Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
LCS w drodze na smartfony?
napisany: 21.02.2014 · 22:46 · dodał: sdr
kategoria: Liberty City Stories · komentarzy: 3
Po niedawnej premierze GTA San Andreas na urządzeniach mobilnych z iOS, Androidem i Windows Phone dość oczywistym wydawało się, że wkrótce przyjdzie pora na pozostałe dwie części serii z uniwersum III.

Żadne zapowiedzi się nie pojawiają i w sumie to nie dziwi biorąc pod uwagę, że ekipa Rockstar nigdy nie była specjalnie wylewna. Oto jednak mamy pierwszy sygnał mogący stanowić potwierdzenie, że odświeżone Liberty City Stories jest już w produkcji i jeszcze w tym roku opanuje nasze smartfony oraz tablety.

Nie jest powszechną wiedza, że Rockstar przenosząc choćby na urządzenia Apple niektóre swoje dotychczas wydane gry, wspomagał się doświadczeniem studia War Drum. W dniu dzisiejszym redakcja serwisu Portable Gaming Region pochwaliła się informacjami, które ich współpracownik przywiózł ze spotkania w siedzibie War Drum w Gainesville na Florydzie.

Jeden z pracowników firmy w anonimowej wypowiedzi miał przyznać, że remake GTA Liberty City Stories jest w produkcji już od nieco ponad miesiąca i powinien być gotowy gdzieś w czwartym kwartale tego roku. Ze spodziewanych ulepszeń gry względem pierwowzoru możemy wymienić m.in. tekstury w wyższej rozdzielczości, bardziej szczegółowe modele, a także zapis stanu gry w chmurze Rockstar. Ponadto odświeżona ma zostać również opcja własnej radiostacji tworzonej dynamicznie z muzyki znalezionej na urządzeniu. Na chwilę obecną nie są znane dalsze szczegóły.

Możliwy debiut przygód Toniego Cipriani na iOS, Androidzie oraz Windows Phone z pewnością ucieszy wielu fanów, którzy jeszcze nie mieli okazji doświadczyć tej części serii GTA. Wbrew pozorom takich graczy jest całkiem sporo. Premiera gry na popularnych platformach mobilnych z pewnością ułatwi im nadrobienie zaległości. A Wy już graliście czy też czekacie?LCS w drodze na smartfony?

Ronin
napisany 22.02.2014 o godzinie 13:37
zobacz profil autora
To co mnie najbardziej cieszy przy każdym nowym GTA to poznawanie całkiem nowego miasta. Dlatego nawet gdyby LCS i VCS wyszły na komputery to raczej bym się na te tytuły nie rzucił, bo wiem, że znając na pamięć Liberty City i Vice City, gry znudziłyby się zaraz po ukończeniu ich na 100%. Tak samo było w przypadku TLaD i TBoGT, dodatki były fajne, niektóre misje o wiele ciekawsze niż w IV, ale jednak po zaliczeniu misji głównych i pobocznych gra momentalnie przestawała cieszyć. Po cichu liczę, że w przypadku V, mimo iż Los Santos jest duże, a tereny pozamiejskie ogromne to jednak wraz z DLC pojawią się kolejne tereny do zwiedzania.
sdr
napisany 22.02.2014 o godzinie 13:19
zobacz profil autora
Też bym się nie obraził. Ale jednak chyba zawsze lepsze LCS na tablecie/smartfonie niż tylko na PSP/PS2. Starej konsoli już raczej nikt nie kupi dla jednej czy dwóch gier, a na telefonie nawet jak teraz komuś nie pójdzie to jednak za rok, dwa, trzy będzie miał nowy i w końcu zagra :)
drezz
napisany 22.02.2014 o godzinie 10:20
zobacz profil autora
Zamiast robić porty na jakieś niewygodne tablety czy telefony mogliby wydać LCS i VCS na PC. Takie jest moje zdanie.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 33 gości oraz 1 z 6651 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · Chaos
Razem: 34 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: kak
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies