Gość

Rejestruj

 

 


GTA: VCS · PSP
~55zł
Shadow Broker
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Bonusy
napisany: 26.11.2006 · dodał: Marcin
kategoria: GTA VCS · wyświetleń: 8138
Były paczki wypchane narkotykami, były ostrygi, zdjęcia, podkowy. Były skoki i zadymy. I znów są, w nowej formie, w nowym GTA!

99 Red Baloons - czerwone baloniki porozrzucane po całym mieście. W odróżnieniu od znajdziek z innych części GTA, te zdobywa się w trochę inny sposób - strzelając do nich. A poukrywane są w dziwnych miejscach, i co gorsza - na różnych wysokościach. Dlatego też, szukając baloników miej oczy szeroko otwarte. Wszystkich jest 99, od znanej piosenki z Vice City - '99 Luftballons'. Za każdą 'dziesiątkę', dostajesz nową pukawkę obok safehouse'a.Rampages - popularne zadymy, które symbolizuje ikonka czaszki. W określonym czasie należy zrobić jak największe zamieszczanie przy pomocy określonej broni. Zwykle chodzi o niszczenie aut, bądź zabijanie określonych gangoli, którzy spawnują się w najbliższym otoczeniu. W sumie zabawić się można 30 razy.
Unique Jumps - wyczynowe skoki. Do wykonywania ich służą porozstawiane po całym mieście wyskocznie, schodki czy nawet góry piachu. A wykonywać je można każdym pojazdem, choć cały czas PCJ rządzi. Jeśli znajdziesz jakiś skok, akcja zwolni, a zostanie on zaliczony tylko wtedy, kiedy wylądujesz w określonym przez autorów miejscu. Czasem jest naprawdę ciężko, ale po przejściu wszystkich 30 na pewno odczujesz niemałą satysfakcję.

Podziękowania za screeny lecą do neo_angin!
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 79 gości oraz 0 z 6538 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 79 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DejvideQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa