Gość

Rejestruj

Przedmioty
napisany: 25.12.2006 · dodał: Yoshiyuki
kategoria: GTA LCS · wyświetleń: 6730
Po całym Liberty City porozrzucane są różne przedmioty, tzw. powerup’y. Każdy z nich wygląda inaczej, wszystkie jednak do służą do czegoś konkretnego. I tak poniżej macie je wszystkie opisane. Dochodzi do tego jeszcze kilkanaście ikonek broni, jednak nie będą one opisane każdy z osobna, lecz wszystkie razem, gdyż różnią one się jedynie Ikonką, a działanie każdego z nich jest takie same...Health (życie)
Można powiedzieć, że jest to apteczka. Symbolizuje ją ikonka serca. Najczęściej można ją znieść obok szpitali (zazwyczaj występują tam dwie takie ikonki, które dość szybko się odnawiają), ale nie tylko. Jest też porozrzucana w przeróżnych zakamarkach miasta. Działanie? Regeneruje życie do pełna – do 100.


Armor (pancerz)
Kamizelka kuloodporna… zresztą nie tylko kulo-. Chroni nas ogólnie przed wszystkim, co zmniejsza nasze życie – jeśli coś nam się stanie najpierw maleje liczba pancerza, a dopiero potem życia. Po zebraniu pojawi się nad ilością zdrowia (w hudach) niebieski pasek oznaczający ile pancerza nam jeszcze pozostało. Najłatwiej kamizelkę znaleźć obok komisariatów policji lub wsiadając do pojazdu oddziałów SWAT (Enforcer). Jest też oczywiście porozrzucana po różnych kontach i uliczkach w mieście. Ikonką symbolizującą pancerz jest kamizelka kuloodporna, po zebraniu której wartość pancerze wzrasta do 100 (do pełna).


Adrenaline Pills (pigułki adrenaliny)
Jak można się domyśleć po samej nazwie jest to pigułka zwierająca adrenalinę. Jej działanie to spowolnienie całego otaczającego nas świata oraz zdecydowany wzrost siły naszego bohatera. Jej działanie jest jednak krótkotrwałe i trwa kilkanaście sekund. Po zażyciu w żadnym wypadku nie wsiadaj do pociągu (ani nadziemnego, ani też podziemnego), gdyż po prostu już z niego nie wysiądziesz. Będziesz jeździł cały czas po mieście, w kółko. Ikonką symbolizującą te pigułki jest… biało-czerwona pigułka! Występują ona raczej dość rzadki i znaleźć ją można (jak wszystkie pozostałe ikonki) w różnych miejscach, porozrzucanych po całym mieście.


Police Bribe (łapówka)
Ikona symbolizująca łapówkę dla policji to złota gwiazdka. Po jej zebraniu poziom poszukiwań przez policjantów zmniejszy się o jeden poziom (jedną gwiazdkę). Znaleźć ją można w różnych miejscach, często bywa ukryta w jakieś wąskiej dróżce, skrócie, krzakach lub ja pewnej wysokości. Jeśli nie masz na głowie pościgu przedmiot ten jest Ci całkowicie bezużyteczny (nawet nie możesz go zebrać).


Info (informacja)
Jest to ikona symbolizująca dodatkowe informacje na temat miejsca, w którego pobliżu ona występuje. Po przejściu przez nią pokazuje nam się filmik z opisem, przeznaczeniem oraz ewentualnymi wskazówkami/poradami dotyczącymi pobliskiego budynku. Żadnego innego ukrytego działania nie ma. Ikonką dodatkowej informacji jest żółta literka "i".

Oprócz wszystkich wyżej wymiotnych ikonek w grze występują też ikonki z różnymi broniami występującymi w grze. Jest to nic innego jak tylko właśnie te bronie + zapas amunicji. Są one także porozrzucane po mieści, odnawiają się, a ich efekt ogranicza się ‘tylko’ do wzbogacenie naszego arsenału.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 42 gości oraz 0 z 6606 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 42 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: marekspawa
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies