Gość

Rejestruj

 

 


GTA: CW · PSP
~20zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Solucja
napisany: 20.03.2009 · dodał: queue
kategoria: Chinatown Wars · wyświetleń: 8933
Wujek Wu "Kenny" Lee

Yu Jian - $50

Obejrzyj intro. Zostałeś porwany przez bliżej nieznanych osobników i zostawiony na pewną śmierć. Stuknij w szybę przy użyciu touchpada, by ją wybić. Teraz musisz podpłynąć do lądu. Kieruj się wg. zaleceń GPSu, aż dojdziesz do samochodu. By do niego wsiąść, wciśnij X. Teraz musisz uruchomić wóz. Skorzystaj z dotykowego ekranu, umieść śrubokręt w stacyjce i przekręcaj w kierunku, który wskazują Ci strzałki. Jedź przez miasto, Twoim celem jest klub Wujka Kenny'ego. Po dojechaniu na miejsce wysiądź z wozu i wejdź do budynku. Po obejrzeniu cutscenki skieruj swoje kroki do apartamentu, w którym zamieszkasz. Gra zaprezentuje Ci kilka mechanizmów swojego działania i misja zostanie pomyślnie zakończona.

Pursuit Farce - $50

Przeczytaj e-maila od Wujka Kenny'ego i jedź do klubu. Wujek wysłał kilku swoich ludzi do obserwowania gliniarzy, jednak od jakiegoś czasu przestali oni się odzywać. Musisz sprawdzić, co się stało. Wsiadaj do samochodu Wujka. Zaznacz odpowiednią lokalizację na swoim PDA i jedź wg. wyznaczonej trasy(porada: podjedź tyłem do miejsca docelowego, będzie Ci potem łatwiej wymanewrować). Obejrzysz krótką cutscenkę w której poznasz miłą, aczkolwiek sarkastyczną azjatkę. Romantyczna dyskusja zostanie przerwana przez policję. Musisz zgubić swój ogon. Pomoże Ci w tym krótki tutorial. Teraz musisz wracać do Wujka, by zakończyć misję powodzeniem.

Under the Gun - $50

Wieść o słabości Kenny'ego krąży po mieście. Uliczne gangi próbują to wykorzystać. Idź na zaplecze klubu. Spotkasz Ling. Potrenuj kilka ciosów na manekinie, następnie otrzymasz pistolet. Dowiesz się, że gang zaatakował jedną z restauracji Wujka. Biegnij na miejsce. Spotkasz jednego z gangsterów. W trakcie rozmowy postrzelona zostanie Ling. Biegnij za gościem i zabij go wraz z jego obstawą. Uważaj na policję ścigającą Huanga. Teraz skieruj się na dach i uratuj szefa restauracji. Po krótkiej rozmowie ukończysz misję i powiększysz stan swojego konta.

Payback - $50

Ling nie żyje. To przykra informacja, zważywszy na to, iż wyraźnie czuła coś do głównego bohatera (nie bez wzajemności). Nie pozwolisz chyba, by się jej mordercom upiekło? Jedź do siedziby ulicznego gangu. Spotkasz tam jednego z członków. Goń go, ale nie zabijaj. Doprowadzi Cię do reszty gangsterów. Na miejscu spotkasz trzy osoby uzbrojone w 9mm. Pozbądź się ich. Następnie powinny przyjechać posiłki, z szefem na czele. Zabij ochronę. Szef, jak na kozaka przystało, wsiądzie do samochodu i będzie uciekał z płaczem. Goń go aż do momentu, kiedy to rozbije swój samochód o drzewo. Wysiądź i skończ z tym tchórzem.

The Wheelman - $50

Syn Jaominga, Chan potrzebuje kilku wozów na wyścigi. Rzecz jasna nie zamierza kupić ich w sklepie. Twoim zadaniem będzie dostarczenie mu wszystkich trzech pojazdów. Niestety, dowiadujesz się o tym trochę za późno, tak więc masz niecałe 7 minut na ukończenie misji. Najwygodniej zacząć od najbliższego pojazdu - będziesz go musiał uruchomić "na styk". Uważaj, bo po odpaleniu uruchomi się alarm. Jedź do garażu i zostaw pierwszy pojazd. Kolejny wóz jest zabezpieczony systemem komputerowym - przy użyciu swojego PDA musisz złamać kod i wprowadzić go w odpowiednim momencie. Trzeci i zarazem ostatni pojazd stoi niedaleko stacji benzynowej i nie jest niczym zabezpieczony. Ważne, aby podczas wykonywania tej misji uważać na stan pojazdu i nie wdawać się w konflikt z prawem - policyjne kule szybko przedziurawią cenne wozy.

Tricks of the Triad - $0, 5 gram kokainy

W tej misji po raz pierwszy spotkasz się z handlem narkotykami. Jedź do swojej kanciapy i otwórz czerwone pudełko. Przenieś do torby 5 sztuk dragów i jedź do dilera. Sprzedaj mu towar, zyskując $25. Otrzymasz e-mail od faceta, który rzekomo sprzedaje kokainę po śmiesznie niskich cenach. Jedź do niego. Oferta jest naprawdę kusząca, za gram koki facet chce zaledwie $5. Kupuj cały zapas. Transakcja zostanie jednak przerwana przez gliny (nic dziwnego, że było tak tanio). Uciekaj z towarem do swojego apartamentu. Nie możesz dać się złapać, jeśli chcesz zachować towar i kasę. Wbiegnij do budynku i otwórz czerwoną skrzynkę. Schowaj towar i wyjdź z budynku. Misja skończona.

Natural Burn Killer - $50

Sklepikarze nie chcą płacić za ochronę. Trzeba pokazać im, że wypadki się zdarzają. Jedź na stację benzynową. Chwyć za dystrybutor i nalej do butelki benzyny. Następnie umieść w butelce szmatę. (porada: im mniej benzyny wylejesz poza butelkę, tym więcej koktajli przygotujesz). Jedź do salonu samochodowego. Na parkingu znajdują się dwa pojazdy. Rzuć w nie koktajlem. Uważaj, żeby się nie podpalić. Następnie ruszaj w kierunku budynku. Musisz go spalić do cna. Rzuć koktajlem, by rozpocząć imprezę. Szybko jednak strażacy uporają się z pożarem. Gdy odjadą, rzuć kolejną butelką w sklep. Wkrótce skończą się koktajle. Na szczęście Wujek zostawił Ci kilka, właśnie na takie sytuacje. Idź do sąsiedniego budynku, by doładować ekwipunek. Gdy pasek zniszczenia zapełni się w 100%, misja skończy się powodzeniem.

Recruitment Drive - $50

Wujek Kenny boryka się ze sporym problemem - jego ludzie są do niczego. Musisz poszukać nowych członków na ulicy. Udaj się jak najszybciej do pierwszego kandydata. Musisz pomóc mu w pozbyciu się napastników uzbrojonych w 9mm. Po wyeliminowaniu całej czwórki udaj się w poszukiwaniu kolejnych osób. W sumie musisz zrekrutować przynajmniej trzech osobników. Teraz jedź do salonu tatuaży, by zaznaczyć przynależność nowicjuszy do Triady. Przy użyciu rysika musisz odwzorować znak smoka. Wykonaj tatuaż, by pomyślnie ukończyć misję.

Chan Jaoming

Pimp His Ride - $50

Chan stara się zostać nową głową Triady. Wyścig, który organizowany jest w Liberty City z pewnością mu w tym pomoże. Jednak konkurencja jest spora. Ty musisz popracować nad wozem konkurenta. W tym celu jedź do garażu zaznaczonego na mapie. Zobaczysz poszukiwany wóz. Śledź jego właściciela, aż ten się zatrzyma. Teraz musisz działać szybko. Wskakuj do wozu i przy użyciu PDA wyłącz alarm. Jedź do garażu Chana. Użyj narzędzi, by popsuć samochód. Teraz niczym wiatr mknij, by odstawić pojazd na miejsce. Sprawę utrudnić Ci może fakt, że popsuty samochód ciężko prowadzić. Pamiętaj także, że nie wolno Ci zbytnio uszkodzić wozu! Ucieczki przed policją to zły pomysł, staraj się nie ściągać na siebie zbytnio uwagi. Odstaw wóz na miejsce i obejrzyj cutscenkę.

Whack the Racers - $100

Chan trochę za ostro pobalował ostatniej nocy i nie jest pewien, czy uda mu się wygrać wyścig. Musisz mu w tym pomóc. Jedź na miejsce startu wyścigu. Ważne, żebyś miał szybki i wytrzymały pojazd. Musisz strącać z trasy przeciwników, by Chan został zwycięzcą.

Jackin' Chan - $150

Chan został uprowadzony. Czym prędzej ruszaj mu na ratunek. Po dojechaniu na miejsce obejrzysz cutscenkę, w której Irlandczycy wysadzają w powietrze samochód. Pojazd, w którym siedzi Chan staje w ogniu. Jedź do najbliższego posterunku straży pożarnej i ukradnij wóz strażacki. Wracaj do Chana i ugaś pożar. Teraz wsiadaj do jego samochodu i jedź do garażu. Utrudnić Ci to mogą porywacze, wyraźnie niezadowoleni z faktu, iż uratowałeś Chana. Chan "podziękuje" Ci za okazaną mu pomoc i zakończysz misję.

Zhou Ming

Stealing the Show - $150

By móc rozpocząć tę misję, musisz zakupić 20 sztuk marihuany i dostarczyć Mingowi. Towar możesz nabyć w dzielnicy Beenchwood City u jamajskich dilerów. Zhou Ming poluje na posadę szefa Triady. Ty musisz mu w tym pomóc. Wsiadaj do ciężarówki i jedź na stację benzynową. Huang wskoczy na tira zaparkowanego obok i będzie jechał na pace. Cenny ładunek znajduje się w skrzyniach. Przy użyciu rysika zrzuć paczki wprost do wozu Minga. Musisz zebrać 15 skrzyń. Zeskocz z tira i wsiadaj do ciężarówki. Wracaj do garażu. Obejrzysz ciekawą cutscenkę, z której dowiesz się kilku intymnych sekretów Minga ;)

Flatliner - $150

Stary "przyjaciel" Minga właśnie zjawił się w mieście. Masz go odebrać. W tym celu udaj się na lotnisko Francis International. Zobaczysz karetkę otoczoną przez grupę policjantów. Ukradnij wóz i jedź do garażu Minga. Policja szybko się połapie, że coś jest nie tak i zyskasz 3 gwiazdki. Uważaj, gdyż każda kraksa sprawi, że Uri straci przytomność. W takiej sytuacji musisz szybko go reanimować, uderzając rysikiem w ikonkę serca. Wjedź do garażu i obejrzyj kolejną ciekawą cutscenkę, w której Zhou udowodni, że nie jest całkowicie pozbawiony serca...

Bomb Disposal - $200

Ming jest zainteresowany pewnym transportem narkotyków, jednak Hsin Jaoming koniecznie chce wysadzić je w powietrze. Trzeba rozbroić vany z bombami. Jedź do miejsca, w którym zaparkowany jest pierwszy van. W międzyczasie bomby zostaną uzbrojone. Masz trzy minuty na rozbrojenie wszystkich trzech. Wsiadaj do vana, przy użyciu rysika otwórz pokrywę bomby i sprawdź napięcie na każdym z przewodów. Przetnij ten, który ma najwyższą wartość. Po rozbrojeniu każdej z bomb pojawią się dwaj gangsterzy, nie warto się nimi zajmować, szkoda czasu. Gdy rozbroisz ostatnią bombę, okaże się, że ludzie Hsina zaczęli niszczyć pojazdy. Rozpraw się z nimi. Teraz musisz zniszczyć ostatnią ciężarówkę wiozącą bomby. Możesz pozbyć się tego wozu na kilka sposobów - najłatwiej po prostu poczekać, aż dojedzie do celu i na spokojnie rozbroić bombę.

Wujek Wu "Kenny" Lee

Carpe "Dime" - $0, apartament w Algonquin

Aby rozpocząć tą misję, musisz uzbierać $5000. Mniej więcej tyle jesteś w stanie zarobić wykonując poprzednie misje i sprzedając kokainę zdobytą przy okazji wykonywania misji "Tricks of the Triad". Wujek cały czas szuka skradzionego miecza. Dostał cynk, iż w mieście pojawił się kupiec, który czeka na dostawę towaru. Jedź na miejsce zaznaczone na mapie. Van zacznie uciekać. Goń go, ale pamiętaj, że nie wolno Ci go zniszczyć. Gdy go porządnie obijesz, powinno wyskoczyć z niego dwóch ochroniarzy. Olej ich i wsiadaj do vana. Teraz musisz wrócić do Wujka Kenny'ego. Przeszkadzać Ci w tym będą gangsterzy wyraźnie niezadowoleni z faktu utraty furgonu. Zaparkuj w garażu, by zakończyć pozytywnie misję.

Store Wars - $50

Gang Spanish Lords psuje interesy Wujaszkowi. Ich kolejnym celem stał się sklep ochraniany przez Kenny'ego. Jedź tam czym prędzej. Musisz zablokować ulicę samochodami. Przydatna może tu być ciężarówka ukryta w jednej z uliczek. Czekaj na przyjazd gangu i eliminuj wszystkich napastników. Jeśli doznasz poważniejszych obrażeń, możesz skorzystać z apteczki umieszczonej za ciężarówką. Do wyeliminowania masz trzy furgony pełne przeciwników. Nie są oni mocno uzbrojeni, zazwyczaj korzystają z 9mm.
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1 2

Obecnie serwis przegląda 108 gości oraz 0 z 6509 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 108 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: rupert
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa