Gość

Rejestruj

 

 


GTA: VCS · PSP
~55zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Multiplayer
napisany: 24.10.2006 · dodał: Marcin
kategoria: GTA VCS · wyświetleń: 6945
GTA na PSP słyną z dwóch rzeczy - wtórności i wspaniałego trybu multiplayer stworzonego przez Rockstar Games.

W GTA: Vice City Stories tryb multiplayer został nieco rozbudowany w stosunku do poprzedniej części. Grać można w dziesięć trybów, z ludźmi z jednego pomieszczenia (Wi-Fi). Niestety, wbrew nadziejom wielu fanów, Rockstar Games nie zdecydował się na funkcję rozgrywki on-line. No cóż, może innym razem. ;>

Podczas wspólnej rozgrywki, na mapie porozmieszczane są bonusy. Owe dodatki to: Niewidzialny Radar, Powiększone Obrażenia, Dodatkowe Życie, Natychmiastowa Naprawa Wozu oraz Lepsza Przyczepność. Dostępne tryby zostały opisane poniżej.

· Vice City City Survivor
Zwyczajny deathmatch (każdy na każdego) albo team-deathmatch (drużynowo).

· Street Rage
Wyścigi w stylu Midnight Club, tym razem na ulicach Vice City.

· Protection Racket:
Drużynowa obrona swojego terytorium, bądź atak na obszar przeciwnika. Jeśli atakujesz, musisz zniszczyć - za pomocą wyrzutni rakiet - cztery auta należące do wroga.

· Taken for a ride
Należy zdobyć auto przeciwnika i odwieźć je do swojej bazy.

· Tanks for the memories
Każdy gracz stara się przejąć jedyny czołg na mapie. Osoba, która najdłużej wytrzyma za sterami czołgu, wygrywa. Pozostali gracz uzbrojeni są w wyrzutnie rakiet i próbują wysadzić pojazd.

· Hit List
Jeden z graczy jest 'naznaczony', pozostali są łowcami. Zadaniem 'naznaczonego' jest jak najdłuższe zostanie przy życiu. Nie widzi on innych graczy na radarze i nie może długo przebywać w wozie. Wygrywa osoba, która przeżyje najdłuższy okres czasu.

· Grand Theft Auto
Uczestnicy zarabiają pieniądze za zdobycie określonego pojazdu i dostarczenie go w wyznaczone miejsce.. Zniszczenie auta równa się mniejszemu zarobkowi. Wygrywa gracz, który skończy z największą sumą na koncie.

· Might of the Hunter
Tryb podobny do opisywanego wcześniej - Tanks for the memories. Za pomocą wyrzutni rakiet trzeba zestrzelić gracza lecącego Hunterem. Punkty zdobywa się za zestrzelenie helikoptera, bądź - jeśli jest się pilotem - za zabijanie graczy przebywających na ziemi. Jeśli odleci się Hunterem za daleko, pojazd przekazywany jest komuś innemu. Hunter zaznaczony jest na radarze jako ikonka białego helikoptera.

· Empire Takedown
Gracze dzielą się na dwie drużyny, a następnie każda otrzymuje własny biznes. Wygrywa drużyna, która wysadzi lokum przeciwnika. Po podłożeniu ładunku włącza się zegar, który pokazuje czas pozostały do wybuchu. Zespół podkładający ładunek nie może dopuścić, aby drużyna przeciwna go rozbroiła. Jeśli bomby nie uda się zlikwidować przed upływem czasu, budynek wybucha i zadanie dobiega końca. W przypadku kiedy rozbrojenie bomby powiedzie się, wszystko zaczyna się od początku.

· V.I.P. R.I.P.
W skład pierwszej drużyny wchodzi V.I.P. oraz jego obrońcy, zaś druga to grupa atakująca. Na początku, pierwszy zespół musi zebrać pięć teczek. Po zdobyciu jednej, pojawia się kolejna i tak w kółko. Kiedy wszystkie pięć znajdzie się w posiadaniu V.I.P.'a, na radarze pojawia się miejsce ucieczki. V.I.P. musi zrobić wszystko, aby dojechać tam bez szwanku, zaś zespół atakujący czyni wszystko, aby do tego nie dopuścić. Wygrywa ten zespół, który zrealizuje postawiony mu cel.

  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 56 gości oraz 0 z 6538 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 56 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DejvideQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa