Gość

Rejestruj

Się rozlało!
napisany: 18.09.2022 · 11:07 · dodał: Chaos
kategoria: Next GTA · komentarzy: 22
Kilka godzin temu na GTAForums podlinkowane zostało archiwum zawierające rożnego rodzaju materiały z będącego w produkcji GTA6 aka Project Americas. Obrazki i klipy wideo z gry będącej w fazie testów rozeszły się po internecie szybciej niż pandemia koronawirusa, co tylko potwierdza teorię że są prawdziwe.Dodatkowo Vadim M. na swoim Twitterze poinformował że mogło dojść do ataku hakerskiego na jednego z pracowników Rockstar Games. (Twitt już skasowany)

Wygląda na to że mamy do czynienia z największym wyciekiem materiałów w historii gier wideo!Link do tematu na GTAForums poniżej. Wchodzicie na własna odpowiedzialność.

17:00
Jason Schreier po kontakcie ze swoimi kumplami wewnątrz Rockstar potwierdził że wyciek materiałów dotyczy Grand Theft Auto VI i spełnia się czarny sen Rockstar (klik)

Jak można było się też spodziewać, dział prawny Take 2 Interactive wkracza do akcji i materiały są już ściągane z popularnych platform jak YouTube czy Twitter.

23:25
Zniknął pierwotny link do archiwum z plikami. Czy do akcji wkroczyli moderatorzy GTAForums, T2 czy też autor największego napadu na świecie sam go usunął? Tego nie wiadomo.

19.09.2022 03:19 · Whis
Cały temat z GTAForums wyparował, autor postu niedawno zrobił nowy pytając się czemu został usunięty ale i ten temat już jest zamknięty. Zamknięty został też wątek na Reddicie. Moderatorzy przestrzegają przed wrzucaniem wykradzionych materiałów. Mało tego, konto na Telegramie gościa który rozpoczął tę iście viralową serię, już nie istnieje. Czyżby służby Take Two Interactive wkroczyły do akcji?


07:00 · chaos
Wyciek klipów video z długo wyczekiwanej gry będącej w fazie przygotowań zapisze się na kartach historii elektronicznej rozrywki. Osoba która opublikowała te materiały twierdzi, że ma tego więcej jak również jest w posiadaniu kodów źródłowych m.in. Grand Theft Auto V oraz gotowego buildu GTA6. Wczoraj wieczorem pojawiały się plotki o ich rzekomej sprzedaży na czarnym rynku ale raczej były to zwykłe wyłudzenia pięniędzy. Wycieki źródeł doprowadziłyby do wielu poważnych konsekwencji - osoba posiadająca kod i odpowiednią wiedzę w najlepszych przypadkach mogłaby na przykład sprzedać informacje konkurencji czy poważnie namieszać w świecie GTA:Online. Spowodowałoby to zamknięcie projektu, a nawet zmusiło twórców do zakończenia prac nad serią, bo straty wizerunkowe i finansowe Rockstar Games / Take Two Interactive są już niewyobrażalne.

Pozostaje tylko czekać na oficjalne oświadczenie.

Chaos
napisany 23.09.2022 o godzinie 09:15
zobacz profil autora
> Nie wiem czy zwróciliście uwagi, ale w tych materiałach co wyciekły do sieci można znależć informacje, że gra jest (była) testowana na GTX 1080 i chodziła płynnie,

Dlatego obstawiam że te materiały są starsze niż z 2021. Testowane na karcie graficznej kilka generacji do tyłu i w dodatku na minimalnych ustawieniach
Roger
napisany 21.09.2022 o godzinie 00:22
zobacz profil autora
A może to po prostu niezły marketing.
fan_GTA
napisany 21.09.2022 o godzinie 00:16
zobacz profil autora
Nie wiem czy zwróciliście uwagi, ale w tych materiałach co wyciekły do sieci można znależć informacje, że gra jest (była) testowana na GTX 1080 i chodziła płynnie, co może sugerować, że VI będzie dobrze zoptymalizowana.
(youtube »)
Tylko trzeba sobie dać na pełen ekran, wtedy to lepiej widać w prawym górnym rogu ekranu.
sdr
napisany 19.09.2022 o godzinie 14:28
zobacz profil autora
Ja też uważam, że w dłuższej perspektywie cała sytuacja zwyczajnie rozejdzie się po kościach. Konkurencja nic tu nie ugra, bo nie da się oprzeć poważnego biznesu na kradzionym materiale. Raz, że działa jeszcze prawo autorskie, a dwa - takie zagranie to zrujnowana reputacja w branży.

Piraci też nie zarobią kokosów na sprzedaży builda niedokończonej gry, bo będą cały czas ścigani przez T2. Nie ma szans na dotarcie do szerokiego odbiorcy. A po premierze VI to już w ogóle będzie inna sytuacja, bo jak ktoś będzie chciał piracić to spiraci wersję sklepową :P
Whis
napisany 19.09.2022 o godzinie 10:24
zobacz profil autora
> poważnie namieszać w świecie GTA:Online. Spowodowałoby to zamknięcie projektu, a nawet zmusiło twórców do zakończenia prac nad serią

Chyba zbyt czarny scenariusz się udzielił :P Tzn wiadomo gracze dostali by po dupie, tyle lat czekania a tu nagle brak gry na którą czekają? Online na PC to i tak jest żart jeśli chodzi o mody, dlatego gram na konsoli a osoby z PC no cóż mają prywatny serwer. Co do kodu źródłowego to do dnia premiery zostanie on jeszcze mocno zmieniony/rozbudowany bo gra nadal jest w fazie produkcji. Z tego co pamiętam to czy starsze części GTA nie zostały ostatnio rozebrane na czynniki pierwsze drogą wstecznej inżynierii?
Toni
napisany 19.09.2022 o godzinie 08:07
zobacz profil autora
> Zniknął pierwotny link do archiwum z plikami

ale cały skasowany wątek z GTAF można śmiało przekopać sobie za pomocą Web Archive ;)
Chaos
napisany 19.09.2022 o godzinie 07:50
zobacz profil autora
Pewnie siedzielibyśmy całą noc przed kompem wciskając co chwilę F5 i pisząc posty w shoutboxie.
Roger
napisany 19.09.2022 o godzinie 07:29
zobacz profil autora
Ciekawe, jakby to wyglądało 15 lat temu.
Whis
napisany 19.09.2022 o godzinie 03:19
zobacz profil autora
Cały temat z gta forums wyparował, autor postu niedawno zrobił nowy pytając się czemu został usunięty ale i ten temat już jest zamknięty.
sdr
napisany 19.09.2022 o godzinie 00:18
zobacz profil autora
> Zniknął pierwotny link do archiwum z plikami

Zniknął z GTAF, ale jeśli ktoś już go ma to archiwum nadal można pobrać. Jak na razie zrobiło to grubo ponad 95k osób, więc raczej T2 nie będzie w stanie zatrzymać dalszego rozpowszechniania. Jeśli jednak faktycznie wyciekły źródła (nie wiem czy można gdzieś pobrać) to mają o wiele większy problem niż jakieś tam filmiki.


Wybierz stronę: 1 2 3

Obecnie serwis przegląda 109 gości oraz 3 z 6639 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr · Toni · maciek44
Razem: 112 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: n4gn4g
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies