Gość

Rejestruj

 

 
GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


iFruit Radio
napisany: 10.12.2019 · 17:22 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0
Już w czwartek w GTA Online zadebiutuje nowa aktualizacja Skok na kasyno, a wraz z nią kolejna radiostacja. Za mikrofonem iFruit Radio zasiądzie raper Danny Brown.

iFruit Radio
Nowe radio będzie grało muzykę z całego świata wybraną przez prowadzącego i zaproszonych gości, wśród których znalazł się m.in. brytyjski raper Skepta. Usłyszymy utwory takich wykonawców jak DaBaby, Megan Thee Stallion, Denzel Curry & YBN Cordae, City Girls, Rico Nasty, Skepta & AJ Tracey, Freddie Gibbs & Madlib oraz premierowe kawałki Baauer x Channel Tres ft Danny Brown i slowthai.

Z pełną tracklistą można zapoznać się na Rockstar Newswire. iFruit Radio będzie dostępne zarówno w trybie sieciowym jak i fabularnym.
GTA bryluje w rankingach
napisany: 10.12.2019 · 00:03 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0
Co prawda za nami dopiero pierwszy tydzień grudnia, ale niewątpliwie rok chyli się ku końcowi. To dobry czas na podsumowania. Sprawdźmy te, w których uwzględniono GTA.

W tym roku rodzina konsol PlayStation obchodzi swoje 25. urodziny. Z tej okazji Mat Piscatella, analityk grupy NPD, pokusił się o podsumowanie ostatniego ćwierćwiecza w kontekście tej właśnie marki. Kategorią, która nas najbardziej zainteresuje jest gra, która zarobiła najwięcej. Na szczycie zestawienia znajdziemy oczywiście Grand Theft Auto V.

YouTube Rewind 2019 - GTA
Co by nie myśleć o YouTube, wciąż jest to jedna z najbardziej liczących się platform wideo na świecie. Jak co roku włodarze serwisu przygotowali film podsumowujący ostatnie dwanaście miesięcy i z niego to dowiemy się m.in. które gry cieszyły się największą popularnością wśród internautów - znaczy się o gameplay z gier chodzi, wiadomo :P Tutaj na szczycie nie znajdziemy GTA V. Gra jednak i tak poradziła sobie nieźle zajmując trzecią lokatę, tuż za Minecraftem i Fortnitem. Filmy z rozgrywką z GTA oglądaliśmy w sumie niemal 37 mld razy ;o

Interesująco przedstawia się też zestawienie opublikowane przez Metacritic. Popularny agregator recenzji przedstawił listę najlepiej ocenianych gier mijającej dekady. Obejmuje ona tytuły, które swoją premierę miały w roku 2010 lub później. Nie będzie raczej niespodzianką jeśli napiszę, że GTA V i tutaj uplasowało się wysoko. Gra w wersji na PS4 zajęła czwarte miejsce. Mawia się, że to najgorsze miejsce, bo tuż za podium, ale w tym przypadku nie ma powodów do narzekań. Pod względem średniej ocen przygody Majkela, Franklina i Trevora zrównują się z innymi grami z pierwszej piątki. Gratulujemy!
Rockstar wyciąga baterie
napisany: 22.11.2019 · 14:38 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 3 · zamknięty
Już wkrótce osoby grające w GTA Online na PS3 i Xboksie 360 będą musiały pogodzić się z kolejnym ograniczeniem. W grudniu Rockstar wyłączy część usług gry działających na tych platformach.

GTA Online - Snapmatic
Jeśli wciąż gracie w sieciowym trybie GTA V na konsolach poprzedniej generacji, a w dodatku jesteście miłośnikami pstrykania klimatycznych fotek, to mamy dla was złą wiadomość. Na stronach wsparcia technicznego Rockstar Games pojawił się artykuł wyjaśniający przyczyny problemów, na które możecie natknąć się już z początkiem kolejnego miesiąca. Okazuje się, że 2 grudnia nastąpi planowe wyłączenie usługi Snapmatic dla wersji gry na PlayStation 3 oraz X360.

Od 2 grudnia 2019 r. przesyłanie zdjęć Snapmatic z Grand Theft Auto Online do Social Club przestanie być wspierane na PlayStation 3 i Xbox 360.

W związku z powyższym przy próbie przesłania publikacji w sieci zdjęcia zrobionego w GTA V albo GTA Online, zobaczycie komunikat "Nie udało się zapisać zdjęcia wykonanego za pomocą Snapmatic w Social Club". Co więcej, jak donosi Tez2, podobny los ma spotkać statystyki sieciowe i listy najlepszych graczy. Nasze mistrzowskie wyniki po 6 latach odejdą na śmietnik historii ;)

To kolejny etap uśmiercania gry na starszych konsolach. Jak dobrze pamiętamy, już cztery lata temu GTA Online na PS3 i X360 przestało otrzymywać aktualizacje zawartości, co jednak było podyktowane ograniczeniami sprzętowymi. W czym natomiast przeszkadza Snapmatic?
Problem z trybem offline w GTA V?
napisany: 20.09.2019 · 11:05 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
Czy ktoś z was korzysta z trybu offline podczas gry w Grand Theft Auto V? Jeśli tak, to być może mieliście ostatnio problemy z uruchomieniem gry.

Problem z trybem offline w GTA V?
Kilka dni temu Rockstar udostępnił swój nowy launcher, który zastąpił dotychczasową aplikację Social Clubu i jednocześnie rozszerzył jej możliwości o funkcję sklepu. Nie wszystko poszło jednak po myśli studia.

Niektórzy gracze zaczęli raportować do wsparcia technicznego problem uniemożliwiający im uruchomienie GTA V bez połączenia z siecią, nawet jeśli chcieli zagrać tylko w trybie fabularnym. Na szczęście okazało się, że to nie celowe działanie Rockstar, a zwykłe niedopatrzenie i stosowna poprawka już została udostępniona. Wystarczy zaktualizować grę i uruchomić ponownie launcher, aby wszystko wróciło do normy.
Koniec wsparcia dla apki iFruit
napisany: 16.09.2019 · 16:08 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Jeśli nie mogliście ostatnio odpalić na swoim urządzeniu mobilnym aplikacji towarzyszącej Grand Theft Auto V: iFruit, to zapewne jesteście nieugiętymi miłośnikami systemu Windows lub handhelda PS Vita.

Aplikacja iFruit - Chop The Dog
Zgodnie z notatką opublikowaną w ubiegły czwartek na stronach wsparcia technicznego, Rockstar podjął decyzję o wycofaniu apki z konsoli PlayStation Vita, systemu Windows Phone oraz ze sklepu Microsoft Store.

Aplikacja mobilna Grand Theft Auto: iFruit nie będzie już dostępna do pobrania i nie będzie łączyć się z GTAV na tych platformach.

iFruit został po raz pierwszy udostępniony graczom dokładnie sześć lat temu. Najwyraźniej studio uznało, że odsetek osób korzystających z jego dobrodziejstw na tych platformach jest już zbyt niski, aby opłacało się dalej utrzymywać na nich aplikację w działaniu. Nic z resztą dziwnego, bo Vita już od kilku miesięcy nie jest produkowana, mobilnemu Windowsowi wsparcie producenta kończy się w grudniu, a popularność Microsoft Store jest znikoma. Ktoś będzie płakał? ;)

Przypomnijmy, że iFruit oferuje m.in. możliwość modyfikacji pojazdów z GTA V z poziomu smartfona lub tabletu i przesłania naszych zmian do Social Clubu. Zmiany te są później synchronizowane z grą przy jej uruchamianiu. Jest to też jedyny sposób, aby w GTA Online korzystać z niestandardowych tablic rejestracyjnych pojazdów.

Aplikacja pozostaje dostępna dla urządzeń z systemami iOS i Android za pośrednictwem App Store i Google Play.

Obecnie serwis przegląda 58 gości oraz 2 z 6448 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr · chaos
Razem: 60 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: HubertC
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa