciąż działają świetnie. Bezsensowny remaster od Rockstar.

-- TheBurningFlame

Niedorzeczny skok na kasę! Drobne ulepszenia graficzne! Nic nowego; ta sama gra w nieco wyższej rozdzielczości i wyższej liczbie FPS. To nawet nie jest remaster, to tylko łatka, za którą wołają pieniądze! Nawet jeśli masz już grę, musisz zapłacić za kolejną wersję! Żałosne!

-- Tom11th

To tylko kilka z najwyżej ocenianych (hehe) komentarzy, ale zdają się dobrze oddawać główną przyczynę frustracji użytkowników Metacritic. Po prostu Grand Theft Auto V dla konsol 9. generacji oferuje ich zdaniem zbyt mało, aby mogło być traktowane jako nowa wersja gry, za którą należą się jakiekolwiek pieniądze. Zgadzacie się?
GTA V na PS5 tylko na PS5
napisany: 21.03.2022 · 23:47 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
Nie macie jeszcze PlayStation 5, ale chcielibyście kupić sobie GTA V na przyszłość, póki jest w promocji? Nic z tego.

GTA V na PS5 tylko na PS5
Można mówić, że Rockstar i Take-Two osiągnęły doskonałość w dojeniu GTA V, ale Sony najwyraźniej nie chce zostawać daleko w tyle. Firma najprawdopodobniej zainwestowała sporo głów amerykańskich prezydentów, aby przyciągnąć graczy do swojej platformy i teraz bardzo pilnuje, aby tylko oni mogli skorzystać ze specjalnej zniżki na grę.

Grand Theft Auto V dostępne jest aktualnie na PS5 w znacznie obniżonej cenie. Do 14 czerwca każdy posiadacz konsoli może zakupić grę za nieco ponad 42 zł. Okazuje się jednak, że transakcji nie zrealizujemy jeśli faktycznie nie posiadamy konsoli. Nowej wersji przygód Michaela, Franklina i Trevora nie znajdziemy bowiem ani w webowym PS Store, ani w tym na PS4, ani w aplikacji mobilnej PlayStation.

Szkoda, że japoński gigant nie pomyślał o osobach, które nie mogą kupić konsoli z uwagi na jej niską dostępność, albo po prostu teraz nie mogą sobie pozwolić na większy wydatek.

Obecnie serwis przegląda 132 gości oraz 0 z 6594 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 132 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: A23865NC
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa