Gość

Rejestruj

 

 


GTA IV · PC
~80zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
EFLC - Tryby multiplayer
napisany: 08.01.2013 · dodał: chaos
kategoria: GTA IV · wyświetleń: 10055
W dodatkach do Grand Theft Auto IV nie mogło oczywiście zabraknąć również rozgrywki wieloosobowej, która stała się jedną z ogromnych zalet gry. Nie dość, że w "czwórce" była ona bardzo zróżnicowana, to oferowała zabawę na jednym serwerze aż 32 osobom na raz. Podobnie jest w The Lost and Damned oraz w The Ballad of Gay Tony. Dodanych zostało jednak kilka interesujących trybów.

The Lost and Damned

Pierwszy dodatek oferuje nam łącznie 10 trybów rozgrywki wieloosobowej (nie wliczając opcji Party Mode to 9). Oprócz znanego Deathmatch, Races i wykonywania misji na czas mamy także cztery nowe opcje rozgrywki, które skutecznie wydłużają żywotność gry. Poniżej krótkie opisy każdego z nich.

1. Deathmatch - max. 32 graczy
Każdy motocyklista jest zdany tylko na siebie.

Jest kapitalizm więc przeżyć może tylko ten, kto najlepiej posługuje się bronią. Należy zabić jak najwięcej graczy i zostać zabitym jak najmniej razy. Za każdego denata dostajemy $100. Kto uzbiera w określonym czasie jak najwięcej kasy, wygrywa. W porównaniu do podstawowej wersji gry, ten tryb oferuje dodatkowe bronie, a także nowe mapy.


2. Team Deathmatch - max. 32 graczy
Gra drużynowa. Między dwiema frakcjami toczy się totalna wojna.

To samo co Deathmatch z tą różnicą, że tutaj gracze dzielą się na drużyny. Zadaniem jest wybić graczy będących w przeciwnych drużynach, a za każdego dostajemy $100. Uwaga, zabicie członka własnej drużyny jest równoznaczne z utratą kasy, a także narażeniem się na otrzymanie negatywnej oceny do profilu GfWL! Wygrywa ta drużyna, która uzbiera najwięcej kasy w określonym czasie.


3. Races - max. 32 graczy
Motocykliści ścigają się ulicami Liberty City.

Klasyczne wyścigi ulicami Liberty City.


4. Club Business - max. 8 graczy
Kooperacja. Zdobądź respekt w klubie. Angus poinformuje cię o kaźdym klubowym biznesie.

Tryb podobny do Mafiya Work w podstawowej wersji gry. Tym razem zlecenia zleca nam członek klubu The Lost - Angus, a każde pomyślnie wykonane zadanie wiąże się z premią pieniężną. Gracz, który uzbiera najwięcej pieniędzy wygrywa.


5. Lone Wolf Biker - max. 16 graczy
Jeden z motocyklistów ucieka. Jak długo
będziecie go ścigać albo jak długo to ty będziesz ścigany.


Nowość. Jeden z graczy staje się tytułowym samotnym wilkiem i ma za zadanie zaliczyć jak największą ilość checkpointów jadąc swoim chopperem. Reszta uzbrojona w pałki i inne bronie musi mu to uniemożliwić znajdując go na mapie, a następnie eliminując. Kto zabije wilka, ten sam się nim staje i przejmuje pałeczkę w zaliczaniu checkpointów, a reszta zaczyna polować właśnie na niego. Wygrywa ten gracz, któremu uda zaliczyć się jak największą ilość punktów kontrolnych. Nic innego jak zabawa w berka w realiach GTA. :)


6. Chopper vs Chopper - max. 2 graczy
Motocyklista ucieka przez punkty kontrolne przed śmigłowcem bojowym. Jak długo przetrwa?

Kolejna nowość. Jeden gracz jedzie swoim chopperem po ulicach Liberty City i usiłuje zdobyć jak największą ilość punktów kontrolnych. Drugi gracz leci wysoko nad nim helikopterem z karabinami maszynowymi i ma za zadanie wyeliminować gracza nr 1. Gdy mu się to uda, role zamieniają się, tj. gracz będący w helikopterze przesiada się na motor i jedzie po checkpointy, a gracz będący na motorze zasiada za sterami helikoptera i zaczyna polowanie.


7. Witness Protection - max. 16 graczy
Gra drużynowa. Funkcjonariusze NOOSE muszą chronić świadków, podczas gdy członkowie gangu Lost chcą ich zabić.

Kolejna nowość. Gracze dzielą się na dwie drużyny - oddziały N.O.O.S.E. oraz członków klubu The Lost. Zadaniem pierwszych jest ochrona świadków przed odbiciem ich przez członków The Lost.


8. Own The City - max. 16 graczy
Zdobądź I utrzymaj tyle terytorium ile tylko zdołasz.

I ostatnia nowość, a zarazem wielki powrót znanych wojen o tereny. Należy w określonym czasie odbić jak największą ilość terenów z rąk pozostałych graczy. Do dyspozycji mamy też niezwykle powolną ciężarówkę z bronią. Gdy zasiądziemy za jej sterami i odwiedzimy wszystkich ochroniarzy strzegących naszego terenu, ich broń zostanie zamieniona ze słabego pistoletu na karabin maszynowy, co w jakimś stopniu utrudni odbicie terenu, gdy będziemy daleko od niego.

9. Free Mode - max. 32 graczy
Hulaj dusza. Każdy robi co chce i kiedy chce.

10. Party Mode
Zamknięty tryb Free Mode tylko dla zaproszonych wcześniej graczy.
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1 2

Obecnie serwis przegląda 115 gości oraz 0 z 6594 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 115 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: A23865NC
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa