Gość

Rejestruj

 

 
GTA: VC · PC
~16złIron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Informacje
napisany: 25.07.2004 · dodał: sdr
kategoria: Vice City · wyświetleń: 10041
Vice City. Piękne odzwierciedlenie Miami. Tommy Vercetti, po piętnastu latach w pudle, wraca na wolność. Od razu przygarnia go stara, dobra mafijna "rodzina" pod dowództwem Sonny'ego Forelli'ego. Nasz bohater otrzymuje pierwszą robotę: odebrać towar, zapłacić i zmyć się z kasą do szefa. Jednak byłoby to za proste. Ktoś dał cynk o transakcji. Dochodzi do strzelaniny. Tommy traci towar... i kasę. Naszym zadaniem jest spłacić rodzinny majątek zaprzepaszczony w czasie akcji. Aby to zrobić wykonamy szereg misji od bardziej lub mniej chojnych zleceniodawców. Na początku kasa będzie marna, bo i robota prosta.
Miasto jest dużo większe od Liberty City z GTA3. Choć ten sam silnik to jednak grafika jeszcze ładniejsza. W grze znajdziemy wiele nowych rozwiązań. Tommy posiada własną "cegłę". Poruszanie się po mieście ułatwia mnóstwo nowych samochodów, łodzi oraz helikoptery i motocykle, które pierwszy raz pojawiają się w serii. Dostajemy do ręki oprócz standartowych broni, dostajemy też szreg broni nie konwencjonalnych takich jak: tasaki, katana, kij golfowy i piła łańcuchowa. Wszystko pomaga nam w wykonaniu misji. Akcja toczy się w latach '80 [1986]. Ich charakterystyczny klimat podkreślają pastelowe kolory, neony na ulicach, ubrania przechodniów i przedewszystkim muzyka. Wśród stacji których możemy posłuchać znajdziemy różne gatunki muzyczne. Grają tylko oryginalne przeboje tamtych lat. Usłyszymy więc takie hity jak: "I Wanna Rock", "(I Just) Died In Your Arms", "Billie Jean" i wiele innych. Klimat gry z pewnością przyciągnie nie jednego gracza, nawet po ukończeniu wszystkich misji. Oprócz wątku głównego , do wykonania mamy też mnóstwo misji Rampage, skoków Unique Stunt Jumps. Poszukamy Hidden Package'ów a za określone ich ilości dostaniemy nagrody [m.in. za 100 - helikopter wojskowy Hunter].
Podsumowując tą mini recenzję, powiem że GTA Vice City jest grą, którą można polecić każdemu fanowi GTA i jest niewątpliwie najlepszą w dotychczasowych części. Zapraszam do gry!

Premiera: październik 2002 [www]
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 52 gości oraz 2 z 6481 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos · k11h
Razem: 54 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: asdfgh
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa