Gość

Rejestruj

 

 


GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

faq
 1. Co to jest "Inter Global Films" (IGF)?

  Jest to specjalny dział GTAthegame poświęcony filmom kręconym podczas gry w GTA. Powstał on z myślą o tych, którzy chcą się pochwalić światu swoimi dokonaniami w dziedzinie filmografii :) Coś dla siebie znajdą tu jednak też osoby chcące dopiero zacząć taką przygodę. Wystarczy skorzystać z jednego z naszych licznych przewodników, aby zmontować swój pierwszy film.

 2. Kto tu rządzi?

  Administratorzy często mogą się zmieniać. Aktualnie tym wszystkim zarządza sdr.

 3. Co trzeba zrobić, aby zamieścić film?

  Nic wielkiego. Wystarczy, że masz konto w naszym serwisie i jesteś zalogowany. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji założyć swojego konta to wystarczy kliknąć tutaj, aby nadrobić zaległości :) Jeśli jesteś już zalogowany to zamieść swój film w Internecie (na jednym z zewnętrznych serwerów) i kliknij tutaj w celu przejścia do formularza zgłoszenia. Wypełnij wszystkie pola, a następnie "Dodaj Do Filmoteki" swoją produkcję.

 4. Dlaczego tytuł ma być krótki?

  Nie ma chyba sensu rozpisywać się. Jeśli zależy Ci na dokładnym opisaniu filmu i nakłonieniu innych do pobrania go, to po prostu skorzystaj z pola "Opis" - tam masz więcej miejsca. Tytuł powinien zajmować maksymalnie 30 znaków i oddawać to co masz do przekazania w swojej pracy.

 5. Dlaczego nie hostujecie filmów?

  Jest to oczywiście ze względu na parametry techniczne naszego serwera. Po prostu, gdy zbierze się pokaźna kolekcja filmów trudno byłoby je nam pomieścić. Dlatego to zadanie musi spocząć na użytkowniku. Jest to na szczęście jedyna niedogodność :)

 6. No to gdzie mam wrzucić film?

  Ze swojej strony możemy jedynie polecić kilka serwisów oferujących darmowy hosting plików (podajemy maksymalny rozmiar pliku / czas utrzymania na serwerze):
  · FileFront (chyba najlepszy, warto mieć tam konto) - 1GB / nielimitowany
  · RapidShare - 100MB / 30 dni od ostatniego pobrania,
  · PutFile - 25MB, 6 miesięcy od ostatniego pobrania,
  · MegaUpload - 250MB / 30 dni od ostatniego pobrania
  · YouTube - 100MB / nielimitowany
  · Google Video - 100MB (większe pliki można wysyłać używając Google Video Uploader) / nielimitowany
  · Jeśli znasz inne dobre serwery napisz o tym na naszym forum.

 7. Jak określić gatunek filmu?

  To już Ty sam musisz wiedzieć. Jeśli pokazujesz głównie tricki i różne wymyślne akrobacje na motocyklu lub samochodem to z pewnością powinieneś wybrać "Stunt Movie". Gdy Twój film wzbudza śmiech zaznacz "Komedia", itd. Gdyby zdarzyło się, że nie można lub trudno go zaklasyfikować (albo też ciężko Ci określić) to wybierz opcję "Inny".

 8. Po co plakat?

  Jeśli byłeś kiedykolwiek w kinie to powinieneś zauważyć, że każdy film reklamowany jest przez jakiś fajny (lub nie) plakat. Aby zapewnić klimat i pozwolić użytkownikom na pewną identyfikację filmu wprowadzona została możliwość dodania do filmu plakatu. Jego publikacja jest obowiązkowa.

 9. Co powinien ukazywać plakat?

  Proponujemy zamieszczenie na plakacie przynajmniej kadru z filmu i jego loga. Oczywiście bardziej wyszukane pomysły z pewnością przyciągną innych i zachęcą ich do pobrania filmu. Należy jednak pamiętać, że powierzchnia plakatu jest ograniczona i nie powinieneś przesadzać z "graficznymi bajerami". Plakat musi ukazywać COŚ, a nie mieszaninę zlanych ze sobą kolorów. Nie próbuj umieszczać na plakacie treści niezgodnych ze swoim filmem! Takie rzeczy są szybko przez nas wyłapywane i usuwane (nie możesz zamieścić drugiego plakatu), a dodatkowo narażasz się na kary przewidziane w regulaminie.

 10. Nie znalazłem tu odpowiedzi na moje pytanie.

  Napisz do Administratora działu. Możesz to uczynić jako użytkownik zarejestrowany - wystarczy kliknąć tutaj.

Obecnie serwis przegląda 137 gości oraz 0 z 6584 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 137 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Furon
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa