Gość

Rejestruj

 

 


GTA: SA · PC
~40zł
GTANF
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Misje R3
napisany: 28.01.2005 · dodał: Marcin
kategoria: San Andreas · wyświetleń: 55027
Misje R3

Misje R3 – jedne z nielicznych okazji do tego, aby w San Andreas zrobić dobry uczynek. :) Zresztą, nie tylko tu, ponieważ w poprzednich częściach również mieliśmy taką możliwość. Na czym to wszystko polega? Pełniąc jedne z najważniejszych ról społecznych (policjant, strażak itp…) wykonujemy misje składające się z coraz trudniejszych poziomów. Będąc np. stróżem prawa łapiemy przestępców, a jako sanitariusz odwozimy rannych ludzi do szpitala. Oprócz satysfakcji dostajemy też pokaźną ilość pieniążków, a za zaliczenie odpowiednio wysokiego poziomu – nagrodę specjalną. Wszystkie misje, z wyjątkiem "Burglar" wymagane są do ukończenia gry w 100%. Zadanka aktywuje się wciskając prawą gałkę analogową (R3) na padzie PS2.

Vigilante (Policjant)Pojazd: Police, HPV-1000, S.W.A.T., FBI Ranczer, Rhino (Czołg), Hunter
Poziom wymagany do zaliczenia: 12
Nagroda: 200 kamizelki kuloodpornej
Opis: Zabawa w policjanta. Znajdź jakiś z wyżej wymienionych pojazdów (dużo radiowozów jeździ po ulicach) i ruszaj „łapać” przestępców. Cała zabawa polega na zgładzeniu wszystkich osób siedzących w aucie (autach) przeciwnika. Niestety, nie jest to wcale takie łatwe, bo podczas zabijania kolejnych wrogów zaczyna Cię gonić policja! Na dodatek pamiętaj, iż pojazdów należących do stróżów prawa nie można przemalować w P’n’S. Co cztery levele liczba ściganych samochodów wzrasta o jeden.

Rada: Wbrew pozorom najlepiej wykonać tę misje… czołgiem! Dlaczego? Powody są dwa: łatwo niszczyć wrogów i pasek „Wanted” prawie w ogóle nie wzrasta (po zaliczeniu 12. misji miałem tylko dwie gwiazdki!). Gdzie go znaleźć? W tajnej bazie wojskowej na pustyni. Naprawdę polecam!

Paramedic (Kierowca Ambulansu)Pojazd: Ambulance
Poziom wymagany do zaliczenia: 12
Nagroda: 200 zdrówka
Opis: Tym razem pracujesz jako kierowca karetki. Znaleźć ją można przy każdym szpitalu (np. Jefferson, Los Santos), a jeśli jej nie ma to zabij przechodnia. Na pewno szybko się zjawi. :) Samo zadanie nie jest trudne, wymaga tylko trochę cierpliwości. Najpierw podjeżdżasz do pacjenta (niebieski punkt), a kiedy wsiądzie zabierasz go do szpitala. Czym dalej, tym osób będzie coraz więcej. Pamiętaj, że w karetce mieści się tylko troje ludzi! Po paru niepowodzeniach na pewno się w końcu uda. :)

Rada: Na dalszych levelach, przed wyruszeniem w drogę, dobrze rozplanuj sobie trasę. Jest to bardzo ważne, aby nie stracić za dużo cennego czasu na bezmyślną jazdę po mieście. Jedź ostrożnie, szczególnie na zakrętach, bo zbyt ostra jazda może kosztować pacjentów życie.

Fire Fighter (Strażak)Pojazd: Fire Track
Poziom wymagany do zaliczenia: 12
Nagroda: Odporność na ogień
Opis: Zawód, o którym wielu z Was marzyło w dzieciństwie. Zwijaj wóz (najlepiej wyrządź jakiś mały pożar) i w drogę. Misja polega na gaszeniu palących się samochodów i… ludzi! Z autami jest prosto, o wiele trudniej z uciekającymi chaotycznie osobami. Trzeba tylko umiejętnie opanować sterowanie gaśnicą i jak Ci się to uda, przejdziesz misję bez problemu!

Rada: Gasząc pożar trzymaj hamulec ręczny, ponieważ czasem zdarza się, iż pojazd zaczyna jechać do tyłu. O tym, że dany obiekt jest gaszony symbolizują opary szarego dymu „wydobywające” się z niego. :)

Taxi Driver (Taksówkarz)Pojazd: Taxi, Cabbie
Poziom wymagany do zaliczenia: 100 pasażerów
Nagroda: Wszystkie taksówki mają dopalacz Nitro
Opis: Bierzesz pasażera do swojej taksówki (w każdym mieście jest ich od groma) i zawozisz w wybrane przez niego miejsce. Elementem różniącym tę misję od tych z poprzednich części jest dodanie paska „Tip”. Spada on wraz z upływającym czasem i kolizjami jakie odnosisz podczas jazdy. Staraj się o niego „dbać”, bo czym większy tym więcej kaski dostaniesz za kurs. W celu dostania nagrody specjalnej przewieź 100 klientów (nie koniecznie pod rząd, można to zrobić z wielokrotnym przerwaniem misji).

Rada: Hm… Po prostu poruszaj się ostrożnie i dbaj o to, aby klientowi adrenalina nie rosła za bardzo w górę. :) Obaj będziecie zadowoleni!

Pimping (Alfons)Pojazd: Broadway
Poziom wymagany do zaliczenia: 10
Nagroda: Prostytutki płacą Tobie, a nie na odwrót
Opis: Heh… Misja na pewno nie dla dzieci. :) Powiem krótko: ładujesz babkę do swojego Broadway’a (stacja benzynowa w Idlewood), odwozisz w wyznaczone miejsce, a po jakimś czasie odbierasz. Banalne zadanko, ale za to strasznie żmudne i czasochłonne, więc na jego wykonanie zarezerwuj sobie trochę czasu!

Rada: Zapewnij prostytutkom dobre warunki jazdy, aby miały większą ochotę do pracy. :)

Burglar (Nocne Rabunki)Pojazd: Boxville
Poziom wymagany do zaliczenia: Brak
Nagroda: Pieniążki
Opis: Dużo osób ma z tą misją problem. I to nie dlatego, że nie potrafi jej wykonać, ale dlatego, iż nie umie znaleźć pojazdu, który do tego służy (stoi naprzeciwko siłowni w Ganton w Los Santos, pomiędzy białymi budynkami). Zadanie rozpocząć możesz oczywiście tylko w nocy, pomiędzy godzinami 22:00-6:00. Jeżdżąc, rozglądaj się po okolicy szukając mieszkania, które można obrabować (przy drzwiach wejściowych zobaczysz żółty trójkącik). Wysiądź z wozu i wejdź do środka. Przejdź w tryb skradania, a następnie weź jakiś przedmiot (TV, magnetowid) i wrzuć go do Boxville’a. Teraz, aż do świtu, poruszaj się po okolicy zbierając cenny towar. O świcie spienięż go u miejscowego pasera i ciesz się z zarobionej kasy!

Rada: Będąc w mieszkaniu poruszaj się wolno oraz staraj się o nic nie obijać, aby nie zbudzić właściciela. W przypadku kiedy tak się stanie masz 5 sekund na ucieczkę albo dostaniesz 3 gwiazdki „Wanted Levelu”. Sam wybierz co lepsze. :)

Freight Train (Kolejarz)Pojazd: Freight, Brown Streak
Poziom wymagany do zaliczenia: 2
Nagroda: Pieniążki
Opis: Całkowita nowość w GTA – pociągi. Znaleźć taki jest wbrew pozorom trudno (najlepiej poczekaj na stacji, po jakimś czasie na pewno przyjedzie), ale jak już się uda – hulaj dusza! :) Zadanko polega na zrobieniu dwóch kółek wokół San Andreas i zatrzymywaniu się na każdej mijanej stacji. Oprócz podziwiania krajobrazów, mamy również dużą frajdę, szczególnie wtedy kiedy pociąg się wykolei. Sprawdź sam! :)

Rada: Pamiętaj, aby nigdy nie jechać szybciej niż 46, ponieważ pociąg może się wykoleić! Zwróć uwagę również na dosyć długą drogę hamowania i dlatego zacznij tę czynność jakiś czas przed stacją, aby się potem nie cofać. :) Posłuchawszy moich rad, zaliczysz to zadanko bez najmniejszych problemów!
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 56 gości oraz 0 z 6493 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 56 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: mister420
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa