Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Zwierzęta
napisany: 07.09.2013 · dodał: Chaos
kategoria: GTA V · wyświetleń: 4420
W Grand Theft Auto V, po raz pierwszy w historii serii, pojawią się zwierzęta. Nie będą to jednak pojedyncze przypadki, oraz nie będą służyć wyłącznie jako "elementy dekoracyjne". Np. pies będzie mógł być naszym najlepszym przyjacielem, który pomoże w trudnych sytuacjach gryząc wroga w dupsko, a na dziką zwierzynę będziemy mogli zapolować.

Psy
W grze znalazło się kilkanaście raz psów, od rasowych spacerujacych że swoimi snobistycznymi właścicielami przez Rockford Hills, po bezpańskie żyjące na wysypiskach śmieci. Pamiętaj żeby za każdym razem zachować ostrożność, bo gdy pies wyczuje zagrożenie, może zaatakować.

Jednym z "grywalnych" psów jest Chop. Pomaga m.in. wytropić wroga w jednej z pierwszych misji. Ponadto korzystając z aplikacji iFruit możemy poświęcić mu kilka minut dziennie na tresurę i zabawę, co wpłynie na większe posłuszeństwo wobec nas w przyszłości.


Koty
Kolejne z udomowionych zwierząt albo rządzą światem ukrywając się przed ludźmi, albo łażą po śmietnikach szukając żarcia. Na terenach pozamiejskich jest ich znacznie więcej, więc uważaj żeby żadnego nie przejechać.


Jelenie
Dzika zwierzyna na którą możemy zapolować w wolnym czasie. Mięso i poroże ze swojej zdobyczy możemy sprzedać lub zatrzymać, chociaż zatrzymywanie tego pierwszego i przechowywanie w nieodpowiednich warunkach nie jest wskazane...

Pumy
Elementem dzikiego ekosystemu są również pumy, które mogą zapolować zarówno na jelenie jak i na nas.

Kojoty
Podobnie jak kojoty, które szwędają się na odludziu. Czasami jednak mogą odwiedzić miejskie śmietniki w poszukiwaniu pożywienia.

Krowy
Czymże by była wieś bez krów? Spotkać je można na różnego rodzaju farmach.

Konie
Podobnie jak krowy, konie również odgrywają ważną rolę na wsi.

Wiewiórki
Te rude stworzenia spotkać można najczęściej w zalesionej okolicy.

Zające
Kicają zazwyczaj poza miastem na terenach porośniętych gęsta trawą.

Ryby
Nieodłącznym elementem oceanów i podwodnego świata są ryby. Setki, tysiące jak nie setki tysięcy tych malutkich stworzeń spotkamy nurkując w wodach okalających Los Santos.

Rekiny
Warto jednak mieć na uwadze fakt, że te większe ryby mogą być nieco groźniejsze...


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 28 gości oraz 0 z 6606 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 28 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: marekspawa
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies