Gość

Rejestruj

Szybka podróż w GTA Online?
napisany: 18.11.2022 · 11:52 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 2
Wygląda na to, że Rockstar przymierza się do wprowadzenia w GTA Online nowych opcji, które zachęcą nas do zakupu subskrypcji GTA+.

GTA Online - ankieta gracza
Najwyraźniej wyniki sprzedaży abonamentu na dodatkowe premie i zniżki w GTA Online nie do końca zadowalają Rockstar i wreszcie ktoś wpadł na pomysł, że trzeba dać graczom coś ekstra. Tym sposobem wśród społeczności zaczęła krążyć nowa ankieta, w której pytani jesteśmy m.in. które z atrakcji oferowanych przez GTA+ podobają się nam najbardziej, a której najmniej.

Wśród dostępnych odpowiedzi pojawiają się jednak również dodatkowe opcje, które mogą wskazywać na potencjalne plany Rockstar. I tak do wyboru jest np. szybka podróż po mapie gry oraz darmowy dostęp do biblioteki klasycznych gier od Rockstar. Wygląda więc na to, że z GTA+ może się nam wkrótce zrobić taki rockstarowy Game Pass...

Większość z nas pewnie i tak już dawno ma wszystkie (albo prawie wszystkie) gry Rockstar w swojej prywatnej bibliotece, ale co byście powiedzieli na taką opcję szybkiej podróży w GTA Online? Oczywiście o ile nadal gracie ;p Czy warto dla takiej (i być może innych) opcji wyłożyć 27 złotych co miesiąc?

sdr
napisany 20.11.2022 o godzinie 13:11
zobacz profil autora
Ja tak robiłem nawet zanim dodali te nowe opcje w menu. W sumie to nawet przejście do singla i z powrotem było nie raz szybsze niż jazda na drugi koniec mapy :P

Wiadomo, że za takie coś nikt normalny nie będzie płacić, dlatego podejrzewam, że w ramach GTA+ ta szybka podróż byłaby inaczej zrealizowana i być może nawet nie ograniczałaby się do zamkniętej listy naszych mieszkań/garaży. Co gdyby można było udać się w najbliższe miejsce dla dowolnego punktu zaznaczonego na mapie?
Whis
napisany 20.11.2022 o godzinie 10:12
zobacz profil autora
Szybką podróż to gracze odkryli odkąd R* w końcu dodał opcję przechodzenia do prywatnej sesji również z poziomu online a nie tylko z fabuły co było głupie. Ustawiasz miejsce odrodzenia np. na klub nocny, robisz co tam chcesz. Zmieniasz miejsce odrodzenia na bunkier, uruchamiasz nową prywatną sesję co trwa krótką chwilę i jesteś w innym miejscu. Na pewno nie będę za to płacił.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 101 gości oraz 1 z 6639 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 102 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: n4gn4g
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies