Gość

Rejestruj

 

 












GTA: VC · PC
~16zł



Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!



Rangi
napisany: 31.01.2007 · dodał: tommypl
kategoria: Vice City · wyświetleń: 13734
Criminal Rating

Criminal Rating można zwiększyć na wiele sposobów. Zabijając, zbierając pieniądze, kradnąc samochody, wykonując kolejne misje itp. Zmniejszyć go natomiast może m.in. używanie kodów :) Oto pełny Criminal Rating w Grand Theft Auto: Vice City.

PoziomOdDo
Total Liar<6000
Cheater-5999-4000
Hacker-3999-2000
Embarrasment-1999-1000
Untrustworthy-999-1
Upstanding Citizen025
Nobody Special2550
Litterer5075
Shoplifter75100
Vandal100125
Do Boy125150
Pickpocket150200
Clepto200240
Snitch240270
Rat270330
Leece330360
Scam Artist360390
Trickster390420
Numbers Runner420450
Hustler450500
Bully500550
Riff-Raff550600
Scalawag600630
Ruffian630660
Outlaw660700
Thug700850
Drop Man8501000
SA Goon10001010
Goon10101150
Jailbird11501300
Ex-Con13001500
Felon15001700
Bag Man17002000
Wiseguy20002100
Wheelman21002300
Hired Muscle23002500
Hatchetman25002750
Headhunter27503000
Enforcer30003500
Ronin35004000
Fixer40005000
Hitman50007500
Associate750010000
Butcher1000012500
Cleaner1250015000
Assassin1500020000
Consigliere2000025000
Made Man2500050000
Right-Hand Man5000075000
Executioner75000100000
Lieutenant100000150000
Underboss150000200000
Capo200000250000
Boss250000300000
Kingpin300000400000
Don400000500000
Godfather500000<

tommyPL
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1 2 3

Obecnie serwis przegląda 45 gości oraz 2 z 6481 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos · k11h
Razem: 47 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: asdfgh
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa