Gość

Rejestruj

 

 


GTA: SA · PC
~40zł
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Strzelnica
napisany: 18.01.2005 · dodał: Marcin
kategoria: San Andreas · wyświetleń: 24798
Strzelnica

Odwiedzając niektóre, pozamiejskie Ammu-Nation (np. w Blueberry) możesz natknąć się na strzelnicę. Trzeba zaliczyć na niej 12 poziomów (po 3 na każdą broń). Niestety, strzelania nie można przerwać i wszystkie „levele” trzeba przejść za pierwszym razem – inaczej nic z tego nie będzie. Oto lista pukawek, z których przyjdzie Ci strzelać:

Colt
Uzi (Mini SMG)
Sawn-off Shoutgun
AK-47

Na każdą broń przypadają trzy różne poziomy, jednakowe dla każdej z pukawek. Wszystko polega na zestrzeleniu kukły imitującej człowieka trafiając w odpowiednie części ciała. Dla utrudnienia, strzelasz razem z przeciwnikami, z którymi musisz wygrać. Tutaj pokrótce opiszę każdy z dostępnych „leveli”:

Poziom 1: Musisz zestrzelić trzy, kolejno ukazujące się kukły. Naprawdę, nic nadzwyczajnego i powinieneś bez problemu sobie poradzić.

Poziom 2: Podobnie jak w poprzednim, jednak tym razem kukły zbliżają się do Ciebie. Odbywa się to jednak bardzo wolno i zanim cele do Ciebie „dojadą”, dawno powinny zostać zestrzelone.

Poziom 3: Tym razem wszyscy trzej strzelacie do jednego celu. Musisz się naprawdę skupić i trafiać centralnie w środek. Inaczej nawet się nie zorientujesz kiedy zadanie zakończy się niepowodzeniem!

  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 88 gości oraz 0 z 6493 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 88 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: mister420
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa