Gość

Rejestruj

Postacie
napisany: 28.12.2005 · dodał: tommypl
kategoria: GTA LCS · wyświetleń: 10648
Toni Cipriani
Główny bohater gry, czyli ten twardziel, którym przyjdzie nam sterować :>. Toni po przymusowym wyjeździe wraca do Liberty City, aby odzyskać szacunek w rodzinie, przejąć kontrolę na ulicach i zobaczyć się ze swoją matką. Cipriani znajduje się w szeregach rodziny Leone, nad którą władze ma Salvatore. Nie przepada za Chińczykami z Triady, tak samo jak jego ojciec. Jest specem od mokrej roboty, urodzonym gangsterem. Jego praca czasami polega na rozwiezieniu kilku dziwek, a innym razem nawet na sterroryzowaniu ulic LC za pomocą... Wozu strażackiego.

Salvatore Leone
Boss rodziny Leone i główny zleceniodawca Toni'ego przez całą grę. Ma wiele wpływów w mieście, oraz zna większość ważnych postaci w świecie przestępczym. Nienawidzi innych rodzin (Forelli,Sindcacco's), ma zamiar usunąć je i przejąć ich terytoria. Na jego życie były organizowane liczne zamachy, co tłumaczy jego podejście do życia; Wszędzie widzi zdrajców i oszustów. Jest mężem Marii LaTore, jednak jego małżeństwo nie układa się najlepiej. Jak na starego dziadka, świetnie prowadzi motorówki : ) Salvatore jest już znany z GTA3 i San Andreas.

Vincenzo ‘Lucky' Cilli
Ulubieniec Salvatore'a. Podczas gdy Toni błąkał się po świecie, Vinnie wkradał się w łaski rodziny Leone. To jemu Sal zleca opiekę nad Tonim, gdy ten przybywa do miasta. Lucky wyczuwa zagrożenie ze strony Toni'ego i traktuje go jak psa, co nieuchronnie prowadzi do konfrontacji dwóch panów. Chyba nie muszę mówić, kto zwycięża?

Joseph Daniell O'Toole
Półkrwi Irlandczyk, alfons. Pracuje dla rodziny Sindacco i prowadzi klub ze striptizem – Słynny Paulie's Revue Bar w Red Light Dictrict. Okazuje się, że nie do końca mu się podoba jak Paulie Sindacco postrzega jego miejsce w biznesie, i postanawia przyłączyć się do rodziny Leone. Jest cennym sprzymierzeńcem, często daje Toni'emu informacje pozwalające na uratowanie Salvatore'a lub jakiejś ważnej placówki będącej w posiadaniu rodziny Leone. Gdy pomagamy Sal'owi przejąć Red Light Dictrict, ma zostać właścicielem nowego klubu, jednak plany JD kończą się, gdy Mickey Hamfists umieszcza w jego głowie kulę podczas "ceremonii przydziału".

Ma Cipriani
Matka głównego bohatera gry. Zdenerwowana tym, że Toni nawet do niej nie zadzwonił podczas jego nieobecności, ta uznała Giovanni'ego Casę za swojego drugiego syna. Niezadowolony z tego Toni postanawia udowodnić mamusi, że Casa to zboczeniec. Gdy już mu się to udaje, Casa odmawia płacenia za ochronę, co ma swój koniec w Tartaku w Trenton...

Giovanii Casa
Zwykły zboczeniec, ma restaurację w Chinatown. Gdy Cipriani opuścił miasto, ten uzyskał zaufanie jego matki, która uznała go za swego syna. Koleś waży z 200kg i jest słynny ze swojego ostrego sosu sycylijskiego. W końcu ginie z ręki (a raczej z toporka) Toni'ego.


Maria LaTore
Żona Salvatore'a, chociaż tak naprawdę zależy jej tylko na pieniądzach Bossa. Jest to uzależniona od narkotyków nimfomanka stale pakująca się w różne kłopoty. Co ciekawe w pewnej misji proponuje Toni'emu nawet aby ten wstąpił do niej na kawę...Donald Love
Młody biznesmen, człowiek sukcesu, podejrzewany jednak o nekrofilię i kanibalizm. Skończony kretyn, któremu Toni pomaga objąć stanowisko burmistrza LC. Cała akcja jednak kończy się fiaskiem, w wyniku, czego jesteśmy zmuszeni wyciągnąć go z dołka – zarówno finansowego, jak i psychicznego.


Leon McAffrey
Największy skorumpowany gliniarz w LC. Nie obchodzi go sprawiedliwość, ważne są dla niego tylko pieniądze. Można powiedzieć, że zarabia na wojnach gangów. Salvatore poleca go nam jako dobry kontakt na Staunton. Jest zawsze dobrze poinformowany, często daje nam okazję do pokrzyżowania planów konkurencji.


'Ojciec' Ned Burner
Reporter "Liberty Tree" dorabiający sobie przy kościele na Staunton. Gdy Toni, dręczony wyrzutami sumienia udaje się do spowiedzi, Ned podszywa się pod księdza i zleca mu kilka misji. Znając dokładne szczegóły zadań Toni'ego, Ned szokuje całe miasto swoimi reportażami, dokładnie opisującymi ostatnie wydarzenia, takie jak zabójstwo trójki aktorów, czy dewastacja ulic Staunton przez wóz strażacki...

Toshiko Kasen
Żona Kazukiego Kasena, nie jest specjalnie zadowolona ze swojego męża. Chce go zniszczyć, a jak sama stwierdza, nie polega to jedynie na zabiciu go. Chodzi jej o doprowadzenie do bankructwa całej jego organizacji. Kontaktuje się z Tonim, gdy ten daje drobnego "pstryczka w nos" Yakuzie, niszcząc ich nową broń. Po tym jak Toni likwiduje jej męża, ta stwierdza, że czas uwolnić się z okowów życia...

Massimo Torrini
Boss znanej i niebezpiecznej mafii z Sycylii. Próbuje skłócić ze sobą rodziny mafijne Liberty i przejąć kontrolę nad miastem. Niestety nie udaje mu się to ponieważ ktoś (ciekawe kto :>) niweczy jego wielkie plany. Gdy Torrini porywa burmistrza, Toni i Sal ścigają go aż do Latarni morskiej w Portland. Po strzelaninie Torrini próbuje uciec helikopterem, jednak Toni nie pozwala mu na to, co ma swój efekt w wielkiej eksplozji.

Postacie Epizodyczne

Kazuki Kasen: Boss Yakuzy, brat Kenji'ego i Asuki Kasen'ów. Ma wiele wpływów w mieście i chce żeby Yakuza była największą organizacją przestępczą w całym LC. Ma piękną żonę Toshiko, jednak nie interesuje się nią. Ginie w pojedynku z Tonim.


Paulie Sindacco: Głowa rodziny Sindacco, większość czasu spędza w Las Venturas. Ginie, naturalnie z ręki Toni'ego.

Mickey Hamfists: Człowiek od mokrej roboty, pracuje dla rodziny Leone. Jest obecny przy każdej ceremonii 'Awansu' w hierarchii rodziny. To on sprzątnął JD O'Toole'a na rozkaz Salvatore'a.

Ray Machowski: Partner McAffrey'a, dobry, uczciwy glina. Nie darzy Leona sympatią, jednak nie wtrąca się w jego interesy.

Avery Carrington: Mentor Love'a z lat 80'tych. Jest w dobrych stosunkach z Kartelem Kolumbijskim, ginie jednak chwilę po swoim przylocie do LC. Zgadnijcie z czyjej ręki...

8Ball: Czarnoskóry specjalista od bomb, zaopatruje nas w potrzebne materiały kilka razy...

Miles O'Donnovan: Konkurent Love'a, wygrywa wybory. Spotykamy go dopiero w ostatniej misji, kiedy to zostaje on porwany przez Sycylijczyków. Ostatecznie jest zmuszony przez Toni'ego i Sala do współpracy.

Podziękowania dla mtz'a za pomoc w zredagowaniu artykułu.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 53 gości oraz 0 z 6651 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 53 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: kak
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies