Gość

Rejestruj

 

 


GTA: SA · PC
~40zł
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Solucja
napisany: 18.01.2005 · dodał: Marcin
kategoria: San Andreas · wyświetleń: 339893
Los Santos

Intro

Nazwa: Introduction
Nagroda: Brak

CJ, po pięciu latach spędzonych w Liberty City, wraca do rodzinnego miasta Los Santos. Jego przygoda nie zaczyna się jednak dobrze. „Na dzień dobry” zostaje wrobiony w morderstwo, którego wcale nie popełnił! Dzieje się tak za sprawą dwóch skorumpowanych gliniarzy: Franka Tenpenniego oraz Eddiego Pulskiego. Po krótkiej przejażdżce, policjanci wysadzają Carla. Niestety, to nie koniec jego nieszczęść! Jak się po chwili okazuje, CJ znajduje się na terenie wrogiego gangu! Musisz brać szybko nogi za pas albo przedwcześnie pożegnasz się z życiem. „Pożycz”, więc nieopodal stojący BMX. Twoim zadaniem jest dotarcie na podwórko w Ganton. Pamiętaj, aby kierować się w kierunku kolorowego kwadracika, znajdującego się na radarze, w lewym, dolnym rogu ekranu. Po niedługiej przejażdżce dotrzesz, w końcu do celu. Misja zakończona. Witaj w domu Carl, witaj z powrotem!!

Nazwa: Big Smoke
Nagroda: Respekt +

Ta misja jest częściowo powiązana z poprzednią, ponieważ wykonujesz ją bezpośrednio po tamtej (nie masz nawet chwili odpoczynku). Wsiądź, więc na rower i, z kilkoma innymi kumplami, wyrusz w miasto. Nie ma jednak tak łatwo jak Ci się wydaje. Goniony jesteś, przez wrogi gang, The Ballas, który ostrzeliwuje Cię z samochodu (tzw. drive-by)... Zgub go. Jeżeli ta (nie dość trudna) sztuka powiedzie się, wróć spokojnie do domu. Nagrodą, oprócz zwiększonego respektu, jest możliwość zapisywania gry w domku rodziny Johnsonów.

Nazwa: Ryder
Nagroda: Respekt +

W tej misji poznajemy kolejnego przyjaciela Twojego gangu, Rydera. Misja sama w sobie to kaszka z mleczkiem. Najpierw, Ryder zapoznaje Cię z miejscowym fryzjerem, u którego należy zmienić fryzurę (na dowolną). Następnie idziecie coś przekąsić do restauracji, znajdującej się naprzeciwko. Zwykły posiłek kończy się ucieczką przed wnerwionym kelnerem z shoutganem! (nie pytajcie dlaczego :P). Wsiadaj, więc do niedaleko ustawionego samochodu i wróć (ew. ucieknij) do domu. Od tego momentu możesz korzystać z usług fryzjera oraz pożywiać się we wszystkich, dostępnych fast-foodach.

Sweet

Nazwa: Tagging Up Turf
Nagroda: 200$, Respekt +

Pierwsza misja jaką dostajesz od swojego brata Sweet’a. Wsiadasz razem do stojącego pod domem Greenwood’a i ruszasz w oznaczone miejsce. Tam, brachol pokazuje Ci jak należy używać sprayu. Twoim zadaniem jest znalezienie i zamalowanie kilku tagów wrogiego gangu znajdujących się w pobliżu. Tagi są zaznaczone na radarze kolorem zielonym. Po zamalowaniu dwóch najbliższych, wróć do samochodu i jedź w inne miejsce. Tutaj do obtagowania masz trzy graffiti. Zadanie jest troszkę trudniejsze niż w przed chwilą, ale trudniejsze wcale nie oznacza, że trudne. Pierwszy z tagów znajduje naprzeciwko miejsca, w którym wysiadłeś. Następny namalowany jest na murze troszeczkę w lewo, pomiędzy pomarańczowym blokiem, a fast-foodem. Tutaj sprawa ma się jednak nieco trudniej, bo stoją przy nim dwaj członkowie gangu Ballas. Najlepiej potraktować ich farbą w oczy, która na pewno ostudzi zapał obu delikwentów. Ostatniego taga znajdziemy na dachu pobliskiego budynku. Przeskocz płot, wespnij się po półce, przez co znajdziesz się w pożądanym miejscu. Na koniec, wsiądź do samochodu, którym przed chwilą podjechał pod Ciebie Sweet i odjedź z nim pod dom.

Nazwa: Cleaning The Hood
Nagroda: Respekt +

Czas na małą rozróbę! Wraz z Ryderem podjedź pod dom niedaleko siłowni, aby zobaczyć się z B-Dup'em. Następnie, parę metrów dalej, „spotkaj” się z dealerem narkotyków. Zabij go, a następnie zabierz mu kij baseballowy. Kolejnym Twoim celem jest mieszkanie w Idlewood. Okazuje się, że gang Ballas wyrządza tam sobie „imprezę narkotykową”. Należy im przeszkodzić. Razem z Ryderem, uzbrojeni w kije baseballowe, wkraczacie do akcji. Najlepiej będzie jak na początek zajmiesz się gościem ubranym na czarno, który trzyma w ręku taką samą broń jak Ty. Z resztą wrogów pójdzie już z górki, ponieważ nie posiadają oni żadnego niebezpiecznego narzędzia. Po udanym „szturmie” wróć spokojnie do Ganton.

Nazwa: Drive-Thru
Nagroda: 200$, Respekt +

Postanowiłeś, wraz z kilkoma kumplami, udać się na małą wyżerkę. Twoim celem jest Cluckin’ Bell znajdujący się niedaleko. Nie wszystko idzie jednak po waszej myśli. W trakcie zamawiania posiłku zostajecie ostrzelani z pojazdu przez gang Ballas. Ruszacie w pościg. Ty musisz jedynie kierować pojazdem, zaś Twoi kumple zajmą się całą resztą. Na koniec odwozisz wszystkich na podwórko w Ganton, a Big Smoka do jego domu w Idlewood.

Nazwa: Nines And AK's
Nagroda: Respekt +

Jedź, wraz ze Smokiem, na trening strzelania do domku Emmeta. Składa się on z czterech części. Wszystkie są bardzo proste. Pierwsze trzy polegają na strzelaniu do coraz większej ilości butelek. W ostatniej należy trafić w bak samochodu tak, aby ten po jednym strzale wybuch. Jak zaliczysz wszystkie próby odwozisz Big Smoka do domu. Następnie odbierz telefon od Sweet’a, z którego to dowiadujesz się, iż powinieneś przyodziać strój w kolorach waszego gangu. W tym celu odwiedź sklep Binco, w którym kupujesz coś zielonego (najlepiej bluzę). Misja zaliczona. Od tej pory sklepy z odzieżą Binco stoją przed Tobą otworem, a w miejscu gdzie trenowałeś strzelanie możesz, co jakiś czas, zaopatrywać się w pistolet za darmo!

Nazwa: Drive-By
Nagroda: 500$, Respekt +

Walki z gangiem Ballas ciąg dalszy... Wsiądź, wraz z przyjaciółmi, do samochodu i jedź w wyznaczone miejsce. Od tej pory zaczyna się strzelanina. Twoim zadaniem, tak jak poprzednio, jest tylko i wyłącznie prowadzenie samochodu, a kumple zrobią co do nich należy. Uważaj tylko na wytrzymałość pojazdu, która spada szybciej niż Ci się wydaje. Po rozwaleniu 3 grupek, dostajesz na konto 2 gwiazdki policyjne. Znajdź najbliższe Pay’n’Spray, przemaluj wóz i wróć do domu.

Nazwa: Sweet's Girl
Nagroda: Respekt +

Sweet wraz ze swoją dziewczyną zostali uwięzieni w mieszkaniu w Willowfield przez gang Seville Boulevard. Musisz go uwolnić! W tym celu weź pierwszy, lepszy samochód i jedź we właściwe miejsce. Tam do zabicia masz kilku wrogów. Możesz zrobić to na dwa sposoby. Pierwszy z nich, chyba łatwiejszy, polega na tym, aby ich po prostu rozjechać. Uważaj jednak na auto, które w każdej chwili może wybuchnąć. Drugi i o wiele trudniejszy sposób to wyjście z pojazdu i strzelanie do przeciwników. To od Ciebie zależy, którą opcję wybierzesz. Po udanej akcji wsiądź w jakiś czteroosobowy wóz i zabierz Sweeta wraz z jego dziewczyną do domu.

Nazwa: Cesar Vialpando
Nagroda: Dwa razy tyle, ile postawiłeś

Czas na małą potańcówkę. Weź obojętnie jaki samochód, a następnie podjedź pod dom Cesara, chłopaka Twojej siostry. Pożyczy Ci on low-ridera z hydraulicznym zawieszeniem, którego musisz stunningować w pobliskim garażu. Ulepszoną bryką udaj się na plac znajdujący się obok stacji kolejowej. Odbywa się tam turniej w „tańczeniu” samochodami. Twoim zadaniem jest zdobyć więcej punktów niż konkurent (na początku ustalasz stawkę o jaką walczycie). Może wydaje się to trudne, ale wcale takie nie jest. Na dole ekranu masz obręcz i kiedy strzałka będzie dokładnie w niej, naciśnij odpowiedni przycisk. Czym więcej takich perfekcyjnych naciśnięć wykonasz pod rząd, tym więcej punktów za to dostaniesz. Jeżeli wygrasz, misja zakończy się sukcesem.

Big Smoke

Nazwa: OG Loc
Nagroda: Respekt +

Pierwsza misja jaką dostajesz od przyjaciela OGF, Big Smoka. Pierwszą rzeczą jaką musisz zrobić to odebrać z więzienia, nieudolnego rapera, OG Loca. Następnie jedź z nim pod dom faceta, który kiedyś ukradł mu rymy. Ten, po krótkiej rozmowie, wsiada na motor i zaczyna uciekać. Ruszacie w pościg. Mimo, iż OG Loc strzela do uciekiniera to zabicie go podczas jazdy jest praktycznie niemożliwe. Trzeba po prostu dojechać do końca trasy. Tam facet zsiada z pojazdu i wraz z kilkoma Ballasami, zaczyna do was strzelać. Odpowiedzcie mu tym samym, wystarczy kilka celnych trafień. Na koniec zadania, odwieź OG Loca do Burger Shot’a. Od tej pory możesz wykonać dla niego parę misji.

Nazwa: Running Dog
Nagroda: Respekt +

Weź samochód Big Smoke’a i jedźcie razem na teren gangu Los Santos Vagos. Macie się tam spotkać z meksykaninem. Jednak jak to w życiu gangstera bywa, bez przeszkód się nie obędzie. Na miejscu zastaniesz dwóch, nie najmilej do was nastawionych gostków. Jednego pozbywa się Smoke, drugi jest dla Ciebie. Goń go. Nie przejmuj się członkami LSV, którzy do Ciebie strzelają. Uciekiniera najlepiej pozbyć się dopóki ten jest na nogach. Jeśli nie zdążysz, facet wsiądzie do samochodu. Uczyń to samo i używając techniki drive-by, rozwal to. Dzięki temu zakończysz kolejną, dosyć prostą, misję.

Nazwa: Wrong Side of the Tracks
Nagroda: Respekt +

Razem ze Smokiem jedźcie na Unity Station. Tam przesiądźcie się na motor. Twoim zadaniem jest rozprawienie się z kilkoma członkami gangu Vagos, którzy wskoczyli na pociąg i odjechali. Jedź tak, aby Twój kumpel mógł bezproblemowo zdejmować wrogów po kolei. Pamiętaj też o unikaniu przeszkód znajdujących się na torach (samochód lub nadjeżdżający z naprzeciwka pociąg). Jeżeli uda Ci się pozbyć wszystkich, zanim pociąg wjedzie na most prowadzący do Las Venturas, zostanie Ci już tylko odwiezienie Big Smoke’a do domu i przeczytanie napisau „Mission Passed”.

Nazwa: Just Business
Nagroda: Respekt +

Ta misja to już nie przelewki. Jest ona trudna i złożona, więc nie przejmuj się, że nie uda Ci się jej przejść za pierwszym razem. Zrobić coś takiego to prawdziwy wyczyn. Przed zabraniem się za nią zaopatrz się w jakąś dobrą broń. Najlepsza pukawka to uzi, ale pistolet od Emmet’a również powinien wystarczyć. Najważniejsze, abyś miał sporą ilość amunicji. Następnie rozpocznij zadanie. Big Smoke poprosi Cię o to, abyście pojechali do Downotown. Zatrzymaj się blisko nowoczesnego biurowca, a następnie wejdź do środka. Na dzień dobry wystrzelona zostaje w was seria pocisków. Kucnij i ukryj się za pobliskim murkiem. Strzelaj do Rusków ile możesz, jeżeli jesteś w takiej pozycji o jakiej mówiłem przed chwilą nie powinni Cię trafiać. Jak wykończysz już wszystkich, pozbieraj pozostawioną broń. Na pewno Ci się jeszcze przyda. Przed wejściem na dach nie zapomnij zabrać kamizelki kuloodpornej. Przejdź przez drzwi znajdujące się nieopodal. Na górze robisz to samo co kilka pięter niżej jednak jest już zdecydowanie łatwiej. Masz dobrą broń, full kamizelkę... Powinieneś sobie bez żadnego problemu poradzić. Następnie, razem ze Smokiem, wsiadasz na motor i zaczynacie uciekać przed nadciągającymi posiłkami rosyjskiej mafii. Tym razem to Ty strzelasz, zaś Twój kumpel prowadzi pojazd. Na początku trafiaj tylko ludzi na motorach, jadącą za Tobą ciężarówką z lawetą się nie przejmuj. Przy pierwszym przystanku rozwal najpierw jeden z trzech aut znajdujących się po prawej stronie, a potem zajmij się gostakami naparzającymi w Was z przodu. Jak już to zrobisz Big Smoke ruszy dalej do wyschniętego kanału. I tutaj mam dla Ciebie tylko jedną radę: strzelaj do wszystkiego co się rusza, a ostrzegam, że jest tego naprawdę sporo! Najpierw rozwal kilka zbliżających się motorów i samochodów. Następnie z mostu wyskoczy kolejna laweta, ale nią się też nie przejmuj. Będzie spuszczała na Ciebie samochody, które Twój kumpel będzie zwinnie omijał. Po kilku chwilach ukaże się kolejna cut-scenka, w której to przeskakujecie nad wybuchającymi samochodami. Rozwalaj wrogów, aż wjedziesz do wąskiego tunelu. Tylko uwaga! Przy wjeździe do tegoż tunelu stoi dwoje ruskich. Pozbądź się ich szybko, bo mogą znacznie uszkodzić Twój motor, co w wielu przypadkach powoduje zakończenie misji. Potem zostaje już tylko wysadzenie paru beczek tak, aby jeden wybuch mógł zmieść z powierzchni parę wrogów naraz. To już koniec! Jedną z najtrudniejszych misji w Los Santos masz już za sobą!

Ryder

Nazwa: Home Invasion
Nagroda: Respekt +

Zadanie można zacząć tylko w godzinach 12:00-18:00. Niezależnie od tego kiedy przyjdziesz misja rozpocznie się o 22:00. Masz czas do świtu, aby z rezydencji znajdującej się w East Beach wynieść 3 skrzynie z bronią. Wsiądź, wraz z kumplem, do czarnego vana i jedźcie we wskazane miejsce. Po wejściu do środka zachowuj się bardzo cicho, aby nie obudzić właściciela. W tym celu należy się skradać, odchylając lewą gałkę analogową leciutko od siebie. Pierwsze dwie skrzynki znaleźć można na piętrze. Trzecia czeka na Ciebie w pokoju na prawo. Jak załadujesz już wszystkie do Bouxville’a, podjedź do miejscowego pasera.

Nazwa: Catalyst
Nagroda: Respekt +

Udaj się do Jefferson gdzie gang Los Santos Vagos zajął pociąg z jakimś cennym ładunkiem. Zabij ich wszystkich oraz nie zapomnij pozbierać broni. Następnie wsiądź na pociąg, który niespodziewanie ruszy. Pojawi się ikonka celownika, a obraz zmieni się na widok z pierwszej osoby. Twoim zadaniem jest rzucić, jadącemu za Tobą Ryderowi, 10 skrzyń. Najlepiej nie celuj prosto w niego tylko troszeczkę nad. Powinien wtedy bez problemu złapać wszystkie pudła. Na koniec dostaniesz na konto 3 gwiazdki policyjne. Podjedź do najbliższego P’n’S, a potem odwieź swojego kumpla do Ganton.

Nazwa: Robbing Uncle Sam
Nagroda: Respekt +

Weź pół-ciężarówkę stojącą pod domem i wraz z Ryderem podjedź do doków. Tam musisz otworzyć bramę wjazdową tak, aby Twój kumpel mógł dostać się do środka. Wespnij się na murek i przeskocz na drugą stronę. Teraz zabij żołnierza, który pilnuje przełącznika oraz nadciągające posiłki. Następnie rozwal (jednym strzałem) owy przełącznik i wpuść ziomka do środka. Przed budynkiem zrób to samo co w przypadku bramy. Guzik znajduje się po prawej stronie. Teraz wsiądź w wózek widłowy i pakuj skrzynki do ciężarówki. Najlepszym sposobem, o którym mało osób wie, jest branie i ładowanie dwóch skrzynek naraz. Trzeba po prostu najechać idealnie w środek. Jak skończysz z 4 pudłami wewnątrz, zajmij się tymi, które stoją obok magazynu (tam gdzie chwilkę wcześniej zabiłeś żołnierza). W czasie załadunku Ryder dzielnie walczyć będzie z coraz to większymi grupkami wojaków. Powinieneś mu co jakiś czas pomóc. Jego pasek życia nie spada szybko, ale jeśli go zaniedbasz może to się skończyć źle dla Ciebie jak i dla niego. Łup należy odwieźć na plac Emmet’a. W drodze powrotnej będą Ci przeszkadzać samochody wojskowe. Ryder będzie je nawet próbował zatrzymać, rzucając w nie skrzyniami, jednak i tak radzę się pospieszyć. Pamiętaj tylko, aby przy tym jechać ostrożnie i nie wywrócić pojazdu. Jak tylko wiedziesz w czerwony znacznik, misja zakończy się sukcesem!

Cesar Vialpando

Nazwa: High Stakes, Low Rider
Nagroda: 1.000$

Pora na Twój pierwszy wyścig w grze. Musisz skombinować jakiegoś low-rider’a (samochód bez dachu). Najlepszymi są Voodoo lub Blade, jeden stoi obok domku Cesara. Po rozmowie z nim, udaj się na miejsce wyścigu. Dla jednych graczy jest on łatwy, dla innych trudny. Moim zdaniem, przed pierwszym checkpointem spróbuj znaleźć się na pierwszym miejscu, a potem jechać nie za szybko i nie za wolno. Pamiętaj tylko, aby nie hamować z ręcznym, ponieważ wtedy może Cię nieźle zakręcić. Niestety, low-ridery mają to do siebie, że nawet przy lekkim zderzeniu mogą się obrócić o 180 stopni. Staraj się o nic nie walić. Jeśli będziesz kierował się moimi radami powinieneś ukończyć ten wyścig za pierwszym razem.

OG Loc

Nazwa: Life's A Beach
Nagroda: Respekt +

Zadanie dostępne tylko w nocy (od 22.00 do 6.00). OG Loc, który poszukuje sprzętu, prosi Cię o dobrej klasy wyposażenie muzyczne. Takowe znajduje się na plaży, na którą należy się udać. Tam porozmawiaj z DJ’ką, przy czym zawsze odpowiadaj jej pozytywnie (naciskając strzałekę w prawo). Wszystko po to, aby móc wsiąść o vana, którego następnie trzeba odwieźć w „bezpieczne miejsce”. Jeżeli jednak chcesz to zrobić, zdaj test tańczenia. Polega on dokładnie na tym samym co zadanie z low-riderami dla Sweet’a. Musisz w odpowiednim momencie nacisnąć odpowiedni przycisk. Jednak tu jest zdecydowanie trudniej, ponieważ kombinacje są tak złożone, że łatwo się pogubić. Jak zbierzesz już 4.000 punktów, wsiądź do pojazdu i odstaw do wyznaczonego garażu.

Nazwa: Madd Dogg's Rhymes
Nagroda: Respekt +

Kolejną rzeczą jakiej brakuje naszemu raperowi są rymy. Niestety, biorąc pod uwagę, że Loc nie ma talentu do ich układania musisz je ukraść. Najlepsze będą te od sławnego Madd Dogg’a. Jego willa znajduje się w Vinewood, więc udaj się tam czym prędzej. Wejdź do budynku. Zachowuj się bardzo cicho (najlepiej kucnij). Twoja jedyna broń to nóż. Strażników zabijaj bardzo dyskretnie. Najlepiej podchodź od tyłu, jak najbliżej możesz, namierz cel i wbił sztylet w gardło. Po wejściu zdejmij jednego oraz drugiego, kręcącego się przy basenie. Jak nadchodzić będzie trzeci skryj się w pokoju po lewej i poczekaj, aż przejdzie, a następnie zrób z nim to samo co z pozostałymi. Dalej, barmana i grającego na konsoli zostaw w spokoju. Cały czas będąc na kuckach wejdź do ciemnego pokoju po lewej, zabierz kamizelkę i wyjdź drugim wyjściem. Zabij gościa pilnującego studia nagraniowego, w którym znajduje się książka z rymami. Od tego momentu możesz używać wszystkich broni. Odbierz życie nadbiegającemu z prawej strony strażnikowi i zabierz mu pistolet z tłumikiem. Teraz wykańczaj wszystkich po kolei, torując sobie drogę do wyjścia. Na zewnątrz zabierz stojący nieopodal rower i zjedź na dół. Teraz przesiądź się w bardziej stabilny pojazd i gnaj do Burger Shot’a, aby oddać OG Locowi przedmiot jego porządania!

Nazwa: Management Issues
Nagroda: Respekt +

W tej misji należy zlikwidować menadżera Madd Dogg’a, który przeszkadza OG Locowi w jego drodze do sławy. Los chciał, że Twój cel znajduje się akurat na ceremoni rozdania nagród. Musisz ukraść samochód, którym będzie odjeżdżał z uroczystości. Auto zaznaczone jest na radarze kolorem czerwonym. Wystarczy je lekko stuknąć, a gdy stanie, przesiąść się do niego. Oczywiście, aby podstęp nie został wykryty pojazd nie może być draśnięty. Jeżeli jakimś nieszczęśliwym trafem tak się stanie, odwiedź najbliższe P’n’S. Pamiętaj jednak, iż masz czas tylko do 22:00. Odnowioną bryką udaj się w miejsce, w którym stoją inni kierowcy i ustaw się tak jak oni. Następnie, pomiędzy nimi, jedź pod budynek, w którym odbywa się gala. Odbierz stamtąd wspomnianego menadżera i jego żonę. Jeżeli chcesz szybko skończyć ich męczarnie, należy zapewnić im miłą kąpiel. Udaj się, w takim razie na molo, rozpędź brykę i parę metrów przed końcem pomostu, wyskocz z auta. Co się dalej stanie chyba nie muszę tłumaczyć. Mission complete.

Nazwa: House Party
Nagroda: Respekt +

Zostałeś zaproszony na imprezę, która odbywa się w jednym z domów na podwórzu w Ganton. Jednak przed tym musisz troszkę o siebie zadbać. W tym celu najpierw udaj się do sklepu z odzieżą Binco, a potem do pobliskiego fryzjera. Po odmienieniu swojego wyglądu, jedź na potańcówkę, zaczynającą się dopiero o godzinie 20:00. Standardowo jednak, bez kłopotów się nie obejdzie. Mianowicie, dowiadujesz się, że gang Ballas chce Was zaatakować. Twoi ziomale reagują na tę wieść szybko i ustawiają blokadę z samochodów. Po chwili rozpoczyna się pierwsza bitwa. Skryj się za autami, uprzednio podnosząc leżącą obok Ciebie broń i naparzaj ile wlezie. Pozbieraj pukawki, a następnie strzelaj w kolejnych, tym razem znajdujących się na wiadukcie. Ostatnia już fala przeciwników przybiegnie z alejki znajdującej się po lewej stronie Twojego domku. Będzie ich sporo, ale zanim dobiegną powinieneś już większość zdjąć. Pamiętaj jednak, aby być cały czas na kuckach. Gratuluję! Właśnie wykonałeś ostatnią misję dla OG Loc’a!

C.R.A.S.H.

Nazwa: Burning Desire
Nagroda: Brak (chyba, że dziewczyna :D)

Przyszedł (wreszcie?) czas na zlecenia, które dawać Tobie będzie trójka skorumpowanych policjantów. Wielkim minusem jest to, iż za misje nie dostajesz żadnego wynagrodzenia. Zadanie polega na spaleniu budynku, który jest własnością jednego z gangów. W tym celu najpierw zabierz parę koktajli Mołotowa, które znajdują się w alejce w dzielnicy Downtown. Następnie jedź pod właściwą konstrukcję. Na początku rozwal kilku członków gangu stojących przy drzwiach frontowych. Teraz rozpocznij podpalanie. Najlepiej z początku wybij szybę (np. sztyletem), a dopiero potem rzucić koktajl. Jeżeli chcesz, aby rzut był dalszy przytrzymaj dłużej przycisk. Jednak wbrew temu co mogłeś przypuszczać była to tylko pierwsza część zadania. Jak się okazało w domu została dziewczyna. Wbiegnij do środka, aby ją ratować. Na początku weź gaśnice, która znajduje się na końcu korytarza po prawej stronie. Teraz, gasząc ogień, utoruj sobie drogę do Denise (tak się nazywa). Znajduje się ona na piętrze, w pokoju, który leży na końcu korytarza po lewej stronie. Po cut-scence należy ją z płonącego budynku wyprowadzić. To zadanie jest nieco trudniejsze, ponieważ trzeba iść bardziej okrężną drogą. Na zewnątrz odwieź, ją stojącym nieopodal Voodoo, do jej domku w Ganton. Moje gratulacje! Masz pierwsza dziewczynę w grze! Umawiaj się z nią na randki, zapraszaj do resturacji, klubów. Nie pesz się jeśli czasami nie zastaniesz jej w domu, wróć później. Oznaczona jest na mapie czerwonym sercem.

Nazwa: Gray Imports
Nagroda: Brak

Tym razem musisz powstrzymać coraz bardziej rozkręcający się biznes, nielegalnej sprzedaży kradzionych samochodów. Prowadzony jest on przez ruskich, a pomaga im gang Ballas. Udaj się do portu. Tam na placu przed hangarem zrób małą rozróbę. Strzelaj do wszystkiego co się rusza, pomocne mogą być beczki napełnione benzyną. Jeden mały strzał i wielkie bum. Rozpraw się ze wszystkimi, a następnie podejdź do pierwszego budynku po prawej. Przed nim, na kontenerach, znajduje się kamizelka kuloodporna, którą obowiązkowo weź. Na pewno Ci się przyda. Następnie strzel w panel kontrolny, a wtedy metalowe drzwi podniosą się do góry. Na powitanie wyskoczy Ci dwóch gości. Zajmij się nimi w należyty sposób. Idź dalej, pomiędzy skrzyniami, jednak uważaj na wrogów, którzy w każdym momencie mogą zza nich wyskoczyć. Parę metrów od wejścia powinieneś znaleźć serduszko ładujące życie do maksimum oraz kolejną kamizelkę. Toruj sobie drogę, aż do schodów. Tam kucnij i rozwal kilku strażników. Zanim jednak wejdziesz, za nimi znaleźć możesz AK-47... Jedną z najlepszych broni w grze! Na górze leży biuro szefa dowodzącego tym biznesem. Rozwal strzegących go ludzi, a następnie ruszaj w pogoń. Po drodze spotkasz kolejnych, strzelających do Ciebie typków, ale nie zawracaj sobie nimi głowy. Ruska rozwal, zanim dobiegnie do swojego Banshee (samochód sportowy). Jeżeli jednak tak się nie stanie, rusz w pościg na stojącym obok PCJ-600. Kiedy skończysz jego żywot na tym świecie, misja zakończy się sukcesem, a dwaj policjanci, na razie dadzą Ci spokój.

Sweet (po raz drugi)

Nazwa: Doberman
Nagroda: Respekt +

Mimo iż zadanie jest od Sweet’a bierzesz je w nietypowym miejscu, a mianowicie w sklepie z bronią. Kup jej tam dużo, bo będzie drugą rzeczą, po szczęściu, która bardzo Ci się przyda. W tej misji musisz odbić terytorium, które znajduje się pod panowaniem innego gangu. Teren jaki musisz odebrać to Glen Park na północy Los Santos (zaznaczony na fioletowo). Jedź tam. Teraz należy sprowokować wojnę gangów. W tym celu zabij trzech Ballasów w krótkim odstępie czasu. Aby wygrać bitwę należy odeprzeć trzy fale ataków. Z dwóch stron nadbiegać będzie kilku wrogów, a Ty musisz ich rozwalić. Nic trudnego, biorąc pod uwagę jeszcze to, że po każedym ataku, na ulicy, pojawia się życie i pancerz. Po filmiku rozpraw się z jeszcze jednym przeciwnikiem i ciesz się z kolejnej, zakończonej powodzeniem, misji. Od tej pory mapa Los Santos podzieli się na wiele kolorowych prostokątów. Są to terytoria innych gangów, które możesz przejmować. Robi się to dokładnie identycznie jak w misji, którą przed chwilą przeczytałeś. Ja jednak radzę, abyś na razie nie zawracał sobie tym głowy. Wykonasz to potem... pod sam koniec gry! Oprócz tego, przy domku Carl’a generować się będą pieniądze, a ich suma zależy od posiadanych terenów.

Nazwa: Los Sepulcros
Nagroda: Respekt +

Na początku zwerbuj dwóch członków swojego gangu. Namierz jednego (R1), a następnie naciśnij strzałkę w górę. Dzięki temu będzie on za Tobą chodził i pomagał walczyć z wrogami. To samo zrób z drugim ziomkiem, a następnie wsiądźcie do samochodu. Musisz dojechać na cmentarz, masz na to cztery minuty. Jak znajdziesz się na miejscu przeskocz pobliski murek. Zacznij jatkę. Twoim celem jest Kane, nie pozwól mu uciec. Po wybiciu wszystkich w pień, wsiadaj do samochodu. Dostaniesz na konto dwie gwiazdki. Tym razem jednak nie musisz jechać do P’n’S. Udaj się na podwórze w Ganton. Gdy tam dojedziesz pościg ustanie, a misja zakończy się sukcesem!

Nazwa: Reuniting The Families
Nagroda: Respekt +

Udaj się, wraz z całą paczką, do motelu na północy miasta. Mieliście tam wyrównać rachunki z Ballasami, jednak wpadliście w zasadzkę! Po cut-scence rozpoczyna się strzelanina. Najlepiej nie ruszaj się z miejsca tylko wal ile wlezie. Niestety, w trakcie trwania ostrzału, Sweet zostaje uwięziony w budynku. Twoim zadaniem jest uwolnienie go! Wejdź do środka. Musisz przejść parę korytarzy, aż trafisz do pokoju, w którym znajdziesz swojego brata. Jednak uwaga! Z pomieszczeń, które są rozlokowane po obu stronach tych korytarzy, wyskakiwać będą ludzie z oddziału SWAT. Bądź, więc ostrożny i nie spiesz się, ponieważ w misji nie ma ograniczenia czasowego. Jeżeli stracisz dużo życia to wróć się do automatu z napojami, który umieszczony jest naprzeciwko wejścia. Jedna puszka uzupełnia sporo życia. Jak uwolnisz już swojego brachola, po kolejnym krótkim filmiku, znajdziesz się na dachu. Tam najpierw zabij spuszczających się po linach policjantów, a potem zajmij się helikopterem. Nie przejmuj się, że tan oślepia Cię reflektorem. Wal cały czas w jego kierunku. Po kilku seriach z UZI powinien spaść. Następnie biegnij z Sweet’em na dół i wsiądźcie razem w samochód, którym podjechali Twoi kumple. Teraz zadanie jest bardzo podobne do tego z misji „Just Business”, jednak moim zdaniem... o wiele łatwiejsze. Na początku strzelaj do radiowozów, kolejnym helikopterem sobie nie zawracaj głowy. Pamiętaj cały czas o pasku stanu technicznego samochodu. Jak nie będziesz zbytnio o niego dbał, wybuchniesz! Po następnej cut-scence, do akcji włączą się motocykliści. Będą oni próbowali wskoczyć na maskę Twojego auta. Nie pozwól im na to, a jeśli mimo wszystko im się to uda, zestrzel ich. Teraz zadanie jest już zdecydowanie łatwiejsze. Po paru minutach i ostatniej wstawce, na ekranie powinieneś ujrzeć „Mission Passed”.

Nazwa: The Green Sabre
Nagroda: Brak

Po wejściu do domku Sweet’a okaże się, że go nie ma. Zadzwoni do Ciebie Cesar i poprosi, abyś pojechał w pewne miejsce. Zrób to. Tam przesiądź się do samochodu i obserwuj co się dzieje. Zostałeś zdradzony! Smoke, Ryder, Tenpenny razem z Ballasami! Na domiar złego dzwoni Sweet, który powie, że wpadł w zasadzkę zastawioną przez wyżej wymienionych zdrajców. Jedź czym prędzej mu pomóc. Na miejscu wejdź do „koła” ustawionego z samochodów i zacznij strzelać do wrogów. Jak rozwalisz wszystkich, nadjedzie van z posiłkami. Kucnij i podejdź troszkę bliżej, aby lepiej trafiać. Potem dojadą jeszcze dwie kolejne pół-ciężarówki, ale z nimi nie powinieneś mieć problemów. Następnie okrążą Was radiowozy. Ty zostajesz wpakowany do jednego z nich, Sweet w stanie krytycznym wylądował w więziennym szpitalu. Tenpenny wywozi Cię na tereny wiejskie, do Angel Pine. Mimo wszystko nie to jest najbardziej przykre. Wszystko co udało Ci się odbudować zostało ponownie zniszczone. Zaprzysięgasz sobie zemstę na wszystkich przez, których zaczynasz prawie wszystko od zera. Najpierw jednak należy się do tego przygotować. Gratulacje z odkrycia drugiej części stanu San Andreas! Czekają Cię tu kolejne, dużo trudniejsze misje, a o nich w drugiej części poradnika...
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6

Obecnie serwis przegląda 22 gości oraz 0 z 6493 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 22 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: mister420
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa