Gość

Rejestruj

 

 


GTA: VCS · PSP
~55zł
Shadow Broker
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Misje R3
napisany: 09.09.2006 · dodał: maysta
kategoria: GTA VCS · wyświetleń: 9677
Nazwa: Vigilante (Policjant)
Pojazd: Police Car, VCPD WinterGreen, FBI Car, Enforcer, Rhino, Hunter
Wymagany level: 15

Opis: Zabawa w policjantów i złodziei to w GTA norma. Normą jest też możliwość zarabiania jako glina. Wystarczy po prostu wejść do pojazdu policyjnego - a tych w VCS mamy aż 6 - i nacisnąć 'UP'. Misje policyjne najlepiej wykonywać Hunterem, jednak trzeba się wykazać nie lada umiejętnościami, gdyż przeciwnicy z dołu potrafią nas zestrzelić w 10 sekund, a i niekiedy zdarza się trafić rakietą w niewidzialną przeszkodę pod nami - i mission failed. Jeśli wolisz bardziej przyziemny sposób, weź motor. Drive-by z jest mniej niebezpieczny niż z auta, jednak nie zapominaj, że przeciwnicy również umieją Ci dokopać z DB, w dodatku mocniej niż kiedykolwiek, co zapewne odczujesz zmieniając co chwilę pojazd. Trzecią możliwością jest czołg. Metoda wolna, ale skuteczna. Wystarczy jedynie uważać, żeby nie utknąć, bo policja - nie wiedzieć czemu - nie popiera Twoich metod eksterminacji wrogów.


Nazwa: Paramedic (Kierowca Ambulansu)
Pojazd: Ambulance
Wymagany level: 15

W VCS możesz zabijać ludzi, albo ich ratować, wybór należy do ciebie. Jeśli wybierasz tę drugą opcję, nic prostszego: bierzesz karetkę i w drogę! Ambulans może pomieścić maksymalnie 3 osoby, a na późniejszych poziomach do przewiezienia masz kilka razy więcej rannych, tak więc nie obędzie się bez zahaczenia o szpital. Tych na wyspie jest tylko dwa, więc bez dobrego zaplanowania trasy może Ci braknąć czasu. Pamiętaj również o ostrożnym podjeżdżaniu do rannych, gdyż nawet niewinne stuknięcie może zakończyć się różowym napisem 'mission failed'.


Nazwa: Air Rescue (Kierowca Helikoptera Medycznego)
Pojazd: Air Ambulance
Wymagany level: 15

Nowość w GTA - powietrzny ambulans, czyli helikopter z 'łapaczką' rannych. Po prostu podlatujesz do kolesia, który łapie się helikoptera i lecisz z nim do szpitala. Należy też zachować dużą ostrożność przy transporcie, bo rozbujany pacjent uderzony o budynek nie znosi tego zbyt dobrze.

PS: Nie zapominaj, że pacjent jest dużo niżej niż helikopter, a wiem, że niskie przeloty nad wodami VC cię będą kusić.


Nazwa: Firefighter (Strażak)
Pojazd: Firetruck
Wymagany level: 15

Zasady niezmienne od czasów GTAIII: jedziesz we wskazane miejsce i gasisz płonące auta i ludzi przyciskając przycisk 'O'. W VCS jest jednak o tyle trudniej, że na żadnej wyspie nie jesteś mile widziany przez panujące gangi, które co chwilę będą Cię wyrzucały z wozu, co wiąże się z dużą ilością straconego czasu. Najlepiej jednak wykonywać misje strażackie na pierwszej wyspie w VCS, gdyż łatwiej manewrować między szerszymi uliczkami. Jedź już, bo w Downtown kolejny pożar!


Nazwa: Taxi (Taksówkarz)
Pojazd: Cabbie, Taxi
Wymagany level: zarobione 5000$

Opis: Rozwożenie ludzi po mieście również jest tradycją GTA. W VCS ten element uległ rozbudowie, dzięki czemu prócz zwykłego dowożenie pasażerów do miejsca przeznaczenia pojawia się śledzenie wybranego auta, czekanie, aż klient załatwi sprawy na miejscu i odwożenie go z powrotem, oraz uciekanie z nim przed glinami. Niezmienny pozostał wskaźnik napiwku, konieczność naprawiania zepsutego wozu, oraz bonusy pieniężne, które otrzymujesz co kilku zadowolonych klientów (khm).


Podziękowania za screeny lecą do neo_angin!
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 77 gości oraz 0 z 6538 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 77 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DejvideQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa