Gość

Rejestruj

Piguła #61
napisany: 14.04.2024 · 23:56 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 4
Filmu fabularnego na podstawie GTA nigdy się nie doczekaliśmy i w najbliższym czasie raczej się nie doczekamy, ale twórcy serii nigdy nie stronili od zabaw z kamerą. Dekadę temu coś się mogło z tego wykluć.


Miał być filmW ostatni czwartek odbył się specjalny stream, w którym uczestniczyli aktorzy wcielający się w protagonistów Grand Theft Auto V. Ned, Shawn i Steven podczas transmisji na żywo uczestniczyli w sesji pytań i odpowiedzi. W trakcie rozmowy Ned Luke opowiedział ciekawą anegdotkę o filmie zza kulis, który był kręcony przy okazji prac nad grą.

Co ciekawe przez cały czas była z nami kamera nagrywająca kulisy, a oni nigdy nic z tym nie zrobili. To byłoby złoto.

Fakt obecności kamery potwierdził Steven Ogg. Trudno jednak powiedzieć czy ekipa Rockstar faktycznie miała w planach zmontowanie i udostępnienie zebranego materiału wideo, czy może dokumentacja prowadzona była jedynie na wewnętrzny użytek. Może kiedyś się dowiemy.

Poprawki i ulepszeniaNa początku tygodnia mobilna wersja GTA: The Trilogy otrzymała kolejną aktualizację. Twórcom nie wystarczyło jednak sił na uzupełnienie opisu wprowadzonych zmian i stanęło na ogólnikach.

Sił nie brakuje za to nigdy niestrudzonym fanom serii, którzy i tym razem nie zawiedli. Przynajmniej kilka osób zabrało się za przeczesywanie kodu i opublikowało swoje odkrycia na platformie X. Oto co znaleźli:

  • Naprawiono problem z zapisem ustawień rozdzielczości obrazu (Saiyam).
  • Poprawiono literówki m.in. w szyldzie Pay'n'Spray.
  • Poprawiono błąd z obracającą się puszką Sprunka.
  • Poprawiono kolejne błędy kolizji na mapie (Darealbandicoot).
  • Poprawiono błąd ułożenia bazooki na ramieniu podczas ruchu.
  • Usunięto tekstury liści z podłoża w niektórych miejscach (Besk).

Cóż, wciąż nie można powiedzieć, że gry wchodzące w skład trylogii zostały naprawione, ale zawsze to krok w dobrym kierunku. Ciekawe też kiedy doczekamy się przeniesienia wszystkich poprawek na wersje dla konsol i PC?

GTA plus $2Ostatnimi czasy subskrybenci usługi GTA+ dostali od Rockstar trochę dobra. Najpierw w ramach abonamentu udostępniono Red Dead Redemption, a później potrojono kwotę "darmowych" GTA$ wpływających na konto w GTA Online w każdym miesiącu (ale tylko do sierpnia).

Najwyraźniej jednak żaden z tych szczodrych gestów nie był zupełnie bezinteresowny... Jak donoszą internety, cena miesięcznego dostępu do skarbów GTA+ wzrosła właśnie o 9 złotych i 1 grosz. Wcześniej abonament kosztował 26,99 zł - od teraz trzeba płacić już 36 zł. Ale chyba warto, co? ;)

Toni
napisany 16.04.2024 o godzinie 11:38
zobacz profil autora
Piotr Adamczyk też jest człowiekiem, który już na zawsze w pozostał Papieżem 😜

bywa, że rola wyprzedza rzeczywistość i trzeba z tym żyć.
sdr
napisany 15.04.2024 o godzinie 15:34
zobacz profil autora
@Whis $$

Żeby nie było - lubię gościa, szanuję za talent aktorski, ale też trochę mnie drażnią te jego fochy. Załapał się na świetny projekt, o potencjale którego chyba nie miał za bardzo pojęcia, zdobył popularność w społeczności, z którą chyba za bardzo się nie identyfikuje i teraz marudzi. No niestety, jak się bierze robotę jak leci to czasem tak bywa, ale kiedy cię już ludzie za coś docenili to wypada okazać trochę wdzięczności, a przynajmniej nie być bucem.
chaos
napisany 15.04.2024 o godzinie 10:04
zobacz profil autora
Spokojnie, za dziesięć lat coś z tego co nagrali zmontują, a my będziemy wspominać jakie to były fajne czasy.
Whis
napisany 15.04.2024 o godzinie 08:21
zobacz profil autora
Stevenowi co się stało że znów wypowiada się o GTA? Stał się bucem by znów powrócić do tematu?


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 112 gości oraz 0 z 6660 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 112 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Tyka1125
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies