Gość

Rejestruj

 

 
GTA: VC · PC
~16złGTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Misje R3
napisany: 25.07.2004 · dodał: Lion
kategoria: Vice City · wyświetleń: 14236
Misje R3 związane są z typem pojazdu, do którego wsiadamy. Każdą z nich uruchamiamy tą samą kombinacją klawiszy (oprócz misji Pizza Boy). To świetny sposób na odstresowanie się i zapoznanie z topografią miasta. Misje mają po kilka poziomów. Po ukończeniu jednego awansujemy na kolejny. Na wykonywanie każdej z misji mamy określony czas. Za wukonane zadanie otrzymujemy premię czasową.

Paramedic

Na karetki pogotowia rzadko natykamy się na ulicy, więc najlepiej jest zabrać ambulans prosto ze szpitalnego parkingu. Podjeżdżamy do rannego zaznaczonego na mapie miasta żółtym kwadratem. Jesteśmy w pomieścić w karetce kilku pacjentów naraz. Czym prędzej pędzimy przez miasto w kierunku wyznaczonego szpitala oznaczonego na mapie fioletowym kwadratem. Jedziemy jednak bardzo ostrożnie, bowiem ranni są wrażliwi na wstrząsy. Misje Paramedic na wyższych poziomach są wyjątkowo trudne.

Pizza Boy

Za każdą z pizzeri stoi skuter z pojemnikiem na sześć pudełek. Gdy na niego wsiadamy mamy pięć minut na dowiezienie pizzy klientom. Zaczynamy od jednego, a kończymy na dziesięciu! Skuter jako jedyny motor ma napęd na przednie koło. Zachowuje się inaczej niż normalny jednoślad. Dzięki małym rozmiarom i dużej zwrotności wciskamy się w bardzo wąskie miejsca. Podjeżdzamy do klienta patrząc w bok, naciskamy strzał. Klient podnosi pizze, tylko gdy ta pada niedaleko. Patrzymy, czy klient idzie w stronę pizzy, inaczej będziemy musieli tu wrócić. Gdy kończą się nam pizz lub obsłużyliśmy wszystkich, pędzimy do pizzeri. Stajemy w świecącym okręgu, by odebrać nowe zamówienia. Przy każdym patrzymy, gdzie na mapie są klienci.

Fire Fighter

Z remizy kradniemy wóz, jedziemy do wypadku i gasimy ogień, a także ludzi uciekających z płonących pojazdów. Nie da się wykonać tej misji bez opanowania sterowania armatką wodną. Służą do tego osobne klawisze. Inne zastosowanie, w którym wóz strażacki jest niezrównany, to taranowanie wszystkiego co znajduje się w pobliżu.

Vigilante

Aby pobawić się w gliniarza, wystarcza nam jakikolwiek samochód policyjny: nie tylko szybka bryka pościgowa policjantów z Vice City, ale też zwyczajny radiowóz, a nawet samochód pancerny. Ruszając w miasto, patrzymy na radar, na którym wyświetlana jest pozycja naszego celu. Włączamy syrenę i dociskamy gaz. Kiedy zbliżamy się do naszego celu, ostro go taranujemy starając się wypchnąć go w ten sposób z drogi. Gdy tylko przestępca się zatrzymuje, natychmiast otwieramy do niego ogień, strzelając przez okno wozu, a w razie potrzeby wysiadamy i kończymy pościg za złoczyńcą na piechotę.

Taxi

Sprawa jest prosta. Podejmujemy klienta i jedziemy do celu, starając się omijać korki. Taksówek jest mnóstwo, więc nie ma problemów ze znalezieniem właściwego pojazdu. Wypłata rośnie wraz z kolejnymi klientami, ale wraz z nią rośnie także poziom trudności zabawy.
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 54 gości oraz 0 z 6481 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 54 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: asdfgh
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa