Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Postacie
napisany: 29.12.2012 · dodał: Ronin
kategoria: GTA V · wyświetleń: 4300
UWAGA. Informacje oznaczone (*) nie zostały oficjalnie potwierdzone...

PROTAGONIŚCI

MICHAEL DE SANTA - wiek około 40 lat, zamieszkuje Rockford Hills.
··· aktor: Ned Luke
··· poznaj Michaela

Michael jest byłym rabusiem, który przeszedł na emeryturę i żyje w luksusie po przyjęciu oferty z FIB. Obecnie jest chronionym świadkiem. Prowadzi sielankowy tryb życia, nienawidzi jednak swojej żony Amandy, która wydaje wszystkie jego pieniądze, nie rozumie również dwójki swoich dzieci Tracy i Jimmy. Kiedy znikają pieniądze i jego rodzinne życie doprowadza go do szaleństwa, Michael rozumie, że musi wrócić do swojej starej profesji. Michael może być starszy, lecz po jego wyglądzie, niezłych ciuchach, wielkim domu, nie wygląda na człowieka z wyższych sfer.
Opinia Hausera: pomysłem na Michaela był starszy facet, człowiek sukcesu, który został pomyślnie zaciągnięty z powrotem do gry. Ta historia opowiada o rabusiu, który napada na banki, kradnie i jest mężczyzną na szczycie przez lata.TREVOR PHILLIPS - wiek około 40 lat, zamieszkuje Blaine County.
··· aktor: Steven Ogg
··· poznaj Trevora

Często nadużywa narkotyków, które rządzą jego pragnieniami, ma skłonność do gwałtownych i niszczycielskich wybuchów. Trevor to były wojskowy pilot, zrabował parę banków razem z Michaelem. Lata dla Trevora nie były łaskawe, jest łysiejący i rozczochrany. Często nosi zwykłą białą koszulę, posiada tatuaż wokół szyi z napisem - tnij tutaj.
Opinia Hausera: Trevor pojawił się nam jako postać z innej strony przestępczości – mianowicie swobody, robi to co chcesz. Jest nieustępliwy, nie chce przestać brać narkotyków, przestać imprezować, nie chce powiedzieć nie. Po prostu całkowicie rozkoszuje się chaosem.FRANKLIN CLINTON - wiek około 25 lat, zamieszkuje południowe Los Santos.
··· aktor: Shawn "Solo" Fonteno
··· poznaj Franklina

Franklin jest młodym oszustem, pracuje dla Armeńskiego luksusowego salonu samochodowego, który sprzedaje samochody ludziom, których na to nie stać. Gdy nie dotrzymują umowy, Franklin gra rolę groźnego komornika. Franklin natyka się na Michaela, gdy próbuje odzyskać wzięty w kredyt przez jego syna samochód. Wysportowany i świadomy mody, Franklin jest ambitny i zdolny.
Opinia Hausera: Franklin był pomysłem na ulicznego oszusta w nowoczesnym świecie, w którym dni chwały już dawno minęły. Sprawiał wrażenie interesującego bohatera – koleś przed trzydziestką, które chce iść naprzód, lecz nie do końca wie jak i jest zatrzymywany przez niektórych swoich bardziej idiotycznych i niebezpiecznych przyjaciół.


POSTACIE DRUGOPLANOWE

LESTER CREST
Jeden ze wspólników głównego trio. Pomaga w organizowaniu napadów. Jest też zleceniodawcą w #Online. W postać wcielił się Jay Klaitz.


DAVE NORTON
Agent FIB. Zawiera z Michaelem pewną umowę po nieudanym napadzie w North Yankton - Michael dostaje czystą kartę i nowe życie, a Norton zostaje bohaterem i ustawia sobie karierę.


MARTIN MADRAZZO
Mafiozo, lider kartelu narkotykowego. Poznajemy go w niemiłych okolicznościach w misji Doradztwo małżeńskie. Sprawia, że Michael wraca do swojego starego zawodu rabusia. Ważny również w #Online.


RON JAKOWSKI
Kumpel Trevora. Paranoik i wyznawca wielu teorii spiskowych. Pomaga w odnalezieniu Michaela, a także w innych sprawach. Zleceniodawca w #Online.


SIMEON YETERIAN
Właściciel armeńskiego, luksusowego salonu samochodowego, jest także szefem Franklina. Zleca również misje w #Online. W postać wcielił się Demosthenes Chrysan.


STEVE HAINES
Ważny gość w FIB, ważniejszy nawet od Nortona. Wyżej sra niż dupę ma. Nie cofnie się przed niczym aby dopiąć swego. Zleca Michaelowi działania mające uderzyć w IAA, konkurencyjną agencję FIB. Występuje również w telewizji. W postać wcielił się Robert Bogue.


DEVIN WESTON
Multimiliarder który uważa, że ma wszystkich w kieszeni. Ma udziały w wielu firmach, nieruchomościach i prywatnej armii Merryweather. W postać wcielił się Jonathan Walker.


LAMAR DAVIS
Bliski przyjaciel Franklina. Ambitny, czasem niepokorny. Wspólnie z Franklinem są przedstawicielami gangu ulicznego. W postać wcielił się Slink Johnson.


SOLOMON RICHARDS
Znany producent filmowy i właściciel Richards Majestic Productions. Dzięki znajomością z Devinem poznaje Michaela, który pomaga mu w promocji filmu Krach. Po jakimś czasie stosunki Solomona z Westonem pogarszają się... W postać wcielił się Joel Rooks.


POSTACIE TRZECIOPLANOWE (wybrane)

BRADLEY SNIDER
Gościu który pomaga w napadzie w North Yankton (Prolog). Niestety w trakcie strzelaniny dostaje kulkę od Dave Nortona i staje się kartą wyjścia z więzienia, główną tajemnicą oraz tematem w dalszej części fabuły.


TONYA
Dziewczyna z getta. Bliska znajoma Franklina i Lamara. Wychodzi z nałogu narkotykowego. Zleca kilka przysług Franklinowi. W postać wcieliła się Brianna Colette.


MAUDE ECCLES
Emerytowana szeryf zamieszkująca Grapeseed. Zajmuje się szukaniem zbirów z listem gończym. Zleca Trevorowi znalezienie 4 poszukiwanych. Jest też zleceniodawczynią w #Online - po odnalezieniu wszystkich poszukiwanych gracz dostaje unikalną broń i kasiorkę. Głosu udzieliła Jodie Lynne McClintock.


AMANDA DE SANTA
Żona Michaela, niezwykle zadziorna i wybuchowa. Nie znosi go, jego stylu bycia, a także ludzi z którymi się zadaje. Na dodatek go zdradza z instruktorem jogi. W postać wcieliła się Vicki Van Tassel.


JIMMY DE SANTA
Syn Michaela, który pomaga mu przechodzić przez ciężki okres kryzysu wieku średniego. Ma około dwudziestu lat. W postać wcielił się Danny Tamberelli.


TRACEY DE SANTA
Córka Michela. Podobnie jak Amanda nie może znaleźć z nim wspólnego języka i go nienawidzi. Prowadzi życie celebrytki - uwielbia natomiast spotykać się ze znajomymi i chodzić na imprezy. W postać wcieliła się Michal Sinnot.


Isiah Friedlander
Terapeuta, do którego często udaje się Michael. Chętnie go wysłucha, udziela porad, zdziera z niego hajs i pomaga głównemu bohaterowi przejść przez kryzys wieku średniego. Tak naprawdę nienawidzi swojej pracy i marzy o zrobieniu kariery w mediach.


FLOYD
Jeden z bliskich przyjaciół Trevora.


JOHNNY KLEBITZ
Prezydent gangu motocyklowego The Lost and Damned, którego znamy z Liberty City. Niestety znika tak szybko jak się pojawia. W postać wcielił się Scott Hill.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 38 gości oraz 0 z 6651 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 38 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: kak
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies